MINI se zvýhodněním 60 000 - 80 000 Kč | Vyberte si MINI lásku.

Hlavní menu

BMW FIT SERVIS pro vozy starší 5 let

BMW FIT SERVIS pro vozy starší 5 let

BMW FIT SERVIS PRO VOZY STARŠÍ 5 LET BMW FIT SERVIS PRO VOZY STARŠÍ 5 LET

STARÁ LÁSKA NEREZAVÍ. DOPŘEJTE SVÉMU VOZU LUXUS.

Přinášíme Vám servisní program pro starší vozy BMW, aby Vaše jízda byla stále bezstarostná. Svěřte Váš vůz do rukou odborníků ať je Vaše jízda stále plná radosti.

Buďte součástí světa BMW a čerpejte výhod našeho programu pro vozy starší 5 let BMW FIT Servis.

Podmínky:

  • Vozidlo starší 5 let (ukončený 5. rok vozidla) od data první registrace.
  • 20% sleva na originální díly a normovanou práci.
  • Použití originálních dílů BMW a technologií BMW.
  • Platí pro běžný servis a opravy.

DOPŘEJTE SVÉMU BMW PÉČI, KTEROU SI ZASLOUŽÍ.

Náš servisní tým si pro Vás připravil zvýhodněné cenové nabídky servisních balíčků, jako je např. výměna oleje včetně výměny olejového filtru nebo výměna brzdových destiček či brzdových disků.

V případě zájmu o více informací, nebo o termín Vaší schůzky s naším servisním technikem v BMW invelt Praha a Plzeň nás neváhejte kontaktovat. Pro případnou komunikaci si, prosíme, připravte předem VIN nebo SPZ vašeho vozu.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů