Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

NOVÉ BMW F 900 R A F 900 XR.

536 BMW invelt 6. 9. 2021

Nové BMW F 900 R – dynamický naháč pro ryzí radost z jízdy.

Nový dynamický naháč od BMW Motorrad dodává smysl pro svobodu a moderní životní styl.

Emoce nového modelu podtrhuje nejen sportovní styl a agresivní design, ale také inspirativní výkon motoru, jeho točivý moment a zvuk. Ve hře jsou však i další aspekty, jako například široké možnosti potenciálního využití, vysoká úroveň každodenní použitelnosti a ergonomie, díky nimž model F 900 R stejnou měrou zaujme sportovní řidiče i nováčky.

Nové BMW F 900 XR – autentické „XR“ střední třídy.

Nové F 900 XR zároveň využívá technologie dříve obvyklé u motocyklů vyšších tříd. Mezi unikátní prvky výbavy střední třídy patří adaptivní světlomety do zatáček, bezklíčkový přístup nebo funkce inteligentního nouzového volání.

Kromě zkušených jezdců se nové XR díky své snadné ovladatelnosti, nízké minimální výšce sedadla, zařazení do kategorie A2 a velmi atraktivní základní ceně zaměřuje také na začátečníky a na ty, kteří se k motocyklům po delší době vracejí.

Vyšší výkon.

Zlepšená dynamika nových modelů F 900 R a F 900 XR je dána zásluhou dalšího vývojového stupně řadového 2válcového motoru, poprvé představeného v roce 2018 v modelu F 850 GS. Nyní nabízí výkon 77 kW (105 k) a ještě „plnější“ křivku točivého momentu. Největší vliv na toto zvýšení má zdvihový objem motoru zvětšený na 895 cm3 (dříve 853 cm3). Společně se zapalováním 270/450 stupňů a novým tlumičem výfuku vytváří výjimečně emocionální zvuk. 

Dokonale čitelný barevný displej s úhlopříčkou 6,5 palce.

Grafika displeje je vizuálně přizpůsobená sportovnímu stylu. Ve spojení s volitelnými jízdními režimy Pro jsou dostupné i další grafické módy displeje. V segmentu střední třídy je zcela unikátním prvkem sériově dodávaná konektivita BMW Motorrad, nabízející možnost během jízdy pohodlně telefonovat, poslouchat hudbu nebo se nechat navigovat.

 

Tři barvy a varianty stylu.

Nové F 900 R je dostupné v metalických barvách Blackstorm (černá), San Marino Blue (modrá) a v provedení Style Sport v metalické barvě Hockenheim Silver/Racing Red (stříbrná/červená). Kromě bílé barvy Light White je nové F 900 XR nabízeno také v dalších dvou verzích: Style Exclusive v metalické barvě Galvanic Gold (zlatá) a Sport v barvě Racing Red (červená). 

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů