Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

Nové BMW M2 (2022) | M modely BMW řady 2 Coupé (F87)

6649 BMW invelt 14. 10. 2022 #BMWM2 #BMW #invelt #M2 #Coupe
THE M2 | M modely BMW řady 2 Coupé

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW M2 S FINANCOVÁNÍM 50 NA 50

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

Druhá generace BMW M2 (F87) nadchne a potěší vlastnostmi klasického vysokovýkonného sportovního vozu – navrženými ve vysoce koncentrované podobě, se svěží intenzitou a nejmodernějšími technologiemi. Nová M2 v sobě skrývá ryzí radost z jízdy. 

Základem její přitažlivosti jsou její kompaktní rozměry, řadový šestiválcový motor, manuální převodovka, pohon zadních kol a pokročilá koncepce zobrazování a ovládání, která umožňuje řidiči nastavit vůz podle jeho vlastních potřeb. 

Základem koncepce tohoto kupé je mrštnost a snadná ovladatelnost i na jeho samotných dynamických limitech. Výrazný charakter nového BMW M2 se odráží v jeho vizuálně působivém designu, který ještě dříve, než se rozjede, dává jasně najevo, že je s přehledem špičkovým vozem svého segmentu

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW M2 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

Nové BMW M2 (F87) představuje další vrchol modelové ofenzivy oslavující 50leté výročí BMW M GmbH. Nová generace kupé je ještě lákavější vstupní branou do světa vysokovýkonných sportovních vozů BMW M GmbH. Dvoudveřový vůz představuje ztělesnění nefalšované závodní vášně, kterou si majitelé mohou užívat i při každodenním používání. Technologie pohonu, konfigurace podvozku a aerodynamická vyváženost karoserie byly během důkladného testování na Severní smyčce okruhu Nürburgring a dalších závodních tratích vyladěny v precizně provázaný celek.

Nové BMW M2 navazuje na tradici ultra-sportovních kompaktních modelů značky. Již v roce 1973 se objevilo odvážné a jedinečné BMW 2002 turbo. V roce 2011 pak BMW M GmbH posunulo tento koncept na další úroveň, když vyvinulo svůj první vysokovýkonný model spadající do segmentu prémiových kompaktních vozů. BMW řady 1 M Coupé se setkalo s ohromným ohlasem a zaznamenalo prodejní čísla, která výrazně předčila původní očekávání. I tento úspěch však snadno zastínila první   generace BMW M2, představená v roce 2015. Kromě toho, že původní M2 nasbírala velkou sbírku ocenění, se zanedlouho od uvedení na trh stala nejprodávanějším modelem v nabídce BMW M. Celkem bylo fanouškům po celém světě dodáno téměř 60 tisíc exemplářů. V České republice se prodalo 319 vozů první generace BMW M2, z nichž přibližně 10 % mělo manuální převodovku.

Prodej nového BMW M2 odstartuje po celém světě v dubnu 2023. Nejdůležitějšími prodejními trhy budou Německo a USA, následované Velkou Británií, Čínou a Japonskem. Nové BMW M2 se bude pro zákazníky na všech světových trzích vyrábět společně s novým BMW řady 2 Coupé v továrně BMW Group v San Luis Potosí v Mexiku.

THE M2 | M modely BMW řady 2 Coupé

Zaujalo Vás nové BMW M2 Coupé a BMW M240i Coupé? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

SOUVISEJÍCÍ MODELY S BMW M2

BMW M3 zepředu

NOVÉ BMW M3 (2022)

M modely BMW řady 3 Sedan (G80) ohromují svalnatými proporcemi tříprostorové čtyřdveřové karoserie, doplněnými sportovními  prvky typickými pro M modely. Vrcholným modelem čtveřice výrazných vozů  je BMW M3 Competition Sedan s působivým výkonem 510 koní a točivým momentem 650 Nm

BMW M3 Sedan dosahuje sportovního výkonu 480 koní a točivého momentu 550 Nm. Kombinace pohonu zadních kol a dále zdokonalené 6stupňové manuální M převodovky umožňuje velmi dynamický jízdní styl a dělá z tohoto stroje ryzí sportovní vůz. Modelovou řadu doplňují modely BMW M340i xDrive a M340d xDrive Sedan: tyto výkonné sportovní sedany zaujmou nejen svým atraktivním designem, ale také výjimečnou kombinací sportovnosti, hospodárnosti a každodenní použitelnosti. *M xDrive je k dispozici od léta 2021.

VÍCE INFORMACÍ O BMW M3

BMW ŘADY 2 COUPÉ

Pro sportovně orientované zákazníky, hledající  v prémiovém kompaktním voze mimořádně emotivní zážitky, bude právě  nabídka značky BMW tou první, na kterou se zaměří. Nové BMW řady 2 Coupé v sobě totiž ukrývá věhlasnou radost z jízdy v mimořádně koncentrovaném balení. Nové vydání dvoudveřového modelu nadchne svojí jízdní dynamikou, kterou výrazně překonává svého předchůdce, a je dalším příkladem nového a mimořádně čistého designového stylu BMW.

Svěží, mladistvou a extrovertní auru doplňují důkladně propracované a dokonale vyvážené jízdní vlastnosti. Díky základní koncepci vozu, jehož hlavním zaměřením je agilní a precizní ovladatelnost v dynamických jízdních situacích, stanovuje nové BMW řady 2 Coupé sportovní měřítka v daném segmentu jednoznačněji než kdy dříve. Toto výjimečné postavení BMW řady 2 Coupé podtrhuje klasickým pohonem zadních kol, bezkonkurenčním řadovým šestiválcovým motorem, které žádný jiný konkurent nenabízí. Nechybějí ani nové prvky výbavy, které rovněž přispívají k výjimečným sportovním vlastnostem tohoto vozu.

VÍCE INFORMACÍ O BMW řady 2 Coupé

MODELY BMW M2 COUPÉ

BMW M2 Coupé - BMW M2 Coupé

BMW M2 Coupé

BMW M2 Coupé - BMW M240i Coupé

BMW M240i Coupé

BMW M2 Coupé - BMW M240i xDrive Coupé

BMW M240i xDrive Coupé

MOTORIZACE BMW M2 COUPÉ

BMW M2 Coupé - BMW M2 Coupé

BMW M2 Coupé

Pohon: Pohon zadních kol

Výkon motoru: 338 kW (460 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 4,1 s

Spotřeba (kombinace): 9,8 − 9,7 l / 100 km

Emise CO2: 222 − 218 g/km

Cena s DPH: 1 835 600 Kč 

BMW M2 Coupé - BMW M240i Coupé

BMW M240i Coupé

Pohon: Pohon zadních kol

Výkon motoru: 275 kW (374 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 4,7 s

Spotřeba (kombinace): 8,5 − 7,8 l / 100 km

Emise CO2: 192 − 177 g/km

Cena s DPH: 1 400 100 Kč 

BMW M2 Coupé - BMW M240i xDrive Coupé

BMW M240i xDrive Coupé

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 275 kW (374 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 4,3 s

Spotřeba (kombinace): 8,8 − 8,1 l / 100 km

Emise CO2: 200 − 185 g/km

Cena s DPH: 1 456 000 Kč 

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW ŘADY 2 | BMW M2 Coupé (Q3/2022)


Cena základního modelu s DPH: 1 835 600 Kč


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M2 COUPÉ

M specifické výztuhy a součásti podvozku. Tuhost přední části nového BMW M2 (F87) dále zvyšují specifické zesilující výztuhy spojující horní uložení předních tlumičů jak mezi sebou navzájem, tak s přední částí vozu a přepážkou mezi motorem a kabinou. Vertikální výztuhy spojují výztužné prvky v motorovém prostoru s pomocným rámem přední nápravy, jehož uložení bylo rozšířeno integrací specifických spojovacích bodů směřujícím až ke spodním částem A-sloupků. Pomocný rám přední nápravy, v hliníkovém provedení typickém pro modely M, je zesílen jednodílným hliníkovým plechem zasahujícím až k prahům. Střední a zadní část podlahy je vyztužena doplňkovými prvky v C-sloupcích a výztuhami pod zavazadlovým prostorem. Speciální pomocný rám zadní nápravy je vyztužen trojicí hliníkových panelů a je pevně spojen s karoserií. Podvozek nového BMW M2 má M specifickou geometrii a elastokinematiku, které v kombinaci s výjimečně velkým závlekem a úhlem rejdového čepu umožňují klasickou M kombinaci špičkových dynamických vlastností a dostatečného pohodlí pro každodenní jízdy i cesty na dlouhé vzdálenosti. M specifickou přední nápravu s oddělenými dvojitými spodními rameny tvoří nově vyvinutá hliníková příčná ramena s kulovými čepy, podélná hliníková spodní podélná ramena s nově navrženým uchycením, kované otočné ložisko svislé pružicí a tlumicí vzpěry a odlehčené náboje kol s velkým negativním odklonem. Pětiprvková zadní náprava s M specifickými komponenty nabízí díky širokému rozchodu kol a tuhému uložení ideální základ pro přímou a přesnou odezvu i v mimořádně dynamických jízdních situacích.

Řízení M Servotronic a adaptivní M podvozek ve standardní výbavě. Řízení M Servotronic usnadňuje na jedné straně zatáčení při průjezdu zatáčkou a na druhé straně zajišťuje bezproblémové parkování a manévrování. Kombinuje přednosti posilovače pracujícího v závislosti na rychlosti a proměnného převodu řízení. V menu M Setup jsou k dispozici dvě nastavení odezvy řízení. Komfortní režim kombinuje lehké řízení s přesnou zpětnou vazbou. V nastavení Sport je řízení mnohem komunikativnější a zároveň vyžaduje výrazně větší sílu k otáčení volantu – pro maximální přesnost při zkoumání nejzazších hranic dynamických schopností vozu. Elektronicky řízené tlumiče standardně dodávaného adaptivního M podvozku zlepšují kontakt kol s vozovkou a trakci v každé jízdní situaci. Řídicí jednotka systému využívá senzory k neustálému sledování pohybů karoserie, stavu vozovky a pohybů volantu. Elektromagneticky ovládané ventily reagují během několika milisekund a nastaví požadovanou tlumicí sílu – plynule a pro každé kolo samostatně. Základní charakteristiku tlumičů lze nastavit v menu M Setup.

Integrovaný brzdový systém se dvěma nastaveními pedálu, M kola z lehké slitiny o průměru 19 palců vpředu a 20 palců vzadu. Dvoudílné M brzdy nového BMW M2, které se skládají z šestipístkových brzd s pevnými třmeny a kotouči o průměru 380 mm na předních kolech a jednopístkových plovoucích třmenů (včetně parkovací brzdy) a kotouči o průměru 370 mm vzadu, poskytují vynikající brzdný výkon. Třmeny jsou standardně lakovány modrou nebo volitelně červenou barvou. Integrovaný brzdový systém zpomaluje vůz s vysokou přesností ovládání. Tento systém spojuje v jednom kompaktním modulu aktivaci brzd, posilovač a ovládání brzd. Požadovaný brzdný tlak je generován prostřednictvím elektrického aktuátoru. M specifická verze integrovaného brzdového systému řidiči navíc v menu M Setup nabízí dvě nastavení citlivosti pedálu – komfortnější a obzvláště přímou sportovní.

M Drive Professional s M Traction Control také jako součást standardní výbavy. Stabilizační systém DSC (Dynamic Stability Control) funguje ještě efektivněji ve spojení s integrovaným brzdovým systémem. Mezi jeho funkce patří režim M Dynamic Mode, který stisknutím tlačítka umožňuje větší prokluz kol a navozuje tak mimořádně sportovní zážitek z jízdy. Funkce regulace prokluzu je u nového BMW M2 integrována do řídicí jednotky motoru. Díky tomu odpadají dlouhé cesty signálu k řídicí jednotce stabilizačního systému DSC, což znamená, že zásahy jsou aplikovány až desetkrát rychleji než u konvenčních systémů, a navíc s mimořádnou přesností. Jakákoli ztráta trakce, ať už při akceleraci na vozovce s proměnlivou nebo omezenou přilnavostí, nebo při průjezdu zatáčkou, je proto eliminována hned v zárodku, což znamená, že systém DSC musí mnohem méně často zasahovat selektivním přibržďováním jednotlivých kol.

ADAPTIVNÍ M PODVOZEK.

Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek s aktivními tlumiči umožňuje individuálně přizpůsobit nastavení podvozku od komfortního až po výrazně sportovní, přinášející působivě agilní jízdní vlastnosti. Volič jízdních režimů Vám umožní rychlé a snadné přizpůsobení charakteristiky elektronicky řízeného podvozku typu silnice a jízdní situaci.

MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA

Manuální převodovka.

Šestistupňová manuální převodovka slibuje ryzí radost z jízdy. Možnost vlastní volby převodu a jeho manuálního zařazení umožňuje ve srovnání s automatickou převodovkou při jízdě zažít přímé a jednoznačné spojení s Vaším BMW, a tím i puristickou podobu radosti z jízdy. Přínosem je také nízká hmotnost této převodovky.*

BMW M2 COUPÉ - VYSOKOVÝKONNÝ MOTOR

Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

Prvotřídní sportovec přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje působivým podáním výkonu a vzrušujícím zvukem typickým pro M motory. Mimořádný výkon je dán použitím technologií Double VANOS, Valvetronic, vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorového turbodmychadla TwinScroll.

DESIGN EXTERIÉRU BMW M2 COUPÉ

Kompaktní rozměry, mimořádně svalnaté proporce. Expresivní vzhled nového BMW M2 je jasným ukazatelem sportovní radosti z jízdy a vychází především z jeho extrémně dravých proporcí, které jsou dány zejména kompaktností jeho dvoudveřové karoserie. Od přídě k zádi měří 4580 mm, na šířku 1887 mm a na výšku 1403 mm. Nové BMW M2 je tedy o 119 milimetrů delší než jeho předchůdce, o 16 milimetrů širší a o 11 mm nižší. Současně je o 214 milimetrů kratší než BMW M4 Coupé. Rozvor nového BMW M2 o délce 2747 milimetrů přispívá obzvláště výrazně k jeho lehkonohé agilitě. Je o 110 milimetrů kratší než v případě BMW M4 Coupé, ale o 54 milimetrů delší než u předchozího modelu, což přináší větší prostor pro nohy vpředu i vzadu. Rozchod kol se vpředu zvětšil o 38 milimetrů (na 1617 mm) a vzadu o 4 milimetry (na 1605 mm). To znamená, že se přesně shoduje s BMW M4 Coupé, což dále zdůrazňuje rozdíl v rozměrech ve srovnání se standardními modely BMW řady 2 Coupé. Ve srovnání s nimi je vysokovýkonný model širší o 49 milimetrů, přičemž rozchod kol je vpředu širší o 44 mm a vzadu o 18 mm.

M specifické designové prvky podtrhují výkonový charakter vozu. Extrémně sportovní proporce nového BMW M2 se snoubí s jasně navrženými plochami a mohutně tvarovanými proporcemi. Vzniká tak emocionálně poutavý design, který zdůrazňuje zejména široký postoj nového BMW M2. Unikátní vzhled vozu se zřetelným odlišením od BMW řady 2 Coupé podtrhují také M specifické designové prvky, které jsou pevně zakotveny ve funkčních požadavcích na chlazení a aerodynamiku. Přední část nového BMW M2 zdobí velká horizontální bezrámečková BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek. Sekce třídílného a pro modely M specifického spodního nasávacího otvoru mají téměř pravoúhlé tvary a zajišťují efektivní chlazení komponentů pohonného ústrojí a brzd. Odvážně tvarované světlomety jsou umístěny na vnějších okrajích přední části. Každý z nich je inspirován legendárními modely BMW 02 a má jeden kruhový světlomet využívající technologii full-LED pro potkávací i dálková světla. Tmavé pozadí světlometů zvýrazňují použitou vyspělou techniku. Světla pro denní svícení mají podobu světlovodných trubic ve tvaru písmene U na spodním okraji předních světlometů, v nichž jsou integrovány také směrové ukazatele. Volitelně jsou k dispozici Adaptivní LED světlomety s neoslňujícím asistentem dálkových světel BMW
Selective Beam a světlomety M Shadow Line s tmavými vnitřními částmi.

Vytažené blatníky, volitelná střecha z uhlíkových vláken. Výrazně rozšířené boční prahy v kombinaci s mohutnými širokými blatníky vytvářejí charakteristický vzhled BMW M inspirovaný závodními vozy. Siluetu vozu formuje dlouhá kapota, krátké převisy a dozadu posunutá kabina pro cestující. Od B-sloupku dynamicky klesající linie střechy a krátké víko zavazadlového prostoru zakončené výrazným spoilerem dotvářejí obraz kompaktního BMW kupé s mimořádnou sportovní přitažlivostí. Zákazníci si mohou na přání objednat nové BMW M2 se M karbonovou střechou. Použití tohoto extrémně lehkého a vysoce pokročilého materiálu na střechu snižuje hmotnost vozu přibližně o šest kilogramů a současně přispívá ke snížení těžiště, což je přínosem pro ovladatelnost. M karbonová střecha působí díky svému tmavému zbarvení, nelakované struktuře plastu vyztuženého uhlíkovými vlákny (CFRP) a podélným prolisům výrazným dojmem.

Čistokrevný závodní difuzor. Zadní část nového BMW M2 (F87) se vyznačuje horizontálními liniemi, které jí vtiskují tvar. Tyto plochy získávají svůj M specifický vzhled díky vertikálně uspořádaným odrazkám zasazeným hluboko do vnějších okrajů zadního nárazníku a zadní odtrhové hraně navržené tak, aby vytvářela dodatečný přítlak na zadní nápravě. Nejpřitažlivějším prvkem zadní části vozu je osobitý difuzor. Tento prvek usměrňující vzduch má střídmý závodní vzhled a zahrnuje další charakteristický M prvek, a to dva páry zdvojených koncovek výfuku. Ve srovnání s ostatními modely BMW M jsou umístěny blíže ke středu a spolu s výrazným difuzorem vytvářejí působivě kompaktní zadní část.

Barvy karoserie a kola z lehké slitiny dodávají osobitý vzhled. Zákazníci, kteří si koupí nové BMW M2, si mohou vybrat ze dvou pastelových a tří metalických barev karoserie. Nabídka zahrnuje pastelovou bílou Alpine White, černý metalický lak Sapphire Black a šedý metalický lak Brooklyn Grey, plus červený metalický lak Toronto Red a modrou pastelovou barvu Zandvoort Blue, které jsou k dispozici výhradně pro tento kompaktní vysokovýkonný sportovní vůz. Součástí standardní výbavy nového BMW M2 jsou exkluzivně navržená dvoubarevná M kola z lehké slitiny s dvojitými paprsky Double-spoke. S průměrem 19 palců vpředu a 20 palců vzadu ještě více umocňují agilní vlastnosti vozu. Jako volitelnou výbavu lze objednat i další M kola z lehké slitiny ve stejném rozměru. Kromě toho jsou v nabídce dílů BMW M Performance k dispozici kola z lehké slitiny M Performance s průměrem 20 palců vpředu a 21 palců vzadu.

BMW M2 Coupé v pohybu
Design přední části.

M karbonová střecha.

Součástí koncepce inteligentní lehké konstrukce je M karbonová střecha výrazně snižující hmotnost vozu. Díky tomu, že je vyrobena z karbonovými vlákny vyztuženého plastu (CFRP), je o přibližně 6 kg lehčí než srovnatelná ocelová střecha. Posunuje těžiště blíže k silnici, a tím zlepšuje jízdní dynamiku.

Design přední části.

Design přední části.

Kompaktní rozměry a jasně definované proporce jsou charakteristickými rysy designu BMW M2 Coupé. Světlomety jsou ve stylu BMW 2002 navrženy jako výrazné samostatné jednotky.

Design zadní části.

Design zadní části.

V typickém M duchu rozšířené výrazné blatníky dodávají BMW M2 Coupé jeho široký a dravý postoj a působivým způsobem vyjadřují jeho výkon a sportovnost. Zadní světla, která působivým způsobem přecházejí do stran, odhalují zcela novou interpretaci charakteristického tvaru písmene L.

DESIGN INTERIÉRU BMW M2 COUPÉ

Závodní atmosféra na přání: přepracovaná M sportovní sedadla a M karbonová skořepinová sedadla. Standardní sportovní sedadla nového BMW M2 poskytují vynikající komfort na dlouhé vzdálenosti a pozoruhodnou boční oporu při průjezdu zatáčkami. Jejich design zaujme pro tento model specifickými prvky v podobě čalounění kombinujícího materiály Sensatec/Alcantara a loga „M2“ v horní části opěradla. Na přání mohou být vybavena vyhříváním a elektrickým nastavením podélné pozice, sklonu a výšky sedáku. Sedadlo řidiče je potom navíc vybaveno elektrickým nastavením šířky a sklonu opěradla s paměťovou funkcí. K dispozici jsou také nová exkluzivní M sportovní sedadla s ještě výraznějšími bočnicemi, tvary opěradla a hlavovými opěrkami v barvách BMW M GmbH. Jsou čalouněna kombinací kůže Vernasca a materiálu Sensatec s perforovanými plochami a lze je objednat v černé nebo hnědé barvě. Jejich integrované opěrky hlavy jsou doplněné osvětleným logem M. M sportovní sedadla jsou rovněž vybavena elektrickým nastavováním, včetně výšky hlavových opěrek. K dispozici jsou také M bezpečnostní pásy s vetkanou trikolorou BMW M GmbH. 

M karbonová skořepinová sedadla, která jsou rovněž na seznamu volitelné výbavy nového BMW M2, vyzařují ihned po otevření dveří ryzí závodní atmosféru. Jsou také plně elektricky nastavitelná a vyhřívaná, mají integrované opěrky hlavy a osvětlené logo modelu. Kůže Merino pokrývající povrch sedadel zvyšuje komfort, zatímco odnímatelné opěrky hlavy a možnost přidání vícebodového bezpečnostního pásu podtrhují jejich závodní charakter. Použití plastu vyztuženého uhlíkovými vlákny (CFRP) v konstrukčních prvcích sedáku a opěradla spolu s výřezy v bočnicích a pod opěrkami hlavy ušetří oproti M sportovním sedadlům 10,8 kilogramu. Funkce pro snadné nastupování na zadní sedadla posouvá přední sedadla se sklopenými opěradly směrem dopředu a usnadňuje tak cestujícím přístup na zadní sedadla. Tvary a integrované hlavové opěrky obou zadních sedadel jim propůjčují charakter samostatných sedadel, takže i cestující vzadu si mohou vychutnat pocit sportovní radosti z jízdy. Zadní opěradlo je dělené v poměru 40:20:40, takže pro přepravu velmi dlouhých zavazadel lze podle potřeby sklopit jeho jednu nebo více částí. S opěradly ve svislé poloze nabízí nové BMW M2 zavazadlový prostor o objemu 390 l.

Třízónová automatická klimatizace a vnitřní osvětlení ve standardní výbavě, prosklené posuvné/výklopné střešní okno a M karbonová střecha jako součást volitelné výbavy. Třízónová automatická klimatizace, akustické čelní sklo a dešťový senzor s automatickou aktivací světlometů – to vše je připraveno na seznamu standardní výbavy nového BMW M2, stejně jako vnitřní osvětlení, elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, Hi-Fi audiosystém, rozhraní Bluetooth a dva porty USB. Na přání dodávaná příprava pro mobilní telefon s bezdrátovým nabíjením umožňuje indukční nabíjení kompatibilních chytrých telefonů. Pro lepší akustický zážitek je k dispozici také audioaparatura Harman Kardon. Pro nové BMW M2 jsou volitelně k dispozici dvě varianty střechy: s elektricky ovládaným proskleným posuvným/výklopným střešním oknem (oproti předchozímu modelu o téměř 20 % větším) a M karbonová střecha s výraznou povrchovou strukturou, která snižuje hmotnost.

BMW M2 Coupé interiér
BMW Prohnutý displej.

BMW Prohnutý displej.

Jednodílný digitální BMW Prohnutý displej zobrazuje všechny informace o Vašem BMW přehledně a na velké ploše. Kombinuje 12,3" přístrojový panel se 14,9" dotykovým kontrolním displejem. Jeho obsluha je ergonomická a intuitivní. Zakřivený a téměř se vznášející displej působí propracovaně a moderně.

M volant.

M volant.

M kožený volant Vám umožní užít si sportovní a přímý pocit z řízení a přitom pohodlně, pouhým stiskem tlačítka, ovládat uložená nastavení systému M Drive.

M karbonová skořepinová sedadla.

M karbonová skořepinová sedadla.

M karbonová skořepinová sedadla s osvětleným logem M2 a ozdobnými prvky v barvách M spojují nízkou hmotnost a závodní charakter skořepinových sedadel s mnoha funkcemi M sportovních sedadel. Jejich tvar poskytuje účinnou boční oporu a vysoký komfort při cestách na dlouhé vzdálenosti. Lze s nimi používat vícebodové bezpečnostními pásy, takže jsou vhodná i pro závodní použití.

Adaptivní LED světlomety a M světlomety Shadow Line. Adaptivní LED světlomety a M světlomety Shadow Line.

Adaptivní LED světlomety a M světlomety Shadow Line.

M dvoudílné brzdy s červenými brzdovými třmeny. M dvoudílné brzdy s červenými brzdovými třmeny.

M dvoudílné brzdy s červenými brzdovými třmeny.

Kompaktní a redukovaný designový styl. Kompaktní a redukovaný designový styl.

Kompaktní a redukovaný designový styl.

Aktivní M diferenciál pro lepší trakci a jízdní stabilitu. Aktivní M diferenciál pro lepší trakci a jízdní stabilitu.

Aktivní M diferenciál pro lepší trakci a jízdní stabilitu.

19/20" M kola z lehké slitiny Double-spoke 930 M Bicolour s kombinovanými okruhovými pneumatikami. 19/20" M kola z lehké slitiny Double-spoke 930 M Bicolour s kombinovanými okruhovými pneumatikami.

19/20 palcová M kola z lehké slitiny Double-spoke 930 M Bicolour s kombinovanými okruhovými pneumatikami.

M sportovní sedadla s částečně integrovanými hlavovými opěrkami ve stylu skořepinových sedadel. M sportovní sedadla s částečně integrovanými hlavovými opěrkami ve stylu skořepinových sedadel.

M sportovní sedadla s částečně integrovanými hlavovými opěrkami ve stylu skořepinových sedadel.

TECHNOLOGIE BMW M2

Asistenční systémy pro vyšší komfort a bezpečnost. Široká nabídka nejmodernějších asistenčních systémů umožňuje účinně zvýšit komfort na dlouhých cestách a současně posílit bezpečnost v nepřehledných jízdních situacích. Nové BMW M2 je standardně vybaveno systémem Park Distance Control s parkovacími senzory vpředu i vzadu, systémem pro automatické udržování rychlosti s brzdnou funkcí, varováním na nebezpečí nárazu do překážky vpředu s brzdnou funkcí, varováním před opuštěním jízdního pruhu s funkcí návratu do jízdního pruhu, asistentem pozornosti a ukazatelem rychlostních limitů s ukazatelem zákazu předjíždění a manuálním asistentem pro dodržování rychlostních limitů.

Tlačítko Setup pro individuální konfiguraci pohonu a podvozku. Klíčovým prvkem M specifické koncepce ovládání je tlačítko Setup na ovládacím panelu středové konzoly, které umožňuje přímý přístup k možnostem nastavení motoru, podvozku, řízení, brzdového systému a desetistupňové kontroly trakce. U modelů vybavených manuální převodovkou je v menu M Setup možné aktivovat a deaktivovat také ukazatel vhodného okamžiku pro řazení. Do paměti lze uložit dvě individuální konfigurace všech systémů spolu s preferovaným zvukovým projevem motoru, nastavením systému DSC, funkce automatického systému Start/Stop a charakteristiky řazení osmistupňové převodovky M Steptronic, je-li součástí výbavy. Celkovou konfiguraci vozidla je pak možné kdykoli vyvolat stisknutím jednoho ze dvou M tlačítek na volantu.

Čistá radost z jízdy na dotyk prstem: tlačítko M Mode. Standardní součástí ovládacího panelu na středové konzole je také tlačítko M Mode, jež otevírá dveře k výkonu pro nejnáruživější fanoušky. Režim SPORT, který lze aktivovat jako alternativu k výchozímu nastavení ROAD, omezuje rozsah funkcí asistenčních systémů na minimum. Protože je nové BMW M2 standardně vybaveno systémem M Drive Professional, mohou řidiči zvolit také režim TRACK určený výhradně pro jízdu na závodních okruzích, který zcela deaktivuje asistenční systémy.

Více zábavy na okruhu: časomíra M Laptimer, funkce M Drift Analyser. Kromě nastavitelného protiprokluzového systému M Traction Control a režimu TRACK je součástí výbavy M Drive Professional také časomíra M Laptimer a funkce M Drift Analyser, které slouží k maximalizaci radosti z jízdy na závodním okruhu. Časomíra M Laptimer zaznamenává jak aktuální čas kola, tak i časový rozdíl ve srovnání s nejrychlejším kolem na okruhu během aktuální jízdy. M Drift Analyser pomáhá řidiči zdokonalit jeho dovednosti při průjezdu zatáčkou ve vysoké rychlosti, kdy záměrně vozidlo dostává do přetáčivého smyku  driftu. Zaznamenává dobu trvání, vzdálenost a úhel posledního přetáčivého smyku

Způsob obsluhy, digitální služby a asistenční systémy BMW M2 Coupé, BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé.
BMW M240i COUPÉ - bezdrátová nabíječka

Bezdrátová nabíjecí přihrádka.

Přihrádka pro bezdrátové nabíjení doplní Váš telefon energií bez použití kabelu, a tudíž mimořádně komfortně. Do zvětšené přihrádky, která je ve snadném dosahu, lze umístit i větší zařízení bez dodatečných krytů a zamotaných kabelů. Indukční nabíjecí systém je vybaven integrovaným chlazením, které chrání Vaše zařízení před přehřátím.

BMW M240i COUPÉ - BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Výbava BMW Live Cockpit Professional s prohnutým displejem doplňuje BMW Live Cockpit Plus o barevný Head-Up Displej, který promítá informace o jízdě nebo pokyny navigace přímo do zorného pole. Tím přináší lepší přehled a více bezpečnosti.

BMW M240i COUPÉ - BMW Operační systém 8

M specifický koncept zobrazení BMW Operačního systému 8.

BMW Operační systém 8 zjednodušuje obsluhu vozu například možností ovládání hlasem nebo dotykovým displejem. Charakteristickou vlastností je M specifická grafika: obsah zobrazovaný ve 2D podobě je snadno čitelný; v zobrazovaném obsahu je umístěno logo M. Dvojice režimů M Mode – ROAD a SPORT – vytváří individuálně přizpůsobené a velmi emotivní jízdní zážitky.

BMW M240i COUPÉ - driving assistant

Driving Assistant.

Bezpečnostní paket Driving Assistant obsahuje upozornění na nebezpečí čelního nárazu s brzdnou funkcí, asistent rychlostních limitů s ukazatelem rychlostních limitů, zákazů předjíždění a příchozích rychlostních omezení, stejně jako upozornění na vozidla přijíždějící vzadu ze strany. Varování před opuštěním jízdního 

BMW M240i COUPÉ - Parkovací asistent Plus

Parkovací asistent Plus.

Lepší výhled při parkování a manévrování: Parkovací asistent Plus doplňuje ukazatel vzdálenosti při parkování PDC kamerovým systémem. Díky panoramatickému a 3D pohledu na okolí vozidla můžete bez problémů manévrovat i ve stísněných prostorech. Předejdete tak poškozením při parkování a srážkám v nepřehledných situacích.

BMW M240i COUPÉ - remote software

BMW Remote Software Upgrade.

Nejnovější verze softwaru na palubě: Dálkové aktualizace Remote Software Upgrade zajistí, že Vaše BMW M dostane prostřednictvím telefonu nebo aplikace My BMW všechny aktualizace. Software si můžete snadno stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté jej nainstalovat. To znamená, že 

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ
BMW M240i COUPÉ - automatická převodovka

Adaptivní M podvozek a variabilní sportovní řízení.

Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou. Varialní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.

BMW M240i COUPÉ - automatická převodovka

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT PLUS a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

BMW M240i COUPÉ - zážehový motor

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

Vrcholový sportovec přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje špičkovým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Díky technologiím Double-VANOS, Valvetronic, přímému vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorovému turbodmychadlu TwinScroll nabízí excelentní výkon.

DESIGN EXTERIÉRU BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ

DESIGN EXTERIÉRU BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ
BMW M240i COUPÉ - bok

Pohled z boku.

Dynamický tříprostorový tvar BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé s dlouhou kapotou, krátkými převisy a dozadu posunutým prostorem pro posádku vytváří siluetu klasického sportovního kupé.

BMW M240i COUPÉ - přední část

Design přední části.

Vyboulení kapoty motoru Powerdome, expresivní maska chladiče ve tvaru ledvinek, M specifický přední nárazník s výraznými tvary a trojúhelníkové nasávací otvory podtrhují dynamiku BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé.

BMW M240i COUPÉ - zadní část

Design zadní části.

Sportovní prvky zadních částí BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé v podobě M specifického zadního nárazníku a spoileru s barvě karoserie jsou součástí standardní výbavy. Koncovky výfuku s nepravidelným tvarem v provedení Cerium Grey dotvářejí sportovní vzhled.

DESIGN INTERIÉRU BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ

BMW M240i interiér
BMW M240i COUPÉ - osvětlení interiéru

M osvětlené obložení interiéru.

M osvětlené obložení interiéru M jedinečným způsobem prezentuje klasické M barvy a vytváří celek, který jistě upoutá pozornost každého. Výplně dveří podsvícené v barvách M zdůrazňují exkluzivní sportovní charakter vozu. Efekt plynulého ztlumení podtrhuje dynamiku, kterou je nejsilnější písmeno na světě proslulé.

BMW M240i COUPÉ - sportovní sedadla

M sportovní sedadla.

M sportovní skořepinová sedadla s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu Vám a Vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Jejich specifický tvar s černým logem M zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.

BMW M240i COUPÉ - volant

M kožený volant.

Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ – DOJMY.

BMW M240i Coupé - adaptivní led světlomety BMW M240i Coupé - adaptivní led světlomety

Adaptivní LED světlomety.

BMW M240i Coupé - design přední části BMW M240i Coupé - design přední části

Design přední části s výraznými vstupy vzduchu a maska chladiče ve tvaru ledvinek v barvě Cerium Grey.

BMW M240i Coupé - dlouhá kapota BMW M240i Coupé - dlouhá kapota

Dynamický tříprostorový tvar s dlouhou kapotou, krátkými převisy a dozadu posunutým prostorem pro posádku.

BMW M240i Coupé - sportovní brzdy BMW M240i Coupé - sportovní brzdy

M sportovní brzdy s modrými brzdovými třmeny.

BMW M240i Coupé - sportovní diferenciál BMW M240i Coupé - sportovní diferenciál

M sportovní diferenciál.

BMW M240i Coupé - zadní část BMW M240i Coupé - zadní část

Sportovní zadní část s malými vystouplými světly.

FOTOGALERIE BMW M2 COUPÉ

KATALOG BMW ŘADY 2 COUPÉ

Technické údaje

TECHNICKÉ ÚDAJE M MODELŮ BMW ŘADY 2 COUPÉ.


Přehled nejdůležitějších faktů a technických údajů M modelů BMW řady 2 Coupé:
 

 • Motory, spotřeba paliva a emise CO₂
 • Technické údaje, jako je zdvihový objem, výkon, točivý moment a zrychlení
 • Hmotnost, rozměry, kola a rozměr pneumatik

Technické údaje BMW M2 Coupé

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 338 (460) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 550 
Převodovka 6stupňová, manuální 
Druh pohonu Pohon zadních kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 338 (460) / 6 250 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 550 / 2650 - 5870 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,3 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 580 / 1 887 / 1 403 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2068 (1040 / 1028) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 747 / 11,9 
Světlá výška v mm 123 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 775 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 155 
Povolené zatížení (kg) 455 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 075 / 1 135 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 390 

Kola

Pneumatiky vpředu 275/35 ZR19 100Y XL 
Pneumatiky vzadu 285/30 ZR20 99Y XL 
Kola vpředu 9,5J x 19 
Kola vzadu 10,5J x 20 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 10 - 10,2 
Objem palivové nádrže (l) 52 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 226 - 230 

Technické údaje BMW M240i Coupé

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 275 (374) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 500 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon zadních kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 998 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 275 (374) / 5500 - 6500 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 500 / 1900 - 5000 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,7 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 548 / 1 838 / 1 397 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2068 (1040 / 1028) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 741 / 11,1 
Světlá výška v mm 128 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 710 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 110 
Povolené zatížení (kg) 475 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 035 / 1 160 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 75 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 1 600 / 1 600 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 390 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/40 R19 93 Y XL 
Pneumatiky vzadu 255/35 R19 96 Y XL 
Kola vpředu 8Jx19 LM 
Kola vzadu 8,5Jx19 LM 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 7,8 - 8,5 
Objem palivové nádrže (l) 52 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 177 - 192 

Technické údaje BMW M240i xDrive Coupé

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 275 (374) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 500 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 998 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 275 (374) / 5500 - 6500 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 500 / 1900 - 5000 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,3 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 548 / 1 838 / 1 404 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2068 (1040 / 1028) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 741 / 11,6 
Světlá výška v mm 128

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 765 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 165 
Povolené zatížení (kg) 475 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 090 / 1 160 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 75 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 1 600 / 1 600 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 390 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/40 R19 93 Y XL 
Pneumatiky vzadu 255/35 R19 96 Y XL 
Kola vpředu 8Jx19 LM 
Kola vzadu 8,5Jx19 LM 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 8,1 - 8,8 
Objem palivové nádrže (l) 52 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 185 - 200 
BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW M2

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW M2


Vylepšete  si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte  si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do  kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na  všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW ŘADY M2

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW M2

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW M2.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW M2

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW M2

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW M2.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW M2? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Dokumenty:

CZ:Nové_BMW_M2.-1.PDF

EN:The_all-new_BMW_M2_-_Longversion..PDFSpotřeba paliva a emise CO₂.


BMW M2 Coupé***:
Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 10,2–9,6
Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 231–218
BMW M240i Coupé:
Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,5–7,8
Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 192–177
BMW M240i xDrive Coupé:
Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,8–8,1
Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 200–185


***Předběžné hodnoty
Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: bmw.cz, press.bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů