Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE X6 | Sebevědomí na X způsobů

5302 BMW invelt 4. 2. 2022 #BMW #BMWX6 #BMWinvelt

Nekompromisně nekomformní – nové BMW X6 znamená provokativní suverenitu. Vidět je to zejména na extrémně atletické karoserii vozidla spolu s novým, výrazným designovým jazykem, který se projevuje v špičkové exkluzivitě a vizionářských technologiích jako například impozantní BMW mřížka chladiče Iconic Glow. 

To všechno poukazuje především na jednu věc: absolutní dominanci, kterou nové BMW X6 dokazuje na každé trase díky výkonnému motoru, preciznímu podvozku a funkcím, jako například balík xOffroad. S novým BMW X6 od BMW invelt Praha | Plzeň zažijete doposud nevídaný způsob překonání očekávání.

PAKETY BMW X6

Možnosti výbavy BMW Individual dále zvýrazňují vzhled BMW X6 pomocí exkluzivních laků v kombinaci s jemným koženým čalouněním a kvalitním obložením interiéru.

Base Line

Base Line

M Sport package

M Sport package

Model xLine

Model xLine

Financování BMW X6.

Přejete si více informací o novém BMW X6? Máte zájem si vůz pořídit, ale chcete jej nejdříve vyzkoušet? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

POZNEJTE PŮSOBIVOST JÍZDNÍHO PROJEVU BMW X6.


JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X6.


Prvotřídní výkon 530 koní motoru V8, příkladná preciznost Adaptivního M podvozku Professional nebo příkladná spolupráce vzduchového odpružení na obou

nápravách a paketu xOffroad vytvářejí z BMW X6 Sports Acitvity Coupé pro každý terén.

Volič jízdních režimů.


Volič jízdních režimů Driving Experience Control nabízí řidiči výběr mezi standardním režimem COMFORT, režimem ECO PRO zaměřeným na hospodárnost a režimem SPORT, který umožňuje ještě dynamičtější jízdu. Nový interaktivní režim Adaptive neustále upravuje činnost aktivních tlumičů, řízení a automatické převodovky Steptronic s ohledem na aktuální jízdní situaci.

Adaptivní M podvozek.


Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.


Dynamicky tvarovaná i komfortní: standardně dodávaná a individuálně nastavitelná sportovní sedadla řidiče a spolujezdce se vyznačují širokými možnostmi elektrického nastavení, včetně nastavení šířky opěradla a úhlu sklonu sedáku. Spolu s nastavitelnou oporou stehen poskytují vyšší bočnice sedáku a opěradla vynikající ergonomii a lepší boční oporu při rychlých průjezdech zatáček.

M karbonový zadní spoiler.


M karbonový zadní spoiler podtrhuje svalnatý a sportovní vzhled a současně výrazně snižuje nechtěný vztlak zadní nápravy.

M Sportovní výfukový systém.


Režimy SPORT a SPORT+ aktivované prostřednictvím tlačítek jízdní dynamiky jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních režimech je prioritou spíše tlumený zvuk motoru.

BMW xDrive.


Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.

Paket xOffroad.


BMW X6 zvládne díky paketu xOffroad cestovat bezpečně a rychle po silnicích, ale současně kdykoliv překoná i nezpevněné povrchy. Čtyři volitelné off-road režimy ještě přesněji upravují pohon všech kol BMW xDrive podle aktuálního povrchu, tím je zajištěna ještě lepší trakce na písku, kamenech, štěrku nebo sněhu.

DESIGN EXTERIÉRU.


Uvítací světelný koberec.


Uvítací světelný koberec projektuje na zem vedle předních dveří světelnou grafiku, kterou posádku zve k nastoupení. Navíc je ve tmě vystupování z vozu nejen komfortnější, ale také bezpečnější.


Panoramatická skleněná střecha.


Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.


DESIGN INTERIÉRU.


Nepřímé osvětlení.


Nepřímé osvětlení včetně světelných akcentních linek v předních a zadních dveřích vytváří v interiéru pohodovou a útulnou světelnou atmosféru. Světelný koberec Welcome Light Carpet osvětluje při nastupování a vystupování oblast vedle vozidla. K dispozici je šest světelných designů s nastavitelnou intenzitou v barvě bílá, modrá, oranžová, bronzová, fialová a zelená.


Skleněná aplikace CraftedClartiy pro prvky v interiéru.


Skleněné aplikace CraftedClarity obsahují ručně vyráběné skleněné elementy, které vizuálně i hapticky pozdvihují interiér vozidla. Detaily na voliči převodovky, ovládání hlasitosti, ovladači BMW a tlačítku Start/Stop jsou vyrobeny z kvalitního křišťálu.


ZROZENÍ DRAVCE.


BMW X6 INDIVIDUAL.


Možnosti výbavy BMW Individual dále zvýrazňují vzhled BMW X6 pomocí exkluzivních laků v kombinaci s jemným koženým čalouněním a kvalitním obložením interiéru.

BMW Individual čelounění.

BMW Individual čelounění.

BMW Individual prahové lišty.

BMW Individual prahové lišty.

Impozantní zadní část BMW X6 Individual.

Impozantní zadní část BMW X6 Individual.

Výrazná přední část BMW X6 Individual.

Výrazná přední část BMW X6 Individual.


ASISTENČNÍ SYSTÉMY A DIGITÁLNÍ SLUŽBY BMW X6.


Kromě technologií a výbavy, jako je například BMW Head-up Displej, může být BMW X6 vybaveno také mnoha asistenčními systémy a službami.

Connected Music.


Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať už jste kdekoliv na cestách. Klasickou hudbu při jízdě po dálnici, jazz během dopravní špičky a při klidné projížďce třeba pop. Connected Music se Spotify znamená, že prostřednictvím hudebního partnera BMW Spotify můžete bez jakýchkoliv omezení napřímo streamovat mnoho milionů skladeb, a to pomocí SIM karty nainstalované ve Vašem voze.

BMW Digitální klíč.


Když s sebou máte svůj iPhone, nemusíte si brát klíč od vozu. Digitální klíč Vám dovoluje uzamknout nebo odemknout Vaše BMW a dokonce i nastartovat motor. K přístupu do Vašeho BMW můžete také autorizovat pět osob s kompatibilními telefony iPhone*. Kromě jiného je možné omezit maximální rychlost, což je praktická funkce například při půjčení vozu řidiči začátečníkovi. Digitální klíč je kompatibilní pouze s vybranými modely iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je k dipozici na bmw.com/digitalkey

Driving Assistant Professional.


Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.

Remote Software Upgrade.


Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce Vašeho BMW.


PŘÍSLUŠENSTVÍ A DÍLY M PERFORMANCE PARTS PRO BMW X6.


Díly BMW M Performance Parts dodají Vašemu BMW X6 maximálně závodní charakter. Vyberte si z opticky výraznějších designových doplňků exteriéru, atraktivních kovaných kol a kol z lehké slitiny. S BMW Originálním příslušenstvím přizpůsobíte své BMW Vašim osobním přáním: produkty jsou svojí kvalitou, designem i vlastnostmi navrženy přímo pro BMW X6.

22" M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M v matném provedení Jet Black.


Kvalitní odlehčené 22" M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M tvarované tlakem vody je navrženo v matném dvoubarevném provedení Jet Black s nápisem M Performance a barevným logem M. Jedno přední kolo, rozměr kola 9,5J x 22, bez pneumatiky.

22" Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M Bicolour.


Kvalitní odlehčené 22" M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M je navrženo ve dvoubarevném provedení Bicolour Jet Black, má lesklou povrchovou úpravu a barevné logo M Performance. Jedno přední kolo, rozměr kola 9,5 J x 22, bez pneumatiky.

BMW střešní box 520 černá/stříbrná Titanium.


Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 520 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.

BMW Podlahové koberce, zadní.


Spolehlivá funkčnost v kombinaci se sportovní elegancí: Protiskluzové, nepromokavé a odolné BMW Podlahové koberce se zvýšenými okraji na všech stranách chrání prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli. Jejich speciální 3D tvar je ideálním řešením z pohledu vzhledu i funkce.

Ochranná podlaha zavazadlového prostoru.


Protiskluzová, nepromokavá a vysoce odolná ochranná podlaha se zvýšeným okrajem na všech stranách chrání zavazadlový prostor před nečistotami a vlhkostí. V černé barvě dokonale doplňuje interiér standardního provedení.

BMW střešní příčníky.


Střešní příčníky mohou být kombinovány se všemi střešními nosiči a střešními boxy BMW a jsou dokonalým vizuálním doplňkem vozu jako celku. Snadno se instalují bez nářadí a díky své robustní konstrukci a zamykání proti krádeži splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.


BMW KOLA & PNEUMATIKY


Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.

OBJEVTE SADY KOL NA BMW X6


TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X6 xDrive40i.

Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

245 (333)/5500–6250

Maximální rychlost v km/h:
248
Zrychlení 0–100 km/h v s:

5,7

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km (WLTP):

10,3–8,8
Kombinované emise CO₂ v g/km (WLTP):
236 - 202CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X6.


BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X6.


Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro vaše nové BMW X6 od BMW invelt Praha | Plzeň.

Operativní leasing BMW X6


Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne BMW invelt Praha | Plzeň.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


Spotřeba paliva a emise CO2 BMW X6.

BMW X6 M50i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,0–11,2
Emise CO2 v g/km (kombinované): 275–256


Uvedené údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP.
Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO2 a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů