Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

ZAŽIJTE ZIMU s originálním BMW příslušenstvím a službami

671 BMW invelt 20. 10. 2022 #BMW #BMWinvelt #BMWzimnikampan
ZAŽIJTE ZIMU s BMW

Když se mění roční období, je čas prozkoumat krajinu. Ani deštivé a chladné počasí přeci není důvodem k tomu, abychom zůstávali doma. Je to příležitost objevit kouzelnou stránku našeho světa. Nabízíme dokonalé vybavení k tomu, abyste zůstali bezpečně na silnici a užili si každý okamžik výletu, ať už vás zavede kamkoliv. 

Poznejte BMW Servis, BMW Kompletní sady zimních kol a BMW Příslušenství pro podzim a zimu, které jsou navržené přímo pro vaše BMW s BMW invelt Praha a Plzeň.

BMW ORIGINÁLNÍ KOLA A PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Radost z jízdy nezávislá na počasí.

Pro řidiče, kteří chtějí nasadit nové obutí a užít si na podzim i v zimě optimální přilnavost, jsme ve spolupráci s prémiovými výrobci pneumatik (např. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli) připravili speciální sezónní nabídky na pneumatiky označené hvězdičkou. 

Pneumatiky BMW se symbolem hvězdy poskytují pohodlnou jízdu, prvotřídní přilnavost a vysokou míru bezpečnosti. Jedna věc je přitom jasná: BMW Originální zimní kola a pneumatiky neznají kompromisy ani v otázkách stylu a výrazu.

BMW kola a pneumatiky

21 BMW aerodynamické kolo Star-spoke 1012 Bicolour (Midnight Grey, leštěné), kompletní zimní kolo.

21 BMW aerodynamické kolo Star-spoke 1012 Bicolour (Midnight Grey, leštěné), kompletní zimní kolo.

Kvalitní 21" BMW aerodynamické kolo z lehké slitiny Star-spoke 1012 v provedení Bicolour Midnight Grey s leštěnými povrchy dodává automobilu díky svému sportovnímu vzhledu větší individualitu. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, rozměr kola 9 J x 21 s pneumatikou 255/50 R21 109H XL M+S.

21 BMW aerodynamické kolo Star-spoke 1011 Jet Black, kompletní zimní kolo.

21 BMW aerodynamické kolo Star-spoke 1011 Jet Black, kompletní zimní kolo.

Kvalitní 21" BMW aerodynamické kolo z lehké slitiny Star-spoke 1011 v černém provedení Jet Black podtrhuje sportovní vzhled. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, rozměr kola 9 J x 21 s pneumatikou 255/50 R21 109H XL M+S.

19 M kolo z lehké slitiny Double-spoke 871 M Jet Black, kompletní zimní kola.

19 M kolo z lehké slitiny Double-spoke 871 M Jet Black, kompletní zimní kola.

Kvalitní 19" M kolo z lehké slitiny Double-spoke 871 M v černém provedení Jet Black. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, rozměr kola 8 J x 19 s pneumatikou 245/45 R19 102H XL.

19 M kolo z lehké slitiny Y-spoke 859 M v provedení Bicolour (Jet Black,lesklé), kompletní sady předních a zadních zimních kol.

19 M kolo z lehké slitiny Y-spoke 859 M v provedení Bicolour (Jet Black,lesklé), kompletní sady předních a zadních zimních kol.

Exkluzivní 19" M kolo z lehké slitiny Y-spoke 859 M v provedení Bicolour Jet Black s leštěnými plochami zajišťuje velmi výrazný sportovní vzhled. Kompletní zimní přední kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, rozměr kola 8,5 J x 19 s pneumatikou 245/40 R19 98V XL, a kompletní zimní zadní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, rozměr kola 9J x 19 s pneumatikou 255/40 R19 100V XL.

17 BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 896 Refined Silver, kompletní zimní kolo.

17 BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 896 Refined Silver, kompletní zimní kolo.

Působivé 17" BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 896 Refined Silver dodává automobilu velmi unikátní vzhled. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, vhodné pro použití se sněhovými řetězy, rozměr kola 7 J x 17 s pneumatikou 205/65 R17 100H XL.

BMW PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO KOLA A PNEUMATIKY

BMW Čepičky ventilků s logem.

BMW Čepičky ventilků s logem.

Kvalitní hliníkové BMW čepičky účinně chrání hliníkové ventilky se systémem kontroly tlaku před špínou a vlhkostí. Současně zatraktivní vzhled kola. Sada čtyř čepiček ventilků. S logem BMW.

BMW Plovoucí kryt středu kola.

BMW Plovoucí kryt středu kola.

Nerotující kryt středu kola s logem BMW se neotáčí společně s kolem, ale zůstává ve vodorovné poloze. Kryt středu kola lze instalovat na všechna BMW kola z lehké slitiny s průměrem středu 112 mm.

BMW Sada na opravu pneumatik

BMW Sada na opravu pneumatik.

Intuitivní používání BMW sady pro opravu pneumatik usnadňuje návrat na silnici v případě defektu pneumatiky. Bez ohledu na rozměry pneumatiky lze opravit poškození běhounu do velikosti 4 mm, což umožňuje pokračovat v jízdě do nejbližšího BMW Servisu.

BMW Sněhové řetězy Comfort Plus.

BMW Sněhové řetězy Comfort Plus.

BMW Sněhové řetězy Comfort Plus se zásluhou samonapínacího systému snadno a bezpečně montují a poskytují nejlepší možnou trakci. Protože jsou pevně přichyceny k pneumatikám, nevyžadují žádnou dodatečnou ochranu ráfku a díky integrované ocelové obruči je jejich montáž velmi snadná.

SNĚHOVÉ ŘETĚZY BMW DISC

SNĚHOVÉ ŘETĚZY BMW DISC

Sněhové řetězy BMW Disc pro pneumatiky odpovídající BMW X3 (F25).Cena platí pro sadu na jednu nápravu vozidlaPro pneumatiky v rozměrech: 245/50 R18 a 245/45 R19

12 108 Kč s DPH

BMW SNĚHOVÉ ŘETĚZY RUD-MATIC DISC

BMW SNĚHOVÉ ŘETĚZY RUD-MATIC DISC

Originální systém sněhových řetězů BMW Rud-Matic Disc.vhodné pouze pro velikost pneumatik 225/50 R17, 225/55 R16, 205/60 R17

7 672 Kč s DPH

BMW SADA ČEPIČEK VENTILKŮ

BMW SADA ČEPIČEK VENTILKŮ

Sada originálních čepiček ventilků BMW.Použitelné pro všechny RDC (snímání tlaku v pneumatikách) ventilkySada obsahuje 4 krytky

530 Kč s DPH

BMW M SADA ČEPIČEK VENTILKŮ

BMW M SADA ČEPIČEK VENTILKŮ

Sada originálních čepiček ventilků BMW M.Použitelné pro všechny RDC (snímání tlaku v pneumatikách) ventilkySada obsahuje 4 krytky

693 Kč s DPH

BMW PLOVOUCÍ KRYTKA STŘEDU KOL (MALÁ)

BMW PLOVOUCÍ KRYTKA STŘEDU KOL (MALÁ)

Typické logo BMW bude nyní jasně čitelné i za jízdy. Středy kol zůstávají při otáčení fixní. Jednoduchá instalace a kvalitní provedeníCena za kompletní sadu. Varianta o průměru 56 mm

2 300 Kč s DPH

BMW PLOVOUCÍ KRYTKA STŘEDU KOL (VELKÁ)

BMW PLOVOUCÍ KRYTKA STŘEDU KOL (VELKÁ)

Typické logo BMW bude nyní jasně čitelné i za jízdy. Středy kol zůstávají při otáčení fixní. Jednoduchá instalace a kvalitní provedeníCena za kompletní saduVarianta o průměru 65 mm

2 407 Kč s DPH

BMW CESTOVNÍ SADA PRO KONTROLU A TLAKOVÁNÍ PNEUMATIK

BMW CESTOVNÍ SADA PRO KONTROLU A TLAKOVÁNÍ PNEUMATIK

Cestovní sada pro kontrolu a tlakování pneumatik.Sada obsahuje:3X bombička CO21X bombička s aplikátorem1x digitální tlakoměr1x brašna

1 512 Kč s DPH

BMW SERVIS KOL A PNEUMATIK.


BMW SERVIS KOL A PNEUMATIK.

Je dobré vědět, že důležité věci jsou v těch nejlepších rukách.

Správné pneumatiky pro zimní období zajistí BMW Servis pro pneumatiky. Nejenže vám je přezujeme, ale také vám zkontrolujeme hloubku jejich dezénu a současně i vaše brzdy. Pro váš maximální komfort letní kola umyjeme a současně je uskladníme až do jara.

BMW SERVIS

BMW ORIGINÁLNÍ PNEUMATIKY SE SYMBOLEM HVĚZDY.

Hlavními prioritami kol a pneumatik jsou kvalita, jízdní projev a bezpečnost.

Symbol hvězdy znamená, že pneumatika byla vyrobena speciálně pro BMW, tedy v souladu s nejvyššími standardy BMW. Také vývoj pneumatik začíná již v rané fázi vývoje vozidla a může trvat až tři roky. Vývoj pneumatiky je zakončen rozsáhlými zkouškami. Pneumatiky se symbolem hvězdy jsou testovány v šesti hlavních oblastech: bezpečnost, opotřebení, komfort, hospodárnost a dále, v typickém duchu BMW, také ve dvou disciplínách radosti z jízdy – jízdním projevu a sportovních vlastnostech. Kromě toho jsou vyvíjeny ve spolupráci s vybranými prémiovými výrobci, jako je například Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli. Jednoduše požádejte svůj BMW Servis o pneumatiky se symbolem hvězdy, protože ty dokonale „sednou“ vašemu vozu, jsou otestované a bezpečné.

BMW KOLA A PNEU

ZAŽIJTE ZIMU s originálním BMW příslušenstvím a službami

Potřebujete na svůj vůz příslušenství, doplňky nebo hledáte nějakou službu? Napiš nám a my se o vše postaráme. Neváhej nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

BMW KATALOG PŘÍSLUŠENSTVÍ


BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU URČENÉ PRO EXTERIÉR.

Inspirující, ať se podíváte kamkoliv.

Pokud si chcete užít zimní počasí, měli byste být připraveni. S BMW Originálním příslušenstvím to není žádný problém. Užijte si více jízdního komfortu a poznejte širokou nabídku navrženou tak, aby se vaše BMW stalo ve vašich zimních plánech vaším dokonalým společníkem.

BMW Držák lyží a snowboardů výsuvný do stran.

BMW Držák lyží a snowboardů výsuvný do stran.

Uzamykatelný BMW Držák lyží a snowboardů rozšiřitelný do stran zajišťuje bezpečný převoz až pěti párů lyží nebo snowboardů a usnadňuje nakládání na vyšší vozidla. Lze jej připevnit na všechny BMW Střešní nosiče a mohou převážet také lyžařské hole.

BMW PŘEPRAVNÍ SYSTÉMY

BMW LED dvěřní projektory.

BMW LED dvěřní projektory.

Nové BMW LED dveřní projektory se zdokonalenou kvalitou zobrazení a nadstandardní životností vytvoří z nastupování i vystupování unikátní zážitek. Automaticky se aktivují při otevření dveří a zcela individuálním způsobem osvětlují nástupní prostor promítáním obrazu na zem vedle vozidla. Řidič si může vybrat promítan

BMW LED PROJEKTORY

BMW Střešní box 420 černá/stříbrná titanová.

BMW Střešní box 420 černá/stříbrná titanová.

Exkluzivní 19" M kolo z lehké slitiny Y-spoke 859 M v provedení Bicolour Jet Black s leštěnými plochami zajišťuje velmi výrazný sportovní vzhled. Kompletní zimní přední kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, rozměr kola 8,5 J x 19 s pneumatikou 245/40 R19 98V XL, a kompletní zimní zadní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, rozměr kola 9J x 19 s pneumatikou 255/40 R19 100V XL.

BMW PŘEPRAVNÍ SYSTÉMY

BMW Střešní box 520 černá/stříbrná titanová.

BMW Střešní box 520 černá/stříbrná titanová.

Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 520 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.

BMW PŘEPRAVNÍ SYSTÉMY


BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU URČENÉ PRO INTERIÉR.


Výjimečné zevnitř.

BMW Originální příslušenství je věrné svému názvu, je navrženo s precizností a pro maximální účelnost. Rozšiřte svůj prostor, zvýrazněte styl, zlepšete bezpečnost, anebo udělejte všechno dohromady. Toto je snadný způsob, jak spojit bezpečnost a eleganci.

BMW Ramínko na šaty pro systém Travel & Comfort.

BMW Ramínko na šaty pro systém Travel & Comfort.

BMW Ramínko na šaty umožňuje převážet oblečení na zadní straně opěradla sedadla. Prostřednictvím zásuvné spojky, která byla testována pro případ nehody, lze univerzální háček upevnit do samostatně dodávaného základního držáku nebo do volitelné výbavy systému Travel & Comfort. Ramínko má také hotelovou funkci (běžné ramínko s háčkem), takže jej lze používat i mimo vozidla. 

BMW DRŽÁKY A DOPLŇKY

BMW All-weather rohože.

BMW All-weather rohože.

Dokonale padnoucí, odolné BMW gumové rohože se zvýšenými okraji a elegantním designem ochraňují prostor pro nohy cestujících vpředu před vlhkostí a špínou. Díky černé barvě a nápisům BMW se dokonale hodí do interiéru.

BMW KOBEREČKY/ROHOŽE

BMW Rohož do zavazadlového prostoru.

BMW Rohož do zavazadlového prostoru.

Protiskluzová, vodě odolná, robustní BMW ochranná podlaha zavazadlového prostoru se zvýšenými okraji na všech stranách, elegantním designem a přesným tvarem chrání prostor pro zavazadla před špínou a vlhkostí. Je navržena v černé barvě a vybavena kvalitní vsadkou z nerezové oceli s logem BMW, díky tomu dokonale ladí s provedením zavazadlového prostoru.

BMW KOBEREČKY/ROHOŽE

BMW Univerzální držák pro tablety s BMW Bezpečnostním pouzdrem pro systém Travel & Comfort.

BMW Univerzální držák pro tablety s BMW Bezpečnostním pouzdrem pro systém Travel & Comfort.

Univerzální držák tabletů je nastavitelný pro různé velikosti zařízení a uchycuje se do základního držáku systému Travel & Comfort, který je dostupný samostatně. BMW bezpečnostní obal zaručuje bezpečné uchycení široké palety tabletů značek Apple a Samsung o úhlopříčkách 7" až 11". Lze jej naklápět, otáčet jím o 360° a zafixovat jej v požadované pozici.

BMW DRŽÁKY A DOPLŇKY

BMW Univerzální háček pro systém Travel & Comfort.

BMW Univerzální háček pro systém Travel & Comfort.

Univerzální háček systému Travel & Comfort umožňuje pověsit oblečení nebo lehké tašky na zadní stranu opěradel předních sedadel, a tím je chránit před znečištěním od podlahy. Prostřednictvím zásuvné spojky, která byla testována pro případ nehody, lze univerzální háček upevnit do samostatně dodávaného základního 

BMW DRŽÁKY A DOPLŇKY


POZNEJTE BMW PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU.

POZNEJTE BMW PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU.

Pro vás není problém vydat se do horského pasu, strávit den mimo město nebo vyrazit, kam vás napadne. S BMW Originálním příslušenstvím pro podzim a zimu zažijte fascinující okamžiky, které tato roční období nabízejí. Vyberte si z mnoha možností a dodejte vašemu BMW váš vlastní podzimní a zimní vzhled. Vytvořte výrazný styl bez kompromisů v oblasti bezpečnosti.

POZNEJTE BMW PŘÍSLUŠENSTVÍ

PÉČE O VŮZ BMW CARE.

Kvalitní a šetrná péče o vaše BMW.

Pečujte o svůj vůz. Nabízíme vám správné produkty pro nerušený výhled a skvělý vzhled za každé situace. Vaše kola přeci nebyla vyrobena proto, aby zářila pro nic za nic.

BMW Látka z mikrovlákna pro interiér.

BMW Látka z mikrovlákna pro interiér.

Účinná péče o Váš interiér: Díky speciální technologii tkaní je BMW látka z mikrovlákna mimořádně šetrná k povrchům interiéru.

BMW PÉČE O VŮZ

BMW Nemrznoucí kapalina do ostřikovačů.

BMW Nemrznoucí kapalina do ostřikovačů.

Zabraňuje zamrzání ostřikovačů čelního skla a díky vysoce kvalitním čisticím látkám zajišťuje v chladném počasí dokonalý výhled beze šmouh. Má pro BMW typickou vůni Apricelle.

BMW PÉČE O VŮZ

BMW Látka z mikrovlákna pro interiér.

BMW Sada péče o vůz, zimní edice.

Dokonalá příprava na chladnou sezonu: Zimní edice BMW Sady péče o vůz je přímo navržena pro péči v podmínkách zimy. V nepromokavém obalu zimní čisticí sady je připravena nemrznoucí čisticí kapalina, odmrazovač čelního skla, čistič interiéru a škrabka na led.

BMW PÉČE O VŮZ

BMW Teleskopická škrabka na led s košťátkem.

BMW Teleskopická škrabka na led s košťátkem.

Zbavte se ledu a sněhu. Škrabka na led má kromě lišty určené pro sundávání ledu také košťátko na odmetávání sněhu. Umožňuje tak spolehlivé čištění všech oken vozu od ledu a sněhu. Díky plynule nastavitelné délce rukojeti (od 78 do 100 cm) snadno dosáhnete i na okna velkých vozidel.

BMW PÉČE O VŮZ


RYZÍ ADRENALIN: DÍLY M PERFORMANCE PARTS.


RYZÍ ADRENALIN: DÍLY M PERFORMANCE PARTS.

S exkluzivními díly BMW M Performance Parts zažijete vzrušující pocit z Motorsportu.

Motorsport je všudypřítomný. Každý jednotlivý díl z programu M Performance Parts je jedinečný a dodává vašemu BMW skutečný závodní charakter. K dispozici je široká paleta příslušenství z oblasti aerodynamiky, pohonu, designu exteriéru, kokpitu, podvozku a kol. Jste připraveni poznat sportovní individualitu?

BMW M PERFORMANCE PARTS


BMW SERVIS NA MÍRU.


Počítejte s bezpočtem možností.

Užijte si chladné období naplno a využijte vynikající služby BMW Servisů, kde se o váš vůz postarají naši odborníci. Naším úkolem je zajistit, aby vaše BMW bylo vždy v perfektním stavu, a vy jste si mohli podzim a zimu užít bezpečně a s neomezenou radostí z jízdy.

BMW SERVIS NA MÍRU.
Aplikace My BMW.

Aplikace My BMW.

Aplikace My BMW je chytrá, aktuální a propracovaná. S moderním designem a intuitivním ovládáním Vám zprostředkuje zcela nový zážitek z mobility. Naplánujte si další cestu, zkontrolujte stav svého BMW, domluvte si další servisní prohlídku nebo využijte některou z mnoha funkcí ovládaných na dálku – vše pohodlně z chytrého telefonu.

APLIKACE MY BMW

Celý rozsah služeb BMW Servisu.

Celý rozsah služeb BMW Servisu.

Poznejte naše další atraktivní servisní nabídky a najděte si dokonalý servis pro Vaše BMW, Vaše individuální potřeby a pro bezstarostnou radost z jízdy.

RPZSAH SLUŽEB BMW

BMW FIT servis.

BMW FIT servis.

Na něco se dá spolehnout: BMW FIT Servis. Ať už jsou to brzdy, olej nebo mikrofiltr, jedna věc je jasná: v rámci programu BMW FIT Servis jsou díly a servisní práce nabízeny dohromady za jednu atraktivní a transparentní cenu. Tato prvotřídní nabídka platí pro všechny vozy BMW starší pěti let a čím je vozidlo starší, tím jsou naše podmínky atraktivnější.

BMW FIT SERVIS

BMW Service Inclusice.

BMW Service Inclusice.

Jednoduše se vyjeďte a soustřeďte se na to, co je opravdu důležité – na čistou radost z jízdy. BMW Service Inclusive Vám to umožní. Pouze jednou zaplatíte pevně danou částku a po zvolenou dobu máte zajištěný kompletní servis a údržbu Vašeho vozu. Zároveň je Vaše BMW vždy v těch nejlepších rukou, protože se o něj mohou starat všechny zúčastněné BMW Servisy po celém světě.

BMW SERVICE INCLUSIVE

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


Zdroj: bmw.cz

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů