Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE X6 M | BMW X6 M (F96) | Specifické v každém parametru

17559 BMW invelt 7. 9. 2021 #BMW #invelt #X6 M
THE X6 M | M modely BMW X6 (F96)

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW X6 M S FINANCOVÁNÍM 50 NA 50

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

M modely BMW X6 (F96) demonstrují svoji extrovertní dominanci mimořádnou jízdní dynamikou, expresivním M designem a nezaměnitelnou agilitou. Vyzkoušejte čtyři extrovertní vozy Sports Activity Coupé (SAC): modely BMW X6 M50i zaujmou jedinečnou kombinací výkonu, komfortu a hospodárnosti. BMW X6 M s pohonem M xDrive nadchne luxusním interiérem a  jízdní dynamikou definovanou závodními geny. Adrenalinem nabité zážitky z jízdy, které dostávají další náboj v ještě výkonnějším a okázalejším  BMW X6 M Competition s pohonem M xDrive.

Vozy s motorem V8 dosahujícím výkonu až 460 kW (625 k), účinným a přesně kontrolovaným přenosem točivého momentu, spolu s M specifickým podvozkem vytvářejí typický M celek spočívající v mimořádné obratnosti a přesnosti při jízdě na limitu. Návyková celková přitažlivost se kromě jiného opírá o intenzivní testovací program nejen na Nordschleife okruhu Nürburgring, ale také dalších závodních tratích po celém světě.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW X6 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

BMW X6 M | Zajímá Vás více? Napište nám.

Zaujalo Vás nové BMW X6 M? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

Nástup výkonu a zvukový doprovod v charakteristickém M stylu. Vysokootáčkový motor V8 byl navržen v typickém duchu M, což dokazují okamžité reakce na sebemenší pohyb plynového pedálu, precizně dávkovatelný nástup výkonu a lineární křivka točivého momentu v horním spektru využitelných otáček pod plným plynem. Základem motoru je uzavřený blok bez vsazených vložek válců a kovaný klikový hřídem s extrémní torzní tuhostí. Jeho dvě dvoukomorová turbodmychadla (Twin-Scroll) jsou umístěna mezi řadami válců. Použití křížených výfukových svodů zlepšuje reakce systému přeplňování a zvyšuje hospodárnost motoru. K turbodmychadlům vždy putují výfukové plyny ze dvou válců najednou, což znamená extrémně stabilní přenos výsledné energie na turbíny turbodmychadel. Přesně načasované a plynulé proudění spalin kříženými výfukovými svody taktéž optimalizuje cyklus výměny plynů ve spalovacích prostorech. Nárůstu výkonu, zlepšení hospodárnosti a snížení emisí bylo dosaženo také použitím nejnovější technologie vysokotlakého vstřikování paliva, které pracuje s maximálním tlakem 350 barů a zaručuje mimořádně jemné rozprašování.

Osmiválcová jednotka v novém BMW X6 M (F96) generuje nejvyšší točivý moment 750 Nm při 1800 až 5600 1/min, zatímco maximální výkon činí 441 kW/600 k při 6000 1/min. Omezovač otáček motoru zasahuje při 7200 1/min. Vysokootáčkový charakter motoru je ještě patrnější ve speciálně naladěném motoru modelu BMW X6 M Competition. V jejich případě zůstává nejvyšší točivý moment neměnný až do 5800 1/min, maximální výkon přichází v 6000 1/min a dosahuje 460 kW/625 k. Obě varianty motoru V8 se vyznačují jedinečným uložením. Pevné silentbloky pohonné jednotky v motorovém prostoru přispívají k pozoruhodně rychlé odezvě na sešlápnutí plynového pedálu a přímému přenosu hnací síly na kola. Tuhé uložení motoru umožňuje ostřejší nájezdy do zatáček a současně stále zajišťuje tlumení vibrací přecházejících z motoru do kabiny. 

Úžasný výkon motoru V8 podtrhuje dramatický zvukový projev, generovaný pro tento model specifickým výfukovým systémem. Dvojitá výfuková soustava s velkými tlumiči, elektricky ovládanými klapkami a dvěma páry 100mm koncovek, umístěných v M stylu na obou stranách zadního nárazníku, vytváří emocemi nabitý zvukový doprovod. Ten se svou charakteristikou liší v závislosti na zvoleném režimu motoru. Zvukový projev motoru přitom řidič může kdykoliv zmírnit stiskem tlačítka M Sound Control na středové konzole. Zvuk M sportovního výfukového systému, který je standardní výbavou modelů Competition a volitelnou výbavou pro BMW X5 M a BMW X6 M, umocňuje vysokootáčkový charakter motoru a jeho hnací sílu ještě více vzrušujícím způsobem. Pro snížení množství znečišťujících látek je součástí obou výfukových systémů zážehový filtr pevných částic.

SOUVISEJÍCÍ MODELY S BMW X6 M

BMW X5 M zepředu

BMW X5 M

BMW X5 M je ztělesněním typických M genů, spočívajících v mimořádné obratnosti, dynamice a přesnosti ovládání stojícími daleko nad obvyklou úrovní této  třídy.

 • Srdcem systému pohonu/podvozku je nejnovější  inkarnace vysokootáčkového motoru V8 s technologií M TwinPower Turbo.  BMW X5 M disponuje maximálním výkonem 441 kW/600 k
 • Jádrem všeho je precizní konstrukce podvozku, který zvládá přenášet extrémní výkon motorů tohoto automobilu. Na míru navržené technické řešení, vyvinuté na  základě závodních zkušeností M GmbH, dodává novému BMW X5 M dynamické  schopnosti, jakým se žádný z konkurentů nedokáže vyrovnat
 • Nové BMW X5 M vyzařuje všestrannost a impozantnost karoserií měřící na délku 4938 mm, na šířku 2015 mm a na výšku 1774 mm


Více informací o BMW X5 M

BMW X6

Nekompromisně nekomformní – nové BMW X6 (G06) znamená provokativní  suverenitu. Vidět je to zejména na extrémně atletické karoserii vozidla  spolu s novým, výrazným designovým jazykem, který se projevuje v špičkové exkluzivitě a vizionářských technologiích jako například impozantní BMW mřížka chladiče Iconic Glow

To  všechno poukazuje především na jednu věc: absolutní dominanci, kterou nové BMW X6 dokazuje na každé trase díky výkonnému motoru, preciznímu podvozku a funkcím, jako například balík xOffroad. S novým BMW X6 zažijete doposud nevídaný způsob překonání očekávání.

Více informací o BMW X6

MOŽNOSTI DESIGNU BMW X6 M

BMW X6 M - BMW X6 M

BMW X6 M

BMW X6 M - BMW X6 M Competition

BMW X6 M Competition

BMW X6 M - BMW X6 M50i

BMW X6 M50i

MOTORIZACE BMW X6 M

BMW X6 M - BMW X6 M

BMW X6 M

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 441 kW (600 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 3,9 s

Spotřeba (kombinace): 13,5 − 13 l / 100 km

Emise CO2: 306 − 297 g/km

Cena s DPH: 3 533 400 Kč 

BMW X6 M - BMW X6 M Competition paket

BMW X6 M Competition paket

Ryze závodní pocit: X6 M Competition přináší vyšší výkon motoru a s tím  související ještě lepší dynamiku na silnici. V tomto případě má zážehový  8válec BMW M TwinPower Turbo výkon posílený na 460 kW (625 k). M  sportovní výfukový systém vytváří zvláště dynamický zvuk předurčený k  tomu, aby vyvolával vzrušení.


Řidiče a spolujezdce vpředu uvítají  při nastupování do vozu osvětlené prahové lišty s nápisem X6 M  Competition, jejichž výjimečně kvalitní a jedinečný vzhled dokreslují černé prvky. Celokožené čalounění Merino podtrhuje exkluzivitu a  prémiovou kvalitu modelu Competition. M bezpečnostní pásy mají efektní M  trikoloru a středová konzola je ozdobena velmi kvalitně zpracovaným  emblémem X6 M Competition.


Při vnějším pohledu model X6 M  Competition zaujme lesklými 21"/22" M koly z lehké slitiny Star-spoke  818 M v černém provedení s kombinovanými pneumatikami. Sportovní  charakter je dále zdůrazněn exkluzivními designovými prvky, mezi něž  patří specifická maska chladiče, boční M ozdobné žábry, M vnější zpětná  zrcátka a M zadní spoiler nebo leskle černé označení modelu. Zezadu  celek dokreslují černě chromované koncovky výfuku.

BMW X6 M - BMW X6 M50i

BMW X6 M50i

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 390 kW (530 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 4,3 s

Spotřeba (kombinace): 12,1 − 11,2 l / 100 km

Emise CO2: 276 − 257 g/km

Cena s DPH: 2 684 500 Kč 

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW X6 M (Q3/2022)


Cena základního modelu s DPH: od 3 533 400


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X6 M A BMW X6 M COMPETITION

Pohon všech kol M xDrive a Aktivní M diferenciál zajišťují extrémně dynamické jízdní vlastnosti na silnici a mistrovské schopnosti v terénu. Pohon všech kol M xDrive s unikátním naladěním a Aktivní M diferenciál umožňují novým modelům SAV a SAC od BMW M GmbH naplno přenášet mimořádně vysoký točivý moment motoru na silnici. Tyto dva příklady technologických specialit maximalizují trakci, obratnost a ovladatelnost v situacích, kdy je potřeba naplno využít sportovních schopností, za nepříznivých povětrnostních podmínek nebo na nezpevněném povrchu. Točivý moment motoru je mezi nápravami rozdělován s jemnou plynulostí a plně variabilně pomocí elektronicky ovládané vícelamelové spojky v rozvodové skříni pohonu všech kol M xDrive. Poté jej zadní Aktivní M diferenciál, opět podle aktuální situace a potřeby, rozdělí mezi kola zadní nápravy. Oba systémy se přizpůsobují měnícím se jízdním podmínkám a řidičovým povelům s pozoruhodnou rychlostí a precizností, což umožňuje cestujícím nového BMW X6 M a modelů Competition jedinečným způsobem a naplno si vychutnat enormní výkon motorů. Jednoznačné a přímé reakce na pohyb plynového pedálu a volantu jsou rozhodujícími faktory při řízení těchto vozů a umožňují je ovládat s neomylnou přesností dokonce i při jízdě na limitu. Stabilizační systém DSC (Dynamic Stability Control), který je propojen s pohonem všech kol M xDrive a Aktivním M diferenciálem, je nastaven tak, že zasahuje pouze v extrémních situacích.

Charakteristická technologie podvozku a extrémně tuhé silentbloky nabízejí špičkovou jízdní dynamiku. Špičková jízdní dynamika nového BMW X5 M, nového BMW X6 M a modelů Competition je zčásti daná také M specifickou kinematikou zavěšení, ale také speciálně navrženou elastokinematikou obou náprav a taktéž supertuhými silentbloky spojujícími podvozek a karoserii. Přední náprava s dvojitými příčnými rameny využívá dvoustěnných příčných spodních ramen a kovaného horního příčného ramene. Extrémně vysoké hodnoty odklonu předních kol zlepšují reakce na pohyb volantem a optimalizují náklony karoserie v zatáčkách. Precizní ovladatelnost pomáhá zajišťovat také přímo pro tyto vozy navržený výztužný plech pod přední nápravou. Torzní tuhost karoserie zvyšuje soustava M specifických výztuh v přední části nového BMW X5 M, nového BMW X6 M a modelů Competition, kterou tvoří diagonální vzpěry spojující přední část vozu s horním uložením tlumičů, jež jsou doplněné dalšími přímo pro tyto modely navrženými výztužnými prvky.

M specifický podvozek a aktivní stabilizátory. M specifický adaptivní podvozek se speciálním systémem odpružení a tlumení umožní, aby nové vysokovýkonné modely SAC a SAV zaujaly obzvláště širokým repertoárem vlastností, sahajícím od výjimečně přímého kontaktu s vozovkou pro extrémně sportovní jízdu až po vysokou úroveň komfortu na dlouhých cestách. Fungování elektronických tlumičů ovlivňují údaje získávané ze senzorů o náklonech karoserie, stavu vozovky a pohybech volantem. Tato data umožňují okamžitě a plynule upravit tlumicí síly jednotlivých kol podle aktuální situace prostřednictvím elektromagnetických ventilů. Tuhé silentbloky zavěšení a spolupráce se systémem aktivních stabilizátorů umožňují ještě preciznější regulaci tlumení. Elektromotory tohoto systému mají vysoký nastavovací točivý moment, který umožňuje extrémně přímé reakce tlumení při pohlcování nerovností vozovky nebo při tlumení náklonů karoserie.

Řízení M Servotronic s variabilním převodem. Řízení M Servotronic nového BMW X6 M a modelů Competition vyniká mimořádnou směrovou přesností a čistou zpětnou vazbou. Elektrický posilovač řízení kombinuje posilovač řízení reagující v závislosti na rychlosti a variabilní převod řízení. Řízení M Servotronic má bez ohledu na jízdní situaci vždy ten správný odpor. Stiskem jediného tlačítka lze pro zlepšení komfortu při otáčení volantem nebo přesnosti v dynamických jízdních situacích zvolit dvě úrovně odezvy řízení. Variabilní poměr se přizpůsobuje úhlu natočení volantu, zlepšuje znamenité schopnosti vozu při jízdě v přímce a při zatáčení umožňuje ostrou odezvu a vynikající směrovou stabilitu. Snižuje také námahu při zajíždění nebo vyjíždění z parkovacích míst.

M dvoudílné brzdy s integrovaným brzdovým systémem a M specifickým nastavením. M dvoudílné brzdy nabízejí mimořádný brzdný účinek kombinovaný s vynikající dávkovatelností a skvělým komfortem. Toho je docíleno pomocí šestipístkových pevných třmenů s odvrtávanými kotouči s vnitřním chlazením vpředu o průměru 394 mm a jednopístkových plovoucích třmenů s kotouči o průměru 380 mm vzadu.

Různé velikosti M kol z lehké slitiny vpředu a vzadu s kombinovanými pneumatikami. Nové BMW X6 M (F96) standardně jezdí na 21“ M kolech z lehké slitiny Dvouble-spoke s pneumatikami 295/35 R 21 vpředu a 315/35 R 21 vzadu. M kola z lehké slitiny s různými průměry ráfku na přední a zadní nápravě se u modelu BMW X objevují vůbec poprvé – jako volitelná výbava pro modely BMW X6 M a jako standardní výbava u provedení Competition. 21“ kola s pneumatikami 295/35 R 21 jsou použita vpředu a 22“ kola s pneumatikami 315/30 R22 vzadu. Celkový průměr kol, tedy i s pneumatikou, je ale stejný. Rozdílné průměry ráfků jsou kombinované s nestejným rozměrem pneumatik, čímž se optimalizuje přenos příčných sil při dynamické jízdě v zatáčkách.

BMW X6 M zepředu
BMW X6 - M dvoudílné brzdy.

M dvoudílné brzdy.

Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vysoce odolné. Jsou také výrazně lehčí, což má pozitivní vliv na agilitu, dynamiku a akceleraci. Modře lakované třmeny s logy M jsou charakteristickým znakem vysokovýkonných M specifických brzd.

BMW X6 - M Servotronic.

M Servotronic.

Řízení M Servotronic se přizpůsobuje aktuální rychlosti a zajišťuje tak v každé jízdní situaci optimální účinek posilovače. Současně přináší ve všech rychlostech přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je pro M automobily specificky nastaven a nabízí možnost volby jedné ze dvou charakteristik.

BMW X6 - M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfuk vytváří dynamický zvuk, který lze modifikovat pomocí integrované klapky v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Režimy SPORT a SPORT+ aktivované voličem jízdních režimů jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních nastaveních je prioritou spíše tlumený zvukový projev.

BMW X6 M - 8stupňová převodovka M Steptronic Sport s logikou řazení Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic Sport s logikou řazení Drivelogic.

Osmistupňová převodovka M Steptronic Sport s řízením Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: od extrémně dynamického až po výjimečně komfortní a hladké, směřující ke snížení spotřeby paliva. S pomocí voliče převodovky nebo páček řazení na volantu můžete řadit manuálně, nebo lze přepnout do režimu automatického řazení a nechat převodovku pracovat samostatně.

BMW X6 M - M specifický podvozek.

M specifický podvozek.

Součástí M specifického podvozku je Aktivní M diferenciál, který významným způsobem zvyšuje dynamický potenciál vozu. Spolu se třemi jízdními režimy COMFORT, SPORT a SPORT+ si můžete vybrat mezi třemi různými nastaveními stabilizačního systému (DSC), a tím přizpůsobit podporu elektroniky podvozku vámi preferovanému stylu jízdy.

BMW X6 M - M xDrive.

M xDrive.

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních cestách, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat mezi dvěma verzemi 4WD a 4WD Sport.

BMW X6 M - Vysokovýkonný zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo.

Vysokovýkonný zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo.

Nejnovější verze vysokovýkonného zážehového 8válce BMW M TwinPower Turbo poskytuje nejvyšší úroveň jízdní dynamiky. Vysokootáčková jednotka produkuje až 460 kW (625 k). Dvě turbodmychadla spojená s motorem kříženými výfukovými svody zajišfují extrémně rychlou odezvu na pohyby plynového pedálu. Motor V8 je současně navržen pro extrémní zatížení při použití na závodním okruhu.

DESIGN EXTERIÉRU BMW X6 M

Vizuální dopad s charakteristickými rysy M designu. Nové modely SAV a SAC v portfoliu BMW M GmbH ztělesňují nejvyšší výkon, zabalený ve dvou různých karoseriích s různými proporcemi. Protažený dynamický styl nového BMW X6 M a BMW X6 M Competition se odráží v délce 4941 mm, šířce 2019 mm a výšce 1685 mm (BMW X6 M Competition: 1687 mm). Oba dva modely mají identický rozvor náprav (2972 mm) a rozchod kol (1699 mm vpředu, 1668 mm vzadu).

Další vlastnost, kterou mají všechny čtyři modely společnou, je touha po pozornosti, což dále dokazují M prvky usměrňující proudění chladicího vzduchu a jejich aerodynamická vyváženost. Velké nasávací otvory ve vystouplých předních náraznících, M specifická BMW maska chladiče s černými dvojitými lamelami, M ozdobné prvky na bocích, aerodynamicky optimalizovaná vnější zpětná zrcátka a dva páry koncovek výfuku v zadním nárazníku jsou jasným ukazatelem dynamických schopností, které tyto vozy oddělují od ostatních v daném segmentu. V barvě karoserie lakované lemy rozšířených blatníků zdůrazňují široký postoj všech čtyř automobilů. Důvěrně známý M design vhodným způsobem dotváří v případě modelů SAV střešní spoiler a u modelů SAC zadní spoiler. BMW maska chladiče a přední/zadní nárazník se v obou případech vyznačují jedinečným designem. Provedení Competition lze identifikovat podle rámečku BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek, který je, stejně jako M ozdobné prvky na bocích, kryty vnějších zrcátek, označení modelu, horní část difuzoru v zadním nárazníku a koncovky výfuku, vyveden v černé barvě. Z uhlíkových vláken vyrobený kryt motoru, kryty vnějších zpětných zrcátek a u nového BMW X6 M a nového BMW X6 M Competition také zadní spoiler jsou součástí seznamu volitelné výbavy.

Zákazníci si mohou vybrat ze široké škály barevných odstínů karoserie tohoto vysokovýkonného kvarteta, včetně tří M specifických barev a různých barev z programu BMW Individual. Model BMW X je nyní navíc vůbec poprvé k dispozici ve speciálním provedení BMW Individual, protože do vzorníku barev přibyla zelená Urban Green. Spektrum výjimečně krásných a vizuálně strhujících speciálních laků karoserie z nabídky BMW Individual se bude časem nadále rozšiřovat.


BMW X6 M zepředu

DESIGN INTERIÉRU BMW X6 M

Exkluzivní a harmonická směs dynamiky a luxusu v interiéru. Interiér modelů SAC a SAV kombinuje závodními automobily inspirovaný vzhled palubní desky s působivým prostorem a luxusním stylem. M ovladače a červená barva zdobící M tlačítka na M koženém volantu a tlačítko Start/Stop na středové konzole řidiči napomáhají plně se naladit na dynamické jízdní zážitky. Přepracovaný volič převodovky s tlačítkem Drivelogic je čalouněn kůží s vyraženým logem M a je prošívaný nitěmi v barvách M GmbH. 

Interiér nového BMW X6 M, nového BMW X6 Competition je vybaven směrem vpřed stoupající středovou konzolou a postranními kolenními opěrkami. Všechny modely jsou standardně vybaveny osvětlenými prahovými lištami (se speciální povrchovou úpravou a označením u modelů Competition), hliníkovým obložením interiéru (karbonovým obložením interiéru v případě modelů Competition) a multifunkčními M sedadly s integrovanými opěrkami hlavy s osvětleným logem modelu. Seznam volitelné výbavy zahrnuje jak karbonové obložení interiéru, tak obložení BMW Individual. Interiér modelů Competition je vybaven také alcantarovým čalouněním stropu BMW Individual. Dvoubarevné jemné celokožené čalounění Merino zahrnuje M specifické šestiúhelníkové prošívání, které se vykytuje rovněž na výplních dveřní. Toto provedení interiéru má kůží čalouněnou spodní část palubní desky, zadní strany předních sedadel, dveřní panely a kapsy a vyznačuje se též alcantarovým čalounění stropu BMW Individual. Celokožené čalounění ve dvoubarevném provedení béžová Midrand Beige/černá s alcantarovými doplňky je k dispozici výhradně pro modely Competition. Trojice zadních sedadel nabízí cestujícím dostatek prostoru pro nohy. V novém BMW X6 M a BMW X6 M Competition jsou zřetelně navržena jako samostatná sedadla s integrovanými opěrkami hlavy, čímž zadní části dodávají ještě sportovnější nádech.

BMW X6 M interiér

DESIGN EXTERIÉRU BMW X6 M Competition

Prvotřídní sportovní vůz s vlastním charakterem: BMW X6 M Competition  vysílá signál nejen o vynikajících dynamických schopnostech, ale také o  svém progresivním designu. Výrazné prvky v černé barvě nebo volitelně v  karbonovém provedení doplňují dynamický vzhled tohoto vysokovýkonného  SAC, a to od jeho mohutně tvarované přední části až po působivý zadní  nárazník. V interiéru orientovaném na řidiče podtrhují exkluzivní  sportovní charakter M prvky, jako jsou M multifunkční sedadla s  osvětleným logem X6 M a integrovanými opěrkami hlavy nebo M specifický  volič převodovky.

BMW X6 M Competition z boku
BMW X6 M Competition - Černé M boční ozdobné prvky.

Černé M boční ozdobné prvky.

M boční ozdobné žábry na předních blatnících s integrovaným logem X6 M jsou u modelu X6 M Competition vyvedeny v černé barvě.


BMW X6 M Competition - Koncovky výfuku v provedení černý chrom.

Koncovky výfuku v provedení černý chrom.

Exkluzivní specifické koncovky výfuku M Competition v černě chromovaném provedení jsou umístěny vlevo a vpravo kolem zadního difuzoru a podkreslují výjimečně sportovní dynamiku.

BMW X6 M Competition - M karbonové kryty zpětných zrcátek.

M karbonové kryty zpětných zrcátek.

Volitelné M karbonové kryty zpětných zrcátek podtrhují výkonnost a sportovnost celého vozu.

BMW X6 M Competition - M karbonový zadní spoiler.

M karbonový zadní spoiler.

M karbonový zadní spoiler zvýrazňuje dynamický a sportovní vzhled a současně výrazně snižuje nechtěný vztlak zadní nápravy.

BMW X6 M Competition - M specifická maska ve tvaru ledvinek.

M specifická maska ve tvaru ledvinek.

M specificky tvarovaná maska chladiče ve tvaru ledvinek s černými dvojitými lamelami a černým rámečkem je dopiněna logem X6 M a umocňuje tak výrazný sportovní charakter vozu.

DESIGN INTERIÉRU BMW X6 M Competition

BMW X6 M Competition interiér
BMW X6 M Competition - Kolenní opěrky.

Kolenní opěrky.

Středová konzola BMW X6 M Competition je dopiněna měkčenými opěrkami kolen pro řidiče a spolujezdce vpředu, které poskytnou další boční oporu. Ta přijde vhod zejména při velmi sportovní jízdě.

BMW X6 M Competition - M bezpečnostní pásy.

M bezpečnostní pásy.

M bezpečnostní pásy jsou vybavené předpínači a omezovači tahu. Mají vyšitou exkluzivní M trikoloru a dokreslují výjimečně kvalitní a sportovní vzhled interiéru.

BMW X6 M Competition - M multifunkční sedadla.

M multifunkční sedadla.

M multifunkční sedadla řidiče a spolujezdce vpředu v exkluzivním designu s osvětleným logem X6 M na opěrce hlavy odrážejí sportovní vzhled vozidla. Nízko položené sedáky a výrazné bočnice zdůrazňují sportovní vzhled skořepinových sedadel a zajišťují vynikající oporu těla. Spolu s kompletními možnostmi nastavení nabízej.

BMW X6 M Competition - M specifický přístrojový panel.

M specifický přístrojový panel.

Plně digitální M specifický přístrojový panel vám poskytuje všechny relevantní informace včetně možnosti upravit si výběr zobrazeného obsahu. Navíc si můžete v režimu M View zvolit pouze zobrazení základních informací, takže při vysoce sportovní jízdě nebudete nijak rušeni.

BMW X6 M Competition - M volič převodovky s přepínačem Drivelogic.

M volič převodovky s přepínačem Drivelogic.

M volič převodovky v novém designu s přepínačem Drivelogic a tlačítkem P se extrémně snadno používá a přesně padne do ruky řidiče.

BMW X6 M Competition - Prahové lišty s nápisem „X6 M Competition".

Prahové lišty s nápisem „X6 M Competition

Vy a váš spolujezdec vpředu budete při nastupování do vozu uvítáni osvětlenými prahovými lištami s nápisem X6 M Competition. Nápis na černých krytech prahových lišt vpředu vlevo a vpravo posiluje dojem kvality a exkluzivity.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X6 M50i

Dejte s bohem průměrnosti: Díky převratným technologiím pohonu, jako  jsou výkonné zážehové a vznětové motory BMW M TwinPower Turbo, a  mimořádně propracovaný prvků jízdní dynamiky, jako je Adaptivní M  podvozek M Professional a systém pohonu všech kol xDrive, nabízí nové  BMW X6 M50i agilitu nejvyšší úrovně.

BMW X6 M50i zepředu
BMW X6 M - Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.

BMW X6 M - Automatická převodovka Steptronic Sport.

Automatická převodovka Steptronic Sport.

8stupňová převodovka Steptronic Sport se vyznačuje mimořádně sportovním řazením, a to jak v automatickém, tak manuálním režimu pomocí voliče nebo řadicích páček na volantu — pro komfortní či relaxovaný jízdní styl. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

BMW X6 M - BMW X6 M50i.

BMW X6 M50i.

Zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo modelu BMW X6 M50i kombinuje dvě turbodmychadla s pině variabilním rozvodem ventilů Valvetronic a vysokotlakým přímým vstřikováním paliva. Výsledkem je největší výkon 390 kW (530 k) a maximální točivý moment 750 Nm. Obě turbodmychadla jsou umístěna úhledně mezi řadami válců.

BMW X6 M - BMW xDrive.

BMW xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.

BMW X6 M - M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfukový systém.

Režimy SPORT a SPORT+ aktivované prostřednictvím tlačítek jízdní dynamiky jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem M sportovního výfukového systému*, zatímco v komfortních režimech je prioritou spíše tlumený zvuk motoru.

BMW X6 M - Volič jízdních režimů.

Volič jízdních režimů.

Volič jízdních režimů Driving Experience Control nabízí řidiči výběr mezi standardním režimem COMFORT, režimem ECO PRO zaměřeným na hospodárnost a režimem SPORT, který umožňuje ještě dynamičtější jízdu. Nový interaktivní režim Adaptive neustále upravuje činnost aktivních tlumičů, řízení a automatické převodovky Steptronic s ohledem na aktuální jízdní situaci.

BMW X6 M - Volič převodovky s logem M.

Volič převodovky s logem M.

Středový panel je ve spodní části před voličem převodovky dopiněn barevným logem M, které v interiéru posiluje sportovní atmosféru a poukazuje na dynamické kvality vozidla.

DESIGN BMW X6 M50i

BMW X6 M50i z boku
BMW X6 M - 22" M kola z lehké slitiny 747 M.

22

22" M kola z lehké slitiny 747 M jsou působivým doplňkem BMW X6 M50i. Jsou navržena v designu s paprsky ve tvaru V a lakována M charakteristickou šedou barvou Cerium Grey. Dotvářejí sportovní a autoritativní výraz obou modelů SAC.

BMW X6 M - M karbonové kryty zpětných zrcátek.

M karbonové kryty zpětných zrcátek.

M karbonové kryty zpětných zrcátek výkonnost a sportovnost vozidla.

BMW X6 M - M karbonový zadní spoiler.

M karbonový zadní spoiler.

M karbonový zadní spoiler zvýrazňuje dynamický a sportovní vzhled a současně výrazně snižuje nechtěný vztlak zadní nápravy.

BMW X6 M - M kožený volant.

M kožený volant.

Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY M MODELŮ BMW X6

Tlačítko Setup: přímý přístup k nastavení hnacího ústrojí a systémů podvozku. M specifické ovládací prvky řidiči umožňují naprogramovat individuální konfiguraci pro pohonnou jednotku a podvozek a přizpůsobit tak nastavení vozu situaci a jeho osobním preferencím. Nové BMW X6 M a modely Competition jsou vybaveny tlačítkem Setup na středové konzole, které nabízí přímý přístup k nastavení motoru, podvozku, řízení, pohonu všech kol M xDrive a brzdovému systému. Po stisknutí tohoto tlačítka se na kontrolním displeji zobrazí menu zobrazující aktuální nastavení vozu, řidiči přitom snadno umožňuje změnit režim jednotlivých systémů pomocí dotykového displeje nebo ovladače iDrive. Charakteristiku motoru lze nastavit do režimů EFFICIENT, SPORT a SPORT PLUS, přičemž pro podvozek připravené módy COMFORT, SPORT a SPORT PLUS umožňují přístup ke třem profilům elektronicky ovládaných tlumičů. Pro M specifické elektromechanické řízení a nový brzdový systém si řidič může vybrat mezi režimy COMFORT a SPORT. Systém pohonu všech kol M xDrive nabízí výběr mezi režimy 4WD a 4WD SPORT. Dvě individuálně nakonfigurované varianty tohoto M nastavení s preferovanými režimy řidiče pro zvukový projev motoru, charakteristiku řazení převodovky M Steptronic, stabilizační systém a funkci Auto Start Stop lze uložit a tyto konfigurace následně kdykoliv vyvolat stisknutím jednoho ze dvou M tlačítek umístěných na volantu.

Tlačítko M Mode pro ničím neředěný zážitek z vysokých výkonů. Informace zobrazované v přístrojovém panelu či na Head-Up Displeji a funkčnost asistenčních systémů lze u nového BMW X6 M a modelů Competition měnit prostřednictvím tlačítka M Mode na středové konzole. To řidiči dává na výběr mezi nastaveními ROAD a SPORT. Modely Competition jsou vybaveny ještě nastavením TRACK, které je určené výhradně pro použití na závodním okruhu. Změnou na režim SPORT nebo TRACK se mění informace, které jsou řidiči zobrazovány na displejích, a současně se omezují nebo jsou zcela vypnuty aktivní zásahy asistenčních systémů, jako je aktivní brzdění či zásahy do řízení.

BMW Live Cockpit Professional: systém plně digitálních displejů s M specifickým obsahem a zobrazením. Základem standardně dodávaného BMW Live Cockpit Professional je systém digitálních displejů, který tvoří přístrojový panel s vysokým rozlišením a kontrolní displej, v obou případech s úhlopříčkou 12,3 palce. Zahrnuje také navigační systém a umožňuje zákazníkům využívat celou škálu digitálních služeb od BMW Connected a BMW ConnectedDrive. Pro zajištění intuitivní a multimodální interakce s jejich vozidlem si řidiči mohou libovolně volit mezi dotykovou funkcí kontrolního displeje, dobře známým ovladačem iDrive, tlačítky na volantu či ovládáním hlasem a gesty. Dalším prvkem ovládacího systému těchto nových automobilů je Inteligentní osobní asistent BMW Intelligent Personal Assistant. Digitálního společníka lze aktivovat zvoláním „Hey, BMW“ a řidiči pomáhá používat různé funkce vozidla. K funkcím a informacím se lze dostat velmi snadno pomocí přirozeně formulovaných mluvených pokynů.

Asistenční systémy: pohodlí a bezpečnost à la carte. Active Guard Plus, který tvoří systém varující před nebezpečím kolize s vozem jedoucím vpředu s brzdnou funkcí a upozornění před nechtěným opuštěním pruhu, lze doplnit řadou dalších volitelných asistenčních systémů. Patří mezi ně systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go, systém nočního vidění a Driving Assistant, který zahrnuje upozornění na nechtěnou změnu jízdního pruhu, upozornění na vůz přijíždějící zezadu z boku a systém prevence před nárazem zezadu. Výbava Driving Assistant Professional obsahuje řadu funkcí, mezi něž patří například asistent řízení s funkcí jízdy v pruzích, asistent udržování v jízdním pruhu s aktivní ochranou před srážkou z boku, vyhýbací asistent, upozornění na přednost v jízdě či na jízdu v protisměru. Standardně dodávaný Parking Assistant řidiči pomáhá při výběru parkovacího místa a s následným manévrováním. Zahrnuje také aktivní parkovací asistent a zadní couvací kameru. Asistent couvání je rovněž součástí standardní výbavy a je možné objednat i jeho zdokonalenou verzi Parking Assistant Plus s funkcemi Top View, Panorama View, 3D Top View a Remote 3D View.

BMW X6 M - BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebylo by skvělé, kdyby se Vaše BMW stalo i Vaším osobním expertem na váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat*. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete Vaše BMW lépe poznat. * Dostupné pouze v anglickém nebo německém jazyce.

BMW X6 M - BMW Klíč s displejem logem M.

BMW Klíč s displejem logem M.

BMW klíč s displejem a M logem zobrazuje různé informace o stavu vozu a umožňuje ovládat zvolené funkce pomocí integrovaného dotykového displeje. Umožňuje ovládat funkce vozu komfortně pomocí klíče.

BMW X6 M - BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.

BMW X6 M - Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant obsahuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.

BMW X6 M - M specifický Head-Up Displej.

M specifický Head-Up Displej.

Barevný BMW Head-Up Displej včetně M specifického zobrazení* promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, který se tak může pině soustředit na řízení. Head-Up Displej zobrazuje informace o aktuální rychlosti a v závislosti na výbavě navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb. *Součást výbavy pouze modelů BMW X6 M a BMW X6 M Competition.

BMW X6 M - Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, 3D Remote View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, Parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.

BMW X6 M z boku

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X6

Přehled základních údajů pro BMW X6 M Competition, BMW X6 M, BMW X6 M50i a BMW X6 M50d: zde najdete vše o motorech, spotřebě paliva, emisích CO2 a rozměrech pro všechny M modely BMW X6. Porovnejte působivé technické údaje jako jsou objem motoru, výkon, točivý moment a zrychlení a zjistěte, který z těchto dvou výjimečných sportovních vozů Vám nejlépe vyhovuje.

Technické údaje BMW X6 M

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 441 (600) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 750 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 8 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 4 395 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 441 (600) / 6 000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 750 / 1800 - 5600 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 3,9 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 941 / 2 019 / 1 692 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2212 (1119 / 1093) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 972 / 12,8 
Světlá výška v mm 206 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 395 
Max. povolená hmotnost (kg) 3 000 
Povolené zatížení (kg) 680 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 410 / 1 630 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 140 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 700 / 2 700 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 580 - 1530 

Kola

Pneumatiky vpředu 295/35 ZR21 107Y XL 
Pneumatiky vzadu 315/35 ZR21 111Y XL 
Kola vpředu 10,5J x 21 EH2 
Kola vzadu 11,5J x 21 EH2 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 13 - 13,5 
Objem palivové nádrže (l) 83 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 297 - 306 

Technické údaje BMW X6 M50i

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 390 (530) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 750 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 8 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 4 395 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 390 (530) / 5500 - 6000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 750 / 1800 - 4600 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,3 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 935 / 2 004 / 1 696 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2212 (1119 / 1093) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 975 / 12,6 
Světlá výška v mm 216 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 315 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 980 
Povolené zatížení (kg) 740 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 430 / 1 625 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 140 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 700 / 2 700 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 580 - 1530 

Kola

Pneumatiky vpředu 275/40 R21 107 Y XL 
Pneumatiky vzadu 315/35 R21 111 Y XL 
Kola vpředu 9,5Jx21 LM 
Kola vzadu 10,5Jx21 LM 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 11,2 - 12,1 
Objem palivové nádrže (l) 83 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 257 - 276 

FOTOGALERIE

KATALOGY

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X6 M

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X6 M


Vylepšete si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte  si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na  všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW ŘADY X6 M

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW X6 M

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW X6 M.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X6 M

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X6 M

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X6 M.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X6 M? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

DOKUMENTY:

CZ: Nové_BMW_X5_M_a_BMW_X5_M_Competition._Nové_BMW_X6_M_a_BMW_X6_M_Competition..PDF

EN: The_new_BMW_X5_M_and_BMW_X6_M_-_Long_Version..PDF


Spotřeba paliva a emise CO2 M modelů BMW X6. 

BMW X6 M Competition:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,3–13,1
Emise CO2 v g/km (kombinované): 305–299

BMW X6 M:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,3–13,1
Emise CO2 v g/km (kombinované): 305–299

BMW X6 M50i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,0–11,2
Emise CO2 v g/km (kombinované): 275–256


Uvedené údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle  Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V  případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené  volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k  dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP.  Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na  www.bmw.de/wltp.

Více informací o oficiální spotřebě paliva a  emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o  spotřebě paliva (DAT) CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních  automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche  Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760  Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na www.dat.de/co2

Veškeré  technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami  jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje  právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním  provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se  nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek,  vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: www.bmw.cz , www.press.bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů