Motorkáři | Ušetři na pojistce až 75%.
Porovnat  
Porovnat  

BMW iX | Akce místo slov.

6486 BMW invelt 2. 12. 2021 BMW BMWinvelt BMWiX
obrázek

BMW iX OD 26.999 Kč BEZ DPH* MĚSÍČNĚ VČ. POJIŠTĚNÍ.

Ztělesnění vize, to je Akce místo slov. Nové BMW iX s elektrickým dojezdem až 630* km a mimořádnými jízdními vlastnostmi, je doslova pohlcující.  Přelomový interiér hýčká nejen atmosférou obytného prostoru, ale hlavně technologiemi “Shy Tech”, BMW Operačním systémem 8, nebo efektivním zatmavením střešního okna pomocí tekutých krystalů.

Výbava vozu z nabídky:  BMW_iX_2022.pdf

BMW iX pakety

obrázek

Paket Essence Shadow Line

obrázek

Paket Essence Titan Bronze

obrázek

Paket Essence BMW i Blue

obrázek

Paket Signature Sport

obrázek

Paket Signature Sport s doplňky Titan Bronze

Financování BMW řady iX.

Přejete si více informací o novém BMW řady iX? Máte zájem si vůz pořídit, ale chcete jej nejdříve vyzkoušet? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


DOJEZD BMW iX.


Proč se dojezdy liší?

Dojezd elektromobilu závisí na různých faktorech, jako je styl jízdy, průběh trasy, výbava vozidla, povětrnostní podmínky a zatížení.

Můžete být konkrétnější?

Vysoké průměrné rychlosti (dálnice) snižují dojezd nejvýrazněji, zatímco provoz ve městě vede k vyššímu dojezdu díky menším rychlostech a většímu podílu rekuperace (na rozdíl od vozů se spalovacími motory). Dále se dojezd snižuje při nízkých teplotách v důsledku vytápění a při vysokých teplotách z důvodů energetických nároků klimatizace. Co se týče speciálních prvků/vybavení, volba širších pneumatik obecně snižuje dojezd (pokud není aerodynamická nevýhoda kompenzována uzavřenější konstrukcí kol). Třída valivého odporu pneumatik má rovněž význam pro dojezd: např. použití zimní pneumatiky snižuje dojezd ve srovnání s letní pneumatikou řadící se do kategorie A.

Obecné údaje o dojezdu a konkrétní hodnoty dojezdu zobrazované ve vozidle

U vybraného modelu je uváděna hodnota dojezdu získaná na základě měřicího cyklu WLTP (Worldwide harmonized Light-Duty Test Procedure).

WLTP umožňuje výpočet dojezdu za předepsaných jízdních podmínek. Předpokládá defenzivní styl jízdy s danou kombinací tras v městských ulicích, na venkovských silnicích a na dálnicích.

Ukazatel dojezdu umožňuje odhadnout dojezd za typických jízdních podmínek. Vnější kruh představuje vypočtenou hodnotu dojezdu na základě lineárních vzdáleností (nikoliv skutečné mapy ulic), zatímco vnitřní kruh ukazuje vypočtenou hodnotu –30 % pro zohlednění reálných tras a podmínek.

Jaké předpoklady se přiřazují jednotlivým udávaným hodnotám podle stylu jízdy?

„Sportovní“ styl jízdy předpokládá 100% jízdu po dálnici průměrnou rychlostí přibližně 130 km/h a dynamický styl předjíždění. „Ekonomická“ hodnota předpokládá defenzivní jízdu po venkovských silnicích s průměrnou rychlostí přibližně 80 km/h. A kombinovaný údaj je kombinací obou výše uvedených hodnot.


ČASY NABÍJENÍ PRO DOJEZD 100 KM.

Se svým BMW iX a BMW Charging můžete využívat řadu nabídek na míru pro nabíjení doma, na cestách i v práci. Stejně jako působivý nabíjecí výkon, který Vám umožní nabít energii na dalších 150 km* jízdy za pouhých 10 minut u BMW iX xDrive50 (BMW iX xDrive40: přes 95 km* za 10 minut) nebo celou kapacitu baterie za méně než 40 minut na veřejných rychlonabíjecích stanicích IONITY.

*Hodnoty se vztahují k počátečnímu stavu nabití 10 %.


BMW iX50 předek

BMW iX50

Domácí nabíjení dojezdu 100 km.

01:41 h Wallbox (11kW)

01:41 h Univerzální nabíječka Flexible Fast Charger (11kW) z průmyslové zásuvky

08:31 h Standartní nabíjecí kabel nebo univerzální nabíječka Flexible Fast Charger (2,3kW) z běžné domácí zásuvky

BMW iX50 zadek

BMW iX50

Domácí nabíjení dojezdu 100 km na cestách.

00:06 h Vysokovýkonná nabíjecí stanice (maximální nabíjecí výkon vozidla)

00:21 h Rychlonabíjecí stanice (50kW)

01:41 h AC nabíjecí stanice (maximální nabíjecí výkon vozidla)

BMW iX40 zadek

BMW iX40

Domácí nabíjení dojezdu 100 km.

00:08 h Vysokovýkonná nabíjecí stanice (maximální nabíjecí výkon vozidla)

00:21h Rychlonabíjecí stanice (50kW)

01:39h AC nabíjecí stanice (maximální nabíjecí výkon vozidla)

BMW iX40 předek

BMW iX40

Domácí nabíjení dojezdu 100 km.

01:39 h - Wallbox (11kW)

01:39 h - Univerzální nabíječka Flexible Fast Charge (11kW) z průmyslové zásuvky

08:18 h - Standardní nabíjecí kabel nebo univerzální nabíječka Flexible Fast Charger (2,3kW) z běžné zásuvky

obrázek


DOJEZD BMW iX AŽ 630 KM*.

S dojezdem až 630 km* je BMW iX xDrive50 (BMW iX xDrive40: 425 km*) ideálním společníkem do města i pro jízdy na dlouhé vzdálenosti. Díky své mimořádně efektivní konstrukci vyniká extrémně nízkou spotřebou energie – méně než 23 kWh/100 km – a s koeficientem aerodynamického odporu jen 0,25 je rekordmanem ve svém segmentu. Pokud ve svém BMW iX zvolíte režim My Mode Efficient, již tak působivou hospodárnost dále vylepšíte.


obrázek


BMW iX S VÝKONEM 523 K*.

BMW iX nabízí zásluhou dvojice výkonných elektromotorů a elektrického pohonu všech kol BMW xDrive mimořádnou elektrickou dynamiku: Výkon 523 k* zajistí modelu BMW iX xDrive50 zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 4,6 sekundy (BMW iX xDrive40: 326 k*; 0–100 km/h za 6,1 s). Okamžitě dostupný točivý moment a plynulé zrychlení z místa umožňují BMW iX přesně a spontánně reagovat na každý pohyb plynového pedálu a vytvářet tím neopakovatelné jízdní zážitky.


obrázek


VEŘEJNÉ NABÍJENÍ S BMW CHARGING: 12 MĚSÍCŮ BEZ ZÁKLADNÍHO POPLATKU**.

Karta BMW Charging je součástí dodávky a je Vaším klíčem k neustále se rozšiřující síti veřejných nabíjecích stanic. S tarifem Active můžete za výjimečně výhodných podmínek nabíjet po celé Evropě a prvních 12 měsíců nemusíte platit paušální poplatek. S novým BMW iX si můžete pořídit i balíček IONITY Plus s ročním odpuštěním paušálního poplatku a díky němu využívat i jednu z ultra rychlých vysokovýkonných nabíjecích stanic IONITY.


obrázek


BMW iDRIVE.

Nový systém BMW iDrive Vás doslova vtáhne do zcela nového, pohlcujícího zážitku z interiéru. Poprvé můžete se svým BMW komunikovat přirozeně a intuitivně. Kromě nového haptického rozhraní BMW iDrive můžete obsluhovat informační a zábavní systém za pomoci inteligentního digitálního asistentu, který reaguje na Váš hlas a gesta, a tím maximálně zpříjemňuje Váš pobyt v BMW iX.


obrázek


ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW iX.

BMW iX už ve standardní výbavě nabízí extrémně širokou paletu asistenčních systémů: Driving Assistant Professional přináší větší míru pohodlí a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Mezi jeho funkce patří kromě jiných asistent řízení a udržování v jízdním pruhu s rozšířenými funkcemi, asistent nouzového řízení a rovněž funkce zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem. Parkovací asistent Plus pomáhá při parkování a manévrování v úzkých prostorách a k zobrazení celého okolí vašeho vozidla, včetně 3D pohledu, používá celou řadu kamer.obrázek


NOVÉ POJETÍ DESIGNU BMW iX.

Velkoryse pojaté povrchy a charakteristické linie dodávají BMW iX jeho unikátně monolitický vzhled. Každý detail vhodně zapadá do moderního designérského stylu a dodává vozu výraz, jako by byl vymodelován z jednoho kusu. Aerodynamicky účinné řešení panelů karoserie je zásadní pro dosažení skvělého koeficientu odporu vzduchu jen 0,25. Mezi vzrušující detaily patří například grafika bočních oken, která se směrem vzad zužuje a vytváří dojem proudění vzduchu. Vůbec poprvé se na SAV od BMW objevují zapuštěné kliky dveří a bezrámová boční okna, které na první pohled ukazují jeho pokrokového ducha.


obrázek


BMW iX A KONCEPT SHY TECH.

Přístup Shy Tech se zaměřuje na cestující a vytváří efekt, v němž jsou moderní technologie BMW iX ukryté v pozadí namísto toho, aby byly vystavené na odiv. Tuto neviditelnou inteligenci lze spatřit v mnoha řešeních exteriéru i interiéru, jako například u masky chladiče ve tvaru ledvinek, v jejíž inteligentní ploše jsou umístěné kamery, radar, pokroková senzorika a vyhřívání. Pozornost zaslouží také další prvky, mezi než patří skrytě integrované reproduktory audiosystému či minimalisticky řešená tlačítka v interiéru.PRVKY DESIGNU EXTERIÉRU BMW iX.


BMW iX - PRVKY DESIGNU EXTERIÉRU - předek

Design přední části.

Přední část BMW iX byla navržena v novém, futuristickém stylu. Progresivní vzhled vozu SAV vytvářejí také vertikálně orientované ledvinky tvořící BMW masku chladiče ve spojení s nejnižšími dvojitými světlomety, které kdy byly na sériovém voze BMW použité.

BMW iX - PRVKY DESIGNU EXTERIÉRU - bok

Pohled z boku.

Velkoryse pojaté mírně obdélníkové výřezy blatníků neustále přitahují pozornost ke kolům. Zapuštěné kliky dveří, bezrámová okna a tvar bočních oken vypadají, jako by byly vytvarovány proudem vzduchu, který harmonicky proudí směrem k zádi.

BMW iX - PRVKY DESIGNU EXTERIÉRU - zadek

Design zadní části.

Moderní charakter vytvářejí rozměrné povrchy, nejtenčí zadní světla v rámci BMW Group a rovněž takřka neviditelně zakomponované páté dveře. Velký zadní difuzor nejenže zlepšuje aerodynamiku, ale spolu se zcela rovnou podlahou také prodlužuje dojezd.obrázek


PROSTOR JAKO ŽÁDNÝ JINÝ.

Vnitřní prostor BMW iX, navržený s přístupem využívaným v moderních obytných prostorách, je jedinečným místem k odpočinku. Jeho prvky v podobě například ploché palubní desky s velkým BMW Prohnutým displejem a tenkých sedadel s pečlivě vybranými barvami a materiály svým vzhledem připomínají kusy nábytku. Samostatně stojící plovoucí středová konzola, absence středového tunelu a největší skleněná střecha Panorama, která kdy byla ve voze BMW použita, vytvářejí působivý pocit prostoru, který Vás doslova vybízí k pobytu uvnitř.INTERIÉR BMW iX.


BMW iX - INTERIÉR - touchpad

Minimalistický design interiéru.

Design interiéru je moderní a zaměřený jen na to podstatné – důraz je kladený na displeje a ovládací prvky. Centrálním ovládacím prvkem je skleněný ovladač iDrive na středové konzole, který je umístěný na panelu vyrobeném z FSC certifikovaného dřeva.

BMW iX - INTERIÉR - sedadla

Zadní sedadla ve stylu klubovky.

Díky absenci středového tunelu nabízí BMW iX prostor a klubovou atmosféru i pro zadní cestující. Zadní sedadla lze na přání vybavit vyhříváním a 3D reproduktory integrovanými do hlavových opěrek. Opěradlo zadních sedadel je možné sklopit v poměru 40: 20: 40, takže umožní zvětšit zavazadlový prostor.

BMW iX - INTERIÉR - střecha

Panoramatická skleněná střecha.

Vnitřní prostředí s pocitem velkého prostoru a pohodlného salónku pomáhá navozovat rozměrná prosklená střecha Sky Lounge po celé délce střechy. Pro více soukromí se umí elektrochromaticky zatmavit, takže není potřeba její vnitřní stínítko. To působí nejen moderně, ale přináší to také dojem většího prostoru pro hlavou.

BMW iX - INTERIÉR - display

BMW Prohnutý displej.

BMW Prohnutý displej, který se v sériovém voze objevuje vůbec poprvé, je hlavním ovládacím prvkem a současně vstupní branou do digitálního světa BMW iX. Přístrojový panel s úhlopříčkou 12,3″ je propojený se 14,9″ kontrolním displejem, s nímž vytváří jeden celek připomínající moderní rámeček na fotografie vznášející se nad palubní deskou.


BMW iX ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.BMW iX originální příslušenství - kufr

Přesně pasující BMW ochranná podlaha zavazadlového prostoru.

BMW Ochranná podlaha zavazadlového prostoru je vodě odolná, neklouže a díky tomu efektivně chrání prostor pro zavazadla před špínou a vlhkostí. Má černou barvu a logo BMW.

BMW iX originální příslušenství - střešní nosič

BMW Střešní box 520 černá/stříbrná Titanium.

BMW Uzamykatelný střešní box v provedení černá/stříbrná titanová je přístupný z obou stran, má objem 520 litrů a je kompatibilní se všemi systémy BMW střešních nosičů.

BMW iX originální příslušenství - střešní nosič

BMW zadní držák kol Pro 2.0.

Lehký, stabilní BMW Zadní držák kol Pro 2.0 pro dvě kola/elektrokola Maximální zatížení je 60 kg, držák lze efektivně složit.


KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ UDRŽITELNOSTI V BMW iX.Ve srovnání s SAV vybaveným srovnatelně výkonným spalovacím motorem vyprodukuje BMW iX zásluhou svého komplexního přístupu k udržitelnosti během svého celého životního cyklu o 45 % méně emisí CO2. Důvodem je fakt, že během výroby je využívána pouze obnovitelná energie a taktéž přírodní a recyklované materiály – například koberce se vyrábějí ze 100% Econylu.


obrázek


BMW KOLA & PNEUMATIKY.

Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.


obrázek


Financování & Leasing BMW iX.

Objevte na míru připravené nabídky financování a leasingu od BMW Financial Services. Electrify program je dokonale přizpůsoben vašim potřebám mobility a obsahuje atraktivní pakety kombinující financování nebo leasingové smlouvy s celou řadou služeb – jako například pojištěním nebo službami souvisejícími s vozidlem a mobilitou. Berte prosím v potaz, že nabídky služeb od BMW Financial Services se mohou v jednotlivých zemích lišit.


OPERATIVNÍ LEASING:

 • 0% akontace
 • Měsíční splátka 26 999 Kč bez DPH
 • Délka financování 60 měsíců
 • Roční nájezd 20 000 km
 • Kompletní pojištění
 • Pojištění skel


PODMÍNKY:

 • Určen pro všechny typy klientů.
 • Podnikatelé, plátci DPH, si mohou nárokovat DPH z nájemného.
 • U operativního leasingu je obecně nájemné daňově uznatelným nákladem.
 • Nulová počáteční investice.
 • Klient platí měsíčně pouze nájemné, které již obsahuje kompletní pojištění vozu.
 • Po skončení smlouvy se vůz vrací leasingové společnosti.


BMW SELECT:

 • 0 - 30 % akontace
 • Měsíční splátka 26 999 Kč bez DPH
 • Pouze pro podnikatele a společnosti
 • Délka financování 60 měsíců
 • Roční nájezd 20 000 km
 • Limitované množství vozů do 30.6.2022


PODMÍNKY:

 • Možnost jednorázového odpočtu celé DPH z kupní ceny na počátku splácení pro plátce DPH.
 • Splátky úvěru nejsou zatíženy DPH.
 • Na konci smlouvy nastavena poslední navýšená splátka
  3 možnosti ukončení smlouvy:
  • Využijte odkupu vozu leasingovou společností nebo třetí osobou 
  • Ponechání vozu a zaplacení poslední navýšené splátky nebo 
  • Rozložení poslední navýšené splátky do nové smlouvy a pokračování ve splácení


PODMÍNKY OPERATIVNÍHO LEASINGU SI MŮŽETE DOMLUVIT I PODLE VLASTNÍCH POTŘEB:

 • Délku nájemní smlouvy si vyberete vy
 • Nulová počáteční investice
 • Předpokládaný roční nájezd si vyberete podle svých potřeb
 • Kompletní pojištění vozu ve splátce

BMW SELECT: PODNIKATELSKÝ ÚVĚR S POSLEDNÍ NAVÝŠENOU SPLÁTKOU:

 • Snadno a flexibilně. 
 • BMW Select je jednou z možností financování vašeho BMW, která nabízí individuální měsíční splátky a délku smlouvy od 24 do 60 měsíců. 
 • A to vše s možností rozhodnout se, zdali chcete po ukončení smlouvy přesednout do dalšího modelu nebo vůz vrátit svému BMW invelt Praha a Plzeň.
 •  Na své BMW si také můžete vzít úvěr.Spotřeba energie a emise CO₂.

*Měřeno podle testovacího cyklu WLTP

**Pro konkrétní trh určená nabídka platná pro nová vozidla od BMW Autorizovaných Dealerů a poboček v Evropě v síti BMW Charging
***Očekává se, že zákazníci v Německu, Číně, Japonsku a USA si budou moci osobní eSIM aktivovat od konce roku 2021 prostřednictvím spolupracujících síťových operátorů

BMW iX xDrive40:
Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 19,4–22,5
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
BMW iX xDrive50:
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 19,8–23,0
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
Uvedené údaje o spotřebě elektřiny a elektrickém dojezdu byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje WLTP případnou příplatkovou výbavu. U nově typově schválených vozidel od 1. 1. 2021 již neexistují oficiální údaje podle NEDC, ale pouze podle WLTP.

Čas nabíjení pro dalších 100 km jízdy se určuje na základě spotřeby elektrické energie. Hodnoty jsou získané při startu s baterií a okolí o teplotě 23 stupňů Celsia a určují se bez dalších doplňkových spotřebičů, jako je vyhřívání sedadel, displeje, klimatizace. Spotřeba se při individuálním používání může lišit (profil jízdy, teplota, okolní podmínky). Spotřeba se určuje na základě nejlepšího výsledku cyklu WLTP.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Podmínky operativního leasingu:
- Délku nájemní smlouvy si zvolíte sami.
- Nulová počáteční investice.
- Předpokládaný roční nájezd si nastavíte podle svých potřeb.
- Kompletní pojištění vozu ve splátce.


*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW iX s pořizovací cenou 2 100 000 Kč vč. DPH. Splátka s DPH je 32 669 Kč. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Uvedená splátka má charakter předběžné a orientační kalkulace pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 20 000 km.  Detailní kalkulaci financování poskytne BMW invelt Praha | Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2022.


Uvedená fotografie je ilustrativní. Spotřeba elektřiny v kWh/100 km, kombinovaná 19,4; spotřeba paliva v l/100 km, kombinovaná 0; Emise v g/km, kombinované: 0.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů