Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  

Aplikace My BMW

obrázek

Aplikace My BMW se k Vám hodí stejně jako Vaše BMW. Je to přímé spojení s Vaším vozem a světem BMW, i když právě ve svém BMW nesedíte. Aplikace My BMW se se svým moderním designem, intuitivním uživatelským rozhraním a mnoha funkcemi stane Vaším každodenním společníkem na cestách. Své další trasy můžete plánovat přímo na cestě, nebo můžete další cíl do svého BMW poslat z obývacího pokoje. Zkontrolujte dojezd ještě před tím, než vyrazíte na cestu, před tím si také můžete vychladit nebo vyhřát interiér. 

Nejste si jisti, že jste své BMW po příjezdu zamkli? Zkontrolujte to v aplikaci a zamkněte ho na dálku. Aplikace My BMW má také mnoho mimořádně praktických funkcí navržených přímo pro Vaše elektrické nebo plug-in hybridní BMW. Snižte například spotřebu energie a náklady pomocí časovače nabíjení a klimatizace, a jakmile nastane čas další návštěvy servisu, aplikace Vás na to upozorní a umožní Vám ji napřímo domluvit s BMW invelt servisem v Praze nebo Plzni, v případě dotazů můžete kontaktovat naše servisní poradce

Ať už to je kdykoliv a kdekoliv, aplikace My BMW zajistí bezstarostnou mobilitu a ještě více radosti z jízdy. Váš svět. My BMW. Zeptej se na našich kolegů v BMW invelt Praha a Plzeň a zjistěte více informací.


Poznejte novou aplikaci My BMW: Váš snadný přístup k mnoha službám a funkcím BMW.

Přejít do APP Store®

Přejí do Google PlayTM


5 funkcí nové aplikace My BMW.

Okamžitý přístup ke stavu vozu a jeho funkcím. Okamžitý přístup ke stavu vozu a jeho funkcím.

1) Okamžitý přístup ke stavu vozu a jeho funkcím.

Přímý přístup k Vašemu BMW servisu. Přímý přístup k Vašemu BMW servisu.

2) Přímý přístup k Vašemu BMW servisu.

Rozšířené funkce navigace a map pro plánování cest. Rozšířené funkce navigace a map pro plánování cest.

3) Rozšířené funkce navigace a map pro plánování cest.

Chytré služby pro snadnou a pohodlnou mobilitu. Chytré služby pro snadnou a pohodlnou mobilitu.

4) Chytré služby pro snadnou a pohodlnou mobilitu.

Pravidelné aktualizace a rozšiřování služeb. Pravidelné aktualizace a rozšiřování služeb.

5) Pravidelné aktualizace a rozšiřování služeb.


SPRÁVA MÝCH CEST

obrázek

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Aplikace My BMW zajistí, že každá cesta bude pohodovým a nestresujícím zážitkem. V aplikaci můžete vyhledat nové cíle nebo vaše oblíbené cíle a zaslat je přímo do Vašeho BMW. Případně můžete pracovat také s cíli z mapových aplikací, jako je Google Maps, které podporují funkci sdílení do Vaší aplikace My BMW.

obrázek

SPRÁVA NÁVŠTĚV SERVISU.

Kdy bude Vaše BMW potřebovat další servis? Aplikace My BMW vždy přesně ví, co Vaše BMW potřebuje, a upozorní Vás, kdy bude potřeba navštívit servis.

Aplikace My BMW je napřímo propojena BMW invelt servisem Praha a Plzeň. Vše, od nalezení servisu po domluvení termínu návštěvy proběhne rychle, poholdně a bez zbytečného prodlení.

obrázek

MÉ PŘÍMÉ SPOJENÍ SE SVĚTEM BMW.

Aplikace My BMW Vám zajistí přístup ke vzrušujícím informacím a odkazům na svět BMW. Můžete se nechat zásobit novinkami a speciálními nabídkami s využitím funkce Discover BMW. 

Najděte BMW Originální díly v BMW invelt online shopu. Nebo zjistěte, jaké digitální produkty a služby z obchodu BMW ConnectedDrive Store se nejlépe hodí k Vašemu životu na cestách.  

V případě, že jste zákazníkem BMW Financial Services, máte také přístup k detailům Vaší smlouvy, nebo se můžete jedním kliknutím spojit se zákaznickou linkou.


SKLADOVÉ VOZY BMW

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

*Aplikace My BMW je kompatibilní se všemi modely BMW od modelového roku 2014 dále ve spojení s výbavou ConnectedDrive Services a kompatibilním chytrým telefonem. Dostupnost a funkce aplikace My BMW se mohou lišit podle konkrétního trhu.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů