OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

BMW FIT SERVIS pro vozy starší 5 let

BMW FIT SERVIS pro vozy starší 5 let

BMW FIT SERVIS PRO VOZY STARŠÍ 5 LET BMW FIT SERVIS PRO VOZY STARŠÍ 5 LET

STARÁ LÁSKA NEREZAVÍ. DOPŘEJTE SVÉMU VOZU LUXUS.

Přinášíme Vám servisní program pro starší vozy BMW, aby Vaše jízda byla stále bezstarostná. Svěřte Váš vůz do rukou odborníků ať je Vaše jízda stále plná radosti.

Buďte součástí světa BMW a čerpejte výhod našeho programu pro vozy starší 5 let BMW FIT Servis.

Podmínky:

 • Vozidlo starší 5 let (ukončený 5. rok vozidla) od data první registrace.
 • 20% sleva na originální díly a normovanou práci.
 • Použití originálních dílů BMW a technologií BMW.
 • Platí pro běžný servis a opravy.

1 / 1

1 / 2

1 / 3

DOPŘEJTE SVÉMU BMW PÉČI, KTEROU SI ZASLOUŽÍ.

Náš servisní tým si pro Vás připravil zvýhodněné cenové nabídky servisních balíčků, jako je např. výměna oleje včetně výměny olejového filtru nebo výměna brzdových destiček či brzdových disků.

V případě zájmu o více informací, nebo o termín Vaší schůzky s naším servisním technikem v BMW invelt Praha a Plzeň nás neváhejte kontaktovat. Pro případnou komunikaci si, prosíme, připravte předem VIN nebo SPZ vašeho vozu.

Servisní prohlídka – detaily

Standardně kontrolujeme množství kapalin, například motorového oleje, brzdové kapaliny a náplně do ostřikovačů. Součástí prohlídky je také kontrola karoserie, pneumatik, brzdového systému a osvětlení vozidla*.


* Rozsah služeb se může lišit podle modelové řady, verze, typu motoru a servisního intervalu. Všechny servisní úkony jsou k dispozici jednotlivě nebo jako balíček.

BMW FIT Servis – detaily

Nabízíme repasované BMW Originální díly pro následující komponenty:

 • Motory
 • Automatické převodovky
 • Převodky řízení
 • Turbodmychadla
 • Manuální převodovky
 • Startéry
 • Alternátory


* Servisní úkony jsou k dispozici jednotlivě nebo jako balíček.

Výměna dílů podléhajících opotřebení – detaily

Rozsah prací obsahuje následující položky:

 • Výměna mikrofiltru
 • Výměna vložky vzduchového filtru
 • Výměna motorového oleje
 • Výměna brzdové kapaliny
 • Výměna palivového filtru
 • Výměna zapalovacích svíček
 • Výměna předních a zadních stíracích lišt stěračů


* Servisní úkony jsou k dispozici jednotlivě nebo jako balíček.

JE BMW FIT SERVIS K DISPOZICI PRO MÉ BMW?

BMW FIT Servis je k dispozici pro vybrané modely BMW starší 5 let (počítáno od první registrace a data objednání do servisu). Zjistěte, které modelové řady jsou zahrnuty do naší exkluzivní nabídky:

Zjistit nyní

Model seriesModel
Řada 1
E81 / E82 / E87 / E88 / F20 / F21
Řada 2
F22 / F23 / F45 / F46
Řada 3
E90 / E91 / E92 / E93 / F30 / F31 / F34
Řada 4
F32 / F33 / F36
Řada 5
E60 / E61 / F10 / F11 / F07
Řada 6
E63 / E64 / F12 / F13 / F06
Řada 7
E65 / E66 / F01 / F02 / F03 / F04 / G11 / G12
X
E70 / E71 / E72 / E84 / F15 / F16 / F25 / F26 / F48
Z
E89
M
F80 / F82 / F83 / F85 / F86 / F87
i
I01 / I12
BMW FIT SERVIS pro vozy starší 5 let

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Nechtěli byste zažít zcela bezstarostné používání Vašeho vozu? BMW Service Inclusive nám umožňuje vytvořit na míru navržené nabídky, které Vám v dlouhodobém horizontu sníží náklady na údržbu vozu.

K dispozici je také program BMW Service Inclusive Plus, jehož součástí jsou navíc také díly podléhající běžnému opotřebení. Na základě celkové jednorázové platby máte po dobu platnosti smlouvy nebo do daného počtu najetých kilometrů vyřešené všechny náklady spojené se servisem.

BMW service inclusive

CELÝ ROZSAH SLUŽEB BMW SERVICE.

Poznejte naše další atraktivní servisní nabídky a najděte si dokonalý servis pro Vaše BMW, Vaše individuální potřeby a pro bezstarostnou radost z jízdy.

Více informací

BMW FIT SERVIS pro vozy starší 5 let

BMW FIT SERVIS: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI.

Co je to BMW FIT Servis?

BMW FIT Servis je zvýhodněná nabídka různých servisních služeb pro vozidla starší 5 let. Můžete si vybrat z několika různých možností servisu. „Opotřebení“ zahrnuje kontrolu a výměnu značně opotřebených dílů, jako jsou mikrofiltry nebo zapalovací svíčky, za BMW Originální díly. „Servisní kontrola“ je podrobná prohlídka Vašeho vozu pomocí inovativních diagnostických nástrojů a v rámci programu „BMW FIT Servis“ jsou provedeny nezbytné opravy s použitím repasovaných BMW Originálních dílů. Tím bude Vaše BMW opět v perfektním stavu.

Proč je důležité, aby se v programu BMW FIT Servisu používaly BMW Originální díly a nikoliv neoriginální univerzální díly?

Na všechny BMW Originální díly se vztahuje dvouletá záruka včetně nákladů na práci. Požadavky na kvalitu a výrobní tolerance BMW Originálních dílů jsou obecně přísnější než u neoriginálních dílů, a to i u neoriginálních dílů dodávaných stejným dodavatelem. Kromě toho všechny BMW intervaly údržby vycházejí ze životnosti BMW Originálních dílů.

Příklady:

 • Vzduchové filtry: mnoho neoriginálních vzduchových filtrů má životnost jeden rok, vzduchové filtry BMW dva roky. BMW servisní intervaly údržby vycházejí ze životnosti BMW Originálních vzduchových filtrů.
 • Stěrače čelního skla: zakřivení BMW Originálních stíracích lišt dokonale odpovídá tvaru čelního skla daného modelu. Neoriginální stěrače nejsou tak dokonale tvarované, protože jsou určeny pro několik různých značek a modelů (počet kompatibilních modelů je uveden na obalu neoriginálních stěračů).
 • Brzdy: Vysoce kvalitní BMW Originální brzdové destičky jsou díky speciální směsi dokonale přizpůsobeny Vašemu BMW. Tím je zaručen vynikající brzdný výkon a maximální bezpečnost.

Jaké možnosti BMW Servisu kromě BMW FIT Servisu jsou k dispozici pro ojetá vozidla?

BMW FIT Servis není to, co hledáte, nebo Váš BMW Partner není do tohoto programu zapojen a BMW FIT Servis nenabízí? Vaší nejlepší alternativou jsou servisní balíčky BMW Service Inclusive. Zvolte si dobu platnosti a/nebo počet ujetých kilometrů a budete mít přístup ke všem službám obsaženým v balíčku za pevnou cenu. Ušetříte tak spoustu peněz ve srovnání s individuálními platbami za jednotlivé servisní služby.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů