ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY V PRAZE A PLZNI 25.11.2022 a 2.12.2022
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

Nové BMW M3 Touring

1330 BMW invelt 28. 6. 2022 #BMW #BMWinvelt #BMWM3TOURING #THEM3
 • První BMW M3 Competition Touring s pohonem M xDrive kombinuje mimořádnou výkonnost BMW M3 s flexibilitou a praktičností modelů Touring.
 • BMW M340i xDrive Touring a nové BMW M340d xDrive Touring nabízejí kromě exkluzivních designových prvků uvnitř i vně také mimořádně vyvážený poměr výkonu, komfortu a hospodárnosti.

 

*Očekávaná dostupnost BMW M3 Competition Touring v konfigurátoru je od poloviny září.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.


NOVÁ KONCEPCE K 50. VÝROČÍ BMW M GMBH.

BMW M3 TOURING

BMW M3 TOURING

BMW M3 TOURING

BMW M3 TOURING

BMW M3 TOURING

BMW M3 TOURING

BMW M3 TOURING

BMW M3 TOURING

Nové BMW M3 Touring | Vyslyšení výzev.

Zaujalo Vás nové BMW M3 TOURING? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


DESIGN EXTERIÉRU

První BMW M3 Competition Touring s pohonem M xDrive kombinuje mimořádnou výkonnost BMW M3 s flexibilitou a praktičností modelů Touring:

 • Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo o výkonu 375 kW (510 k) zajišťuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,6 s.
 • Maximální trakce, agilita a přesnost zásluhou inteligentního pohonu všech kol M xDrive a M specifického podvozku.
 • M sportovní DNA v extrovertním designu s širokým postojem a podvozkem s velkým rozchodem.

M karbon-keramické brzdy.

M karbon-keramické brzdy poskytují ještě přímější brzdný výkon. Brzdy nekorodují a snášejí i velmi vysoké teploty. Jen minimálně se opotřebovávají a zároveň přispívají k nižší hmotnosti vozidla, což se pozitivně projevuje v oblastech agility, dynamiky a zrychlení. Tyto speciální brzdy na pohled prozrazují matně zlatě lakované brzdové třmeny s logem M.

M specifický design zadní části.

Pro zadní část nového BMW M3 Competition Touring je charakteristický výrazný nárazník s difuzorem a dvojicí koncovek výfuku na každé straně.

Exteriérový paket M Carbon.

Prvky exteriérového paketu M Carbon podtrhují sportovní vzhled vozu. Spoilery v předním nárazníku a kryty zpětných zrcátek jsou vyrobeny z karbonem vyztuženého plastu (CFRP). Paket doplňuje výrazný difuzor vzadu.

M specifický podvozek.

Podvozek s velkým rozchodem a doširoka vytaženými blatníky byl navržen speciálně pro použití v M modelu. Maximalizuje sportovní obratnost a výrazně zlepšuje dynamické schopnosti a odezvu nového BMW M3 Competition Touring.


DESIGN INTERIÉRU

M specifický přístrojový panel, intuitivní koncept obsluhy, digitální služby a inteligentní asistenční systémy M modelů BMW řady 3 Touring.

Modely BMW M3 Touring, BMW M340i xDrive Touring a BMW M340d xDrive Touring Vám usnadní cestování mnoha inovativními technologiemi a rozsáhlou konektivitou:

 • Moderní uspořádání displejů s M specifickou grafikou pro dokonalý přehled.
 • Mnoho asistenčních systémů a digitálních služeb přináší více bezpečí, komfortu a inteligentní konektivity.

Celokožené čalounění Merino Black (černá).

Celokožené čalounění Merino X3SW Black (černá) s částečnou perforací, kontrastním černo-šedým prošíváním a šedými pruhy z Alcantary.

M volič převodovky.

M volič převodovky se vyznačuje M specifickým rozložením spínačů a dokonalou ergonomií. V manuálním režimu „S“ může řidič převodové stupně řadit v typickém M stylu ručně pomocí voliče nebo řadicích páček na volantu; v režimu „D“ probíhá řazení automaticky. Tlačítka Drivelogic a P jsou umístěna pod logem M.

K dispozici pouze pro BMW M3 Competition Touring.

M karbonová skořepinová sedadla.

M karbonová skořepinová sedadla s osvětleným logem M3 se vyznačují závodním charakterem skořepinových sedadel a současně komfortem M sportovních sedadel. Jsou lehčí, elektricky nastavitelná a zaujmou odhalenými karbonovými povrchy. V bočnicích sedáků a opěradel jsou výřezy určené pro vícebodové bezpečnostní pásy a polstrování hlavové opěrky lze vyjmout, aby bylo možné pohodlně použít přilbu.

M karbonový volant.

M karbonový volant vytváří uvnitř vozu závodní atmosféru. Karbonový dekor použitý na jeho ramenech obklopuje ovládací tlačítka a dodává celku dojem vysoké kvality. Materiál ověřený nasazením v závodech navíc dokonale pasuje do dynamicky navrženého interiéru.


UNIKÁTNÍ SPOJENÍ DYNAMIKY A KAŽDODENNÍ PRAKTIČNOSTI.

Jízdní dynamika a designové prvky nového BMW M340i xDrive Touring a BMW M340d xDrive Touring.

BMW M340i xDrive Touring a nové BMW M340d xDrive Touring nabízejí kromě exkluzivních designových prvků uvnitř i vně také mimořádně vyvážený poměr výkonu, komfortu a hospodárnosti:

 • Zážehový řadový 6válec M TwinPower s mimořádnou chutí po otáčkách o výkonu 275 kW (374 k) zrychlí nové BMW M340i xDrive Touring z 0 na 100 km/h za 4,6 s.
 • Mimořádně hospodárný vznětový 6válec M TwinPower s výkonem 250 kW (340 k) a točivým momentem 700 Nm zrychlí nové BMW M340d xDrive Touring z 0 na 100 km/h za 4,7 sekundy.
 • M specifický podvozek pro mimořádnou jízdní dynamiku a vyvážený komfort při každodenních cestách.
 • Mnoho exkluzivních prvků exteriéru a interiéru je navrženo v typickém stylu BMW M.

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová převodovka M Steptronic Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: manuální nebo automatický a od extrémně rychlého po velmi komfortní.

M xDrive.

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních cestách, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat z režimů pohonu všech kol 4WD, 4WD Sport a při vypnutém DSC také 2WD s pohonem zadních kol.

Řadové 6válce M Twin Power Turbo.

Dva mimořádné sportovní vozy přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje intenzivním výkonem a vzrušujícím zvukem typickým pro M motory. Vznětový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje působivým podáním síly a příkladnými hodnotami spotřeby paliva.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje intenzivním výkonem a vzrušujícím zvukem typickým pro M motory. Výjimečný výkon vytváří dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a plně variabilní rozvor s proměnným časováním a zdvihem ventilů.
M KOVANÁ KOLA

M kovaná kola s průměrem vpředu/vzadu 19/20 palců jsou součástí standardní výbavy, sportovní pneumatiky jsou k dispozici volitelně. Standardní výbava BMW M3 Touring zahrnuje M kovaná kola z lehké slitiny – 19palcová na přední nápravě a 20palcová na nápravě zadní. Přední kola jsou obuta do pneumatik 275/35 ZR19, zadní kola pak do pneumatik 285/30 ZR20.

M kola a pneumatiky


TECHNICKÉ ÚDAJE M MODELŮ BMW ŘADY 3 TOURING.

BMW M3 COMPETITION TOURING A DALŠÍ MODELY.

Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

375 (510))/5510-7200
Zrychlení 0-100 km/h v s:

3,6
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná):

10,4-10,1
Emise CO2 v g/km (kombinované):235-229


SKLADOVÉ VOZY BMW M

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


*Očekávaná dostupnost BMW M3 Competition Touring v konfigurátoru je od poloviny září.


Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW M3 Competition Touring:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,4–10,1
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 235–229

BMW M340i xDrive Touring:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8–8,1
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 197–182

BMW M340d xDrive Touring:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,6–6,0
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 173–157

Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o metodách měření NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese
www.bmw.de/wltpVeškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: PressClub Global, BMW cz

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů