Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE 6 | BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO (G32)

3793 BMW invelt 6. 9. 2021 #BMW #invelt #THE6 #řada6 #GT #GranTurismo
THE 6 | BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO (G32)

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW ŘADY 6 S FINANCOVÁNÍM

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO - BMW ÚVĚR JOY

FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO - JOY EDICE - BMW ÚVĚR SELECT

 • 30 % akontace
 • Měsíční splátka 25 690 Kč bez DPH
 • Pouze pro podnikatele a společnosti
 • Délka financování 48 měsíců
 • Roční nájezd 15 000 km
 • Limitované množství vozů do 31.3.2023


PODMÍNKY:

 • Možnost jednorázového odpočtu celé DPH z kupní ceny na počátku splácení pro plátce DPH.
 • Splátky úvěru nejsou zatíženy DPH.
 • Na konci smlouvy nastavena poslední navýšená splátka
  3 možnosti ukončení smlouvy:
  • Využijte odkupu vozu leasingovou společností nebo třetí osobou 
  • Ponechání vozu a zaplacení poslední navýšené splátky nebo 
  • Rozložení poslední navýšené splátky do nové smlouvy a pokračování ve splácení


BMW ÚVĚR JOY: PODNIKATELSKÝ ÚVĚR S POSLEDNÍ NAVÝŠENOU SPLÁTKOU:

 • Snadno a flexibilně. 
 • BMW úvěr JOY je jednou z možností financování vašeho BMW, která nabízí individuální měsíční splátky a délku smlouvy od 24 do 60 měsíců. 
 • A to vše s možností rozhodnout se, zdali chcete po ukončení smlouvy přesednout do dalšího modelu nebo vůz vrátit svému BMW invelt Praha a Plzeň.
 •  Na své BMW si také můžete vzít úvěr.

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

BMW řady 6 Gran Turismo (G32) zaujme elegantním a originálním designem, vysokou mírou komfortu a suverénní jízdní dynamikou. Výrazný vzhled je nyní zásluhou masky chladiče ve tvaru ledvinek s upraveným tvarem a nově řešených světlometů ještě progresivnější. Luxusní a mimořádně prostorný interiér poskytuje špičkový komfort a s propracovanými detaily, jako jsou kožený sportovní volant nebo leskle černý povrch vybraných ovladačů, působí jak dynamicky, tak elegantně. 

I přes značné rozměry působí vůz zásluhou plynule navržených linií, střechy svým tvarem evokujícím kupé, široké zádi, nepravidelně tvarovaných koncovek výfuku a mnoha dynamicky navržených detailů příjemně sportovně. Ve spojení s dokonale naladěným podvozkem není žádná cesta v BMW řady 6 Gran Turismo dost dlouhá. 

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW ŘADY 6 V INVELTU

*pokud se vám žádný vůz nezobrazuje, aktuálně nemáme skladem.

Motory a převodovky: Mild hybridní technika a pohon všech kol xDrive pro všechny šestiválcové motory. Nové BMW řady 6 Gran Turismo posunuje sportovnost a současně hospodárnost na zcela novou úroveň i zásluhou nových motorů. Konzistentní elektrifikace je v případě nového BMW řady 6 Gran Turismo jasně patrná z mild hybridní technologie využívající 48V startér-generátor, která je standardní součástí všech nabízených motorů. Hospodárnost nových motorů zlepšuje schopnost rekuperace kinetické energie, přičemž radost z jízdy zintenzivňuje dodatečný výkon 8 kW/11 k, kterými startér-generátor může pomoci spalovacímu motoru. Nabídka motorů určená pro nové BMW   řady 6 Gran Turismo pokrývá výkonové spektrum od 140 kW/190 k do 250 kW/340 k. Všechny moderní motory přitom již nyní plní emisní normu Euro 6d, jež vstoupí v platnost v roce 2021.

Motory s optimalizovanou technologií BMW TwinPower Turbo. 
Mild hybridní technologie dále zlepšuje vlastnosti nejnovější generace zážehových a vznětových motorů BMW TwinPower Turbo nového BMW řady 6 Gran Turismo. Zážehové motory (jeden čtyřválec a jeden šestiválec) disponující dvoukomorovými turbodmychadly, přímým vstřikováním s tlakem až 350 bar a plně variabilním rozvodem s technologiemi VALVETRONIC a Double-VANOS. Výfukové svody, integrované do hlavy válců chlazené vodou, jsou součástí jak čtyřválcového motoru s výkonem 190 kW/258 k, který pohání modely BMW 630i Gran Turismo, tak řadového šestiválce s výkonem 245 kW/333 k v modelu BMW 640i xDrive Gran Turismo.

Dvoustupňové přeplňování dvěma turbodmychadly a nejnovější generace přímého vstřikování common-rail jsou technologickým základem tří vznětových motorů (jednoho čtyřválcového a dvou šestiválcových) nového BMW řady 6 Gran Turismo. Čtyřválcový motor o výkonu 140 kW/190 k, pracující pod kapotou BMW 620d Gran Turismo, je navíc vybaven vylepšenou verzí systému přímého vstřikování Common-Rail s novými solenoidovými vstřikovači pracujícími s tlakem až 2500 bar. Řadový šestiválec pohánějící BMW 630d Gran Turismo, a BMW 630d xDrive Gran Turismo, poprvé využívá dvoustupňové přeplňování dvojicí turbodmychadel. Variabilní geometrie rozváděcích lopatek nízkotlakého turbodmychadla umožňuje plynulý nárůst výkonu. Druhý řadový vznětový šestiválec nového BMW řady 6 Gran Turismo ve své nejnovější inkarnaci generuje impozantní výkon 250 kW/340 k a pohání nové BMW 640d xDrive Gran Turismo. V tomto případě jsou obě turbodmychadla vybavena technologií variabilních rozváděcích lopatek. 

BMW řady 6 GT | Zajímá Vás více? Napište nám.

Zaujalo Vás BMW řady 6 GT? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

SOUVISEJÍCÍ MODELY S BMW ŘADY 6 GT

BMW řady 5 Sedan z boku

BMW ŘADY 5 SEDAN

BMW řady 5 je ztělesněním sportovního manažerského  sedanu. Už na první pohled přesvědčí jasně rozpoznatelnou stylovou  sportovností, která je vyjádřena hlavně dynamickou siluetou a vytříbeným  stylem designu. Čisté plochy a jednoznačné kontury propůjčují  elegantnímu exteriéru moderní a technicistní výraz. 

Elegantní a  funkční interiér doplňuje inovativnost vozu vytvořená spojením  pokrokových technologií a sportovních prvků výbavy. V kombinaci s  působivou jízdní dynamikou a průkopnickou technikou poskytuje BMW řady 5 Sedan komfort, sebevědomí a především výjimečnou úroveň ryzí radosti z jízdy, které se projeví na krátkých i dlouhých cestách.

Více informací o BMW řady 5 Sedan

Nové BMW řady 7 Sedan (2022)

Ryzí elegance a okouzlení pro všechny smysly vytváří v novém BMW řady 7 Sedan dokonale prémiové jízdní zážitky:

 • Působivé okamžiky při příchodu.
 • Krystalické světlomety a osvětlená BMW maska ve tvaru ledvinek Iconic Glow.
 • Atmosféra luxusního salónku v interiéru zásluhou režimů My Modes.
 • Zážitek jako v kině díky 31,3" displeji Theather Screen pro cestující na zadních sedadlech.


Více informací o BMW řady 7 Sedan

MOŽNOSTI DESIGNU BMW ŘADY 6 GT

BMW řady 6 GT - M paket

M paket

BMW řady 6 GT - Sériové provedení

Sériové provedení

MOTORIZACE BMW ŘADY 6

BMW řady 6 GT - BMW 620d GT

BMW 620d Gran Turismo

Pohon: Pohon zadních kol

Výkon motoru: 140 kW (190 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 7,9 s

Spotřeba (kombinace): 5,9 − 5,4 l / 100 km

Emise CO2: 156 − 140 g/km

Cena s DPH: 1 742 000 Kč 

BMW řady 6 GT - BMW 620d xDrive GT

BMW 620d xDrive Gran Turismo

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 140 kW (190 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 8 s

Spotřeba (kombinace): 6,3 − 5,6 l / 100 km

Emise CO2: 164 − 147 g/km

Cena s DPH: 1 812 200 Kč 

BMW řady 6 GT - BMW 630d GT

BMW 630d Gran Turismo

Pohon: Pohon zadních kol

Výkon motoru: 210 kW (286 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 6,1 s

Spotřeba (kombinace): 6,3 − 5,7 l / 100 km

Emise CO2: 166 − 150 g/km

Cena s DPH: 1 929 200 Kč 

BMW řady 6 GT - BMW 630d xDrive GT

BMW 630d xDrive Gran Turismo

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 210 kW (286 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 5,9 s

Spotřeba (kombinace): 6,7 − 6 l / 100 km

Emise CO2: 177 − 157 g/km

Cena s DPH: 2 000 700 Kč 

BMW řady 6 GT - BMW 630i GT

BMW 630i Gran Turismo

Pohon: Pohon zadních kol

Výkon motoru: 180 kW (245 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 6,7 s

Spotřeba (kombinace): 7,9 − 7,1 l / 100 km

Emise CO2: 179 − 160 g/km

Cena s DPH: 1 805 700 Kč 

BMW řady 6 GT - BMW 640d xDrive GT

BMW 640d xDrive Gran Turismo

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 250 kW (340 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 5,3 s

Spotřeba (kombinace): 6,8 − 6,2 l / 100 km

Emise CO2: 178 − 163 g/km

Cena s DPH: 2 122 900 Kč 

BMW řady 6 GT - BMW 640i GT

BMW 640i Gran Turismo

Pohon: Pohon zadních kol

Výkon motoru: 245 kW (333 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 5,5 s

Spotřeba (kombinace): 8,3 − 7,7 l / 100 km

Emise CO2: 189 − 176 g/km

Cena s DPH: 1 956 500 Kč 

BMW řady 6 GT - BMW 640i xDrive GT

BMW 640i xDrive Gran Turismo

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 245 kW (333 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 5,4 s

Spotřeba (kombinace): 8,8 − 8,2 l / 100 km

Emise CO2: 201 − 187 g/km

Cena s DPH: 2 028 000 Kč 

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW ŘADY 6 | 620d Gran Turismo (Q3/2022)


Cena základního modelu s DPH: 1 742 000 Kč


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW ŘADY 6 GT

Podvozek: Příkladná vyváženost a komfort při cestách na dlouhé vzdálenosti. Jednou ze specifických vlastností nového BMW řady 6 Gran Turismo je spojení sportovní obratnosti a suverénního komfortu při dlouhých cestách. Také v případě tohoto modelu je samozřejmostí kombinace dlouhého rozvoru náprav a rozchodu kol doplněná velmi tuhou, ale přitom lehkou strukturou karoserie, a rozložení hmotnosti mezi nápravy v poměru 50:50. 

Standardní výbavou nového BMW řady 6 Gran Turismo je samonivelační vzduchové odpružení zadní nápravy, udržující bez ohledu na zatížení stálou světlou výšku a poskytující   účinné tlumení vibrací. Standardní výbavou je rovněž posilovač řízení Servotronic, který mění svůj posilový účinek v závislosti na rychlosti jízdy. BMW řady 6 Gran Turismo ale v oblasti podvozku nabízí mnoho dalších možností přizpůsobení osobním nárokům každého zákazníka.

V seznamu volitelné výbavy jsou také samostatné elektronicky řízené tlumiče, jež mění charakteristiku nejen pro stlačení, ale také roztažení. Samozřejmě reagují na aktuální jízdní situaci a zvolený jízdní režim. K dispozici je nastavení SPORT, SPORT+, COMFORT a COMFORT+. Jedním z volitelně dostupných prvků je vzduchové odpružení na obou nápravách, jehož součástí jsou elektronicky řízené tlumiče. V závislosti na jízdních podmínkách a požadavku řidiče dokáže automobil měnit charakteristiku jak odpružení, tak tlumení. Vzduchový podvozek využívá ke své činnosti elektrický vzduchový kompresor a tlakový zásobník. Dodávka vzduchu ke každému kolu se reguluje odděleně, což kromě jiného umožní vyrovnávat možné rozdíly v zatížení   vozu. Systém také poskytuje manuální změnu světlé výšky, a to   konkrétně o 20 mm směrem vzhůru, což usnadní například průjezd sekcí mimo silnice. Po překonání rychlosti 35 km/h se světlá výška automaticky vrátí do standardní úrovně. Světlou výšku lze stiskem tlačítka také o 10 mm snížit, což se děje v rychlostech nad 120 km/h nebo v režimu SPORT automaticky.

Podvozek Executive Drive přidává ke vzduchovému odpružení na obou nápravách navíc aktivní stabilizátory. Servomotory tohoto systému zajišťují rychlé a precizní reakce, které zvýšením tuhosti vyrovnávají náklony karoserie a naopak jejím snížením dokáží lépe pohlcovat nerovnosti vozovky na jedné ze stran vozu.

Integrální aktivní řízení nyní nabízí větší pomoc při manévrování v nízkých rychlostech a je vzorem preciznosti a komfortu. Tento systém lze také kombinovat s BMW xDrive; umožňuje zatáčet s větší obratností, snadněji měnit jízdní pruhy a svižněji se proplétat městským provozem tím, že podle potřeby natáčí zadní kola až o tři   stupně. Množství otáček volantem snižuje variabilní převod řízení na přední nápravě. U Integrovaného aktivního řízení se nyní při jízdě extrémně nízkou rychlostí, tj. pod 3 km/h, natáčejí zadní kola v opačném směru než kola přední. 

Volitelné M sportovní brzdy jsou k dispozici se   třmeny nesoucími loga M a lakovanými kromě klasické modré barvy také červenou. 

BMW 6 GT z boku v pohybu
BMW řady 6 GT - Adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách.

Adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách.

Adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách zajišťuje extrémní jízdní komfort a vynikající dynamiku. Na rozdíl od ocelového podvozku, je vzduchové odpružení tvořeno vzduchem napiněnými gumovými elementy, které pomocí plynulé změny tlaku vzduchu zajišťují stálou světlou výšku, a to bez ohledu na zvolený jízdní režim nebo hmotnost nákladu.

BMW řady 6 GT - BMW xDrive.

BMW xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění nejlepší možné trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách, a tím dále zlepšuje agilitu.

BMW řady 6 GT - Integrální aktivní řízení

Integrální aktivní řízení

Integrální aktivní řízení kombinuje v závislosti na úhlu natočení volantu proměnný převod řízení s aktivním řízením zadních kol. V nižších rychlostech se zadní kola natáčejí opačně než přední. Tím se usnadňuje manévrování a zlepšuje agilita. Od rychlosti přibližně 60 až 80 km/h se zadní kola natáčejí stejným směrem jako přední. Tím se zvyšuje stabilita a zlepšuje komfort.


DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO. 

Asistenční systémy jsou dalším krokem k automatizované jízdě. BMW řady 6 Gran Turismo je známé rozsáhlou nabídkou inteligentních a propojených asistenčních systémů. V novém provedení jim přibylo několik nových funkcí, které opět o kousek přiblíží budoucí automatizovanou jízdu. Spolu s novými funkcemi souvisí nové uspořádání ovládacích tlačítek na volantu pro jejich snadnější používání. Standardní výbavou nového BMW řady 6 Gran Turismo je kromě jiného systém udržování rychlosti s brzdnou funkcí a asistent hlídající pozornost řidiče. 

Stejně jako tomu bylo v případě odcházejícího modelu, jsou v seznamu   volitelné výbavy připraveny následující systémy, jež využívají ke své činnosti kamery a radary:

 • Adaptivní systém udržování rychlosti s funkcí Stop&Go
 • Ukazatel rychlostních limitů s indikací zákazu předjíždění a příchozích rychlostních omezení
 • Upozornění na nebezpečí nárazu s brzdnou funkcí s upozorněním na  chodce a cyklisty


Rozšířená výbava Driving Assistant v novém BMW řady 6 Gran Turismo obsahuje následující systémy:

 • Upozornění na nechtěné opuštění jízdního pruhu, nově s funkcí automatického návratu
 • Upozornění na přítomnost vozu v mrtvých úhlech zpětných zrcátek při změně jízdního pruhu
 • Manuální asistent maximální povolené rychlosti s indikací zákazu předjíždění a příchozích rychlostních omezení
 • Upozornění na nebezpečí nárazu s brzdnou funkcí a s upozorněním na chodce a cyklisty
 • Upozornění na vozidla přijíždějící vzadu ze strany
 • Upozornění na riziko nárazu zezadu


Komplexní komfort a bezpečnost poskytuje volitelná výbava Driving Assistant Professional:

 • Asistent řízení a jízdy v jízdním pruhu s funkcí aktivní navigace v jízdních pruzích a s asistentem změny jízdního pruhu
 • Asistent udržování v jízdním pruhu s aktivní ochranou před bočním nárazem (obsahuje upozornění na nechtěné opuštění jízdního pruhu     a upozornění na přítomnost vozu v mrtvých úhlech zpětných zrcátek)
 • Asistent zastavení v nouzové situaci
 • Automatický asistent maximální rychlosti
 • Upozornění na vozidla přijíždějící ze stran vpředu
 • Asistent vyhýbání
 • Asistent upozornění na křižovatku s nutností dát přednost v jízdě
 • Upozornění na jízdu v protisměru (nájezdy na dálnice, kruhové     objezdy, jednosměrné ulice)
 • Automatická formace pro vytvoření záchranářské uličky na dálnicích – novinka debutující v BMW řady 6 Gran Turismo
BMW 6 GT DISPLEJ
BMW řady 6 GT - Couvací asistent.

Couvací asistent.

Couvací asistent si zapamatuje nejméně 50 m cesty při jízdě dopředu rychlostí do 35 km/h a v případě potřeby je schopen ji zopakovat při couvání. Řidiči tím usnadní práci, protože ten se může soustředit pouze na sledování okolí vozu.

BMW řady 6 GT - Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.


BMW řady 6 GT - Laserové světlomety BMW Laserlight.

Laserové světlomety BMW Laserlight.

Laserové světlomety BMW Laserlight v režimu dálkových světel a v závislosti na rychlosti jízdy vyzařují světlo do vzdálenosti až 650 metrů, což je téměř dvojnásobná vzdálenost než u běžných světlometů. Lépe osvětlená silnice ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré prvky a nápisy BMW Laser jednoznačně podtrhují technologické standardy a sportovní charakter vozu.

Parkovací asistent dostal nově funkci couvacího asistentu, který dokáže po zastavení vycouvat trasu do vzdálenosti 50m  ve stejné trajektorii, v níž vůz přijel. Přehled o situaci před vozem zajistí nová funkce 3D vizualizace okolí vozu, zobrazovaná v  přístrojovém panelu.

Zobrazení a ovládání, BMW Connected a ConnectedDrive: Operační systém BMW Operating System 7.0 se otevírá novým digitálním službám. Příchod operačního systému BMW  Operating System 7 přináší do BMW řady 6 Gran Turismo intuitivní způsob  obsluhy a další nové digitální služby. Standardní výbavou je BMW Live Cockpit Professional,  jehož součástí je dvojice displejů s úhlopříčkou 12,3 palce. Účinnou a  přirozenou interakci mezi řidičem a jeho vozem zajišťuje  konfigurovatelný obsah displeje a různé další možnosti individualizace. 

Pokud jde o digitální služby, jedním z nejzásadnějších nových prvků výbavy nového BMW řady 6 Gran Turismo jsou BMW Maps. Tento cloudový systém má výrazně lepší výkon a může se pochlubit  intuitivním zadáváním cíle a vynikající přesností. Navigační systém nové generace také nabízí extrémně rychlý výpočet trasy, prováděný dynamicky a v krátkých intervalech na základě přesných dopravních informací v reálném čase RTTI. Trasa je vypočítávána tzv. předběžným způsobem, což  znamená, že do výpočtu očekávané doby příjezdu je zahrnut dopravní provoz po celé její délce. Kompletní dopravní informace jsou nyní k dispozici také pro větší počet silnic nižších tříd. Online přenášené dopravní výstrahy ostatních vozů BMW se díky propojené navigaci dostanou k řidiči ještě rychleji. Tato vylepšení pomáhají vypočítat velmi přesný odhad času příjezdu a zlepšují navigování. BMW Maps také umějí pomocí  funkce Connected Parking poskytnout ještě účinnější pomoc v situacích, kdy řidiči hledají parkovací místo v blízkosti cíle. Známé služby On-Street Parking Information a ParkNow byly inteligentním způsobem začleněny do funkčnosti map BMW Maps. 

Jedním z nejvýznamnějších pokroků, pokud jde o konektivitu, je vylepšená integrace chytrých  telefonů, která je nyní součástí standardní výbavy. Kromě funkce Apple CarPlay, jež je dostupná od roku 2017, bude operační systém nového BMW řady 6 Gran Turismo od července 2020 komunikovat také s Android Auto

Vždy aktuální: Nová funkce Remote Software Upgrade pro bezdrátové aktualizace. Operační systém BMW Operating System 7.0 přináší do BMW řady 6 Gran  Turismo také funkci Remote Software Upgrade, která bude vůz dálkově aktualizovat nejnovějším softwarem. Všechny aktualizace lze importovat  bezdrátově, a to přes chytrý telefon aplikací BMW Connected nebo napřímo  pomocí zabudované SIM karty. 

Drive Recorder pro zaznamenání jízdy nebo nestandardní situace. Drive Recorder, který tvoří standardní stereo kamera umístěná vedle vnitřního zpětného zrcátka, lze do vozidla namontovat později. Nahrávky mohou mít délku až 40 sekund, přičemž po aktivaci nahrávání je zaznamenáno 20  sekund před stiskem tlačítka a následně se nahraje dalších 20 sekund. V případě kolize se automaticky zaznamená 20 sekund před nárazem a 20 sekund po něm.

BMW řady 6 GT - BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 12,3" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.

BMW řady 6 GT - Integrace chytrého telefonu.

Integrace chytrého telefonu.

Proč se ve svém BMW obejít bez funkcí svého chytrého telefonu, když je můžete používat tak, jak jste zvyklí? Těsné propojení chytrého telefonu s vozidlem například zajišťuje bezdrátové fungování funkcí Apple CarPlay® a Android Auto®. Díky nim můžete i ve voze snadno používat oblíbené funkce a různé aplikace.

BMW řady 6 GT - Paket Connected Professional.

Paket Connected Professional.

Concierge Service, Remote Services, BMW Maps, integrace chytrého telefonu, Apple CarPlay a Android Auto nebo In-Car Experiences? Proč objednávat jednotlivé možnosti, když můžete mít všechno? S paketem Connected Professional můžete využívat tyto služby od BMW ConnectedDrive.

BMW řady 6 GT - Remote Software Upgrade.

Remote Software Upgrade.

Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce Vašeho BMW.

DESIGN EXTERIÉRU

Design exteriéru: Ostřejší výraz a nepřehlédnutelná sportovnost. Přední a zadní část nového BMW řady 6 Gran Turismo vycházejí z aktuálního designového stylu značky. Rozměrné a čistě tvarované plochy jsou ohraničené jen malým množstvím linií, což automobilu dodává výrazný a osobitý vzhled s neodmyslitelnou dávkou sportovnosti. Působivost přední části dodává nově navržená BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek společně s novými světlomety. Ledvinky masky chladiče jsou nyní širší a ve své spodní části více zasahují do předního nárazníku. Obě části masky chladiče jsou lemovány společným rámečkem a jejich svislé lamely v horní části vystupují výrazně směrem vpřed. 

Nově tvarované nižší světlomety standardně disponující matrixovou LED technikou s neoslňujícím asistentem dálkových světel BMW Selective Beam a jsou dalšími prvky, které přední část BMW řady 6 Gran Turismo opticky rozšiřují. Čistá grafika světel je zvýrazněna dvojicí segmentů denního svícení ve tvaru písmene L pro každý ze světlometů. Volitelně jsou k dispozici Adaptivní LED světlomety s matrixovou technikou, které mohou doplnit ještě laserové světlomety BMW Laserlight s dosvitem v režimu dálkových světel až 650 metrů.

Také tvary předního i zadního nárazníku opticky zvětšují šířku nového BMW řady 6 Gran Turismo (G32). Spodní část nárazníku je rozdělena na tři části, z nichž krajní tvoří otvory pro vzduchové clony zlepšující obtékání předních kol vzduchem. M sportovní paket přidává další zdokonalení aerodynamiky a vyznačuje se nově pojatou mřížkou.   Přepracován byl též zadní nárazník, který je nyní celkově jednodušší a navržený tak, aby zdůraznil své horizontální linie. Novinkou u M sportovního paketu je jeho střední spodní část tvořící velký difuzor. Koncovky výfuku integrované na pravé a levé straně zaujmou svým lichoběžníkovým tvarem.

BMW ŘADY 6 GT zepředu
BMW řady 6 GT M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy s vícepístkovými pevnými třmeny v tmavě modrém provedení a s logem M se vyznačují mimořádným brzdným výkonem. Jsou přizpůsobeny velmi vysokému dynamickému potenciálu vozu i mimořádně sportovnímu jízdnímu stylu, zajišťují vynikající brzdný výkon za mokra.

DESIGN INTERIÉRU

Interiér: Moderní funkčnost a propracovaná luxusní atmosféra. Specifickým rysem interiéru nového BMW řady 6 Gran Turismo je propojení různých vlastností. Na jednu stranu je přítomna typická sportovnost, ovšem současně jsou sedadla umístěna výše, než bývá obvyklé, což zvyšuje komfort nejen na cestách na dlouhé   vzdálenosti. Typickou silnou stránkou nového BMW řady 6 Gran Turismo je také prvotřídní kvalita použitých materiálů a prvků výbavy i mimořádná úroveň vnitřního prostoru. Předností je unikátní koncepce interiéru, jež ctí přístup obvyklý u luxusních kupé, ovšem v tomto případě je spojený s ojedinělou variabilitou a moderní přizpůsobivostí pro každodenní život. 

Vysoko elektricky otevíratelné zadní víko odkryje zavazadlový prostor s objemem 600 litrů. Opěradla zadních sedadel dělená v poměru 40:20:40 lze stiskem tlačítka v zavazadlovém prostoru odjistit a nezávisle sklopit. Tím lze zvětšit prostor pro přepravu nákladu až na 1800 l. Dvoudílný pevný kryt zavazadlového prostoru je možné snadno složit pod jeho podlahu. 

Nové BMW řady 6 Gran Turismo (G32) se vyznačuje nově navrženými ovladači na středové konzole v leskle černém provedení a novinkou je též hnědé kontrastní prošívání pro černě čalouněnou palubní desku materiálem Sensatec. Kůží čalouněný volant je vybaven nově rozvrženými ovládacími tlačítky pro snadnější obsluhu zábavních funkcí, ale také asistenčních systémů. Tradičně široká je též nabídka sedadel, k dispozici jsou například klimatizovaná přední sedadla s masážní funkcí nebo zadní sedadla s možností elektrického nastavení sklonu opěradel. Integrace operačního systému BMW Operating System 7.0 umožnila nové způsoby ovládání různých funkcí vozu během cesty i ze zadních sedadel. 

BMW ŘADY 6 GT Design interiéru
Keramické povrchy ovladačů.

Keramické povrchy ovladačů.

Exkluzivní keramické povrchy voliče převodovky, otočných ovladačů pro nastavení teploty a hlasitosti a rovněž rámečku kolem ovladače iDrive dodávají interiéru mimořádně kvalitní a luxusní výraz.

Panoramatická skleněná střecha.

Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.


DÍLÝ BMW M PERFORMANCE PARTS

Díly BMW M Performance Parts: Zlepšení agility a dynamiky každým speciálně vyrobeným dílem. Sportovní charakter a poskytovanou radost z jízdy nového BMW řady 6 Gran Turismo mohou dále posílit produkty BMW M Performance Parts. Tyto  prvky z nabídky BMW Originálního příslušenství byly vyvinuty na základě zkušeností BMW M GmbH a jsou zaměřené na posílení sportovních vlastností nového BMW řady 6 Gran Turismo, stejně jako na dodání sportovnějšího stylu jeho exteriéru i interiéru. Samozřejmostí je expresivní design, exkluzivní materiály a prvotřídní kvalita, jež přinášejí ducha automobilových závodů na silnici.

BMW ŘADY 6 GT M SPORT
BMW řady 6 GT - M Performance karbonové kryty zpětných zrcátek.

M Performance karbonové kryty zpětných zrcátek.

Výrazné kryty vnějších zpětných zrcátek M Performance jsou ručně vyrobeny z karbonu a podtrhují vysokou technickou úroveň vozidla. Jejich dynamický design posiluje celkovou přitažlivost a dodává vozu individuální dotyk sportovnosti.

BMW řady 6 GT - M Performance matně černé polepy

M Performance matně černé polepy

Sportovnost na palubě: Černo stříbrná nalepovací fólie M Performance posiluje individualitu a sportovní vzhled vozu. Je umístěna nad nástavci prahů a ladí s typickým designem a proporcemi.

BMW řady 6 GT - M Performance volant.

M Performance volant.

Pevně uchopitelná fakta: Alcantara použitá v oblastech úchopu volantu M Performance zajistí jeho mimořádně příjemné a pevné držení takže přináší ještě přímější zážitek ze zatáčení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují odkaz motorsportu.

FOTOGALERIE

KATALOG BMW ŘADY 6

BMW ŘADY 6 GT zezadu

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW ŘADY 6 GT

Objevte výkonné zážehové a vznětové motory, ale i rozměry a další technické údaje BMW řady 6 Gran Turismo

Technické údaje BMW 630i Gran Turismo

Výkon systému

Druh pohonu Zážehový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 180 (245) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 400 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon zadních kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 4 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 1 998 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 180 (245) / 4500 - 6500 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 400 / 1600 - 4000 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 6,7 

Rozměry

Délka/šířka/výška 5 091 / 1 902 / 1 538 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2158 (1085 / 1073) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 3 070 / 12,3 
Světlá výška v mm 138 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 860 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 450 
Povolené zatížení (kg) 665 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 230 / 1 380 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 100 / 2 100 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 600 - 1800 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/60 R17 99 Y 
Pneumatiky vzadu 225/60 R17 99 Y 
Kola vpředu 7,5Jx17 LM 
Kola vzadu 7,5Jx17 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 7,1 - 7,9 
Objem palivové nádrže (l) 68 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 160 - 179 

Technické údaje BMW 640i Gran Turismo

Výkon systému

Druh pohonu Zážehový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 245 (333) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 450 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon zadních kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 998 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 245 (333) / 5500 - 6250 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 450 / 1600 - 4800 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 5,5 

Rozměry

Délka/šířka/výška 5 091 / 1 902 / 1 538 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2158 (1085 / 1073) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 3 070 / 12,3 
Světlá výška v mm 138 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 930 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 510 
Povolené zatížení (kg) 655 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 190 / 1 400 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 100 / 2 100 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 600 - 1800 

Kola

Pneumatiky vpředu 245/50 R18 100 Y 
Pneumatiky vzadu 245/50 R18 100 Y 
Kola vpředu 8Jx18 LM 
Kola vzadu 8Jx18 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 7,7 - 8,3 
Objem palivové nádrže (l) 68 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 176 - 189 

Technické údaje BMW 640i xDrive Gran Turismo

Výkon systému

Druh pohonu Zážehový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 245 (333) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 450 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 998 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 245 (333) / 5500 - 6250 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 450 / 1600 - 4800 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 5,4 

Rozměry

Délka/šířka/výška 5 091 / 1 902 / 1 540 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2158 (1085 / 1073) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 3 070 / 12,5 
Světlá výška v mm 138 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 985 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 575 
Povolené zatížení (kg) 665 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 240 / 1 420 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 100 / 2 100 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 600 - 1800 

Kola

Pneumatiky vpředu 245/50 R18 100 Y 
Pneumatiky vzadu 245/50 R18 100 Y 
Kola vpředu 8Jx18 LM 
Kola vzadu 8Jx18 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 8,2 - 8,8 
Objem palivové nádrže (l) 68 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 187 - 201 

Technické údaje BMW 620d Gran Turismo

Výkon systému

Druh pohonu Vznětový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 140 (190) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 400 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon zadních kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 4 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 1 995 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 140 (190) / 4 000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 400 / 1750 - 2500 

Výkon

Maximální rychlost 220 
Zrychlení 7,9 

Rozměry

Délka/šířka/výška 5 091 / 1 902 / 1 538 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2158 (1085 / 1073) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 3 070 / 12,3 
Světlá výška v mm 138 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 910 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 490 
Povolené zatížení (kg) 655 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 150 / 1 420 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 100 / 2 100 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 600 - 1800 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/60 R17 99 Y 
Pneumatiky vzadu 225/60 R17 99 Y 
Kola vpředu 7,5Jx17 LM 
Kola vzadu 7,5Jx17 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 5,4 - 5,9 
Objem palivové nádrže (l) 66 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 140 - 156 

Technické údaje BMW 620d xDrive Gran Turismo

Výkon systému

Druh pohonu Vznětový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 140 (190) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 400 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 4 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 1 995 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 140 (190) / 4 000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 400 / 1750 - 2500 

Výkon

Maximální rychlost 218 
Zrychlení 8 

Rozměry

Délka/šířka/výška 5 091 / 1 902 / 1 540 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2158 (1085 / 1073) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 3 070 / 12,5 
Světlá výška v mm 138 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 965 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 550 
Povolené zatížení (kg) 660 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 200 / 1 435 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 100 / 2 100 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 600 - 1800 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/60 R17 99 Y 
Pneumatiky vzadu 225/60 R17 99 Y 
Kola vpředu 7,5Jx17 LM 
Kola vzadu 7,5Jx17 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 5,6 - 6,3 
Objem palivové nádrže (l) 66 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 147 - 164 

Technické údaje BMW 630d Gran Turismo

Výkon systému

Druh pohonu Vznětový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 210 (286) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 650 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon zadních kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 210 (286) / 4 000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 650 / 1500 - 2500 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 6,1 

Rozměry

Délka/šířka/výška 5 091 / 1 902 / 1 538 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2158 (1085 / 1073) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 3 070 / 12,3 
Světlá výška v mm 138 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 005 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 575 
Povolené zatížení (kg) 645 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 215 / 1 425 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 100 / 2 100 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 600 - 1800 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/60 R17 99 Y 
Pneumatiky vzadu 225/60 R17 99 Y 
Kola vpředu 7,5Jx17 LM 
Kola vzadu 7,5Jx17 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 5,7 - 6,3 
Objem palivové nádrže (l) 66 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 150 - 166 

Technické údaje BMW 630d xDrive Gran Turismo

Výkon systému

Druh pohonu Vznětový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 210 (286) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 650 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 210 (286) / 4 000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 650 / 1500 - 2500 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 5,9 

Rozměry

Délka/šířka/výška 5 091 / 1 902 / 1 540 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2158 (1085 / 1073) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 3 070 / 12,5 
Světlá výška v mm 138 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 065 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 640 
Povolené zatížení (kg) 650 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 280 / 1 445 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 100 / 2 100 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 600 - 1800 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/60 R17 99 Y 
Pneumatiky vzadu 225/60 R17 99 Y 
Kola vpředu 7,5Jx17 LM 
Kola vzadu 7,5Jx17 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 6 - 6,7 
Objem palivové nádrže (l) 66 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 157 - 177 

Technické údaje BMW 640d xDrive Gran Turismo

Výkon systému

Druh pohonu Vznětový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 250 (340) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 700 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 250 (340) / 4 400 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 700 / 1750 - 2250 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 5,3 

Rozměry

Délka/šířka/výška 5 091 / 1 902 / 1 540 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2158 (1085 / 1073) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 3 070 / 12,5 
Světlá výška v mm 138 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 085 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 685 
Povolené zatížení (kg) 675 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 310 / 1 465 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 100 / 2 100 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 600 - 1800 

Kola

Pneumatiky vpředu 245/50 R18 100 Y 
Pneumatiky vzadu 245/50 R18 100 Y 
Kola vpředu 8Jx18 LM 
Kola vzadu 8Jx18 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 6,2 - 6,8 
Objem palivové nádrže (l) 66 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 163 - 178 
BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW ŘADY 6 GT

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW ŘADY 6 GT


Vylepšete si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na  všech místech.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW ŘADY 6

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW ŘADY 6 GT

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW řady 6 GT.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW ŘADY 6 GT

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW ŘADY 6 GT

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 6 GT.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW řady 6 GT? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Dokumenty:

CZ:Nové_BMW_řady_6_Gran_Turismo.-1.PDF

EN:The_new_BMW_6_Series_Gran_Turismo_-_Long_Version..PDF


Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW 640i xDrive:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8–8,2
Emise CO2 v g/km (kombinované): 187 - 201


Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady  (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu  v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp


**  Při teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim  tohoto plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na  provozní teplotu po ujetí několika kilometrů.


Veškeré  technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje  právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním  provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: BMW CZ, bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů