Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  

BMW ALPINA

440 BMW invelt 18. 3. 2022 #BMWinvelt #BMWALPINA #ALPINA
obrázek

ALPINA Burkard Bovensiepen GmbH + Co KG, založená v roce 1965, je středně velká rodinná firma, v jejímž čele stojí Burkard, Andreas a Florian Bovensiepenovi. 

Hlavní část našeho podnikání představuje vývoj a výroba špičkových automobilů na základě modelů BMW. Každoročně opouští výrobní závod 1 200 až 1 700 automobilů, mířících k zákazníkům z celého světa. Každý jednotlivý vůz BMW ALPINA má v interiéru štítek s individuálním výrobním číslem a dostává specifické číslo vozidla (VIN), které řadí daný automobil mezi výrobky oficiálně registrovaného výrobce automobilů.

Denní logistická doprava do závodů BMW zajišťuje hladký tok materiálů pro výrobní proces, který je pečlivě koordinovaný se společností BMW. Prodeje jsou organizované výhradně prostřednictvím prodejců a dovozců BMW. Taková partnerská spolupráce je jedinečná v celém automobilovém průmyslu.

Společnost ALPINA pracuje na základě principu „form follows function“ (forma sleduje funkci). Dokonalé sladění funkce, designu a materiálů vyžaduje mnoho opakujících se kroků. S využitím vyspělých programů pro počítačem podporované navrhování (CAD) vyvíjejí naši inženýři špičkové komponenty ALPINA.

Nadšení pro automobily, moderní technické vzdělání, stálé uplatňování inovací a sehraný tým zanícených tvůrců umožňují výrobu jedinečných a účinných, vysoce výkonných automobilů značky ALPINA, dokonale vhodných pro každodenní užívání.

Přijďte se podívat k nám na showroomy BMW invelt Praha | Plzeň a zjistěte jaké BMW ALPINA máme skladem.

obrázek

BMW ALPINA

Zaujala Vás BMW ALPINA? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


TECHNICKÝ DESIGN

ALPINA pracuje podle zásady „forma sleduje funkci“. K dosažení dokonalého souladu funkce, designu a materiálů je nutné uskutečnit mnoho opakovaných kroků. Pomocí promyšlených programů pro navrhování za pomoci počítače (CAD) vyvíjejí naši inženýři špičkové komponenty ALPINA. 

Z lásky k automobilům, na základě nejmodernějšího technického vzdělání a stálým uplatňováním inovací vytváří sehraný tým nadšených „hybatelů“ jedinečné a účinné vysoce výkonné automobily ALPINA pro každodenní použití.

obrázek


VÝROBA PROTOTYPŮ

obrázek

Právě zde dostávají svůj odlišný vzhled typické designové prvky značky ALPINA. Mnoho drobných rysů má klíčový význam pro vyšší aerodynamickou účinnost. Ve společnosti ALPINA se každý detail dotahuje k dokonalosti pomocí promyšlených zkoušek v aerodynamickém tunelu.

Při vývoji prototypů se typický design značky ALPINA přepracovává od základu pro dané portfolio modelů. Pomocí vyspělého 3D tisku dáváme tvar každé jednotlivé části prototypu a současně ji optimalizujeme z hlediska tvaru, funkce a designu. Skutečně „jemný výbrus“ se v této fázi dosud uskutečňuje ručně.

obrázek


VÝROBA MOTORŮ + MODERNÍ ZKUŠEBNÍ ZAŘÍZENÍ

obrázek

Motor je srdcem automobilu – a motorárna byla již od prvního dne srdcem firmy ALPINA.

Během desetiletí bylo ručně smontováno mnoho tisíc motorů ALPINA. Speciální součásti vyrobené ve vlastním závodě a součástky nakoupené od našich dodavatelů se před montáží pečlivě zkoumají z hlediska vhodnosti a jakosti.

Vše od motorů do závodních automobilů po historické pohonné jednotky sběratelských vozů ALPINA prochází rukama odborníků, kteří absolvovali speciální školení, jsou zaujatí přesností a mají dlouholeté zkušenosti.

obrázek


KŮŽE A ŘEMESLNÉ UMĚNÍ

obrázek

Naše čalounická a sedlářská dílna vytváří nejlepší čalounění s nejvyšší láskou k detailům. Kromě rozsáhlého portfolia interiérů BMW mají naši zákazníci možnost zvolit ručně vyrobené interiéry ze sedlářství ALPINA. Můžeme zde splnit téměř neomezená přání. Zpevněné lemy, švy, prošívání a reliéfy lze kombinovat v jakékoli elegantní kombinaci, upravené podle přání zákazníka. Jakýkoli vůz BMW ALPINA se tak promění v jedinečné auto. Možnosti volby sahají od tradičních prvků čalounického řemesla až po klasické rysy ALPINA Identity Design, vždy podle individuálních přání a preferencí našich zákazníků.

Kůže LAVALINA, velmi příjemná na omak, je jedinečná v automobilovém průmyslu. Nic se jí nevyrovná z hlediska pocitu při doteku, tepelného pohodlí a vzhledu. Je zcela přírodní a má vynikající vlastnosti, pokud jde o vyvážení teploty, vyrovnání vlhkosti a prodyšnost. Při prvním doteku pocítíte rozdíl.

obrázek


SKLADOVÉ VOZY BMW ALPINA

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: Alpina automobiles

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů