Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

NOVÉ BMW G 310 GS.

499 BMW invelt 6. 9. 2021

Buď spontánní. Skoncuj se stereotypy. S motocyklem BMW G 310 GS se každý den stane dobrodružstvím. Díky optimalizovanému motoru s technologií Ride by Wire zvládne džungli velkoměsta i vyjížďku volnou přírodou s ještě větší lehkostí. Dobrodružství totiž nemusí být zrovna dechberoucí, aby se na něj nezapomnělo. Důležité je zažívat ho každý den.

Upravený vzhled s atraktivními základními barvami a dvojicí exkluzivních stylových provedení.

BMW 310 GS má typicky pojatý větrný štítek, vysoko umístěný přední blatník, působivé boky a krátkou a vysokou záď. Zásluhou nového LED světlometu jsou nové modely při pohledu zpředu nyní agresivnější a dynamičtější. Také barevný koncept jasně prozrazuje, že nové motocykly jsou členy rodiny BMW GS.

  • Styl Rallye - v typických GS barvách s bílou hlavní barvou a bočními panely nádrže v šedé barvě zaujme celkovou sportovností. Červeně lakovaný rám a modrý středový kryt nádrže a přední části zdůrazňuje terénní schopnosti a dodávají motocyklu extrémně sportovní vzhled.
  • Polární bílá - základní barva s bílým opláštěním upoutá redukovaným jasem.
  • Edice „40 Years GS“ se i v podání BMW G 310 GS obrací do minulosti, konkrétně k legendárnímu historickému motocyklu R 100 GS, a kombinuje černou a žlutou.

Jednoválcový motor splňující emisní normu EU 5 s elektricky regulovanou škrticí klapkou a automatickým zvýšením výkonu nad volnoběhem.

Srdcem nového BMW G 310 GS je spolehlivý vodou chlazený jednoválec s objemem 313 cm³ se čtveřicí ventilů, dvojicí vačkových hřídelů umístěných v hlavě a elektronickým vstřikování paliva. Motor je skloněn dozadu a hlava motoru je otočená o 180°, sání tedy směřuje nyní vpřed a výfuk dozadu. S výkonem 25 kW (34 k) při 9500 1/min a maximálním točivým momentem 28 Nm při 7500 1/min je jednoválcový motor nového BMW G 310 GS ideálním partnerem pro dynamickou radost z jízdy.

Motor je vybaven elektronickým ovládáním škrticí klapky, přinášejícím citlivější reakce jednoválce. Automatická funkce zvýšení výkonu těsně nad volnoběhem předchází možnému náhlému zhasnutí motoru při rozjezdu.

Nový LED světlomet a LED směrové ukazatele.

BMW G 310 GS bylo již dříve vybaveno brzdovými světly s LED technologií, nové BMW G 310 GS k němu přidává full-LED přední světlomet pro bezpečnější cestování v noci a současně LED směrová světla pro lepší viditelnost v provozu. Nový LED světlomet zajišťuje jasné a homogenní osvětlení silnice a jeho modifikované uchycení zabraňuje rušivým vibracím světelného kuželu.

Nastavitelné páčky brzdy a spojky ve čtyřech úrovních.

Ovládací páčky spojky a brzdy lze nyní nastavit ve čtyřech úrovních, což přináší lepší ergonomii zejména pro jezdce s malýma rukama. V pozici 1 je brzdová páčka o 6 mm blíže k řídítkám.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů