Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW Premium Selection

7249 BMW invelt 2. 12. 2021 BMWinvelt BMWPremiumSlection #BMWPraha #BMWPlzeň

Certifikované ojeté vozy.

Kvalita pro nás v BMW invelt není pouhým příslibem, ale principem. Pouze vozidla splňující přesně definované standardy získají certifikaci BMW Premium Selection. Když zvolíte certifikovaný ojetý vůz z programu BMW Premium Selection, uděláte dobré rozhodnutí. Dané vozidlo totiž úspěšně prošlo 360° prohlídkou, která předchází získání certifikátu BMW Premium Selection. Mimo ověřené kvality získáváte s vozem BMW Premium Selection také mnoho dalších benefitů. Po koupi vozu můžete využívat mnoho exkluzivních služeb nabízených BMW.

VÝHODY BMW PREMIUM SELECTION

Dvouleté pojištění záruky BMW Premium Selection.

Automobil, na který se můžete spolehnout. S vaším novým vozem z programu BMW Premium Selection automaticky získáváte kompletní dvouleté pojištění záruky na všechny mechanické a elektronické části vozu. Můžete si tak bez starostí užívat radost z jízdy po celé Evropě.

360° prohlídka vozu.

Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici  BMW invelt. Naše certifikované ojeté vozy splňují nejvyšší standardy, a to jak z optického, tak technického pohledu, v interiéru i na karoserii. Každé vozidlo zařazené do programu BMW Premium Selection úspěšně podstoupilo rozsáhlou 360° prohlídku, která je zárukou, že 100% splňuje všechny naše předem dané standardy.

Servis bez starostí.

V okamžiku předání nebude vaše vozidlo vykazovat žádnou hrazenou údržbu v následujících 6 měsících nebo 10 000 kilometrech.

Financování BMW Premium Selection.

BMW invelt vám pro každý vůz BMW Premium Selection připraví atraktivní nabídky leasingu a financování.

Ověřená historie vozu.

Při nákupu ojetého vozu o něm chcete vědět vše. Zajímají vás předchozí majitelé, zákaznické služby, nehody nebo případné opravy, proto má každý certifikovaný ojetý vůz BMW Premium Selection kompletní ověřenou historii, zkontrolovanou a potvrzenou BMW invelt.

KROK K VAŠEMU NOVÉMU OJETÉMU BMW.

Váš vybraný vůz z programu BMW Premium Selection je připraven k testovací jízdě kdykoliv si řeknete. Vyberte si vůz podle svého přání. Profitujte z našich unikátních benefitů. Stačí nás BMW invelt přímo kontaktovat nebo si vybrat z nových modelů ve vynikajícím stavu, jež se zde pravidelně objevují. V naší neustále se obměňující nabídce najdete vůz, který splní všechny vaše požadavky.

Potom zažijete radost z jízdy s BMW Premium Selection - první volbou, když hledáte ojeté BMW.

NÁŠ VÝBĚR

Stačí si vybrat.

Neváhejte a vybírejte od jedničky v prodeji ojetých vozů BMW.

Napište nám

Jestli nevíte jaký vůz vybrat nebo hledáte vůz a nemůžete najít, tak nám napište. Zavoláme Vám zpátky a pomůžeme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

Když zvolíte certifikovaný ojetý vůz z programu BMW Premium Selection, uděláte dobré rozhodnutí. Dané vozidlo totiž úspěšně prošlo 360° prohlídkou, která předchází získání certifikátu BMW Premium Selection. Mimo ověřené kvality získáváte s vozem BMW Premium Selection také mnoho dalších benefitů. Po koupi vozu můžete využívat mnoho exkluzivních služeb.

Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici u nás v BMW invelt , abychom vždy mohli zaručit jejich maximální kvalitu.

Přijďte a přesvědčte se sami!

SHOWROOM OJETÝCH CERTIFIKOVANÝCH VOZŮ V PRAZE

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů