ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY V PRAZE A PLZNI 25.11.2022 a 2.12.2022
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

Nové BMW M2 (2022) | M modely BMW řady 2 Coupé

1287 BMW invelt 14. 10. 2022 #BMWM2
THE M2 | M modely BMW řady 2 Coupé

Druhá generace BMW M2 nadchne a potěší vlastnostmi klasického vysokovýkonného sportovního vozu – navrženými ve vysoce koncentrované podobě, se svěží intenzitou a nejmodernějšími technologiemi. Nová M2 v sobě skrývá ryzí radost z jízdy. 

Základem její přitažlivosti jsou její kompaktní rozměry, řadový šestiválcový motor, manuální převodovka, pohon zadních kol a pokročilá koncepce zobrazování a ovládání, která umožňuje řidiči nastavit vůz podle jeho vlastních potřeb. 

Základem koncepce tohoto kupé je mrštnost a snadná ovladatelnost i na jeho samotných dynamických limitech. Výrazný charakter nového BMW M2 se odráží v jeho vizuálně působivém designu, který ještě dříve, než se rozjede, dává jasně najevo, že je s přehledem špičkovým vozem svého segmentu.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

SROVNÁNÍ M MODELŮ BMW ŘADY 2 COUPÉ.

Přehled sportovních vlastností.

BMW M2 COUPÉ

Exkluzivní feeling motorsportu díky přesvědčivým dynamickým schopnostem.


BMW M2 COUPÉ

Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo s výkonem 460 k.

Adaptivní M podvozek s Aktivním M diferenciálem a pohonem zadních kol.

Manuální převodovka nebo převodovka M Steptronic s ovládáním Drivelogic.

338kW, 550 Nm, 0-100 km/h za 4,1 s (M Steptronic).

BMW M240i COUPÉ.

Sportovní výkony a působivá agilita.


BMW M240i COUPÉ

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo s výkonem 374 k.

M sportovní podvozek, M sportovní diferenciál a M sportovní brzdy jako standardní výbava.

275 kW, 500 Nm, 0-100 km/h za 4,7 s.

BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Adrenalinová dynamika s neomezenou každodenní použitelností.


BMW M240i xDRIVE COUPÉ

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo s výkonem 374 k.

M sportovní podvozek, M sportovní diferenciál a M sportovní brzdy jako standardní výbava.

Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive.

275 kW, 500 Nm, 0-100 km/h za 4,3 s.

THE M2 | M modely BMW řady 2 Coupé

Zaujalo Vás nové BMW M2 Coupé a BMW M240i Coupé? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

BMW M2 COUPÉ – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

DYNAMIKA

ADAPTIVNÍ M PODVOZEK.

Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek s aktivními tlumiči umožňuje individuálně přizpůsobit nastavení podvozku od komfortního až po výrazně sportovní, přinášející působivě agilní jízdní vlastnosti. Volič jízdních režimů Vám umožní rychlé a snadné přizpůsobení charakteristiky elektronicky řízeného podvozku typu silnice a jízdní situaci.

MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA

Manuální převodovka.

Šestistupňová manuální převodovka slibuje ryzí radost z jízdy. Možnost vlastní volby převodu a jeho manuálního zařazení umožňuje ve srovnání s automatickou převodovkou při jízdě zažít přímé a jednoznačné spojení s Vaším BMW, a tím i puristickou podobu radosti z jízdy. Přínosem je také nízká hmotnost této převodovky.*

BMW M2 COUPÉ - VYSOKOVÝKONNÝ MOTOR

Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

Prvotřídní sportovec přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje působivým podáním výkonu a vzrušujícím zvukem typickým pro M motory. Mimořádný výkon je dán použitím technologií Double VANOS, Valvetronic, vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorového turbodmychadla TwinScroll.

EXTERIÉR

Expresivní vzhled nového BMW M2 je jasným ukazatelem sportovní radosti z jízdy a vychází především z jeho extrémně dravých proporcí, které jsou dány zejména kompaktností jeho dvoudveřové karoserie. Od přídě k zádi měří 4580 mm, na šířku 1887 mm a na výšku 1403 mm. Nové BMW M2 je tedy o 119 milimetrů delší než jeho předchůdce, o 16 milimetrů širší a o 11 mm nižší. Současně je o 214 milimetrů kratší než BMW M4 Coupé.

Design přední části.

M karbonová střecha.

Součástí koncepce inteligentní lehké konstrukce je M karbonová střecha výrazně snižující hmotnost vozu. Díky tomu, že je vyrobena z karbonovými vlákny vyztuženého plastu (CFRP), je o přibližně 6 kg lehčí než srovnatelná ocelová střecha. Posunuje těžiště blíže k silnici, a tím zlepšuje jízdní dynamiku.

Design přední části.

Design přední části.

Kompaktní rozměry a jasně definované proporce jsou charakteristickými rysy designu BMW M2 Coupé. Světlomety jsou ve stylu BMW 2002 navrženy jako výrazné samostatné jednotky.

Design zadní části.

Design zadní části.

V typickém M duchu rozšířené výrazné blatníky dodávají BMW M2 Coupé jeho široký a dravý postoj a působivým způsobem vyjadřují jeho výkon a sportovnost. Zadní světla, která působivým způsobem přecházejí do stran, odhalují zcela novou interpretaci charakteristického tvaru písmene L.

INTERIÉR

BMW Prohnutý displej.

BMW Prohnutý displej.

Jednodílný digitální BMW Prohnutý displej zobrazuje všechny informace o Vašem BMW přehledně a na velké ploše. Kombinuje 12,3" přístrojový panel se 14,9" dotykovým kontrolním displejem. Jeho obsluha je ergonomická a intuitivní. Zakřivený a téměř se vznášející displej působí propracovaně a moderně.

M volant.

M volant.

M kožený volant Vám umožní užít si sportovní a přímý pocit z řízení a přitom pohodlně, pouhým stiskem tlačítka, ovládat uložená nastavení systému M Drive.

M karbonová skořepinová sedadla.

M karbonová skořepinová sedadla.

M karbonová skořepinová sedadla s osvětleným logem M2 a ozdobnými prvky v barvách M spojují nízkou hmotnost a závodní charakter skořepinových sedadel s mnoha funkcemi M sportovních sedadel. Jejich tvar poskytuje účinnou boční oporu a vysoký komfort při cestách na dlouhé vzdálenosti. Lze s nimi používat vícebodové bezpečnostními pásy, takže jsou vhodná i pro závodní použití.

BMW M2 COUPÉ – DOJMY.

Adaptivní LED světlomety a M světlomety Shadow Line. Adaptivní LED světlomety a M světlomety Shadow Line.

Adaptivní LED světlomety a M světlomety Shadow Line.

M dvoudílné brzdy s červenými brzdovými třmeny. M dvoudílné brzdy s červenými brzdovými třmeny.

M dvoudílné brzdy s červenými brzdovými třmeny.

Kompaktní a redukovaný designový styl. Kompaktní a redukovaný designový styl.

Kompaktní a redukovaný designový styl.

Aktivní M diferenciál pro lepší trakci a jízdní stabilitu. Aktivní M diferenciál pro lepší trakci a jízdní stabilitu.

Aktivní M diferenciál pro lepší trakci a jízdní stabilitu.

19/20" M kola z lehké slitiny Double-spoke 930 M Bicolour s kombinovanými okruhovými pneumatikami. 19/20" M kola z lehké slitiny Double-spoke 930 M Bicolour s kombinovanými okruhovými pneumatikami.

19/20 palcová M kola z lehké slitiny Double-spoke 930 M Bicolour s kombinovanými okruhovými pneumatikami.

M sportovní sedadla s částečně integrovanými hlavovými opěrkami ve stylu skořepinových sedadel. M sportovní sedadla s částečně integrovanými hlavovými opěrkami ve stylu skořepinových sedadel.

M sportovní sedadla s částečně integrovanými hlavovými opěrkami ve stylu skořepinových sedadel.

BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

Jízdní dynamika a designové prvky BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé.

Jízdní dynamika a designové prvky BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé.

DYNAMIKA

BMW M240i COUPÉ - automatická převodovka

Adaptivní M podvozek a variabilní sportovní řízení.

Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou. Varialní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.

BMW M240i COUPÉ - automatická převodovka

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT PLUS a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

BMW M240i COUPÉ - zážehový motor

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

Vrcholový sportovec přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje špičkovým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Díky technologiím Double-VANOS, Valvetronic, přímému vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorovému turbodmychadlu TwinScroll nabízí excelentní výkon.

EXTERIÉR

BMW M240i COUPÉ - bok

Pohled z boku.

Dynamický tříprostorový tvar BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé s dlouhou kapotou, krátkými převisy a dozadu posunutým prostorem pro posádku vytváří siluetu klasického sportovního kupé.

BMW M240i COUPÉ - přední část

Design přední části.

Vyboulení kapoty motoru Powerdome, expresivní maska chladiče ve tvaru ledvinek, M specifický přední nárazník s výraznými tvary a trojúhelníkové nasávací otvory podtrhují dynamiku BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé.

BMW M240i COUPÉ - zadní část

Design zadní části.

Sportovní prvky zadních částí BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé v podobě M specifického zadního nárazníku a spoileru s barvě karoserie jsou součástí standardní výbavy. Koncovky výfuku s nepravidelným tvarem v provedení Cerium Grey dotvářejí sportovní vzhled.

INTERIÉR

BMW M240i COUPÉ - osvětlení interiéru

M osvětlené obložení interiéru.

M osvětlené obložení interiéru M jedinečným způsobem prezentuje klasické M barvy a vytváří celek, který jistě upoutá pozornost každého. Výplně dveří podsvícené v barvách M zdůrazňují exkluzivní sportovní charakter vozu. Efekt plynulého ztlumení podtrhuje dynamiku, kterou je nejsilnější písmeno na světě proslulé.

BMW M240i COUPÉ - sportovní sedadla

M sportovní sedadla.

M sportovní skořepinová sedadla s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu Vám a Vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Jejich specifický tvar s černým logem M zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.

BMW M240i COUPÉ - volant

M kožený volant.

Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ – DOJMY.

BMW M240i Coupé - adaptivní led světlomety BMW M240i Coupé - adaptivní led světlomety

Adaptivní LED světlomety.

BMW M240i Coupé - design přední části BMW M240i Coupé - design přední části

Design přední části s výraznými vstupy vzduchu a maska chladiče ve tvaru ledvinek v barvě Cerium Grey.

BMW M240i Coupé - dlouhá kapota BMW M240i Coupé - dlouhá kapota

Dynamický tříprostorový tvar s dlouhou kapotou, krátkými převisy a dozadu posunutým prostorem pro posádku.

BMW M240i Coupé - sportovní brzdy BMW M240i Coupé - sportovní brzdy

M sportovní brzdy s modrými brzdovými třmeny.

BMW M240i Coupé - sportovní diferenciál BMW M240i Coupé - sportovní diferenciál

M sportovní diferenciál.

BMW M240i Coupé - zadní část BMW M240i Coupé - zadní část

Sportovní zadní část s malými vystouplými světly.

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNIKA.

Způsob obsluhy, digitální služby a asistenční systémy BMW M2 Coupé, BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé.

Způsob obsluhy, digitální služby a asistenční systémy BMW M2 Coupé, BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé.
BMW M240i COUPÉ - bezdrátová nabíječka

Bezdrátová nabíjecí přihrádka.

Přihrádka pro bezdrátové nabíjení doplní Váš telefon energií bez použití kabelu, a tudíž mimořádně komfortně. Do zvětšené přihrádky, která je ve snadném dosahu, lze umístit i větší zařízení bez dodatečných krytů a zamotaných kabelů. Indukční nabíjecí systém je vybaven integrovaným chlazením, které chrání Vaše zařízení před přehřátím.

BMW M240i COUPÉ - BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Výbava BMW Live Cockpit Professional s prohnutým displejem doplňuje BMW Live Cockpit Plus o barevný Head-Up Displej, který promítá informace o jízdě nebo pokyny navigace přímo do zorného pole. Tím přináší lepší přehled a více bezpečnosti.

BMW M240i COUPÉ - BMW Operační systém 8

M specifický koncept zobrazení BMW Operačního systému 8.

BMW Operační systém 8 zjednodušuje obsluhu vozu například možností ovládání hlasem nebo dotykovým displejem. Charakteristickou vlastností je M specifická grafika: obsah zobrazovaný ve 2D podobě je snadno čitelný; v zobrazovaném obsahu je umístěno logo M. Dvojice režimů M Mode – ROAD a SPORT – vytváří individuálně přizpůsobené a velmi emotivní jízdní zážitky.

BMW M240i COUPÉ - driving assistant

Driving Assistant.

Bezpečnostní paket Driving Assistant obsahuje upozornění na nebezpečí čelního nárazu s brzdnou funkcí, asistent rychlostních limitů s ukazatelem rychlostních limitů, zákazů předjíždění a příchozích rychlostních omezení, stejně jako upozornění na vozidla přijíždějící vzadu ze strany. Varování před opuštěním jízdního 

BMW M240i COUPÉ - Parkovací asistent Plus

Parkovací asistent Plus.

Lepší výhled při parkování a manévrování: Parkovací asistent Plus doplňuje ukazatel vzdálenosti při parkování PDC kamerovým systémem. Díky panoramatickému a 3D pohledu na okolí vozidla můžete bez problémů manévrovat i ve stísněných prostorech. Předejdete tak poškozením při parkování a srážkám v nepřehledných situacích.

BMW M240i COUPÉ - remote software

BMW Remote Software Upgrade.

Nejnovější verze softwaru na palubě: Dálkové aktualizace Remote Software Upgrade zajistí, že Vaše BMW M dostane prostřednictvím telefonu nebo aplikace My BMW všechny aktualizace. Software si můžete snadno stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté jej nainstalovat. To znamená, že 

TECHNICKÉ ÚDAJE M MODELŮ BMW ŘADY 2 COUPÉ.

Technické údaje

NOVÉ BMW M2 COUPÉ, BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ.


Výkon motoru v kW (k):338 (460)
Zrychlení 0-100 km/h v s:4,1
Spotřeba paliva, kombinovaná v l/100 km:10,2-9,6*
Emise CO₂ kombinované v g/km:
*Předběžné hodnoty
231-218*

BMW KOLA & PNEUMATIKY - NAVRŽENÉ NA MÍRU, TESTOVANÉ, BEZPEČNÉ.


Pneumatiky mají velký vliv na jízdní vlastnosti a bezpečnost. To je také důvod, proč máme na pneumatiky našich vozů tak vysoké nároky. Tyto nároky znamenají, že pneumatiky podrobujeme nejnáročnějším testům s až 50 různými kvalitativními kritérii. A to je výrazně více, než co požaduje legislativa a předpisy pro standardizované označování pneumatik v rámci Evropy. Vývoj pneumatik navíc probíhá v těsné spolupráci s jejich předními výrobci. Pneumatiky mají vlastnosti navržené na míru tak, aby dokonale ladily s vaším konkrétním BMW.

BMW kola & pneumatiky

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING M MODELŮ BMW ŘADY 2 COUPÉ.

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING M MODELŮ BMW ŘADY 2 COUPÉ.

BMW FINANCIAL SERVICES PRO M MODELY BMW ŘADY 2 COUPÉ.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Financování BMW invelt

SERVIS A KONZULTACE PRO M MODELY BMW ŘADY 2 COUPÉ.

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO M MODELY BMW ŘADY 2 COUPÉ.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.
 

  • Okamžitá pomoc od expertů BMW.
  • Řešení problémů dálkovým servisem.
  • Předcházení možným poruchám.
  • Další individuální nabídky služeb.
  • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


Servis BMW invelt

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Spotřeba paliva a emise CO₂.


BMW M2 Coupé***:
Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 10,2–9,6
Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 231–218
BMW M240i Coupé:
Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,5–7,8
Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 192–177
BMW M240i xDrive Coupé:
Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,8–8,1
Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 200–185


***Předběžné hodnoty
Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: bmw.cz, press.bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů