Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE iX | BMW iX M60 (I20) | Čistě elektrické SVU od BMW

1934 BMW invelt 6. 9. 2021 #BMW #invelt #iX #M60
THE iX | BMW iX M60 (I20)

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW iX S FINANCOVÁNÍM 50 NA 50

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

BMW iX M60 (I20) v sobě spojuje inovativní výkonnost divizí BMW i a BMW M.  Objevte první čistě elektrický M model BMW v segmentu výkonných vozů  Sports Activity Vehicle (SAV):
 

 • Čistě elektrický pohon  se dvěma elektromotory BMW M eDrive, elektrický pohon všech kol BMW  xDrive, 455 kW/619 k** a 1100 Nm*** točivého momentu.
 • Adrenalinem podpořená ryzí radost z jízdy s nulovými lokálními emisemi CO₂ a dojezdem až 566* kilometrů (WLTP).
 • Čistý designový styl, velkoryse pojatý interiér a velmi moderní vnitřní prostředí.
 • Špičková technika a výjimečně komplexní soubor základní výbavy.


** Předběžné údaje; elektrický pohon s výkonem až 397 kW, při dočasném zvýšení výkonu <10 sekund až na 455 kW.

*** Předběžné údaje; maximální točivý moment 1015 Nm* v režimu Sport, respektive 1100 Nm při aktivaci funkce Launch Control.


BMW iX M60 kombinuje koncepci důsledně zaměřenou na udržitelnost s designem moderního Sports Activity Vehicle a vzrušujícími dynamickými jízdními vlastnostmi. Ztělesňuje tak to nejlepší ze tří světů: BMW i, modelů BMW X a BMW M GmbH. Díky pokrokovým technologiím v oblastech automatizované jízdy, obsluhy a konektivity představuje BMW iX M60 nové pojetí kombinace průkopnického luxusu, vysokého výkonu a prémiového charakteru.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW iX M60 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

Startovní signál pro elektromobilitu ve stylu charakteristickém pro BMW M. BMW iX M60 zrychlí z klidu na 100 km/h za pouhých 3,8 sekundy*. Intenzivní dodávka výkonu jeho M specifického elektrického pohonu plynule pokračuje i dále, takže nárůst rychlosti zůstává téměř konstantní až do elektronicky omezené maximální rychlosti 250 km/h. Dojezd BMW iX M60 stanovený v testovacím cyklu WLTP činí až 566 kilometrů*. Premiéra BMW iX M60 představuje milník v historii BMW M GmbH, která se začala psát před 50 lety. Společně s BMW i4 M50 (kombinovaná spotřeba elektřiny: 22,5–18,0 kWh/100 km podle WLTP; kombinované emise CO2: 0 g/km) ztělesňuje příchod BMW M do segmentu elektrických výkonných vozů. Extrémní výkon, precizní ovládání elektrického pohonu všech kol spolu s protiprokluzovým systémem s krátkými drahami signálu a technologie podvozku, jejichž součástí je kromě jiného M specificky naladěné vzduchové odpružení na obou nápravách s automatickou regulací světlé výšky, zajišťují jízdní zážitky, agilitu a preciznost typické pro BMW M.

Vyvážený celkový koncept, mimořádně sportovní zaměření. Samotný koncept BMW iX představuje ideální základ pro čistě elektrické SAV zaměřené na mimořádnou výkonnost. Jak struktura karoserie, tak použitá technika a nastavení podvozku jsou zaměřeny na kombinaci vynikajícího jízdního komfortu se sportovními jízdními vlastnostmi. Koncepce hliníkového prostorového rámu doplněného ve střeše, na bocích a v zadní části výztuhami z plastů vyztužených uhlíkovými vlákny (CFRP) představuje inteligentní kombinaci materiálů přinášející zvýšenou tuhost a současně nižší hmotnost. Použití materiálu CFRP ke snížení hmotnosti má u BMW M GmbH dlouhou tradici. Tento mimořádně lehký high-tech materiál dosáhl vynikajících výsledků v oblasti výkonové hmotnosti již v BMW M3 CSL, které bylo představeno v roce 2003. BMW M GmbH se tak stalo průkopníkem použití CFRP ve velkosériové automobilové výrobě. V mnoha současných vysokovýkonných sportovních vozech BMW M GmbH je součástí inteligentního principu lehké konstrukce standardně dodávaná střecha z uhlíkových vláken a další komponenty z CFRP.

BMW iX M60 | Zajímá Vás více? Napište nám.

Zaujalo Vás nové plně elektrické BMW iX M60? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

SOUVISEJÍCÍ MODEL S BMW iX M60

Klasické BMW iX - více o modelu se můžete dočíst zde nebo rovnou skočit do katalogu a podívat se nabídku BMW iX u BMW invelt Praha a Plzeň.

MOŽNOSTI DESIGNU BMW iX M60

BMW iX M60 - BMW Individual metalický lak Aventurine Red (červená)

BMW Individual metalický lak Aventurine Red (červená)

BMW iX M60 - BMW Individual metalický lak Individual Storm Bay (šedá)

BMW Individual metalický lak Individual Storm Bay (šedá)

BMW iX M60 - BMW Individual metalický lak Oxide Grey (šedá)

BMW Individual metalický lak Oxide Grey (šedá)

BMW iX M60 - Metalický lak Black Sapphire (černá)

Metalický lak Black Sapphire (černá)

BMW iX M60 - Metalický lak Blue Ridge Mountain (modrá)

Metalický lak Blue Ridge Mountain (modrá)

BMW iX M60 - Metalický lak Mineral White (bílá)

Metalický lak Mineral White (bílá)

BMW iX M60 - Metalický lak Phytonic Blue (modrá)

Metalický lak Phytonic Blue (modrá)

BMW iX M60 - Metalický lak Sophisto Grey (šedá s briliantovým efektem)

Metalický lak Sophisto Grey (šedá s briliantovým efektem)

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW iX M60 (Q3/2022)


Cena základního modelu s DPH: 3 460 600 Kč


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

BMW iX M60 (I20) nabízí vzrušující elektrický pohon M Power, precizní jízdní vlastnosti a inovativní prvky výbavy:

 • Dva silné elektromotory BMW M eDrive se 455 kW/619 k* a 1100 Nm***.
 • Díky  elektrickému pohonu všech kol BMW xDrive a funkci Launch Control  zrychlí z 0 na 100 km/h za sportovních 3,8 sekundy. Maximální rychlost: 250 km/h.
 • Precizní jízdní vlastnosti a podmanivá  ovladatelnost jsou zajištěny aktivními tlumiči, adaptivním vzduchovým  odpružením na obou nápravách, Integrálním aktivním řízením a M  sportovními brzdami.
 • Emotivní zvuková kulisa od BMW M IconicSounds Electric podtrhuje typický jízdní zážitek M modelů.


** Předběžné údaje; elektrický pohon s výkonem až 397 kW, při dočasném zvýšení výkonu <10 sekund až na 455 kW.

*** Předběžné údaje; maximální točivý moment 1015 Nm* v režimu Sport, respektive 1100 Nm při aktivaci funkce Launch Control.


První M model BMW postavený na novém modulárním systému. BMW iX M60 kombinuje M typické dynamické vlastnosti s mimořádně vyspělými technologiemi nového pokrokového modulárního systému BMW Group v oblastech automatizované jízdy, obsluhy, konektivity a digitálních služeb. Vzniká tak zážitek z prémiové mobility, který je v daném konkurenčním prostředí jedinečný. Přispívá k tomu i zcela přepracovaná architektura interiéru navozující pocit z mimořádně velkorysého prostoru. 

Stejně jako ostatní modelové varianty, také BMW iX M60 nabízí nejrozsáhlejší standardní výbavu, jakou kdy BMW v oblasti asistenčních systémů nabízelo. Nová generace senzorů a softwaru či výkonná výpočetní platforma přinášejí značné možnosti pro další intenzivní rozvoj automatizovaných funkcí řízení a parkování. Systém je ve střednědobém horizontu připraven na možnost automatizované jízdy úrovně 3. 

Nejnovější generace zobrazovacího a ovládacího systému iDrive zefektivňuje interakci mezi řidičem a vozem a umožňuje mezi nimi navázat přirozený dialog. Používá nově vyvinutý BMW Operační systém 8, který byl navržen s jasným důrazem na dotykovou funkci nového BMW Prohnutého displeje a hlasovou obsluhu s rozsáhle zdokonaleným digitálním asistentem BMW Intelligent Personal Assistant. Vzdálené aktualizace softwaru přinášejí možnost bezdrátové instalace nových, zdokonalených funkcí vozu. Navigace s cloudovým systémem BMW Maps a zobrazením s rozšířenou realitou na kontrolním displeji zajišťuje rychlé a přesné plánování trasy i dokonale přehledné navádění. BMW iX je také průkopníkem rychlého přenosu dat pomocí standardu 5G a integrace osobního účtu mobilního operátora do vozidla pomocí elektronické SIM karty Personal eSIM.

BMW iX M60 z boku
BMW iX M60 - Adaptivní 2nápravové vzduchové odpružení.

Adaptivní 2nápravové vzduchové odpružení.

Adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách trvale udržuje světlou výšku a zásluhou M specifických stabilizátorů a dalších prvků zajišfuje extrémní jízdní komfort a vynikající jízdní dynamiku. Světlá výška zůstává bez ohledu na náklad stále stejná a je automaticky upravována podle zvoleného jízdního režimu. Pro vyšší komfort, agilitu, stabilitu a bezpečnost při jízdě.

BMW iX M60 - Integrální aktivní 'řízení.

Integrální aktivní 'řízení.

Integrální aktivní řízení kombinuje v závislosti na úhlu natočení volantu proměnný převod řízení s aktivním řízením zadních kol. V rychlostech pod 60 km/h se zadní kola natáčejí v opačném směru než kola přední, a tím vylepšují manévrovatelnost a obratnost. Od rychlosti přibližně 60 až 80 km/h se zadní kola natáčejí stejným směrem jako přední. Tím se zvyšuje stabilita a zlepšuje komfort.

BMW iX M60 - Pohon BMW iX M60.

Pohon BMW iX M60.

Vysokovýkonné hnací ústrojí modelu iX M60 se dvěma výkonnými elektromotory BMW M eDrive zaručuje rychlou dodávku síly. Sportovní charakter podtrhuje uspořádání pohonu všech kol s preferencí zadních kol a emotivní zvuk. Velká vysokonapěfová baterie s dlouhým dojezdem zajišfuje radost z jízdy i na delších trasách.

BMW iX M60: ČASY NABÍJENÍ PRO DOJEZD 100 KM.

BMW iX M60 nabíjení

Domácí nabíjení pro 100 km jízdy.

 • 01:41 h* - nabíječka Wallbox (11 kW) C)
 • 01:41 h* - nabíječka Flexible Fast Charger (11 kW) z průmyslové zásuvky O
 • 08:31 h* - standardní nabíjecí kabel nebo nabíječka Flexible Fast Charger (2,3 kW) z běžné domácí zásuvky C)


* Předběžné hodnoty; hodnoty spotřeby elektřiny a dojezdu jsou měřeny podle metodiky WLTP.

Nabíjení na 100 km jízdy na cestách.

 • 00:06 h* - vysokorychlostní nabíjecí stanice (max. nabíjecí výkon vozu) 
 • 00:21 h* - rychlonabíjecí stanice (50 kW)
 • 01:41 h* - nabíjecí stanice se střídavým proudem (max. nabíjecí výkon vozu)


* Předběžné hodnoty; hodnoty spotřeby elektřiny a dojezdu jsou měřeny podle metodiky WLTP.


VEŘEJNÉ NABÍJENÍ S BMW CHARGING: 12 MĚSÍCŮ BEZ ZÁKLADNÍHO POPLATKU

VEŘEJNÉ NABÍJENÍ S BMW CHARGING: 12 MĚSÍCŮ BEZ ZÁKLADNÍHO POPLATKU. 

Nabíjecí karta BMW Charging je součástí standardní výbavy a je Vaším klíčem k neustále se rozšiřující síti veřejných nabíjecích stanic:

 • S  tarifem Active můžete za výjimečně výhodných podmínek nabíjet po celé Evropě a prvních 12 měsíců nemusíte platit paušální poplatek.
 • Pořiďte si balíček IONITY Plus s odpuštěním paušálu na jeden rok – a můžete  využívat jednu z ultra rychlých vysokovýkonných nabíjecích stanic  IONITY.


(Specifická nabídka pro daný trh platí pro nové vozy  zakoupené v dealerstvích nebo zastoupeních BMW v Evropě pro nabíjecí  síť BMW Charging)

KOMPLEXNÍ UDRŽITELNOST BMW iX M60.

BMW iX M60 je založeno na komplexním udržitelném konceptu:

 • Během jeho životního cyklu vzniká o 45 % méně emisí skleníkových plynů než u srovnatelného SAV poháněného vznětovým motorem.
 • Při  výrobě je využívána pouze obnovitelná energie a taktéž přírodní a  recyklované materiály – například koberce se vyrábějí ze 100% Econylu.

DESIGN EXTERIÉRU

Jasný designový styl, inovativní pocit prostoru, výjimečně bohatá standardní výbava. Mohutné proporce moderního SAV, minimalizovaný design povrchů a precizně navržené detaily vytvářejí charakteristicky čistý vzhled, který posiluje osobitost BMW iX M60 (I20). Brzdové třmeny sportovního brzdového systému lakované modrou barvou s logem M, ozdobné prvky exteriéru v barvě Titanim Bronze a loga M v novém provedení kombinujícím leskle černou barvu a barvu Titanium Bronze na předních blatnících a na zádi jasně naznačují mimořádný výkonový potenciál BMW iX M60. Volitelně jsou k dispozici 22palcová aerodynamická kola s exkluzivním designem Titanium Bronze.

BMW iX M60 z boku
BMW iX M60 - 22" M aerodynamická kola 1023 Bicolour Titanium Bronze.

22 M kola z lehké slitiny 1023

22' M kola z lehké slitiny 1023 ve dvoubarevném provedení Bicolour Titanium Bronze, 3D leštěná, rozměr kol 9,5 J x 22 s pneumatikami 275/40 R22.

BMW iX M60 - BMW iX M60 - KONCEPT SHY TECH.

BMW iX M60 - KONCEPT SHY TECH.

Koncept Shy Tech upřednostňuje posádku vozu a do designu elegantním způsobem integruje moderní technologie: 

• Tuto neviditelnou inteligenci lze spatřit v mnoha řešeních exteriéru i interiéru. 

• Například u masky chladiče ve tvaru ledvinek, v jejíž inteligentní ploše jsou umístěné kamery, radar, další pokroková senzorika a vyhřívání. 

• Reproduktory audiosystému jsou skrytě zakomponovány do interiéru, přítomnost tlačítek a ovladačů je vizuálně důsledně potlačena.


BMW iX M60 - M logo.

M logo.

Označení M60 na pravé straně víka zavazadlového prostoru naznačuje výjimečný dynamický potenciál vozu.

DESIGN INTERIÉRU

Prostorný, vysoce kvalitní a inovativně navržený interiér pomáhá řidiči soustředit se na aktivní jízdní styl a zároveň poskytuje cestovní komfort a radost z progresivního luxusu. Multifunkční sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami, velký BMW Prohnutý displej, šestihranný volant a strop v antracitové barvě zintenzivňují radost z jízdy. Odstraněním středového tunelu vznikl další prostor pro nohy i úložné prostory, přičemž středová konzola je navržena ve stylu kvalitního nábytku. Součástí na přání dodávaného interiéru Suite jsou sedadla, přístrojová deska, středová konzola a obložení dveří z přírodní kůže, stejně jako povrchy a ovládací prvky v barvě Gold Bronze. Bez ohledu na zvolené uspořádání displeje a zvolený režim My Mode se v levé části přístrojového panelu zobrazuje logo M. 

Exkluzivní charakter BMW iX M60 dále podtrhuje mimořádně bohatá standardní výbava. Její součástí je kromě jiného BMW Live Cockpit Professional a BMW Natural Interaction, které umožňují ovládání funkcí pomocí řeči a gest, zvukový prostorový systém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System, laserové světlomety BMW Laserlight, komfortní přístupový systém, aktivní odvětrávání sedadel řidiče a spolujezdce či paket Heat Comfort.

BMW iX M60 interiér
Design interiéru Suite Amido.

Design interiéru Suite Amido.

Exkluzivní přírodní kůže vyčiněná olivovými listy v designu interiéru Suite Amido na přístrojové desce, obložení dveří, středové konzole a sedadlech vytváří moderní atmosféru udržitelného luxusu. Čalounění působí luxusně a pohodlně zejména díky propracovaným prošívaným švům. Vše doplňují ozdobné prvky v barvě Gold Bronze na opěrkách hlavy.

TECHNOLOGIE BMW iX M60

Zažijte inovativní technologie v ultramoderním prostředí: BMW iX M60 s  novým ovládacím konceptem BMW iDrive nabízí v rámci základní výbavy  digitální služby, chytré asistenční systémy řidiče a připojení 5G.

BMW iX M60 interiér
BMW iX M60 - BMW iDrive.

BMW iDrive.

Díky BMW iDrive pokračuje váš každodenní digitální zážitek i v pokrokově navrženém interiéru se snadno dosažitelnými ovládacími prvky. Interakce s vaším infotainmentem pomocí dotykového displeje a hlasového ovládání je vždy přímá a přirozená, takže z ní budete mít v každém okamžiku dobrý pocit. Pořád na špičce.

BMW iX M60 - BMW Live Cockpit Professional s BMW Prohnutým displejem.

BMW Live Cockpit Professional s BMW Prohnutým displejem.

BMW Live Cockpit Professional tvoří bezrámečkový BMW Prohnutý displej kombinující 12,3" přístrojový panel a 14,9" dotykový kontrolní displej. Kromě toho se příslušné informace promítají na čelní sklo prostřednictvím BMW Head-Up Displeje. Služba Augmented View představuje inovativní způsob navádění k cíli.

BMW iX M60 - Connected Charging.

Connected Charging.

Služby BMW Charging pokrývají všechno, co potřebujete k nabíjení vašeho elektrického BMW. Dostanete základní výbavu pro nabíjení doma i na cestách. Produkty a služby od BMW Charging si pak můžete vybrat podle svého — na míru vašim požadavkům.

BMW iX M60 - Launch Control.

Launch Control.

Maximální zrychlení díky optimální trakci — s funkcí Launch Control dosáhnete dokonalého startu z místa. Inteligentně řízené rozdělení hnací síly zajišťuje dokonalý přenos koncentrovaného výkonu obou elektromotorů na asfalt.

BMW iX M60 - MyModes.

MyModes.

S funkcí MyModes tvoří nastavení jízdní dynamiky a interiéru sladěný celkový zážitek. Ať už zvolíte sportovní, hospodárný nebo vyvážený režim, interiér vozidla se mu přizpůsobí nastavením displejů, světel a dalších vlastností. Osobní zážitek a pocit dopiní odpovídající změny v nastavení podvozku, pohonu a řízení.

BMW iX M60 - Remote Software Upgrade.

Remote Software Upgrade.

Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho BMW.

BMW iX M60 - Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem.

Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem.

Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem obsahuje dva diamantové výškové reproduktory, kterými vynikají pouze ty nejkvalitnější audiosoustavy. Dva basové reproduktory v každém předním sedadle zajišfují intenzivní basový zážitek se 4D zvukem. Fascinující prostorový zvukový zážitek dokresluje 30 specíálně umístěných reproduktorů, mezi nimiž je i osm prostorových reproduktorů v opěrkách hlavy.

BMW iX M60 - BMW Digitální klíč Plus.

BMW Digitální klíč Plus.

BMW Digitální klíč Plus promění váš kompatibilní telefon v pině funkční klíč od vozidla. Díky ultra širokopásmové technologii vozidlo rozpozná váš telefon už v okamžiku, kdy se k němu přiblížíte. Jakmile přistoupíte ke svému BMW, přivítá vás speciálním osvětlením a automaticky odemkne dveře.

BMW iX M60 - BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW stalo i vaším osobním expertem na váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete vaše BMW lépe poznat.

BMW iX M60 - Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu s rozšířenými funkcemi, asistent nouzového zastavení* a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem. * Očekávaná dostupnost od 7/22

BMW iX M60 - Paket Connected Professional.

Paket Connected Professional.

Concierge Service, Remote Services, BMW Maps, integrace chytrého telefonu včetně Apple CarPlay a Android Auto, Connected Music nebo BMW Maps s propojenou navigací a parkováním? Objednejte si je všechny současně! S paketem Connected Professional můžete využívat všechny tyto služby od BMW ConnectedDrive.

BMW iX M60 - Působivé okamžiky příchodu.

Působivé okamžiky příchodu.

Vaše BMW vás velkolepě přivítá pomocí světelného představení a světelného koberce, který vás nasměruje k prahům dveří. Kromě toho se osvítí také kliky dveří a madlo víka zavazadlového prostoru, takže přesně víte, kam dát ruku. S výbavou BMW Digitální klíč Plus se váš vůz automaticky odemkne, jakmile se k němu přiblížíte. Otevřením dveří se aktivuje funkce snadného nastupování napravující polohu sedadel, ale také jejich vyhřívání a vyhřívání volantu, která má podobu navřenou přímo pro profildaného řidiče.

FOTOGALERIE

KATALOG BMW IX

BMW iX M60 z boku

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW iX M60

Stručný přehled klíčových faktů a čísel pro BMW iX M60:

 • Motor, elektrický dojezd, spotřeba elektřiny, nabíjení a emise CO2
 • Údaje o výkonu, jako je zdvihový objem, hp, Nm a zrychlení
 • Hmotnost, rozměry, rozměry kol a pneumatik

Technické údaje BMW iX M60

Výkon systému

Druh pohonu Elektrická energie 
Celkový výkon (kW (k)) 455 (619) "1"
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 1015 "1"
Převodovka 1stupňová 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Trvalý výkon v kW (k) 140 (190) 
Točivý moment v Nm 1 015 

Rozsah nabíjení

Elektrický dojezd (km) 566 - 501 
Maximální nabíjecí výkon AC v kW 22 
Nabíjecí čas AC v h, např. BMW Wallbox, 0–100 % stavu nabití 11 
Maximální nabíjecí výkon DC v kW 195 
Nabíjecí čas DC v min, např. vysokorychlostní nabíječka, 10–80 % stavu nabití 35 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 3,8 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 953 / 1 967 / 1 696 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2230 (1118 / 1112) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 3 000 / 12,1 
Světlá výška v mm 203 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 670 
Max. povolená hmotnost (kg) 3 160 
Povolené zatížení (kg) 565 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 530 / 1 794 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 500 / 2 500 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 500 - 1750 

Kola

Pneumatiky vpředu 255/50 R21 109 Y XL 
Pneumatiky vzadu 255/50 R21 109 Y XL 
Kola vpředu 9Jx21 LM 
Kola vzadu 9Jx21 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba elektřiny, kombinovaná (kWh/100 km) 21,8 - 24,7 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 0 

"1" - Dočasné zvýšení výkonu <10 sekund nad udávanou maximální hodnotu.

Technické údaje BMW iX xDrive40

Výkon systému

Druh pohonu Elektrická energie 
Celkový výkon (kW (k)) 240 (326) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 630 
Převodovka 1stupňová 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Trvalý výkon v kW (k) 102 (139) 
Točivý moment v Nm 630 

Rozsah nabíjení

Elektrický dojezd (km) 436 - 404 
Maximální nabíjecí výkon AC v kW 22 
Nabíjecí čas AC v h, např. BMW Wallbox, 0–100 % stavu nabití 7,5 
Maximální nabíjecí výkon DC v kW 150 
Nabíjecí čas DC v min, např. vysokorychlostní nabíječka, 10–80 % stavu nabití 31 

Výkon

Maximální rychlost 200 
Zrychlení 6,1 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 953 / 1 967 / 1 695 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2230 (1118 / 1112) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 3 000 / 12,8 
Světlá výška v mm 202 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 440 
Max. povolená hmotnost (kg) 3 010 
Povolené zatížení (kg) 645 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 450 / 1 690 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 500 / 2 500 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 500 - 1750

Kola

Pneumatiky vpředu 235/60 R20 108 H XL 
Pneumatiky vzadu 235/60 R20 108 H XL 
Kola vpředu 8,5Jx20 LM 
Kola vzadu 8,5Jx20 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba elektřiny, kombinovaná (kWh/100 km) 19,4 - 21,3 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 0 

Technické údaje BMW iX xDrive50

Výkon systému

Druh pohonu Elektrická energie 
Celkový výkon (kW (k)) 385 (523) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 765 
Převodovka 1stupňová 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Trvalý výkon v kW (k) 140 (190) 
Točivý moment v Nm 765 

Rozsah nabíjení

Elektrický dojezd (km) 633 - 590 
Maximální nabíjecí výkon AC v kW 22 
Nabíjecí čas AC v h, např. BMW Wallbox, 0–100 % stavu nabití 11 
Maximální nabíjecí výkon DC v kW 195 
Nabíjecí čas DC v min, např. vysokorychlostní nabíječka, 10–80 % stavu nabití 35 

Výkon

Maximální rychlost 200 
Zrychlení 4,6 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 953 / 1 967 / 1 695 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2230 (1118 / 1112) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 3 000 / 12,8 
Světlá výška v mm 202 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 585 
Max. povolená hmotnost (kg) 3 145 
Povolené zatížení (kg) 635 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 530 / 1 780 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 500 / 2 500 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 500 - 1750 

Kola

Pneumatiky vpředu 235/60 R20 108 H XL 
Pneumatiky vzadu 235/60 R20 108 H XL 
Kola vpředu 8,5Jx20 LM 
Kola vzadu 8,5Jx20 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba elektřiny, kombinovaná (kWh/100 km) 19,5 - 21,2 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 0 

BMW iX ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ. 

BMW iX M60 - BMW Střešní box 520 černá/stříbrná Titanium.

BMW Střešní box 520 černá/stříbrná Titanium.

BMW Uzamykatelný střešní box v provedení černá/stříbrná titanová je přístupný z obou stran, má objem 520 litrů a je kompatibilní se všemi systémy BMW střešních nosičů.

BMW iX M60 - BMW Zadní nosič kol Pro 2.0.

BMW Zadní nosič kol Pro 2.0.

Lehký, stabilní BMW Zadní nosič kol Pro 2.0 pro dvě kola/elektrokola Maximální zatížení je 60 kg, nosič lze efektivně složit.

BMW iX M60 - Přesně pasující BMW Ochranná rohož zavazadlového prostoru.

Přesně pasující BMW Ochranná rohož zavazadlového prostoru.

BMW Ochranná podlaha zavazadlového prostoru je vodě odolná, neklouže a díky tornu efektivně chrání prostor pro zavazadla před špínou a vlhkostí. Má černou barvu a logo BMW.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Dokumenty:

EN:The_new_BMW_iX_M60_-_Long_Version..PDF

CZ: Nové_BMW_iX_M60.-1.PDF

Spotřeba elektřiny a emise CO₂ BMW iX M60. 

BMW iX M60:
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (WLTP): 24,7–21,7*
Dojezd na elektřinu v km (WLTP): až 499–566*
Emise CO2 v g/km: 0

* Předběžné hodnoty; hodnoty spotřeby elektřiny a dojezdu jsou měřeny podle metodiky WLTP.

** Předběžné údaje; elektrický pohon s výkonem až 397 kW, při dočasném zvýšení výkonu <10 sekund až na 455 kW.

*** Předběžné údaje; maximální točivý moment 1015 Nm* v režimu Sport, respektive 1100 Nm při aktivaci funkce Launch Control.

Uvedené oficiální údaje o spotřebě elektřiny a dojezdu byly stanoveny  podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném  znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené  volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k  dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP.  Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp


Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2,  spotřeby elektrické energie a dojezdu vozidla byly stanoveny podle  Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V  případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené  volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k  dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP.  Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp
Při  teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim tohoto  plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na provozní  teplotu po ujetí několika kilometrů.


Veškeré  technické údaje uvedené v souvislosti s  jednotlivými modely a cenami  jsou přibližné a informativní. Společnost  invelt - s.r.o. si vyhrazuje  právo změny cen, barev, výbav a technických  dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích  mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro  modely v základním  provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní  charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu  ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského  zákoníku se  nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů,  standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a  termínech  dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: www.bmw.cz, www.press.bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů