Motorkáři | Ušetři na pojistce až 75%.
Porovnat  
Porovnat  

BMW ALPINA B7 | Nová éra – velká TŘÍDA LUXUSU

735 BMW invelt 25. 2. 2022 #BMWinvelt #ALPINAB7 #BMW

Od roku 2016 představuje BMW ALPINA B7 špičku portfolia modelů a na celém světě přesvědčuje velký počet řidičů svými mimořádnými a současně vyváženými vlastnostmi. Novým rozsáhlým přepracováním modelu vstupuje nová BMW ALPINA B7 v létě 2019 po hluboko zasahujících technických změnách do nové éry – svěží, moderní a výkonná. Dále upravené hnací ústrojí, důkladně přepracovaný design i moderní systémy podpory řidiče a služby ConnectedDrive potěší i nejnáročnější zákazníky.

Vedle své velmi vychvalované plynulosti působí nové BMW ALPINA B7 zvýrazněnou rychlostí reakce a dynamičtějším výkonem v celém rozsahu otáček za minutu. Výsledkem pokračujícího vývoje a vylepšení zaměřených na detaily je kombinace vysokého točivého momentu a převodu s velkými dynamickými možnostmi a dále zlepšený výkon při jízdě.

Zažijte i vy nezapomenutelnou jízdu s BMW ALPINA B7 s BMW invelt Praha | Pzeň.


DESIGN EXTERIÉRU

Design velkých limuzín BMW řady 7 se již po generace vyznačuje sportovní elegancí. Charakteristické ledvinky BMW jsou výrazně zvětšené a společně s vysokým, konturovaným krytem motoru vytvářejí dojem síly těchto vozů při pohledu zpředu. Nově vytvořené designové a aerodynamické prvky zvýrazňují jasně moderním jazykem návrhářů výkonnost a působivost nového BMW ALPINA B7.

obrázek


Nezaměnitelně ALPINA

Slavné ozdobné pruhy, oficiálně známé jako ALPINA Deko-Set, jsou více než jenom připomínka 70. a 80. let minulého století – jsou nedílnou součástí dědictví značky ALPINA. Ozdobná sada vypadá jako stužka, má velmi pěkný vodorovný tvar a může se upevnit na předek a boky vozidla buď ve stříbrné, nebo ve zlaté barvě. .

obrázek


Umění BMW ALPINA B7

Aerodynamicky nově vytvořený přední spoiler s funkčními otvory pro přívod studeného vzduchu, volně stojící nápis ALPINA a vodorovné tvary vědomě zdůrazňují šířku vozidla. Zdvojené koncovky výfuku jsou tvarově pěkně začleněny do zadního spoileru a malá křídla difuzoru ve střední části dodávají ještě dynamičtější vzhled při pohledu zezadu.

Design vozu sjednocuje funkci a tvar, snižuje vztlak na přední a zadní nápravě téměř na nulu a zjišťuje maximální stabilitu jízdy i při nejvyšší rychlosti


DESIGN INTERIÉRU

Nenápadné detaily značky ALPINA, nejlepší materiály a řemeslné provedení v nejvyšší kvalitě vytvářejí zvláště luxusní prostředí. Manufaktura ALPINA a vlastní dílna na zpracování kůže nabízejí téměř neomezený rozsah individuálně upravených čalounění interiéru, zhotoveného mistry řemeslníky z nejlepší kůže na světě.

Jemné detaily ALPINA dodávají interiéru vozu BMW ALPINA B7 výjimečnost a individuální styl. Sportovní volant s ručně dokončeným potahem z kůže LAVALINA výjimečné kvality a modrým a zeleným prošíváním zaujme na první dotek luxusním pocitem.

obrázek


Individuální řemeslné umění

Pokud jde o úpravu vzhledu automobilu, nemusí se přání zákazníků prakticky nijak omezovat. Od lakování po materiály v interiéru a barvy čalounění – mohou si vybrat cokoli z rozsáhlého programu vybavení společností BMW a ALPINA. 

Vůz BMW ALPINA jen málokdy odjíždí z výrobního závodu ALPINA v bavorském Buchloe, aniž by čerpal z možností úprav, které jsou k dispozici. Filozofie společnosti umožňuje zákazníkům vytvořit si jejich vlastní interiér, který pak mohou naši odborní čalouníci s mistrovskou dovedností ručně vyrobit.

obrázek


Individuální styl.

Široká řada standardního vybavení zajišťuje maximální pohodu a pohodlí řidiče i cestujících. Vysoce kvalitní kůže nappa, multifunkční pohodlná sedadla, přístrojový panel potažený kůží, keramické vložky na kontrolních prvcích a jemné zavírání dveří jsou již ve standardním vybavení. Funkce jako plnobarevný displej na předním skle, zpětná kamera a nejnovější navigační a komunikační systémy BMV podporují řízení bez námahy.   


TECHNICKÉ ÚDAJE

Vedle své velmi vychvalované plynulosti působí nové BMW ALPINA B7 zvýrazněnou rychlostí reakce a dynamičtějším výkonem v celém rozsahu otáček za minutu. Výsledkem pokračujícího vývoje a vylepšení zaměřených na detaily je kombinace vysokého točivého momentu a převodu s velkými dynamickými možnostmi a dále zlepšený výkon při jízdě.


BMW ALPINA B7 - Motor

Motor V8

Motor V8 o objemu 4,4litru s dvojitým přeplňováním a přímým vstřikováním benzínu a systémem Valvetronic poslední generace má výkon 447 kW (608 k) a točivý moment 800 Nm. Vedle nových 54mm turbín na turbokompresorech zajišťují mezichladiče propojení, které působí jako ekvalizér snižující pulzace tlaku mezi dvěma rameny válců motoru V8. Společně s novým softwarem pro řízení motoru to umožňuje dosáhnout maximálního točivého momentu 800 Nm, což znamená 20% zvýšení, při 2000 otáčkách za minutu až do 5000 otáček za minutu. Výrazně se tak zlepšila reakce, výkon je působivější a zlepšila se také účinnost výkonu v nejdůležitějším rozsahu otáček za minutu.

BMW ALPINA B7 - Kolo

Výkonné pneumatiky.

BMW ALPINA B7 je vybavena pneumatikami MICHELIN® Pilot Super Sport s rozměry 255/40/ ZR20 vpředu a 295/35 ZR20 vzadu (označení pneumatik EU: E/A / 71dB vpředu, C/A / 73dB vzadu), na disku 8.5 x 20” a 10 x 20” ALPINA CLASSIC.

Volitelné disky 21” ALPINA CLASSIC mají super minimalistický design – hliník vysoké hustoty a pevnosti dosažené kováním vede k úspoře více než 20 % neodpružené hmotnosti na každém kole. Sportovní pneumatiky MICHELIN® Pilot Super Sport jsou specificky navrženy pro splnění požadavků vysoce výkonných sportovních vozů. Přispívají přímo k pocitu přesného řízení automobilu BMW ALPINA B7 a výrobci se zde zříkají technologie run-flat v zájmu zvýšeného pohodlí při jízdě.

BMW ALPINA B7 - Podvozek

Podvozek a odpružení.

Podvozek nového BMW ALPINA B7 kombinuje nejmodernější technologie s vyladěním hardwaru a softwaru ALPINA a nabízí možnost volby mimořádného pohodlí při jízdě nebo výrazné dynamiky jízdy. Elektronicky nastavitelné tlumiče, vzduchové odpružení na obou nápravách, aktivní stabilizace vozu v zatáčkách a řízení zadní nápravy umožňují dosáhnout dosud nevídané agility v segmentu luxusních limuzín.

Prvotřídní trakce – nové BMW ALPINA B7 má pohon všech kol zaměřený na výkon, jehož základem je inteligentní systém BMW xDrive. Zajišťuje maximální pohon, mimořádnou dynamiku jízdy a vysokou bezpečnost při jízdě.  

BMW ALPINA B7 | Nová éra – velká TŘÍDA LUXUSU

Zaujala Vás nová BMW ALPINA B7? Chcete si domluvit testovací jízdu?Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


FOTOGALERIE

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

BMW ALPINA B7 Limuzína

Spotřeba paliva, kombinovaná: 11,1 l/100 km

Kombinované emise CO2: 253 g/km

Kategorie účinnosti:

Zveřejněná spotřeba paliva a emise CO2 jsou měřeny podle WLTP (Worldwide Harmonized Light-Duty Vehicles Test Procedure) a pro účely srovnání převedeny na NEDC (New European Driving Cycle). V závislosti na vaší zemi mohou být daně nebo jiné poplatky související s vozidlem založeny na údajích o spotřebě paliva a emisích CO2, které se liší od údajů uvedených zde.

Další informace o specifické spotřebě paliva a specifických emisích CO2 nových osobních automobilů jsou uvedeny v „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen“, kterou lze zdarma získat na všech prodejních místech a v Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen.

Označení pneumatik EU

Štítek pneumatik EU = třída palivové účinnosti / třída přilnavosti za mokra / třída vnějšího hluku valení, hodnota vnějšího hluku valení

Pro podrobnější informace klikněte zde: www.alpina-automobiles.com/tyrelabel

Štítky pneumatik EU - informace podle nařízení (EU) 2020/740Zdoj:Alpina Automobiles

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů