ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY V PRAZE A PLZNI 25.11.2022 a 2.12.2022
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

Nové BMW iX1

2001 BMW invelt 15. 6. 2022 #BMWinvelt #BMW #BMWiX1 #THEiX1
NOVÉ BMW IX1

POŘIĎTE SI BMW iX1 OD 15 990 Kč BEZ DPH.


První čistě elektrické BMW iX1 vyzařuje elektrizující odhodlání a díky své funkčnosti a všestrannosti je inspirací pro hledání nových cest i při každodenním používání:
 

 • Sebevědomý výraz zásluhou monolitického designového stylu a výrazných proporcí.
 • Nejvyšší komfort na cestách díky aktivním sedadlům s masážní funkcí a bederní opěrkou.
 • Moderní multimediální palubní deska s BMW Prohnutým displejem s dotykovou funkcí a hlasovým ovládáním.
 • Dojezd až 438 km je zárukou plné flexibility.


Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.


MODELY NOVÉHO BMW iX1.

BMW iX1 | BMW i BLUE ELEMENTS

BMW iX1 | BMW i BLUE ELEMENTS

BMW iX1 | M SPORT PACKAGE

BMW iX1 | M SPORT PACKAGE

BMW iX1 | xLINE

BMW iX1 | xLINE

BMW iX1 | První čistě elektrické BMW iX1

Zaujalo Vás nové plně elektrické BMW iX1? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


JÍZDNÍ DYNAMIKA NOVÉHO BMW iX1.

DOJEZD NOVÉHO BMW iX1 AŽ 438 KM*.

 • S dojezdem až 438 km* (WLTP) je ideálním společníkem také pro neplánované výlety.
 • Energii na dalších 120 km* jízdy nabijete během pouhých 10 minut.
 • Za pomoci veřejných rychlonabíjecích stanic nabijete baterii do 80 % dojezdu za 29 minut.

*Předběžné údaje.

NABÍJENÍ NOVÉHO BMW iX1.

BMW CHARGING: JEDNODUCHÉ. KDYKOLIV. KDEKOLIV.

DOMÁCÍ NABÍJENÍ

S rychlonabíječkou Flexible Fast Charger má Vaše nové BMW iX1 vše, co potřebujete pro pohodlné nabíjení doma od okamžiku, kdy jej pořídíte. Pokud chcete, můžete možnosti nabíjení ještě více přizpůsobit svým potřebám.

NABÍJENÍ NA CESTÁCH

S BMW Charging můžete nabíjet po celé Evropě v jedné z největších a neustále se rozšiřujících sítí veřejných nabíjecích stanic. Vše, co k tomu potřebujete, je součástí standardní výbavy Vašeho nového BMW. Jde především o nabíjecí kartu BMW Charging Card a nabíjecí kabel (Mode 3). Můžete využít také dodatečné atraktivní nabíjecí tarify a exkluzivní benefity určené pro nové vozy.

SLUŽBY BMW CONNECTED CHARGING

Přímo ve voze nebo v aplikaci My BMW si můžete rezervovat dobíjecí stanice, získávat podrobné informace nebo vyhledávat trasy optimalizované z hlediska nabíjení. Díky tomu je nabíjení pohodlné a snadné.

DESIGN EXTERIÉRU NOVÉHO BMW iX1.

PRVKY EXTERIÉRU NOVÉHO BMW iX1.

POHLED Z BOKU.

Díky výrazné přední části, monolitickým plochám a vysoké stavbě působí nové BMW iX1 při pohledu z boku mimořádně dynamicky. Volitelně dostupné modré ozdobné prvky po celém voze působivě poukazují na elektrický pohon.

POHLED ZEZADU.

Díky kombinaci průhledného a zatmaveného skla spolu se šestiúhelníkovým vzorem* na boku působí trojrozměrná zadní světla ve tvaru písmene L nezaměnitelně moderním dojmem.

*K dispozici jako volitelná výbava.

DESIGN PŘEDNÍ ČÁSTI.

Výrazná a velká, téměř hranatá maska ve tvaru ledvinek s volitelnými modrými ozdobnými prvky a nízké Adaptivní LED světlomety přecházející daleko do boků dodávají novému BMW iX1 dynamický výraz s elektrifikovaným nádechem.

DESIGN INTERIÉRU NOVÉHO BMW iX1.

INOVATIVNÍ OVLÁDACÍ PRVKY V INTERIÉRU.

Méně tlačítek, více intuitivnosti: Tenký a bezrámečkový BMW Prohnutý displej s dotykovým a hlasovým ovládáním zaujme na první pohled, současně je hlavním rozhraním pro obsluhu systému iDrive.

MODERNÍ STŘEDOVÁ KONZOLE.

Dvě úrovně moderního konceptu obsluhy: Klasické manuální ovládací prvky byly odstraněny a vytvořily tím prostor pro moderní středovou konzolu vybavenou přepínačem/posuvným ovladačem, ovládacími prvky nejnovější generace a integrovanou přihrádkou pro bezdrátové nabíjení ve spodní části.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR.

Osvětlený zavazadlový prostor BMW iX1 nabízí široké možnosti uložení nákladu. Pro větší spontánnost využití a dodatečný objem je zavazadlový prostor vybaven výklopným prvkem v podlaze a možností nastavení úhlu sklonu opěradel zadních sedadel.

UDRŽITELNOST V NOVÉM BMW iX1.

 • Suroviny jako kobalt a lithium použité ve vysokonapěťové baterii nového BMW iX1 byly vytěžené odpovědným způsobem.
 • Motor nového BMW iX1 se zcela obejde bez vzácných kovů.

HLAVNÍ INOVACE NOVÉHO BMW iX1.

Inovativní technologie a luxusní komfort: V novém BMW iX1 je vše navrženo tak, aby dokonale splnilo Vaše požadavky.

BMW Maps

BMW Maps

Více informací o režimech My Modes

Více informací o režimech My Modes

Více informací o rozšířené realitě.

Více informací o rozšířené realitě.

DIGITÁLNÍ FUNKCE NOVÉHO BMW iX1.

 • S funkcí proaktivního navrhování tras navigace BMW Maps pojedete vždy po správně zvolené trase.
 • S výbavou Integrace telefonu Vaše nové BMW iX1 podporuje Apple CarPlay a Android Auto, takže máte s sebou na cestách Vaše oblíbené aplikace.
 • Pro nabíjení stačí jen položit: Přihrádka pro bezdrátové nabíjení nového BMW iX1 nabije Váš telefon indukčně.

KOMFORT A ASISTENČNÍ SYSTÉMY NOVÉHO BMW iX1.

S inteligentními řešeními a inovativními asistenčními systémy zažijete v BMW iX1 v každé situaci více bezpečí a komfortu.

COUVACÍ ASISTENT.

Pomůže Vám vycouvat z náročných situací: Couvací asistent si pamatuje pohyby volantem na posledních 50 metrech jízdy vpřed a díky tomu dokáže po stejné trase automaticky vycouvat.

DRIVING ASSISTANT PROFESIONAL.

Driving Assistant Professional automaticky udržuje jízdní pruh, rychlost a vzdálenost, a tím v mnoha jízdních situacích omezuje riziko nehody.

PANORAMATICKÁ SKLENĚNÁ STŘECHA.

Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, přináší do interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru.

PARKOVACÍ ASISTENT.

Parkovací asistent usnadňuje parkování a manévrování v úzkých prostorách a předchází tak škodám vzniklým při parkování.

AKTIVNÍ SEDADLA PRO ŘIDIČE A PŘEDNÍHO SPOLUJEZDCE.

Funkce výkyvné základny sedadla spolu s elektricky nastavitelnou bederní opěrkou a masážní funkcí poskytuje optimální komfort sezení.

TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ.

Tažné zařízení s elektricky sklopnou hlavicí. Bezpečnost zjišťuje stabilizační systém pro přívěsy a bezpečnostní spojovací prvek.

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO NOVÉ BMW iX1.

S BMW Originálním příslušenstvím přizpůsobíte své BMW Vašim osobním přáním: produkty jsou svojí kvalitou, designem i vlastnostmi navrženy přímo pro BMW iX1.

BMW gumové koberce.

Dokonale padnoucí BMW Gumové koberce ochraňují přední prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají nápis BMW.

21 M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 877 M Bicolour.

21'' M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 877 M Bicolour Jet Black, leštěné. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách.

BMW Střešní box 420 černá/stříbrná Titanium.

Uzamykatelný střešní box v provedení černá/stříbrná titanová je přístupný z obou stran, má objem 420 litrů a je kompatibilní se všemi systémy BMW střešních nosičů.

SERVIS A KONZULTACE PRO PRVNÍ BMW iX1.

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW iX1.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se
individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Možnosti financování

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO PRVNÍ BMW iX1.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW.
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů.
 • Předcházení možným poruchám.
 • Další individuální nabídky služeb.
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive.

SKLADOVÉ VOZY BMW X1

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.Spotřeba elektřiny a dojezd.

BMW iX1 xDrive30*:
Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 18.4 – 17.3
Elektrický dojezd v km (WLTP): 413 – 438
*Předběžné hodnoty.

Oficiální údaje o spotřebě paliva a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp .Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: BMW CZ

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů