Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE M4 | Nové BMW M4 Coupé (G82)

1660 BMW invelt 29. 3. 2022 #BMWinvelt #BMW #THEM4 #BMWM4
THE M4 | Nové BMW M4 Coupé (G82)

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW M4 S FINANCOVÁNÍM 50 NA 50

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

M modely BMW řady 4 Coupé (G82) jsou fascinující kombinací estetiky, charakteru a typické M sportovnosti. Vrcholným modelem tria je BMW M4 Competition Coupé s působivým výkonem 510 k a točivým momentem 650 Nm. Díky tomu, že je vybaveno vysokovýkonným motorem M TwinPower Turbo, 8stupňovou převodovkou M Steptronic Sport s funkcí Drivelogic, volitelně pohonem všech kol M xDrive*, Aktivním M diferenciálem a celou řadou technologií pocházejících z motorsportu, dosahuje maximální jízdní dynamiky – a to jak při každodenním použití, tak při nasazení na závodní trati. 

BMW M4 Coupé dosahuje sportovního výkonu 480 koní a točivého momentu 550 Nm. Kombinace pohonu zadních kol a dále zdokonalené 6stupňové manuální M převodovky umožňuje velmi dynamický jízdní styl a dělá z tohoto stroje ryzí sportovní vůz. Nabídku doplňuje BMW M440i xDrive Coupé a BMW M440d xDrive Coupé: kromě atraktivního designu tato výkonná sportovní kupé zaujmou mimořádně vyváženou kombinací sportovnosti, hospodárnosti a každodenní použitelnosti. 


ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI M MODELŮ BMW ŘADY 4:

 • Vrcholným modelem je BMW M4 CSL s působivým výkonem 551 k a  točivým momentem 650 Nm. Snížení hmotnosti až o 100 kg ve srovnání s BMW  M4 Competition Coupé, vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo a ultra okruhové pneumatiky navržené na míru otevírají možnosti  zažít nekompromisní DNA motorsportu i při každodenním používání.
 • BMW  M4 Competition Coupé dosahuje výkonu 510 koní a točivého momentu 650 Nm. Díky tomu, že je vybaveno vysokovýkonným motorem BMW M TwinPower Turbo, 8stupňovou převodovkou M Steptronic Drivelogic, volitelně pohonem všech kol M xDrive, Aktivním M diferenciálem a celou řadou technologií pocházejících ze světa motorsportu, dosahuje maximální jízdní dynamiky –  a to jak při každodenním použití, tak při nasazení na závodním okruhu.
 • BMW  M4 Coupé dosahuje sportovního výkonu 480 koní a točivého momentu 550 Nm. Kombinace pohonu zadních kol a dále zdokonalené 6stupňové manuální M převodovky umožňuje velmi dynamický jízdní styl a dělá z tohoto stroje  ryzí sportovní vůz.
 • Modelovou řadu doplňují modely BMW M440i, BMW M440i xDrive a BMW M440d xDrive Coupé: tato výkonná sportovní kupé zaujmou nejen svým atraktivním designem, ale také výjimečnou kombinací sportovnosti, hospodárnosti a každodenní použitelnosti.


Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW M4 a BMW M MODELŮ V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

Řadový šestiválec poskytuje výjimečný výkon v typickém vysokootáčkovém M stylu. Motory pohánějící nové vysokovýkonné modely nastavily zážehovým řadovým šestiválcem od BMW nová měřítka z hlediska výkonu a točivého momentu. Dosažené pokroky ve srovnání s odcházející pohonnou jednotkou jsou pozoruhodné. Pohonná jednotka modelů Competition navyšuje maximální výkon svého protějšku v předchozí generaci o 44 kW/60 k a nejvyšší točivý moment o 100 Nm.

Nové šestiválcové motory kombinují charakteristický vysokootáčkový charakter motorů BMW M GmbH s nejnovější verzí technologie M TwinPower Turbo. Jednotka o objemu 3,0 litru zaujme v obou výkonových stupních okamžitým nástupem výkonu a chutí po otáčkách, které bez přerušení udržuje až k omezovači. Tyto vlastnosti společně vytvářejí nezaměnitelný profil, jemuž dominuje lineární průběh točivého momentu, jenž je známkou jízdního projevu všech motorů BMW M od jejich prvního uvedení na trh. Nový řadový šestiválec je také ultra výkonným srdcem nového závodního automobilu BMW M4 GT3 určeného pro vytrvalostní závody. Varianta motoru v novém BMW M4 Coupé nabízí maximální točivý moment 550 Nm od 2650 do 6130 1/min. Maximální výkon 353 kW/480 k je k dispozici při 6250 1/min. Také jednotka instalovaná v modelech Competition generuje nejvyšší točivý moment v širokém pásmu otáček, přičemž hodnota 650 Nm je k dispozici mezi 2750 a 5500 otáčkami za minutu. Maximální výkon 375 kW/510 k přichází při 6250 1/min a omezovač motoru zasahuje při 7200 1/min.

Odlehčená konstrukce, technologie ze závodních tratí. Tento motor vděčí za svůj výkon, hospodárnost a schopnost jízdy po závodním okruhu konstrukci, která vychází z mnohaletých zkušeností BMW M GmbH z automobilových závodů a použití specifických komponentů vyvinutých pro maximální výkon. Konstrukce s uzavřeným blokem dává motoru extrémně vysokou pevnost umožňující používání mimořádně vysokých tlaků ve spalovacích prostorech, což zvyšuje výkon. Stěny válců pokryté nastříkanou vrstvou oceli snižují třecí ztráty i hmotnost. Maximalizovanou tuhostí se vyznačuje klikový mechanismus, což umožňuje dosahovat rychlého nárůstu výkonu a extrémně vysokých hodnot točivého momentu. Kovaný a lehký klikový hřídel se sníženou hmotností rotujících částí pohonné jednotky nového BMW M3 Sedan a nového BMW M4 Coupé významně přispívá k jeho vysokootáčkovému charakteru. Kromě toho jsou vnitřní části hlavy řadového šestiválce vyrobeny za použití 3D tisku. Tento aditivní výrobní proces umožňuje vytváření geometrických forem, které přesahují možnosti konvenčních technik odlévání kovů. Technologie 3D tisku snížila hmotnost nového základu hlavy válců motoru a umožnila vedení jeho kanálů chladicí kapaliny způsobem, který zlepšuje řízení teploty motoru.

Dvě turbodmychadla, zlepšený systém sání, přímé vstřikování benzinu navržené pro mimořádný výkon. Unikátní technologie M TwinPower Turbo je jedním z prvků, díky nimž se motor vyznačuje ultra sportovním výkonnostním charakterem. Tuto technologii tvoří dvě jednokomorová turbodmychadla, která dodávají stlačený vzduch do válců 1–3, respektive 4–6. Výkon turbín zlepšuje nepřímý chladič stlačeného vzduchu napojený na nízkoteplotní okruh a speciální kompresory. Jejich elektronicky řízené obtokové ventily (které lze rychle zavřít) pomáhají turbodmychadlům v poskytování okamžité odezvy. Široce se otevírající obtokový ventil také zvyšuje účinnost katalyzátorů umístěných v blízkosti motoru. Řešení optimalizované pro lepší proudění vzduchu snižuje tlakové ztráty ve zdvojeném systému sání.

Systémy chlazení a mazání určené pro použití na závodním okruhu. Nové BMW M4 Coupé (G82) mají unikátní systém chlazení přizpůsobený vysokému výkonu, konstrukci a technologickým detailům jejich motorů. Tento systém chlazení za všech okolností zajišťuje optimální provozní teploty veškerých komponentů hnacího ústrojí, a to jak při každodenní jízdě na krátké vzdálenosti, tak po městě a při maximálním nasazení na hranici výkonu na závodním okruhu.

THE M4 | Nové BMW M4

Zaujalo Vás nové BMW M4 Coupé? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

SOUVISEJÍCÍ MODELY S BMW M4

BMW řady 4 Gran Coupé zepředu

BMW řady 4 Gran Coupé

Expresivní design, sportovní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru pro každodenní používání: nové BMW řady 4 Gran Coupé inspiruje po celé své délce.

Díky  vysoké úrovni jízdního komfortu a  velkorysému prostoru s pěti plnohodnotnými sedadly a velkým zavazadlovým prostorem je toto elegantní pětidveřové Gran Coupé dokonalým společníkem pro každou příležitost.


VÍCE INFORMACÍ O BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ

NOVÉ BMW M3 (2022)

M modely BMW řady 3 Sedan (G80) ohromují svalnatými proporcemi tříprostorové čtyřdveřové   karoserie, doplněnými sportovními  prvky typickými pro M modely.   Vrcholným modelem čtveřice výrazných vozů  je BMW M3 Competition Sedan s   působivým výkonem 510 koní a točivým momentem 650 Nm

BMW M3 Sedan dosahuje sportovního výkonu 480 koní a točivého momentu 550 Nm.    Kombinace pohonu zadních kol a dále zdokonalené 6stupňové manuální M    převodovky umožňuje velmi dynamický jízdní styl a dělá z tohoto stroje   ryzí sportovní vůz. Modelovou řadu doplňují modely BMW M340i xDrive a    M340d xDrive Sedan: tyto výkonné sportovní sedany zaujmou nejen svým   atraktivním designem, ale také výjimečnou kombinací sportovnosti,   hospodárnosti a každodenní použitelnosti. *M xDrive je k dispozici od    léta 2021.

VÍCE INFORMACÍ O BMW M3

MODELY BMW M4 COUPÉ

BMW M4 Coupé - BMW M4 CSL

BMW M4 CSL

BMW M4 Coupé - BMW M440i xDrive

BMW M440i xDrive

BMW M4 Coupé

BMW M4 Coupé

BMW M4 Competition Coupé

BMW M4 Competition Coupé

MOTORIZACE BMW M4 COUPÉ

BMW M4 Coupé - BMW M4 CSL

BMW M4 CSL

Pohon: Pohon zadních kol

Výkon motoru: 405 kW (551 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 3,7 s

Spotřeba (kombinace): 10 − 9,9 l / 100 km

Emise CO2: 226 − 224 g/km

Cena s DPH: 4 685 200 Kč 

BMW M4 Coupé - BMW M440d xDrive

BMW M440d xDrive

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 250 kW (340 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 4,6 s

Spotřeba (kombinace): 6,3 − 5,7 l / 100 km

Emise CO2: 165 − 150 g/km

Cena s DPH: 1 874 600 Kč 

BMW M4 Coupé - BMW M440i xDrive Coupé

BMW M440i xDrive Coupé

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 275 kW (374 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 4,5 s

Spotřeba (kombinace): 8,2 − 7,5 l / 100 km

Emise CO2: 186 − 170 g/km

Cena s DPH: 1 762 800 Kč 

BMW M4 Coupé - M4 Competition Coupé

BMW M4 Competition Coupé

Pohon: Pohon zadních kol

Výkon motoru: 375 kW (510 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 3,9 s

Spotřeba (kombinace): 9,8 l / 100 km

Emise CO2: 224 − 223 g/km

Cena s DPH: 2 507 700 Kč 

BMW M4 Coupé - M4 Competition M xDrive Coupé

BMW M4 Competition M xDrive Coupé

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 375 kW (510 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 3,5 s

Spotřeba (kombinace): 10,1 − 10 l / 100 km

Emise CO2: 230 − 227 g/km

Cena s DPH: 2 627 300 Kč 

BMW M4 Coupé - M4 Coupé

BMW M4 Coupé

Pohon: Pohon zadních kol

Výkon motoru: 353 kW (480 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 4,2 s

Spotřeba (kombinace): 10,1 − 9,9 l / 100 km

Emise CO2: 230 − 226 g/km

Cena s DPH: 2 401 100 Kč 

BMW M4 Coupé - M440i Coupé

BMW M440i Coupé

Pohon: Pohon zadních kol

Výkon motoru: 275 kW (374 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 4,8 s

Spotřeba (kombinace): 8,1 − 7,4 l / 100 km

Emise CO2: 184 − 167 g/km

Cena s DPH: 1 762 800 Kč 

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW ŘADY 2 | BMW M4 Coupé (Q3/2022)


Cena základního modelu s DPH: 2 401 100 Kč


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M4 COUPÉ

Standardní výbavou nového BMW M4 Coupé (G82) je adaptivní M podvozek s elektronicky řízenými tlumiči. Vysokovýkonné sportovní vozy jsou nyní  vybaveny M specifickou verzí integrovaného brzdového systému, který  řidiči nabízí dvě různá nastavení brzdového pedálu a jeho citu. V individualizaci sportovního zážitku z jízdy hraje  roli také nový systém  M Traction Control, umožňující v deseti stupních přizpůsobit novou integrovanou funkci omezování prokluzu kol systému DSC (Dynamic Stability Control) podle osobních preferencí a potřeb řidiče.

Extrémně tuhá karoserie, M specifické výztužné prvky.Rozsáhlý soubor precizně vzájemně propojených výztuh, zaměřených na zlepšení jízdní dynamiky, zvyšuje podélnou a torzní tuhost karoserie. V přední části vozu to obnáší specifické zesilující příčníky spojující horní uložení předních tlumičů jak mezi sebou navzájem, tak s   přední částí vozu a přepážkou mezi motorem a kabinou. Vertikální výztuhy  spojují výztužné prvky motorového prostoru s pomocným rámem  přední nápravy, jehož nosná základna je vyvýšena specifickým spojovacím bodem ve spodní části A-sloupku. Pomocný rám přední nápravy, v pro modely M  typickém hliníkovém provedení, je zesílen jednodílným hliníkovým panelem s integrovanými vzpěrami do prahů. Středová a zadní část podvozku obsahují prvky podlahové výztuhy specifické pro daný model, včetně příčky, výztuh pod zavazadlovým prostorem a speciálního  pomocného rámu zadní nápravy s pevným spojením s karoserií.

Řízení M Servotronic s proměnným převodovým poměrem. Vysoká torzní tuhost přední části podvozku umožňuje mimořádně rychlé a přesné reakce na pohyby volantem. V případě modelů s pohonem všech kol  M  xDrive snižuje síly působící na řízení také M specifická kinematika přední nápravy. Všechny varianty nového BMW M3 Sedan a nového BMW M4 Coupé jsou vybaveny řízením M Servotronic, které kombinuje přednosti posilovače závislého na rychlosti a proměnného převodu. Přesné zatáčení a perfektně vyvážená odezva od řízení zlepšují schopnosti vozu zatáčet při dynamické jízdě a zároveň umožňují snadné manévrování a parkování v nízkých rychlostech. Variabilní převod řízení je závislý na změnách úhlu natočení volantu a podílí se na vynikající stabilitě vozu v přímém směru, zprostředkovává ostrou odezvu při zatáčení a nabízí vynikající směrovou přesnost v zatáčkách. Jsou-li přední kola již značně vytočená, jsou zuby hřebenu řízení umístěny blízko sebe, takže je zapotřebí pouze malých pohybů volantem.

BMW M4 Coupé z boku

Adaptivní M podvozek s elektronicky řízenými tlumiči. Elektronicky řízené tlumiče adaptivního M podvozku, který je  standardní  výbavou všech modelových variant nového BMW M3 Sedan a  nového BMW M4  Coupé, zlepšují kontakt kol s vozovkou a trakci v každé  jízdní situaci. Řídicí jednotka systému využívá senzory k neustálému sledování pohybů  karoserie, stavu vozovky a pohybů volantu. Elektromagneticky ovládané  ventily reagují během několika milisekund a generují požadovanou tlumicí sílu – plynule a pro každé kolo samostatně. Účinná kontrola náklonů karoserie a komplexně tlumené vibrace od kol společně zajišťují vysokou úroveň komfortu při jízdě na  dlouhé vzdálenosti. Základní vlastnosti  tlumičů lze upravit v menu M  Setup. Řidič si může vybrat ze tří režimů, z  nichž každý má svůj vlastní profil. Režim COMFORT optimalizuje každodenní cesty a dlouhé trasy „žehlením“ nedokonalostí na silnici. Zřetelně tužší reakce tlumičů v režimu SPORT byly vyladěny během důkladných testů na Severní smyčce okruhu Nürburgring. A režim SPORT PLUS přizpůsobuje ovládání tlumičů tak, aby maximalizoval jízdní výkony vozu na hladkých závodních okruzích. Toto nastavení je určené pro řidiče, kteří chtějí prozkoumat hranice dynamických schopností vozu a zažít extrémní boční a podélné zrychlení.

Integrovaný brzdový systém se dvěma nastaveními pedálu. Optimalizovaná decelerace a výjimečná použitelnost v čele s precizní ovladatelností a dvěma individuálně volitelnými nastaveními pro pocit a odezvu brzdového pedálu jsou hlavními vlastnostmi nově vyvinutých dvoudílných M brzd pro nejnovější generaci těchto vysokovýkonných   modelů. Ve standardní variantě jsou vybaveny šestipístkovými třmeny a 380mm brzdovými kotouči vpředu a jednopístkovými plovoucími třmeny   (včetně parkovací brzdy) a 370mm kotouči vzadu. Třmeny jsou standardně lakovány modrým metalickým lakem nebo volitelně černou či červenou   barvou a vždy nesou logo M. Volitelně dodávané M karbon-keramické brzdy nabízejí ještě mohutnější brzdný výkon, ještě vyšší odolnost proti   vadnutí, dále vylepšenou tepelnou stabilitu a extrémně vysokou odolnost proti opotřebení. Jejich zlatým metalickým lakem lakované třmeny  svírají  400milimetrové kotouče na přední a 380milimetrové na zadní  nápravě.

M kola z lehké slitiny s větším průměrem na zadní nápravě. Součástí standardní výbavy nového BMW M3 Sedan, nového BMW M4 Coupé a modelů Competition s pohonem zadních kol jsou nově navržená kovaná M kola z lehké slitiny s průměrem 18 palců na přední nápravě a 19 palců vzadu. Modely Competition se systémem pohonu všech kol M xDrive dostanou standardně kovaná M kola z lehké slitiny (19 palců vpředu, 20  palců vzadu) s pneumatikami 275/35 ZR19 a 285/30 ZR20. Leštěné límce kol zdůrazňují jejich velikost. Kombinace těchto kol a pneumatik bude volitelně nabízena také pro modely s pohonem zadních kol. A nabídka zahrnuje také vysokovýkonné pneumatiky určené speciálně pro použití na závodním okruhu.

DSC s režimem M Dynamic Mode a kontrolou stability nastavitelnou v deseti stupních.  Systém DSC v novém BMW M3 Sedan a novém BMW M4 Coupé funguje ještě efektivněji v tandemu s integrovaným brzdovým systémem. Jelikož je funkce ovládání brzd integrována také do modulu tohoto systému, jsou jeho zásahy prováděny s ještě větší dynamikou a přesností. Integrovaný brzdový systém současně disponuje funkcí protiblokovacího systému ABS (s funkcí CBC), jehož M specifické nastavení pomáhá maximalizovat  přesnost při extrémně sportovní jízdě. Stabilizační systém DSC má za úkol regulovat náznaky přetáčivého a nedotáčivého smyku, stejně jako elektronický závěr diferenciálu ADB-X, brzdový asistent, funkce vysoušení brzdových kotoučů a asistent rozjezdu. Modely Competition přidávají funkci automatického brzdění při rozjezdu do kopce.

M dvoudílné brzdy.

Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vyznačují se nižší hmotností. Brzdové třmeny s logem M jsou lakované leskle modrou barvou a dodávají vysokovýkonné brzdové soustavě výrazně sportovní vzhled. 

M karbon-keramické brzdy.

M karbon-keramické brzdy přinášejí vyšší brzdný výkon. Zároveň přispívají k nižší hmotnosti vozidla, což se pozitivně projevuje v oblastech agility, dynamiky a zrychlení. Tuto technickou výbavu na pohled prozrazují karbon-keramické kotouče a matně zlatě lakované brzdové třmeny s logem M, která jsou zvenku viditelná na přední i zadní nápravě.

Manuální M převodovka a pohon zadních kol.

6stupňová manuální M převodovka přispívá k výjimečně sportovnímu jízdnímu projevu. Vyznačuje se jemným chodem, má pečlivě naladěné převodové stupně a přesné řazení s krátkými drahami. Charakteristiku a výkon motoru lze s jejím přispěním dokonale a efektivně využít zařazením optimálního převodového stupně. 

M specifických podvozek.

M specifický podvozek ohromí sníženou hmotností a současně posílenou pevností, upravenou geometrií s širokým rozchodem kol a Aktivním M diferenciálem. Dokonalé ovládání vozu umožňují precizní reakce a jednoznačná odezva od řízení i podvozku. Díky M možnostem nastavení lze jednotlivé vlastnosti vozu podle potřeby upravovat.

Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo vyniká mimořádným podáním výkonu a pozoruhodným M zvukem. Výjimečný výkon vytváří dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a plně variabilní rozvor s proměnným časováním a zdvihem ventilů. 

DESIGN EXTERIÉRU BMW M4 COUPÉ

Výrazný design od M specifické masky chladiče ve tvaru ledvinek přes rozšířené prahy až ke standardně dodávané karbonové střeše. BMW M modely vypadají nezaměnitelně a jsou okamžitě identifikovatelné. BMW maska chladiče v podobě ledvinek nemá rámeček a je zcela černá. Charakteristické dvojité M lamely masky chladiče, nyní vodorovně uspořádané, jsou na obou modelech ozdobeny označením modelu. Účinné chlazení motoru a brzd zajišťují velké dodatečné nasávací otvory po obou stranách masky chladiče. Tyto dvoudílné otvory, kdy vnitřní část  přivádí vzduch k brzdám a vnější k chladičům, mají standardně voštinovou mřížku. Na vnějších okrajích předního nárazníku zvýrazňují šířku vozu vertikální otvory pro vzduchové clony s integrovanými  aerodynamicky účinnými prvky.

Přední a zadní blatníky obou M  modelů jsou v typickém M stylu rozšířené, takže vytvářejí prostor pro široký rozchod a velká kola, která vozům pomáhají v jejich okouzlující  dynamice v zatáčkách. M žábry známé z minulých i současných stájových kolegů jsou úhledně integrovány do výrazného tvaru předních blatníků. Aerodynamicky optimalizované tvary mají také M specifická vnější zpětná  zrcátka. Jsou lakována v barvě karoserie nebo u modelů Competition v leskle černém provedení.

Dva dlouhé podélné výstupky a  centrální snížená část na střeše z uhlíkových kompozitů optimalizují proudění vzduchu, což platí také pro zadní spoiler, jenž je u základních  modelů lakovaný v barvě karoserie a u verzí Competition se odlišuje leskle černým provedením. Zadní difuzor je u všech variant černý a  lemuje typické dva páry koncovek výfukového systému (každá z nich má  průměr 100 milimetrů). Koncovky jsou u modelů Competition standardně vyvedeny v černě chromovaném provedení a u ostatních je lze s tímto  vzhledem objednat v rámci volitelné výbavy. Nápadné směrové stabilizátory difuzoru opticky navazují na tvary střešních aerodynamických prvků a jejich leskle černé lemování přechází do  zadního nárazníku. Nízká, stylově zatmavená zadní světla ve tvaru písmene L sahají hluboko do bočních partií, což dále zdůrazňuje šířku obou vysokovýkonných sportovních vozů. Všechny světelné funkce jsou  standardně tvořené LED zdroji. Obrys vertikálně umístěných odrazek na  vnějším okraji zadního nárazníku napodobuje vzhled vzduchových clon v přední části. Pro nové vysokovýkonné modely je volitelně k dispozici také exteriérový paket M Carbon. Jeho lehké komponenty  vykazují špičkové zpracování, a ještě více dávají na odiv závodní charakter obou vozů. Součástí exteriérového paketu M Carbon jsou výplně   pro nově navržené široké nasávací vzduchové otvory vpředu, zadní difuzor, s jedinečnou geometrií pro každý model, kryty vnějších zpětných  zrcátek a zadní spoiler vyrobený z materiálu CFRP (karbonu).

BMW M4 Coupé zepředu

Přední blatníky.

Výrazně rozšířené blatníky BMW M4 Coupé jsou vizuálním důkazem genů z motoristického sportu. Vytvářejí dostatečný prostor pro velká, pečlivě navržená M kola z lehké slitiny v provedení Bicolour Black.

Chromové koncovky výfuku.

Dva páry koncovek výfuku jsou u BMW M4 Coupé snadno rozeznatelné, protože vystupují z leskle černého difuzoru. Jejich chromované provedení společně s jejich lemy v difuzoru vytvářejí sportovní celek, opticky směřující k silnici.

19"/20" M kovaná kola Double-spoke 826 M v černém provedení Bicolour Black s kombinovanými pneumatikami.

19"/20" M kovaná kola Double-spoke 826 M v černém provedení Bicolour Black s kombinovanými pneumatikami, zatmavená, přední 9,5 J x 19 s pneumatikami 275/35 R19, zadní 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/30 R20.

M boční ozdobné žábry.

Charakteristické M boční ozdobné žábry s označením modelu, které vytvářejí výrazný trojrozměrný efekt, zdůrazňují výjimečný potenciál vozidla a dávají tušit vzrušující jízdní zážitky, které mají teprve přijít. V dynamickém spojení se prolíná technická dokonalost a úchvatný design, který je symbolem vozidel M již od prvního dne. 

M vnější zpětná zrcátka.

Vnější zpětná zrcátka v typickém M designu se dvěma držáky a asférickými skly jsou elektricky nastavitelná a zároveň vyhřívaná. Držáky zpětných zrcátek jsou opticky integrované do bočního okna a zvýrazňují elegantní a přitom sportovní vzhled vozu. 

DESIGN INTERIÉRU BMW M4 COUPÉ

Interiér: ergonomicky bezchybný design vyzařuje intenzivní M pocit. Nejnovější interiérový designový jazyk představený novém BMW řady 4 Coupé se v případě těchto dvou vysokovýkonných modelů posunul do sportovního extrému. Díky jasně strukturovaným plochám a ergonomicky dokonalému designu zůstává pozornost řidiče stoprocentně   zaměřena na intenzivní zážitek z jízdy. Mezi typické M detaily patří  červená M tlačítka na M koženém volantu a tlačítko start/stop na středové konzole. Volič převodovky s tlačítkem Drivelogic u modelů Competition je potažen kůží s logem M a obšíváním v barvách M GmbH. Vyznačuje se také zajímavým výřezem, který dále zdůrazňuje  integrované kaskádovité osvětlení. Auru ryzího sportovního vozu ještě více vyzdvihuje antracitové čalounění stropu BMW Individual a standardně dodávané leskle černé obložení interiéru. Tyto ozdobné prvky lze objednat také v hliníkovém provedení Aluminium Tetragon. U vozů vybavených volitelnými lesklými karbonovými ozdobnými lištami se karbonové obložení nachází rovněž na M kožených volantech a řadicích páčkách modelů Competition. Karbonové páčky řazení mají unikátní a  extrémně dynamický tvar. Vysoce exkluzivní nabídka výbavy BMW Individual zahrnuje vnitřní obložení v černém provedení Piano Finish, leštěném hliníku Aluminium nebo černém dřevěném provedení Fineline Black se stříbrným efektem a otevřenými póry.

Ještě více závodního pocitu: skořepinová sedadla M Carbon. Standardní M sportovní sedadla poskytují širokou škálu elektrického nastavení a řidiči si mohou svoji ideální polohu uložit do paměti.  Součástí standardní výbavy jsou také vyhřívaná sedadla řidiče a spolujezdce, zatímco vůbec poprvé lze u BMW M3 Sedan a BMW M4 objednat   ventilaci sedadel. K dispozici jsou také M bezpečností pásy s vetkanou trikolorou v barvách BMW M GmbH. Nejvýraznějším prvkem seznamu volitelné   výbavy jsou skořepinová sedadla řidiče a spolujezdce M Carbon.  Debutující sedadla s novou skořepinovou konstrukcí kombinují závodní  funkčnost s nízkou hmotností, komfort na dlouhých cestách a kvalitní   zpracování. Nově vyvinutá sedadla mají integrované opěrky hlavy a podsvícené označení modelu. Použitím uhlíkových kompozitů v konstrukci  sedáku a opěradla spolu s výřezy v bočnicích a pod opěrkami hlavy snížily hmotnost oproti standardním M sportovním sedadlům o 9,6 kilogramu.

Rozsáhlá standardní výbava, vysoce kvalitní prvky výbavy zajišťující požadovanou úroveň pohodlí, bezpečnosti a výkonu. Řada nových výbavových prvků ze seznamu standardní a volitelné výbavy je zárukou toho, že nové úrovně nedosahuje pouze závodní styl, ale také  pohodlí a funkčnost. Špičkové asistenční systémy snižují nároky na  soustředění řidiče v monotónních nebo nejasných situacích na silnici. Oba modely jsou standardně vybaveny systémem Park Distance Control se senzory vpředu a vzadu, varováním na nebezpečí nárazu do překážky vpředu, upozorněním na nežádoucí opuštění jízdního pruhu a systémem rozpoznávání dopravních značek Speed Limit Info. Mezi volitelné prvky výbavy patří Driving Assistant Professional s asistentem řízení a  udržování v jízdním pruhu s novou aktivní asistencí v zúžených pruzích,  funkce pro vytvoření záchranářské uličky Emergency Lane Assistant, BMW Drive Recorder a nejnovější generace BMW Head-Up Displeje s M specifickým obsahem. Součástí rovněž volitelně dostupného Parkovacího asistentu je také couvací asistent

BMW M4 Coupé interiér

M sportovní sedadla.

M sportovní skořepinová sedadla s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu vám a vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Specifický design s osvětleným logem M4 zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M4 COMPETITION


BMW M4 Coupé z boku

Zážehový řadový 6válec BMW M Twin Power Turbo.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo vyniká mimořádným podáním výkonu a pozoruhodným M zvukem. Výjimečný výkon vytváří dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a plně variabilní rozvor s proměnným časováním a zdvihem ventilů.

M karbon-keramické brzdy.

M karbon-keramické brzdy přinášejí vyšší brzdný výkon. Zároveň přispívají k nižší hmotnosti vozidla, což se pozitivně projevuje v oblastech agility, dynamiky a zrychlení. Tuto technickou výbavu na pohled prozrazují karbon-keramické kotouče a matně zlatě lakované brzdové třmeny s logem M, která jsou zvenku viditelná na přední a zadní nápravě. 

8stupňová převodovka M Steptronic Sport s funkcí Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic Sport s funkcí Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: extrémně dynamický, výjimečně komfortní a jemný, šetřící palivo. Voličem převodovky nebo páčkami řazení na volantu můžete buď řadit manuálně, nebo využít funkci Drivelogic a zvolit jeden ze tří automatických programů.

M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfuk vytváří dynamický zvuk, který lze modifikovat pomocí integrované klapky v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Režimy SPORT a SPORT+ aktivované prostřednictvím tlačítka SETUP jsou doprovázeny výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních nastaveních je prioritou spíše tlumený zvuk motoru. 

M xDrive.

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních jízdách po běžných silnicích, tak na závodním okruhu. Volitelná M specifická technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat z režimů pohonu všech kol 4WD, 4WD Sport a při vypnutém DSC také 2WD s pohonem zadních kol. *M xDrive má plánovanou dostupnost od léta 2021.

DESIGN EXTERIÉRU BMW M4 COMPETITION

BMW M4 COMPETITION zepředu

Design boků.

Boční pohled na BMW M4 Competition Coupé je koncentrovaným vyjádřením výkonu a dynamiky. Černá karbonová střecha a aerodynamicky optimalizovaná oblast prahů jsou inspirovány motorsportem a posunují siluetu vozu opticky i fyzicky ještě blíže k asfaltu. Volitelné karbonové kryty zpětných zrcátek a M žábry na bocích s logem M působivě dokreslují celkový výraz, jemuž dominují nezaměnitelná M kovaná kola.

19"/20" M kovaná kola Double-spoke 826 M v černém provedení s kombinovanými okruhovými pneumatikami.

19"/20" M kovaná kola Double-spoke 826 M v černém provedení s kombinovanými okruhovými pneumatikami, přední 9,5 J x 19 s pneumatikami 275/35 R19, zadní 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/30 R20. Vlastnosti a chování okruhových pneumatik jsou velmi závislé počasí a povrchu silnice.

Design přední části.

Přední část BMW M4 Competition Coupé je ukázkou technického purismu. Centrálně umístěná dominantní M maska chladiče je pro maximální posílení dynamického výrazu opticky potlačena. Vůbec poprvé přichází v bezrámovém provedení a v celočerném barevném provedení s M typickými dvojitými horizontálními lamelami, umožňujícími

Design zadní části.

Mimořádná výkonnost a sportovnost je jasně patrná i při pohledu na zadní část BMW M4 Competition Coupé. Pro vozy M typické dva páry koncovek jsou lemované karbonovým difuzorem a doplněné vertikálními lištami. Zadní části dodávají jednoznačně sportovní výraz. Ten dále posilují i další prvky zádi v leskle černém proveden

DESIGN INTERIÉRU BMW M4 COMPETITION

BMW M4 Coupé interiér

M karbonová skořepinová sedadla.

M karbonová skořepinová sedadla s osvětleným logem M4 se vyznačují nízkou hmotností a charakterem skořepinových závodních sedadel a současně mnoha funkcemi známými z M sportovních sedadel. Jejich tvar poskytuje dokonalou boční oporu a současně komfort na dlouhých cestách. Lze je používat v kombinaci s vícebodovými pásy, a jsou tedy vhodná i pro závodní použití. 

Karbonová střecha.

Součástí koncepce inteligentní lehké konstrukce BMW je karbonová střecha vyrobená z plastu vyztuženého uhlíkovými vlákny (CFRP), která pomáhá snížit těžiště a celkovou hmotnost vozu. Tím je zaručena zvýšená agilita a dynamika v zatáčkách, při akceleraci i brzdění. 

M karbonový volant.

M karbonový volant vytváří uvnitř vozu závodní atmosféru. Karbonový dekor použitý na jeho ramenech obklopuje ovládací tlačítka a dodává celku dojem vysoké kvality. Materiál ověřený nasazením v závodech navíc dokonale pasuje do dynamicky navrženého interiéru.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M440i, BMW M440i xDRIVE A BMW M440d xDRIVE COUPÉ


BMW M440i na parkovišti
BMW M440i - Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.

BMW M440i - Automatická převodovka Steptronic Sport.

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišfuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

BMW M440i - M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, a tak zaručují mimořádný brzdný výkon.

BMW M440i - M sportovní diferenciál.

M sportovní diferenciál.

M sportovní diferenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu při rychlých změnách směru jízdy nebo akceleraci ze zatáčky, při projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na měnících se površích silnice. Trakci zlepšuje elektronicky regulovaná svornost diferenciálu, která omezuje rozdíly v rychlosti otáčení jednotlivých zadních kol.

BMW M440i - Řadové 6válce M TwinPower Turbo.

Řadové 6válce M TwinPower Turbo.

Řadové 6válce TwinPower Turbo modelů BMW M440i, BMW M440i xDrive a BMW M440d xDrive ohromí působivým podáním svého výkonu. Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo v modelech BMW M440i, BMW M440i xDrive a BMW M440d xDrive se vyznačuje vysokým výkonem zásluhou proměnného časování Double - VANOS, proměnného zdvihu sacích ventilů Valvetronic, přímého vstřikování a dvoukomorového turbomychadla TwinScroll. Vznětový řadový 6válec M TwinPower Turbo v BMW M440d xDrive využívá kombinaci technologií turbodmychadla s proměnnou geometrií lopatek a přímého vstřikování common rail, která zaručuje intenzivní radost z jízdy a příkladnou spotřebu.

BMW M440i - Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišfuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se sila potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.

DESIGN BMW M440i, BMW M440i xDRIVE A BMW M440d xDRIVE COUPÉ


BMW M440i design
BMW M440i - 18

18' M kola z lehké slitiny Double-spoke 848 M v provedení Bicolour Jet Black

18' M kola z lehké slitiny Double-spoke 848 M v provedení Bicolour Jet Black, lesklá, s kombinovanými pneumatikami, přední 7,5 J x 18 s pneumatikami 225/45 R18, zadní 8,5 J x 18 s pneumatikami 255/40 R18.

BMW M440i - M aerodynamický paket

M aerodynamický paket

M aerodynamický paket se skládá z M specifických nárazníků a nástavců prahů lakovaných v barvě karoserie a dvoudílného difuzoru kombinujícího metalickou barvu Dark Shadow a leskle černý povrch. Celek vyzdvihuje čistou dynamiku a sportovnost. Vložka difuzoru modelu M440i má kompletně leskle černé provedení.

BMW M440i - M kožený volant.

M kožený volant.

Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

BMW M440i - M sportovní sedadla.

M sportovní sedadla.

M sportovní skořepinová sedadla s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu vám a vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Jejich specifický tvar s černým logem M zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.

BMW M440i - Rámeček M masky chladiče ve tvaru ledvinek v barvě Cerium Grey.

Rámeček M masky chladiče ve tvaru ledvinek v barvě Cerium Grey.

Výrazná vertikální BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek vzdává hold legendám motorsportu v čele s BMW 328. Rámeček v šedé barvě Cerium Grey propůjčuje progresivní masce ve tvaru ledvinek výjimečný vzhled a je moderním pojetím tradic BMW.

TECHNOLOGIE BMW M4

Ještě větší prostor pro individuální konfiguraci hnacího ústrojí a podvozku s přímým přístupem pomocí tlačítka Setup. M  specifické ovládací prvky používané ke konfiguraci hnacího ústrojí a podvozku podle osobního vkusu a požadavků tradičně hrají roli v dalším   posilování úzkého vztahu mezi řidičem a jeho vozem BMW M. Nové BMW M3 Sedan a nové BMW M4 Coupé nyní nabízejí ještě více způsobů, jak  přizpůsobit nastavení vozu podle aktuální situace a preferencí řidiče. Stejně jako u předchůdců může řidič nezávisle na sobě aktivovat různá  nastavení motoru, podvozku a řízení. Kromě toho lze nyní nakonfigurovat  podle potřeby také brzdový systém. Pokud řidič specifikoval volitelnou  výbavu M Drive Professional, bude moci využívat služeb nové funkce M  Traction Control. U modelů s manuální převodovkou lze podle potřeby aktivovat nebo deaktivovat funkci automatických meziplynů. U modelů Competition s pohonem všech kol může řidič také upravit rozdělení hnací síly mezi přední a zadní kola.

Čistá radost z jízdy na dotyk prstem: tlačítko M. Standardní  součástí ovládacího panelu na středové konzole nového BMW M3 Sedan a  nového BMW M4 Coupé je také tlačítko M Mode.To lze použít k úpravě  reakcí a charakteristiky asistenčních systémů a displejů v přístrojovém  panelu a Head-Up Displeji tak, aby poskytovaly zážitek z jízdy vhodný pro danou situaci v M stylu. Řidič si může vybrat z režimů ROAD a SPORT,  přičemž do arzenálu přibude ještě režim TRACK, pokud je součástí výbavy M Drive Professional

M Drive Professional: bezkonkurenční výkony na závodním okruhu. Koncept obsluhy nového BMW M3 Sedan a nového BMW M4 Coupé obsahuje řadu nových funkcí, které přispívají k podmanivému zážitku z jízdy. Svůj debut zde zažívá M Drive Professional (standardní výbava modelů Competition), který byl vyvinut speciálně pro jízdu na závodním okruhu. Tento nový   prvek výbavy řidiči pomáhá v jeho snaze najít ideální čistou stopu a zajet dokonalé měřené kolo. Současně ale také podporuje řidiče při průjezdu zatáček s maximálním dynamickým dramatem, tedy tak, že vozidlo nechá přejít do kontrolovaného přetáčivého smyku a volantem jej opět srovná. V těchto situacích nový M Drift Analyzer, který lze aktivovat prostřednictvím menu systému iDrive, nahrává jízdní data. Tato funkce zaznamenává dobu trvání (v čase), trasu a úhel posledního  přetáčivého smyku. Hodnocení zobrazované na kontrolním  displeji tvoří známka v rozmezí jedné až pěti hvězdiček. Graficky  vylepšené celkové zobrazení také zobrazuje počet zaznamenaných smyků, ujetou vzdálenost v přetáčivém smyku a další hodnocená kritéria.

BMW M4 Coupé interiér
BMW M4 Coupé - Integrace chytrého telefonu.

Integrace chytrého telefonu.

Proč nastoupit do vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí váš chytrý telefon se systémem vozu. To vám umožní ve vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.

BMW M4 Coupé - Paket Connected Professional.

Paket Connected Professional.

BMW Maps s funkcí Connected Navigation, Remote Services, integrací chytrých telefonů včetně Apple CarPlay a Android Auto, In-Car Experiences a Concierge Service — s paketem Connected Professional se možnosti konektivity vašeho BMW výrazně rozšíří. Potěší zvýšený komfort a vylepšená funkčnost.

BMW M4 Coupé - Remote Software Upgrade.

Remote Software Upgrade.

Chcete, aby vaše BMW mělo aktuální verzi softwaru? S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace se instalují dálkově, tedy stejně jako na vašem chytrém telefonu. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho vozidla.

BMW M4 Coupé - WiFi hotspot.

WiFi hotspot.

Účastněte se videokonference na vašem tabletu nebo sdílejte poslední díl oblíbeného seriálu na vašem chytrém telefonu. WiFi hotspot je cestou, jak se s pomocí SIM karty nainstalované ve voze připojit k internetu rychlostí LTE (pokud je dostupná). Vy a vaši spolucestující mohou surfovat internetem až na deseti přístrojích.

Integrovaný M specifický brzdový systém.

Kromě toho, že integrovaný M specifický brzdový systém BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé ušetří přibližně 2 kg hmotnosti, poskytuje i velmi dynamický brzdný účinek. Pro maximální úroveň individualizace si řidič může dle situace zvolit mezi režimem brzdového pedálu Comfort či Sport. Odezva od pedálu brzdy se pak mění podle různých parametrů. V řežimu Sport je při stejném pohybu brzdového pedálu aplikovaná větší brzdná síla, a to hlavně v nižších rychlostech. Ve vyšších rychlostech jsou obě nastavení velmi podobná.

BMW Line Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operating System 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.

BMW Head-Up Dislej.

Plnobarevný BMW Head-Up Displej včetně M specifických funkcí* promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče. Stisknutím tlačítka může řidič přepnout na zobrazení specifické pro modely M, který obsahuje ukazatel zařazeného rychlostního stupně, otáčky motoru jako dynamickou křivku a rovněž řadicí světla pro indikaci optimálního okamžiku přeřazení. *M specifické funkce jsou dostupné pro BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.

M Setup.

M Setup* umožňuje podle osobních preferencí řidiče upravit různé parametry jízdní dynamiky. Konkrétně je řeč o nastavení charakteristiky motoru, převodovky a řízení, tlumičů, úrovni zásahů systému Dynamic Stability Control (DSC) nebo rozdělení hnací síly mezi nápravy pohonem všech kol M xDrive. *M Setup je dostupný pro BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé; pohon M xDrive se očekává od léta 2021.

Ovládací panel na středové konzole.

Obsah displeje lze změnit na snadno dostupném ovládacím panelu na středové konzole pomocí tlačítka M MODE*, umístěného pod tlačítkem Start/Stop. Tlačítko SETUP* nabízí ještě více možností nastavení vlastností vozidla. Otevírá možnosti individuálního nastavení prvků jízdní dynamiky. Další tlačítka jsou určena k individuálnímu vypnutí nebo zapnutí asistenčních systémů. *M MODE a SETUP jsou k dispozici pouze v BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.

M specifický přístrojový panel.

M specifický přístrojový panel* nabízí v režimech SPORT a TRACK zobrazení jednoznačně zaměřené na údaje relevantní k jízdě. Díky tomu máte dokonce i na závodní trati před očima hodnoty, jako například tlak turbodmychadel nebo pneumatik či teploty provozních kapalin. Ovládání a konfiguraci zajišťuje tlačítko M MODE na ovládacím panelu na středové konzole. *Dostupné pro BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.

Červené tlačítko Start/Stop.

Červené tlačítko Start/Stop* umožňuje po odemknutí nastartování motoru bez použití klíče. Používá se také k vypnutí motoru. Klíč od vozu je automaticky rozpoznán a není jej třeba fyzicky používat. *Červené tlačítko Start/Stop je dostupné pro BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.

BMW M135i xDrive - BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW stalo i vaším osobním expertem na váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete vaše BMW lépe poznat.

BMW M4 Coupé - BMW Digitální klíč.

BMW Digitální klíč.

BMW Digitální klíč promění váš kompatibilní telefon* na klíč od vozidla. Vůz odemknete jednoduše tím, že podržíte chytrý telefon u kliky dveří; než své BMW nastartujete, svůj telefon uložte do připravené přihrádky. Navíc můžete svůj Digitální klíč sdílet až s pěti přáteli.

*BMW Digitální klíč je k je kompaitbilní pouze s některými telefony. Seznam kompatibilních telefonů je dostupný na bmw.com/digitalkey. Pro používání BMW Digitálního klíče je nutný výbava Teleservices. Seznam kompatibilních telefonů je dostupný na bmw.com/digitalkey. Pro používání BMW Digitálního klíče je nutná výbava Teleservices. (BMW Digitální klíč je k dispozici pro všechny typy vozidel.)

BMW M4 Coupé - Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.

Není k dispozici pro BMW M4 CSL

BMW M4 Coupé - M Drive Professional.

M Drive Professional.

M Drive Professional* je dokonalým společníkem pro výlety za extra porcí adrenalinu. Režim M Track a v deseti stupních nastavitelný protiprokluzový systém M Traction Control umožňují na míru přizpůsobit jízdní projev, aplikace M Drift Analyser zaznamenává úhly a dobu trvání driftŮ, zatímco aplikace M Laptimer, která je samostatně k dispozici pro telefony iPhone (lze stáhnout z App Store), vám pomůže zajet dokonalé kolo.

*M Drive Professional je k dispozici pro BMW M4 CSL, BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.

BMW M4 Coupé - Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus.

Parkovací asistent Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, 3D Remote View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, Parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.


Není k dispozici pro BMW M4 CSL

BMW M PERFORMANCE PARTS

BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé vizuálně zaujmou svým sportovním a charismatickým designem. Díky kvalitní výbavě od BMW M Performance  Parts je možné dále zvýraznit charakter vozu inspirovaný motorsportem. Maximální dynamika je zaručena.

BMW M PERFORMANCE PARTS
BMW M4 Coupé - 20"/21" M Performance kované kolo Cross-spoke 1000 M v provedení Frozen Gold Bronze.

Kvalitní 20/21 M Performance kovaná kola Cross-spoke 1000 M

Kvalitní 20"/21" M Performance kovaná kola Cross-spoke 1000 M jsou navržena v provedení Frozen Gold Bronze.

BMW M4 Coupé - 19"/20" M Performance kované kolo Y-spoke 963 M v provedení Rozen Gunmetal Grey.

Kvalitní kovaná 19/20 M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 963 M

Kvalitní kovaná 19"/20" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 963 M jsou navržena v matně šedém provedení Gunmetal Grey s barevným logem M a vyfrézovaným nápisem M Performance.

BMW M4 Coupé - M Performance karbonový průduch na boku.

M Performance karbonový průduch na boku.

Sportovnost na jedné straně. Individualita na druhé. M Performance průduch na boku z kvalitního karbonu. Elegantní vizuální specialita boční části vozidla.

BMW M4 Coupé - M Performance přední karbonový splitter.

M Performance přední karbonový splitter.

Jasná zpráva pro okolí: Přední splitter M Performance je vyroben ze 100% karbonu a díky tornu exkluzivním způsobem zdůrazňuje dynamický vzhled. Jedinečný vzhled motorsportu pro každého, kdo odmítá kompromisy.

BMW M4 Coupé - M Performance titanový tlumič výfuku.

M Performance titanový tlumič výfuku.

Balzám pro vaše uši: Tlumič výfuku M Performance fascinuje nekompromisním závodním zvukem. Tlumič a sportovní koncový modul jsou celé vyrobeny z titanu používaného v motorsportu.

M Performance zadní karbonová aerodynamická křidélka.

M Performance zadní karbonová aerodynamická křidélka.

Široká záď: M Performance zadní aerodynamická křidélka rozšiřují zadní část vozu a posilují tak jeho sportovní vzhled. Jsou ručně vyrobena z vysoce kvalitních uhlíkových vláken a jsou dokonale sladěny s designem vozidla a dalšími komponenty pro exteriér M Performance.

BMW M4 Coupé - M Performance zadní karbonový spoiler.

M Performance zadní karbonový spoiler.

Proti hlavnímu proudu. M Performance zadní spoiler s aerodynamickým tvarem je ze 100 procent vyroben z kvalitního karbonu a zadní části dodává výrazný nádech motoristického sportu. Díky optimalizované aerodynamice výrazně zlepšuje sportovní jízdní výkony. Dynamika v jedinečné podobě.

BMW M4 Coupé - M Performance karbonové prahové lišty.

M Performance karbonové prahové lišty.

Pro mimořádně elegantní nástup: M Performance prahové lišty s vložkou z vysoce kvalitního karbonu zintenzivňují sportovní a jedinečný vzhled vozu. Jsou precizně zakomponovány do designu vozidla a byly testovány dle striktních kvalitativních standardů BMW. S nápisem M Performance.

BMW M4 Coupé - M Performance obložení interiéru z karbonu.

M Performance obložení interiéru z karbonu.

Viditelné vzrušení: M Performance obložení interiéru jsou vyrobená z karbonu s otevřenými póry. Speciální způsob výroby jim dodává nejen výjimečně nápadný vzhled, ale taktéž jedinečný pocit při dotyku. Pro individuální závodní vzhled v interiéru vozidla.

BMW M4 Coupé - M Performance podlahové koberce.

M Performance podlahové koberce.

Prémiový vzhled, neuklouzne ani o milimetr: M Performance podlahové koberce dodávají prostoru pro nohy více individuální sportovnosti a celému vozu propůjčují ještě dynamičtější charakter. S nápisem M Performance. Jejich prémiový vzhled dokresluje kožený lem s kontrastním dekorativním prošíváním a proužek s typickou trojicí barev M.

BMW M4 Coupé - M Performance volant Pro.

M Performance volant Pro.

Se zatáčkami a sklony silnice si dokonale poradí: M Performance volant Pro přináší do kokpitu nezaměnitelný závodnický styl. Jeho působivý tvar a výrazné úchopy z Alcantary nejsou působivé pouze vizuálně; zároveň poskytují ještě přímější zážitek z řízení. Navíc se světle modrým koženým středovým proužkem.

FOTOGALERIE

KATALOG BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW M4 COUPÉ

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW M4 COUPÉ

Přehled základních údajů pro BMW M4 CSL, BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé, BMW M440i, BMW M440i xDrive a BMW M440d xDrive Coupé: zde najdete vše o motorech, spotřebě paliva, emisích CO₂ a rozměrech pro všechny M modely BMW řady 4 Coupé. Porovnejte působivé technické údaje jako jsou objem motoru, výkon, točivý moment a zrychlení a zjistěte, které z těchto tří výjimečných sportovních kupé vám nejlépe vyhovuje.

Technické údaje BMW M4 Competition Coupé

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 375 (510) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 650 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon zadních kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 375 (510) / 6 250 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 650 / 2750 - 5500 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 3,9 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 794 / 1 887 / 1 393 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2081 (1046 / 1035) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 857 / 12,2 
Světlá výška v mm 120 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 800 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 155 
Povolené zatížení (kg) 430 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 075 / 1 135 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 440 

Kola

Pneumatiky vpředu 275/40 ZR18 (103Y) XL 
Pneumatiky vzadu 285/35 ZR19 (103Y) XL 
Kola vpředu 9,5J x 18 
Kola vzadu 10,5J x 19 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 9,8 
Objem palivové nádrže (l) 59 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 223 - 224 

Technické údaje BMW M4 Competition M xDrive Coupé

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 375 (510) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 650 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 375 (510) / 6 250 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 650 / 2750 - 5500 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 3,5 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 794 / 1 887 / 1 394 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2081 (1046 / 1035) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 857 / 12,6 
Světlá výška v mm 121 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 850 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 205 
Povolené zatížení (kg) 430 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 120 / 1 150 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 440 

Kola

Pneumatiky vpředu 275/35 ZR19 (100Y) XL 
Pneumatiky vzadu 285/30 ZR20 (99Y) XL 
Kola vpředu 9,5J x 19 
Kola vzadu 10,5J x 20 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 10 - 10,1 
Objem palivové nádrže (l) 59 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 227 - 230 

Technické údaje BMW M4 Coupé

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 353 (480) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 550 
Převodovka 6stupňová, manuální 
Druh pohonu Pohon zadních kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 353 (480) / 6 250 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 550 / 2650 - 6130 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,2 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 794 / 1 887 / 1 393 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2081 (1046 / 1035) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 857 / 12,2 
Světlá výška v mm 120 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 775 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 155 
Povolené zatížení (kg) 455 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 075 / 1 135 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 440 

Kola

Pneumatiky vpředu 275/40 ZR18 (103Y) XL 
Pneumatiky vzadu 285/35 ZR19 (103Y) XL 
Kola vpředu 9,5J x 18 
Kola vzadu 10,5J x 19 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 9,9 - 10,1 
Objem palivové nádrže (l) 59 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 226 - 230 

Technické údaje BMW M4 CSL Coupé

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 405 (551) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 650 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon zadních kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 405 (551) / 6 250 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 650 / 2750 - 5950 

Výkon

Maximální rychlost 307 
Zrychlení 3,7 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 794 / 1 921 / 1 386 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2081 (1046 / 1035) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 857 / 12,2 
Světlá výška v mm 113 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 700 
Max. povolená hmotnost (kg) 1 970 
Povolené zatížení (kg) 345 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 010 / 1 020 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 440 

Kola

Pneumatiky vpředu 275/35 ZR 19 100 Y XL 
Pneumatiky vzadu 285/30 ZR 20 99 Y XL 
Kola vpředu 9,5J x 19 
Kola vzadu 10,5J x 20 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 9,9 - 10 
Objem palivové nádrže (l) 59 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 224 - 226 

Technické údaje BMW M440d xDrive Coupé

Výkon systému

Druh pohonu Vznětový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 250 (340) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 700 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 250 (340) / 4 400 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 700 / 1750 - 2250 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,6 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 770 / 1 852 / 1 393 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2081 (1046 / 1035) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 851 / 12 
Světlá výška v mm 129 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 905 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 340 
Povolené zatížení (kg) 510 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 170 / 1 225 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 75 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 1 800 / 1 800 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 440 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/45 R18 95 Y XL 
Pneumatiky vzadu 255/40 R18 99 Y XL 
Kola vpředu 7,5Jx18 LM 
Kola vzadu 8,5Jx18 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 5,7 - 6,3 
Objem palivové nádrže (l) 59 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 150 - 165 

Technické údaje BMW M440i Coupé

Výkon systému

Druh pohonu Zážehový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 275 (374) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 500 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon zadních kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 998 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 275 (374) / 5500 - 6500 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 500 / 1900 - 5000 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,8 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 770 / 1 852 / 1 386 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2081 (1046 / 1035) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 851 / 11,4 
Světlá výška v mm 130 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 770 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 190 
Povolené zatížení (kg) 495 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 070 / 1 180 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 75 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 1 800 / 1 800 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 440 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/45 R18 95 Y XL 
Pneumatiky vzadu 255/40 R18 99 Y XL 
Kola vpředu 7,5Jx18 LM 
Kola vzadu 8,5Jx18 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 7,4 - 8,1 
Objem palivové nádrže (l) 59 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 167 - 184 

Technické údaje BMW M440i xDrive Coupé

Výkon systému

Druh pohonu Zážehový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 275 (374) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 500 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 998 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 275 (374) / 5500 - 6500 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 500 / 1900 - 5000 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,5 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 770 / 1 852 / 1 393 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2081 (1046 / 1035) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 851 / 12 
Světlá výška v mm 129 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 815 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 245 
Povolené zatížení (kg) 505 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 110 / 1 190 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 75 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 1 800 / 1 800 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 440 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/45 R18 95 Y XL 
Pneumatiky vzadu 255/40 R18 99 Y XL 
Kola vpředu 7,5Jx18 LM 
Kola vzadu 8,5Jx18 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 7,5 - 8,2 
Objem palivové nádrže (l) 59 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 170 - 186
BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW M4 Coupé

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW M4 COUPÉ

Vylepšete  si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte  si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do  kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na  všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW M4 COUPÉ

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW M2 COUPÉ

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW M2 COUPÉ

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW M2 COUPÉ

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW M2 COUPÉ

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW M2 COUPÉ.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW M2 Coupé? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Dokumenty:

CZ:Nové_BMW_M3_Sedan_a_BMW_M3_Competition_Sedan._Nové_BMW_M4_Coupé_a_BMW_M4_Competition_Coupé..PDF

EN:The_new_BMW_M3_Sedan_and_the_new_BMW_M4_Coupé_-_Long_Version..PDF


Spotřeba paliva a emise CO₂ M modelů BMW řady 4 Coupé.


BMW M4 Competition Coupé xDrive:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,1-10,0 (WLTP)
Emise CO2 v g/km (kombinované): 230-227 (WLTP)
BMW M4 Competition Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,2 (NEDC) / 10,2-9,9 (WLTP)
Emise CO2 v g/km (kombinované): 234 (NEDC) / 233-227 (WLTP)


Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném
znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze
podle WLTP. 
Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny
cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která
není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní
smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních
a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


Zdroj: BMW.cz, press.bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů