Motorkáři | Ušetři na pojistce až 75%.
Porovnat  
Porovnat  

BMW i7 | První čistě elektrické BMW i7 Sedan

412 BMW invelt 21. 4. 2022 #BMWinvelt #BMW #BMWi7 #THEi7
obrázek

BMW řady 7 je vlajkovou lodí BMW a v segmentu luxusních vozů představuje jedinečnou symbiózu nejmodernějších technologií, komfortu  a jízdní dynamiky. V roce 2022 se představilo BMW i7, první opravdu čistě elektrický sedan v této třídě a současně první BMW řady 7 bez  spalovacího motoru. 

Progresivní design a délka 5,39 metru propůjčují BMW i7 mimořádný celkový výraz. Nově navržená přední část vozu  je neobyčejně nápadná a představuje nový designový jazyk modelů BMW řadících se do luxusní třídy. BMW i7 zcela v duchu svého  postavení doslova překypuje prvotřídní výbavou. Interiéru dominují nové high-tech prvky, jako je osvětlená BMW Interaktivní lišta na palubní  desce a 31,3“ displej BMW Theatre Screen, nabízející v zadní části vozu zcela nové způsoby, jak si během jízdy užít nejmodernější druhy zábavy. 

BMW i7 se bude od prosince prodávat ve verzi xDrive60 s výkonem 400 kW/544 k a dojezdem více než 600 kilometrů. 

První čistě elektrické BMW i7 kombinuje elektrickou jízdní dynamiku s okouzlením pro všechny smysly a přináší nezapomenutelné zážitky z jízdy.

 • Působivé okamžiky při příchodu
 • Krystalické světlomety a osvětlená BMW maska ve tvaru ledvinek Iconic Glow
 • Atmosféra luxusního salónku v interiéru zásluhou režimů My Modes
 • Zážitek jako v kině díky 31,3" displeji Theather Screen pro cestující na zadních sedadlech
 • Výkon přes 400 kW* a dojezd na elektřinu přesahující 600 km*


Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.


MODELY BMW i7 SEDAN

obrázek

Pure Excellence Veganza

obrázek

Pure Excellence Leather Merino

obrázek

M Sport

obrázek

M Sport Pro

obrázek

Two-tone Oxide Grey Metallic

obrázek

Two-tone M Sport Pro Black Sapphire

BMW i7 | První čistě elektrické BMW i7 Sedan

Zaujalo Vás nové plně elektrické BMW i7 Sedan? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


JÍZDNÍ DYNAMIKA NOVÉHO BMW i7

Čistě elektrické BMW i7 více než splňuje vysoké nároky, které  zákazníci kladou na BMW z hlediska jízdní dynamiky. K tomu  přispívají především tyto vlastnosti:

 • dvojitá příčná ramena přední nápravy,
 • pětiprvková zadní náprava, 
 • rozložení hmotnosti 50/50 mezi nápravy,
 • nízko položené těžiště,
 • široký rozchod kol,
 • adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách, 
 • BMW xDrive


V kombinaci s inteligentním propojením všech řídicích systémů jsou výsledkem mimořádné zážitky z jízdy. V závislosti na preferencích řidiče nebo cestujících nabízí BMW i7 nejen nejvyšší úroveň jízdního komfortu, ale také mimořádně dynamické a agilní jízdní vlastnosti.

obrázek
obrázek


ČISTĚ ELEKTRICKÝ POHON.

V novém BMW i7 zažijete novou generaci radosti z jízdy:

 • Na silnici přenáší výkon 400 kW* (544 k*)
 • Maximálně dynamickou akceleraci zajistí točivý moment 745 Nm*
 • Z 0 na 100 km/h zrychlí jen za  4,7 s*
 • Inovativní pohon eDrive zajistí téměř tichou a lokálně bezemisní jízdu
obrázek


DOJEZD VÍCE NEŽ 600 KM.

Poznejte jízdní dynamiku nového BMW i7:

 • Elektrický dojezd 625 km* stačí na všechny každodenní cesty
 • Nízkou spotřebu jen 19,6–18,4 kWh/km* zajišťují technologie, jako je například účinná rekuperace při brzdění
 • Maximální hospodárnost je výsledkem inteligentní lehké konstrukce a účinné aerodynamiky


ČASY NABÍJENÍ PRO DOJEZD 100 KM

obrázek


Domácí nabíjení pro 100 km jízdy.

01:38 h - Wallbox (11kW)

01:38 h - Rychlonabíječka Flexible Fast Charger (11kW) na průmyslové zásuvce

08:13 h - Standardní nabíjecí kabel nebo rychlonabíječka Flexible Fast Charger (2,3kW) na běžné zásuvce

obrázek


Nabíjení na cestách na ujetí 100 km.

00:06 h - Vysokovýkonná nabíjecí stanice (max. nabíjecí výkon vozu)

00:21 h - Rychlonabíjecí stanice (50kW)

00:48 h - Nabíjecí stanice se střídavým proudem (AC) (max. nabíjecí výkon vozidla)

Výpočet bere v potaz spotřebu a nabíjecí výkon. Hodnoty jsou získané při startu s baterií a okolím o teplotě 29-33 stupňů Celsia a určují se bez dalších doplňkových spotřebičů, jako je vyhřívání sedadel, displeje, klimatizace. Konkrétní spotřeba se může lišit (např. v závislosti na jízdním stylu, teplotě, okolních podmínkách), lišit se může také reálný nabíjecí výkon (např. v závislosti na stavu nabití baterie nebo činnosti klimatizace). Spotřeba je určována podle nejlepší hodnoty WLTP. Použitá hodnota nabíjecího výkonu je maximální možný nabíjecí výkon (v závislosti na typu nabíjení a vozidla).


TECHNOLOGIE NABÍJENÍ NOVÉHO BMW i7

obrázek

BMW CHARGING: JEDNODUCHÉ. KDYKOLIV. KDEKOLIV.

Rychlé a efektivní nabíjení.

BMW i7 je vybaveno výkonnou technologií  pro rychlé nabíjení baterie z Wallboxů doma  či v zaměstnání nebo pomocí veřejných  nabíjecích míst a vysokorychlostních nabíjecích stanic (HPC), které jsou  k dispozici u dálnic a hlavních silnic. Standardní výbavou je univerzální  rychlonabíječka Flexible Fast Charger pro  nabíjení v domácích zásuvkách, nabíjecí  kabel (mode 3) pro veřejné nabíjení a také  nabíjecí karta BMW Charging (Evropa).

Kromě toho jsou pro BMW i7 k dispozici  přizpůsobené a v některých případech  exkluzivní nabídky, jako jsou různé nabíječky  Wallbox, adaptéry pro univerzální rychlonabíječku Flexible Fast Charger nebo specifické doplňkové služby.

Nové BMW i7 se nabíjí rychle, jednoduše a snadno:

 • Nabití z 10 na 80 % u vysokovýkonné nabíjecí stanice výkonem až 195 kW* za pouhých 34 minut*
 • Vše, co potřebujete pro nabíjení doma a na cestách, je součástí standardní výbavy
 • Vaše exkluzivní nabídka pro nabíjení BMW i7 Nabíječka BMW Wallbox nebo nabíječka Smart Partner Wallbox včetně instalační služby, 1 rok neomezeného nabíjení u Ionity a nabíjení zdarma s BMW Servisem
 • Další možnosti nabíjení lze jednoduše přidat v konfigurátoru


BMW i7 - nabíjení doma

Nabíjení doma.

S rychlonabíječkou Flexible Fast Charger, nabíječkou BMW Wallbox nebo nabíječkou Smart Partner Wallbox s volitelnou instalační službou nebylo nabíjení ještě nikdy tak snadné, bezpečné a jednoduché.

BMW i7 - nabíjení na cestách

Nabíjení na cestách.

S nabíjecím kabelem Mode 3 a nabíjecí kartou BMW Charging můžete k nabíjení využívat největší evropskou síť nabíjecích stanic. Zásluhou nabíjecího výkonu až 195 kW* můžete například u vysokovýkonné nabíjecí stanice IONITY po 10minutovém nabíjení ujet dalších xx km*.

BMW i7 - Connected Cahrging

Služby BMW Connected Charging.

Přímo ve voze nebo v aplikaci si můžete rezervovat dobíjecí stanice, získávat podrobné informace nebo vyhledávat trasy optimalizované z hlediska nabíjení. Nabíjení je tak pohodlné a snadné.


DESIGN EXTERIÉRU NOVÉHO BMW i7


BMW i7 jasně zaujme už svými rozměry (d/š/v: 5,39/1,95/1,54 m). Nikdy předtím neměl  luxusní sedan BMW tak prestižní charakter.

Nové řešení světlometů: Třpytivé krystaly a osvětlený rámeček masky

Přední část s novou tváří navrženou pro modely BMW luxusní třídy je obzvláště poutavá. BMW i7 je díky ní nepřehlédnutelné. Poprvé jsou přední světlomety rozděleny na dvě části: Denní světla v horní části jsou doplněna Krystalickými světlomety BMW Iconic Glow  (volitelné).

Krystaly Swarovski zde vytvářejí mnohotvárné odrazy okolního světla; i když světlomety nejsou rozsvícené, výsledkem je působivý třpytivý efekt. Pod nimi jsou umístěny  LED světlomety pro potkávací a dálková světla. Nepřehlédnutelným prvkem, zejména ve  tmě, je volitelný osvětlený rámeček masky chladiče BMW Iconic Glow.

"BMW i7 je vzhledem ke své velikosti a charismatu bezkonkurenčně pokrokovým čistě elektrickým top modelem ve třídě luxusních automobilů."

LED světelné jednotky jsou použité také pro působivé světelné představení při příchodu  k vozu: Automobil cestující vítá světelným kobercem a osvětlením interiéru. Dveře, které se  na přání otevírají a zavírají zcela automaticky na elektrický pohon, poskytují nejvyšší úroveň komfortu

obrázek
BMW i7 - předek

Design přední části.

Ikonický design přední části. Krystalické světlomety s krystaly Swarovski a osvětlený rámeček masky ve tvaru ledvinek BMW Iconic Glow vyzařují osobitost.

BMW i7 - bok

Pohled z boku.

Plynulé linie a vyvážené proporce dodávají BMW i7 výjimečnou eleganci. Chromovaný prvek připomínající vzácný klenot zvýrazňuje Hofmeisterův záhyb.

BMW i7 - zadní část

Design zadní části.

Nízká zadní světla ve tvaru L a tenká chromovaná lišta zdůrazňují celkovou šířku. Modré designové prvky poukazují na inovativní druh pohonu.


DESIGN INTERIÉRU NOVÉHO BMW i7


Dostatek prostoru, světla a high-tech zábavy.

Pro palubní desku je charakteristická nová BMW Interaktivní lišta umožňující ovládat různé funkce vozu. Je navržena tak, že vypadá jako křišťálový šperk, zatímco její podsvícení ji opticky propojuje s celkovým konceptem vnitřního osvětlení a je výrazným prvkem celé palubní desky. Výdechy ventilace jsou integrovány téměř neviditelně. Další novinka: Dvouramenný volant s plochou spodní částí.

Propracovaný a zároveň moderní vzhled palubní desky je doplněn  vynikajícím komfortem, který je vytvořen kromě jiného i nově vyvinutým čalouněním a exkluzivními materiály, jako je kombinace kůže Merino a kašmírové vlny. Standardní výbava zahrnuje čalounění z veganské kůže Veganza a také audiosystém Bowers & Wilkins s prostorovým zvukem na úrovni koncertního sálu. V závislosti na zvoleném režimu My Modes vzniká uvnitř vozu atmosféra, která maximalizuje osobní pohodu.

Inovativní prvky v mimořádně prostorné zadní části vozu posouvají  jeho luxus a kultivovanost na novou úroveň. Patří k nim osvětlená panoramatická skleněná střecha a 5,5palcové ovládací dotykové displeje ve stylu chytrých telefonů v zadních dveřích. Volitelný paket Rear Seat Entertainment Experience obsahuje strop se sklopným bezkonkurenčním 31,3“ displejem BMW Theatre Screen, jehož součástí je i Amazon Fire TV (rozlišení 8K).

Tyto technické vymoženosti jsou kombinovány s charakteristickými  vlastnostmi BMW, jako je zaměření palubní desky na řidiče, mimořádný informační a zábavní systém BMW iDrive a široké  možnosti individualizace.

"Svojí propracovaností se exteriéru vyrovná i interiér BMW i7,  který zahrnuje například BMW Interaktivní lištu na palubní  desce, velkou osvětlenou panoramatickou skleněnou střechu  a unikátní 31,3" displej BMW Theatre Screen s integrovanou Amazon Fire TV na zadních sedadlech."

obrázek
BMW i7 - inovativní prostředí

Inovativní prostředí v interiéru.

Multifunkční ovládací prvek BMW Interaction Bar se rozprostírá horizontálně přes celou šířku palubní desky. Multimediální zážitky posádce dopřává BMW Prohnutý displej s kontrolním displejem o úhlopříčce 14,9".

BMW i7 - zábavní systém

Grandiózní zábavní systém pro zadní sedadla.

Usaďte se a užívejte si: Širokoúhlý displej BMW Theatre Screen s úhlopříčkou 31,3" a integrovanou službou Amazon Fire TV vytváří na zadních sedadlech unikátní panoramatické zážitky při sledování filmů.*

BMW i7 - panoramatická střecha

Panoramatická prosklená střecha Sky Lounge.

Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge propouští do interiéru během dne velké množství světla. V noci vytváří výjimečnou atmosféru pomocí dynamických světelných efektů.

BMW i7 - sedadla

Sedadla Executive Lounge.

Opřete se a užívejte si: Sedadla Executive Lounge poskytují komfortní a uvolňující pozici, zadní sedadlo za řidičem zaujme integrovanou opěrkou pro nohy.

BMW i7 - dotykové zařízení

V zadních dveřích integrované dotykové displeje.

Infotainment lze pohodlně ovládat elegantně do zadních dveří integrovanou dvojicí 5,5" dotykových displejů, připraven je zde také 31,3" displej BMW Theatre Screen, automatická klimatizace a nastavitelná sedadla a mnoho dalších prvků.

BMW i7 - audiosystém

Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem.

Systém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound s 39 výškovými a středovými reproduktory, subwooferem a shakerem vytváří 4D zvukový zážitek s výkonem 1965 W. Díky němu se na fascinující cestu vydají i uši.

*Obsah, služby a funkce se mohou lišit, nemusí být dostupné ve všech oblastech a jazycích a mohou vyžadovat samostatné předplatné. Pro nabídku streamování a zábavy specifickou pro Čínu BMW spolupracuje se společnostmi Huawei a Iqiyi. Předpokladem pro streamování videa je ve vozidle aktivní Osobní eSIM zákazníka s datovým tarifem mobilního operátora.


REŽIMY MY MODES A BMW ICONIC SOUNDS

Režimy My Modes přizpůsobí souhru osvětlení, zvuku a klimatizace Vaší náladě. BMW IconicSounds Electric Vám v každém jízdním režimu umožní zažít jedinečný zvuk složený Hansem Zimmerem. A ještě mnohem víc: v novém BMW i7 se každá cesta stane novým, fascinujícím zážitkem.

obrázek
BMW i7 - funkce na přání

Funkce na přání.

Když si budete chtít některé funkce vozu, jako například vyhřívání volantu nebo parkovací asistent Professional, objednat později, můžete tak učinit prostřednictvím BMW Shopu. K dispozici od 4. čtvrtletí 2022.

BMW i7 - remote

BMW Remote Software Upgrade.

BMW Remote Software Upgrade udrží nové BMW řady 7 Sedan neustále aktuální. Díky tomu můžete využívat nejnovější funkce a vlastnosti, které do vozu instalujete jednoduše „vzduchem“. 

BMW i7 - klíč

BMW Digitální klíč Plus.

Proměňte svůj telefon na klíč od vozidla a používejte jej pro odemykání a startování nového BMW i7. Pomocí aplikace My BMW můžete k přístupu do Vašeho vozu autorizovat až pět osob.


TECHNICKÉ ÚDAJE PRVNÍHO BMW i7 SEDAN

obrázek

BMW i7 xDrive60.


Výkon motoru v kW (k):  
400 (544)*
Max. točivý moment v Nm:  
745*
Zrychlení 0–100 km/h v s:
4,7*
Elektrický dojezd v km (WLTP):
až 625*
Maximální nabíjecí výkon:  
nabíjení po dobu 6 minut* prodlouží dojezd o 100 km* (vysokovýkonná nabíjecí stanice)


SERVIS A KONZULTACE PRO PRVNÍ BMW i7 SEDAN

obrázek


BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW i7.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING PRVNÍHO BMW i7 SEDAN

obrázek

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW i7 SEDAN.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW


CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

obrázek


Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW i7 Sedan? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň


SKLADOVÉ VOZY BMW ŘADY 7

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.Spotřeba elektřiny a dojezd.

BMW i7 xDrive60 (1):
Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 19,6–18,4
Elektrický dojezd v km (WLTP): 590–625

(1) Hodnoty jsou předběžné

Uvedené oficiální údaje o spotřebě elektřiny a dojezdu byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltpVeškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: BMW CZARSY line - tvorba webových stránek a eshopů