OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

MINI servis

MINI servis

MINI servis MINI servis

VÍTEJTE V RODINĚ MINI

Pro nás jste rodina. A stejně jako se rodina vždycky stará o sebe, my se staráme o Vaše MINI. Nezáleží na tom, jaký model MINI vlastníte, zda je zbrusu nové, pomalu stárne nebo je čistě elektrické, máme pro Vás tu správnou službu. Tady, Vy a Vaše MINI jste vždy vítáni, protože v MINI invelt Praha a Plzeň je služba rodinná záležitost.

PÉČE O VAŠE MINI.


Individuální podpora pro každý kilometr. My v MINI máme jasný společný úkol: vy si užívejte chvíle za volantem svého MINI a servisní experti MINI se postarají o to, aby to vždy byla zábava. A právě tohle dělá z našich kompetentních servisních týmů MINI profesionální kondiční trenéry vašeho MINI. Přesně totiž vědí, co vaše MINI potřebuje. O váš vůz se starají s láskou. Od masky chladiče až po zadní světla.

NA PŘÁTELSTVÍ.


O skutečné přátelství se člověk musí starat bez ohledu na to, jak dlouho trvá. Naši servisní experti se postarají o to, aby vaše MINI bylo připraveno na cokoliv a nikdy vás nezradilo. Přesvědčte se sami z našich atraktivních nabídek, které pro vás připravují naši servisní experti. Jako například výměna brzdových destiček nebo servisní nabídka motorový olej pro MINI. Další informace získáte u servisního partnera MINI.

MINI servis MINI servis

MOTOROVÝ OLEJ: ZKONTROLOVÁN!

Servisní prohlídka motorového oleje MINI není jen pouhá výměna oleje. Obsahuje také preventivní kontrolu např. brzd a pneumatik. 

Při servisním intervalu 30 000 km nebo 2 roky je servisní nabídka motorový olej finančně efektivní nástroj, který výrazně prodlužuje životnost vašeho MINI.

MINI servis

MOTOROVÝ OLEJ: ZKONTROLOVÁN!


PRO MOTOR V KONDICI.

Servisní prohlídka motorového oleje MINI není jen pouhá výměna oleje. Obsahuje také preventivní kontrolu např. brzd a pneumatik. Při servisním intervalu 30 000 km nebo 2 roky je servisní nabídka motorový olej finančně efektivní nástroj, který výrazně prodlužuje životnost vašeho MINI.

 

SERVISNÍ PROHLÍDKA MOTOROVÉHO OLEJE MINI OBSAHUJE:


  • Výměnu motorového oleje včetně ekologické likvidace staré náplně
  • Výměnu olejového filtru
  • Vynulování počítadla servisního intervalu podle doporučení výrobce.
  • Práci a materiál

BRZDY: ZKONTROLOVÁNY!

NOVÉ BRZDOVÉ DESTIČKY PRO VĚTŠÍ BEZPEČNOST.


Výkonný motor si žádá účinné brzdy. Originální brzdy pro vaše MINI zajistí nejkratší možnou brzdnou dráhu, největší jistotu a maximální zpomalení za všech okolností a podmínek.

BRZDY: ZKONTROLOVÁNY!


NOVÉ BRZDOVÉ DESTIČKY PRO VĚTŠÍ BEZPEČNOST.

Výkonný motor si žádá účinné brzdy.

Originální brzdy pro vaše MINI zajistí nejkratší možnou brzdnou dráhu, největší jistotu a maximální zpomalení za všech okolností a podmínek.

 

VÝMĚNA BRZDOVÝCH DESTIČEK OBSAHUJE:


  • Výměnu brzdových destiček
  • Výměnu senzoru tloušťky brzdových destiček
  • Čištění brzd
  • Vynulování servisního ukazatele podle specifikace výrobce
  • Práci a materiál
MINI servis
MINI servis

PŘEDNÍ BRZDOVÉ KOTOUČE.


NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁL PRO NEJVYŠŠÍ ÚČINNOST BRZD.


Brzdy modelu MINI Cooper S toho musí vydržet podstatně víc, než ty v MINI One. A to je také důvod, proč jsou brzdové kotouče MINI vyvíjeny specificky pro každý model zvlášť. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a fungují v naprosté symbióze s brzdovými destičkami MINI.

VÝMĚNA BATERIE.


ENERGIE PRO VAŠE PŘÍSTROJE.


Originální baterie MINI spolehlivě poskytují potřebný startovací proud. Abyste měli k dispozici všechny funkce vozu (jako např. automatický start-stop systém) včetně komfortních funkcí (např. chlazení odstaveného auta), je nutné, aby výměnu baterie a opětovné zprovoznění auta provedli autorizovaní servisní technici.

MINI servis

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů