Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE X4 | BMW X4 | Srdce dravce, nenápadné a speciální (G02)

6855 BMW invelt 7. 9. 2021 #BMW #invelt #X4
THE X4 | BMW X4

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW X4 S FINANCOVÁNÍM

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

sFINANCOVÁNÍ BMW ŘADY X4 - BMW ÚVĚR JOY

FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY X4 - JOY EDICE - BMW ÚVĚR SELECT

 • 30 % akontace
 • Měsíční splátka 19 190 Kč bez DPH
 • Pouze pro podnikatele a společnosti
 • Délka financování 48 měsíců
 • Roční nájezd 15 000 km
 • Limitované množství vozů do 31.3.2023


PODMÍNKY:

 • Možnost jednorázového odpočtu celé DPH z kupní ceny na počátku splácení pro plátce DPH.
 • Splátky úvěru nejsou zatíženy DPH.
 • Na konci smlouvy nastavena poslední navýšená splátka
  3 možnosti ukončení smlouvy:
  • Využijte odkupu vozu leasingovou společností nebo třetí osobou 
  • Ponechání vozu a zaplacení poslední navýšené splátky nebo 
  • Rozložení poslední navýšené splátky do nové smlouvy a pokračování ve splácení


BMW ÚVĚR JOY: PODNIKATELSKÝ ÚVĚR S POSLEDNÍ NAVÝŠENOU SPLÁTKOU:

 • Snadno a flexibilně. 
 • BMW úvěr JOY je jednou z možností financování vašeho BMW, která nabízí individuální měsíční splátky a délku smlouvy od 24 do 60 měsíců. 
 • A to vše s možností rozhodnout se, zdali chcete po ukončení smlouvy přesednout do dalšího modelu nebo vůz vrátit svému BMW invelt Praha a Plzeň.
 •  Na své BMW si také můžete vzít úvěr.

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

Nový vzhled, vylepšená výbava a optimalizovaná struktura nabízené výbavy: BMW komplexně modernizovalo své úspěšné Sports Activity Coupé (SAC) BMW X4 (G02). Se vstupem do druhé fáze svého modelového cyklu je nyní sportovnější, modernější a více digitální. BMW X4 (G02) druhé generace přejímá novou přední část, přidává vlastní prvky s exkluzivní mřížkou chladiče BMW a nabízí mimořádně dynamickou zadní část. Modernizaci završuje moderní interiér s novými prvky výbavy a aktualizovaným infotainmentem.

BMW M GmbH současně modernizuje také M modely BMW X4.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW X4 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

BMW X4 | Zajímá Vás více? Napište nám.

Zaujalo Vás nové BMW X4? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

Celosvětový úspěch. Prémiová kupé varianta BMW X4 se těší velké oblibě po celém světě díky své charakteristické kombinaci výkonných pohonných jednotek a sportovní agility s robustním vzhledem a velkým prostorem pro rodinu nebo sportovní vybavení. Zdaleka největším trhem je Čína (>45 %) následovaná Evropskou unií (>20 %, z čehož přibližně třetina připadá na Německo) a USA (cca 15 %). 

BMW X4 je o něco sportovnější a extrovertnější a od roku 2014 si ho doposud pořídilo téměř 400 000 zákazníků. Uvedení nového BMW X4 na trh proběhne v srpnu 2021 po zahájení výroby v továrně ve Spartanburgu (USA). Nové BMW X4 si světovou premiéru odbyde na autosalonu v čínském Čcheng-tu (27. srpna až 5. září), zatímco evropská premiéra se uskuteční na IAA v Mnichově (7. až 12. září).

48V mild hybridní technologie se 48V startér-generátorem. Mild hybridní technologie používaná u všech spalovacích motorů využívá mimořádně výkonný 48V startér-generátor a další baterii, takže má výrazně rozšířené možnosti rekuperace kinetické energie. V případě nesešlápnutého plynového pedálu proměňuje generátor kinetickou energii na elektrickou, která se následně ukládá do 48V akumulátoru. Rekuperace při jízdě setrvačností je obzvláště intenzivní v režimu SPORT. Zpomalovací účinek, který vzniká při brzdění motorem, je využíván také při brzdění. Specifický brzdový systém známý z plug-in hybridních modelů zajišťuje vždy dostupnou a ještě větší množství paliva šetřící kombinaci elektrického a mechanického zpomalení.

Energie získaná rekuperací a uložená ve 48V akumulátoru se rovněž využívá k napájení 12V elektrického systému a k němu připojených elektrických systémů vozidla. Lze ji také použít k navýšení hnací síly. V tomto případě jde elektřina z doplňkového akumulátoru zpět do 48V startér-generátoru, který pak přebírá roli elektrického pohonu a pomáhá spalovacímu motoru. Motor tak může častěji pracovat v rozsahu zatížení ideálním z hlediska hospodárnosti, což přináší nižší spotřebu. 48voltový startér- generátor současně pomáhá spalovacímu motoru při akceleraci. Tento okamžitě dostupný dodatečný výkon 8 kW/11 k zlepšuje reakce spalovacího motoru a přidává mu na síle. Výsledkem jsou nenucené rozjezdy a lepší pružné zrychlení ve středních rychlostech.

SOUVISEJÍCÍ MODELY S BMW X4

BMW X5 z boku

BMW X5

BMW X5 (G05) je na trhu od roku 1999, během své éry prošlo několika proměnami a v BMW invelt vám chceme ukázat aktuální model BMW X5 s označením G05.

Nepřehlédnutelné   terénní vlastnosti a sebevědomé chování na nezpevněném povrchu kombinované s prémiovými vlastnostmi a typickou dynamikou BMW: to byl cíl, s nímž BMW před více než 20 lety představilo vozidlo zcela nové   kategorie Sport Activity Vehicle (SAV). Prvním zástupcem tohoto druhu bylo BMW X5, které se tak stalo zakladatelem rodiny BMW X a vedoucím hráčem na trhu prémiových automobilů s pohonem všech kol. A toto postavení si udržuje dodnes. 

Celosvětově se prodalo více než 2,2 milionu kusů BMW X5 ve třech generacích. A nový model posouvá laťku v oblasti designu a technologií o další kus výš. Nové BMW X5 se bude opět  vyrábět v závodě BMW ve Spartanburgu, který se nachází v  severoamerickém státě Jižní Karolína. Toto výrobní centrum modelů BMW X zajišťuje také výrobu BMW X3, BMW X4, BMW X6 a uvedené portfolio zanedlouho doplní BMW X7.

Více informací o BMW X5

BMW X4 M

Inspirativní rebelové: M modely BMW X4 M (F98) v sobě  spojují potenciál  vysokého výkonu s exkluzivitou M modelů a progresivní koncept BMW X4. Vyberte si ze čtyř výjimečných Sports Activity Coupé (SAV). 

BMW X4 M je plné ryzího DNA z motorsportu a nabízí úchvatnou  jízdní dynamiku na mimořádné úrovni, kterou dále umocňuje model BMW X4 M Competition, poskytující maximální výkon a exkluzivní výbavu pro vzrušující radost z jízdy na limitu. Modely BMW X4 M40i a BMW X4 M40d ze sebe dávají to nejlepší na jakémkoliv povrchu a přesvědčují chytrým spojením výkonu, komfortu a hospodárnosti.


Více informací o BMW X4 M

MOŽNOSTI DESIGNU BMW X4

BMW X4 - M40i

BMW X4 M40i

BMW X4 - xDrive30i

BMW X4 xDrive30i

BMW X4 - xDrive30i M Sport

BMW X4 xDrive30i M Sport

MOTORIZACE BMW X4

BMW X4 - xDrive20d

BMW X4 xDrive20d

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 140 kW (190 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 7,9 s

Spotřeba (kombinace): 6,5 − 5,7 l / 100 km

Emise CO2: 170 − 149 g/km

Cena s DPH: 1 536 600 Kč 

BMW X4 - xDrive30d

BMW X4 xDrive30d

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 210 kW (286 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 5,7 s

Spotřeba (kombinace): 7 − 6,1 l / 100 km

Emise CO2: 183 − 161 g/km

Cena s DPH: 1 723 800 Kč 

BMW X4 - xDrive30i

BMW X4 xDrive30i

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 180 kW (245 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 6,6 s

Spotřeba (kombinace): 8,5 − 7,5 l / 100 km

Emise CO2: 193 − 171 g/km

Cena s DPH: 1 669 200 Kč 

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW X4 | xDrive20d (Q3/2022)


Cena základního modelu s DPH: 1 536 600 Kč


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X4

8stupňová převodovka Steptronic pro všechny motory. Všechny verze motorů jsou kombinovány s 8stupňovou samočinnou převodovkou Steptronic, která je speciálně přizpůsobena charakteristikám příslušného motoru, a přispívá tak k nižší spotřebě paliva a nižším emisím díky vylepšené účinnosti. Všechny modely BMW X4 jsou standardně vybaveny jinak volitelnou 8stupňovou samočinnou převodovkou Steptronic Sport s řadicími páčkami na volantu a funkcí Launch Control.

BMW xDrive: přesné rozdělování hnací síly s vylepšenou účinností. Pohon všech kol BMW xDrive významně přispívá k všestrannému sportovnímu stylu nového BMW X4. Nejnovější vydání systému se vyznačuje sníženou hmotností a vylepšenou vnitřní účinností. Precizní elektronické řízení inteligentního pohonu všech kol navíc zajišťuje mimořádně sportovní rozdělování hnací síly, které je pro značku BMW typické. Díky upřednostňování zadních kol je zejména dynamická jízda v zatáčkách mimořádně intenzivním zážitkem. Kromě toho BMW xDrive zlepšuje jízdní stabilitu i trakci na nerovném terénu.

Mimořádně kvalitní podvozek s individuálním nastavením. BMW X4 (G02) nabízejí díky propracovanému a speciálně navrženému podvozku dostatek agility a vysokou úroveň jízdního komfortu. Všechny BMW X4 od M sportovního paketu výše jsou kromě M sportovního odpružení standardně vybaveny také variabilním sportovním řízením. Konstrukce elektromechanického posilovače řízení s nastavením zaměřeným na mimořádně dynamické jízdní vlastnosti zajišťuje vysokou přesnost při sportovním projíždění zatáček i vynikající stabilitu v přímém směru. Současně s tím umožňuje posilovač řízení Servotronic fungující v závislosti na rychlosti vozu pohodlné manévrování. S volitelným adaptivním podvozkem se elektronicky řízené tlumiče přizpůsobují podmínkám na silnici i stylu jízdy. Pro sportovní nebo komfortní základní nastavení jsou na výběr dvě mapy, které lze aktivovat voličem jízdních zážitků. Ke sportovním a bezpečným jízdním vlastnostem přispívá také výkonný odlehčený brzdový systém a stabilizační systém DSC (Dynamic Stability Control). Kromě protiblokovacího brzdového systému (ABS) a dynamické kontroly trakce (DTC) zahrnuje nabídka funkcí rovněž elektronickou uzávěrku diferenciálu ADB-X, regulaci brzdění v zatáčkách CBC, brzdový asistent DBC, asistent rozjezdu a kontrolu sjíždění z kopce HDC. Systém Performance Control, standardní výbava všech modelů BMW X4, zvyšuje agilitu rozdělováním hnacího momentu na jednotlivá zadní kola v závislosti na situaci.

BMW X4 z boku
BMW X4 - Automatická převodovka Steptronic Sport.

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda.

BMW X4 - BMW xDrive.

BMW xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění nejlepší možné trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci.

BMW X4 - Motory TwinPower Turbo.

Motory TwinPower Turbo.

Obě verze, tedy vznětová i zážehová, jsou pro maximální radost z jízdy poháněny 4válcem BMW TwinPower Turbo o objemu 2,0 I. Vynikají zejména svým působivým nárůstem síly a spontánní odezvou dokonce i v nízkých otáčkách.

BMW X4 - Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.

DESIGN EXTERIÉRU BMW X4

Mřížkovaná BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek jako exkluzivní rozlišovací prvek. Stejně jako u BMW X3, také v případě BMW X4 Sports Activity Coupé BMW výrazně upravilo přední a zadní část. Kupé kompletně přebírá novou přední část BMW X3 s přibližně o deset milimetrů nižšími světlomety, přepracovaným předním nárazníkem a zvětšenou a výraznější BMW maskou chladiče ve tvaru ledvinek. BMW X4 má však další exkluzivní rozlišovací prvek v podobě mřížkované struktury masky chladiče známé z jiných sportovních modelů BMW. Výplň masky chladiče má hliníkovou povrchovou úpravu, zatímco rámeček je stejně jako dříve vyveden v perleťovém chromu. Oproti BMW X3 jsou součástí standardní výbavy také Adaptivní LED světlomety s funkcí Matrix, na přání je k dispozici zatmavené provedení M Shadow Line. Jako volitelná výbava jsou pro BMW X4 připraveny také laserové světlomety BMW Laserlight s vysokou intenzitou a dlouhým dosahem.

Silueta kupé a přepracovaná záď. Typické proporce BMW s dlouhou kapotou, silně skloněným čelním sklem a dlouhým rozvorem dodávají BMW X4 protáhlý sportovní vzhled. Je o 55 milimetrů nižší než BMW X3, na délku jej převyšuje o 43 milimetrů a na šířku o 27 milimetrů. Díky nižším LED zadním světlometům, které zdůrazňují šířku vozidla a svým trojrozměrným designem nápadně vystupují z karoserie, má nyní zadní část modernizovaného BMW X4 ještě výraznější tvar. Nový zadní nárazník se zvýšeným podílem lakovaných ploch a nízko umístěnými vertikálními odrazkami se vyznačuje uspořádanějším vzhledem. Široké lichoběžníkové koncovky výfuku kopírují horizontální linie horní části. Pro BMW X4 (G02) jsou nyní na přání k dispozici také 19palcová aerodynamická kola BMW 842 v barvě Jet Black Bicolour.

M sportovní paket s výrazným zadním nárazníkem. S M sportovním paketem má BMW X4 také mřížkovanou BMW masku chladiče ve tvaru ledvinek s rámečkem v perleťovém chromu a prvky z broušeného hliníku. V případě výbavy M Shadow Line s rozšířeným obsahem jsou rámeček a mřížkovaná výplň BMW masky chladiče vyvedeny v lesklé černé barvě. Nový zadní nárazník BMW X4 M Competition se vyznačuje širokou odsazenou vložkou ve tvaru kovadliny. Stejně jako panely se vzduchovými clonami je i zadní nárazník vyveden v lesklé černé barvě a působí celkově mohutným, na silnici výrazně orientovaným dojmem. Stejně jako u BMW X3 jsou součástí M sportovního paketu standardně dodávaná nová 19palcová kola z lehké slitiny Y-Spoke 887M v barvě Midnight Grey Bicolor s pneumatikami 245/50 R19. Na přání jsou k dispozici další 20- a 21palcová kola a M sportovní brzdy.

Označení BMW M pro BMW X4 M40i a BMW X4 M40d. BMW X4 M40i* a BMW X4 M40d* vzhledově a svou standardní výbavou vycházejí z odpovídajících modelů X3 a stejně jako ony nesou typické znaky BMW M. Patří k nim specifická BMW M maska chladiče s chromovým rámečkem, leskle černé dvojité lamely a logo M, stejně jako aerodynamicky optimalizovaná M vnější zpětná zrcátka v lesklé černé barvě. Kromě zadního nárazníku s vložkou ve tvaru kovadliny a leskle černých panelů vzduchových clon mají BMW X4 M40i a BMW X4 M40d také lichoběžníkové koncovky výfuku v provedení černého chromu se dvěma „zuby“. Stejně jako u BMW X3 jsou standardem pneumatiky 245/45 R20 vpředu a 275/40 R20 vzadu na 20palcových M kolech z lehké slitiny Double-spoke 699M v šedé barvě Orbit Grey, která jsou na přání nabízena také v černé barvě Jet Black. Jako exkluzivní volitelná výbava jsou zde k dispozici rovněž 21palcová M kola z lehké slitiny Double-spoke 718M v leskle černé barvě Jet Black.

BMW X4 z boku

DESIGN PŘEDNÍ ČÁSTI BMW X4 S NOVOU MASKOU VE TVARU LEDVINEK.

BMW X4 působí díky zcela nově pojaté přední části progresivnějším dojmem než kdykoliv předtím. Hranatá maska ve tvaru ledvinek, přepracovaný nárazník s vertikálními vstupy vzduchu a LED světlomety snížené o 10 mm mu z každého úhlu pohledu propůjčují maximální míru modernosti a sportovnosti.

BMW X4 zezadu

DESIGN ZADNÍ ČÁSTI BMW X4 S LED ZADNÍMI SVĚTLY.

Zadní část BMW X4 vysílá jasný signál autority a sportovnosti. Zadní LED světla s novým vzhledem jsou ještě výraznější, zatímco široké a zapuštěné koncovky výfuku s nepravidelným tvarem zdůrazňují modernost tohoto progresivního Sports Activity Coupé. V kombinaci s přepracovanou ochranou podvozku umístěnou mezi koncovkami výfuku působí záď BMW X4 jednoznačně svalnatým dojmem.

DESIGN INTERIÉRU BMW X4

10,25palcový displej jako standard a upravené ovladače.V rámci modernizace má BMW X4 (G02) nově mnohem větší centrální kontrolní  displej s dotykovou funkcí a úhlopříčkou 10,25 palce. Na přání je k  dispozici také verze s úhlopříčkou 12,3 palce. Pod displejem je umístěn  ovládací panel dnes již standardní 3zónové automatické klimatizace, do  níž jsou integrovány středové výdechy ventilace. Kromě tlačítek a  kolébkových přepínačů vyhřívaného zadního okna a vyhřívaných sedadel  zahrnuje ovládací panel LCD displej a po jednom tlačítku pro aktivaci  výstražných světel a asistenčních systémů. Pod ním je umístěn ovládací  panel audiosystému, který je stejně jako přepracovaná středová konzola  standardně vyveden v leskle černé barvě. Kromě držáku nápojů a emblému  specifického pro daný model je na středové konzole umístěn nově navržený  ovládací panel s voličem převodovky, tlačítkem pro systém start/stop,  elektrickou parkovací brzdou, funkcí kontrolovaného sjíždění svahů a  voličem jízdních režimů, stejně jako ovladačem BMW iDrive. Nově je zde  umístěno také startovací tlačítko. Povrchy jsou matně černé, zatímco  otočný ovladač BMW iDrive má pozinkovanou kosočtvercovou strukturu. Tento nový ovládací panel BMW X4 je převzat z aktuálního BMW řady 3.

Sportovní sedadla s čalouněním Sensatec ve standardní výbavě. Sedadla BMW X4 byla výrazně vylepšena. Sportovní sedadla s vyhříváním jsou nyní součástí standardní výbavy, mají pevné čalounění a výrazné bočnice, které umocňují sportovní vzhled a poskytují lepší boční vedení těla v dynamických jízdních situacích. Na přání je k dispozici elektrické ovládání s pamětí a elektricky nastavitelná bederní opěrka.

Rozšířené funkce prostorového osvětlení. Na přání dodávané prostorové osvětlení má nově další funkce. Obrysové osvětlení nad ozdobnými  lištami přístrojové desky a ambientní osvětlení, které jemně svítí pod  ozdobnými lištami, vytváří v interiéru mimořádně kvalitní a uvolňující  atmosféru. Při odemykání a zamykání vozidla bliká obrysové osvětlení v  obložení dveří a blikající osvětlení na přístrojové desce signalizuje  příchozí telefonní hovor. Otevřené dveře oznamuje blikající červené  světlo v daných dveřích. Když řidič opustí vozidlo, prostorové osvětlení  zhasíná od zadních dveří k předním. Pokud je kromě volitelné výbavy  prostorového osvětlení součástí výbavy také komfortní přístupový systém,  je uvítací funkce podpořena také tím, že se prostorové osvětlení  rozsvěcuje zepředu dozadu. Jas prostorového osvětlení lze nastavit  nezávisle na vnitřním osvětlení. V nabídce centrálního kontrolního  displeje je k dispozici výběr z celkem jedenácti barevných sestav, šesti  barev (oranžová, fialová, zelená, bronzová, modrá a bílá) a funkcí,  jako je „ztlumení při jízdě v noci“. Při jízdě v noci to působí tak, že  centrální kontrolní displej nad přístrojovou deskou levituje.

Praktičnost zadní části vozu a velký zavazadlový prostor. Pro  zvýšení komfortu sezení vzadu lze sklon opěradel zadních sedadel,  standardně dělených v poměru 40:20:40, individuálně nastavit v několika  úrovních. Pro zvýšení praktičnosti je na přání k dispozici úložný paket  obsahující adaptivní systém upevnění zavazadel v zavazadlovém prostoru. Standardní objem zavazadlového prostoru lze u BMW X4 zvětšit z 525 litrů na maximálních 1430 litrů.

BMW X4 interiér
BMW X4 - BMW Live Cockpit Prořessional.

BMW Live Cockpit Prořessional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 12,3" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.

BMW X4 - Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce se vyznačují širokými možnostmi manuálního nastavení, včetně nastavení podélné pozice sedadla a úhlu sklonu opěradla. Navíc pro řidiče: nastavení šířky opěradla. Zásluhou výraznějších bočnic sedáku i opěradel a jejich pečlivě definovaného tvaru zajišfují prvotřídní ergonomii a účinnou boční oporu.

BMW X4 - Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.

BMW M PERFORMANCE PARTS

BMW X4 díky svému výraznému designu vystupuje z davu: S kvalitními díly  BMW M Performance Parts dále posílíte dynamický charakter tohoto  výrazného Sports Activity Coupé.

BMW X4 M Performance parts - 21

21

21" M Performance kovaná kola Y-spoke 701 M v matně černém provedení Bicolour Jet Black, leštěná. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách runflat.

BMW X4 M Performance parts - M Performance aramidový kryt antény.

M Performance aramidový kryt antény.

Vizuální i funkční prvek střechy vozidla: M Performance aramidový kryt antény.

BMW X4 M Performance parts - M Performance Karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek.

M Performance Karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek.

Předvedte svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního karbonu. Pro extrémně elegantní, sportovní a individuální vzhled.

Nepřehlédnutelné M karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek podtrhují high-tech charakter vozu a dodávají mu individualistický a sportovní nádech.

M Performance karbonové kryty zpětných zrcátek.

Nepřehlédnutelné M karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek podtrhují high-tech charakter vozu a dodávají mu individualistický a sportovní nádech.

BMW X4 M Performance parts - M Performance podlahové koberce.

M Performance podlahové koberce.

Prémiový vzhled, neuklouznou ani o milimetr: M Performance podlahové koberce dodávají prostoru pro nohy více individuální sportovnosti a celému vozidlu propůjčují ještě dynamičtější charakter.

BMW X4 M Performance parts - M Performance volant.

M Performance volant.

Se svým působivým tvarem a oblastmi pro držení potaženými Alcantarou přináší tento volant do interiéru nezaměnitelnou atmosféru motorsportu.

BMW X4 Technické údaje

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X4

Přehled nejdůležitějších faktů a technických údajů BMW X4:

 • Motory, spotřeba paliva a emise CO₂
 • Technické údaje, jako je zdvihový objem, výkon, točivý moment a zrychlení
 • Hmotnost, rozměry, kola a rozměr pneumatik

Technické údaje BMW X4 M40d

Výkon systému

Druh pohonu Vznětový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 250 (340) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 700 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 250 (340) / 4 400 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 700 / 1750 - 2250 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,9 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 752 / 1 938 / 1 621 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2138 (1080 / 1058) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 864 / 12,1 
Světlá výška v mm 204 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 095 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 560 
Povolené zatížení (kg) 540 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 230 / 1 430 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 000 / 2 000 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 525 - 1430 

Kola

Pneumatiky vpředu 245/45 R20 103 W XL 
Pneumatiky vzadu 275/40 R20 106 W XL 
Kola vpředu 8Jx20 LM 
Kola vzadu 9,5Jx20 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 6,5 - 7,3 
Objem palivové nádrže (l) 68 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 171 - 191 

Technické údaje BMW X4 M40i

Výkon systému

Druh pohonu Zážehový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 265 (360) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 500 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 998 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 265 (360) / 5200 - 6500 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 500 / 1900 - 5000 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,9 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 752 / 1 938 / 1 621 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2138 (1080 / 1058) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 864 / 12,1 
Světlá výška v mm 204 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 995 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 500 
Povolené zatížení (kg) 580 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 220 / 1 425 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 000 / 2 000 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 525 - 1430 

Kola

Pneumatiky vpředu 245/45 R20 103 W XL 
Pneumatiky vzadu 275/40 R20 106 W XL 
Kola vpředu 8Jx20 LM 
Kola vzadu 9,5Jx20 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 8,7 - 9,5 
Objem palivové nádrže (l) 65 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 198 - 216 

Technické údaje BMW X4 xDrive20d

Výkon systému

Druh pohonu Vznětový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 140 (190) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 400 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 4 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 1 995 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 140 (190) / 4 000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 400 / 1750 - 2500 

Výkon

Maximální rychlost 213 
Zrychlení 7,9 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 751 / 1 918 / 1 621 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2138 (1080 / 1058) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 864 / 12,1 
Světlá výška v mm 204 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 915 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 450 
Povolené zatížení (kg) 610 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 200 / 1 420 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 000 / 2 000 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 525 - 1430 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/60 R18 104 W XL 
Pneumatiky vzadu 225/60 R18 104 W XL 
Kola vpředu 7Jx18 LM 
Kola vzadu 7Jx18 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 5,7 - 6,5 
Objem palivové nádrže (l) 68 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 149 - 170 

Technické údaje BMW X4 xDrive20i

Výkon systému

Druh pohonu Zážehový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 135 (184) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 300 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 4 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 1 998 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 135 (184) / 5000 - 6500 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 300 / 1350 - 4000 

Výkon

Maximální rychlost 215 
Zrychlení 8,4 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 751 / 1 918 / 1 621 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2138 (1080 / 1058) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 864 / 12,1 
Světlá výška v mm 204 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 875 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 420 
Povolené zatížení (kg) 620 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 160 / 1 400 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 000 / 2 000 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 525 - 1430 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/60 R18 104 W XL 
Pneumatiky vzadu 225/60 R18 104 W XL 
Kola vpředu 7Jx18 LM 
Kola vzadu 7Jx18 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 7,5 - 8,4 
Objem palivové nádrže (l) 65 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 170 - 190 

Technické údaje BMW X4 xDrive30d

Výkon systému

Druh pohonu Vznětový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 210 (286) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 650 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 210 (286) / 4 000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 650 / 1500 - 2500 

Výkon

Maximální rychlost 245 
Zrychlení 5,7 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 751 / 1 918 / 1 621 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2138 (1080 / 1058) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 864 / 12,1 
Světlá výška v mm 204 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 010 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 530 
Povolené zatížení (kg) 595 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 220 / 1 415 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 000 / 2 000 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 525 - 1430 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/60 R18 104 W XL 
Pneumatiky vzadu 225/60 R18 104 W XL 
Kola vpředu 7Jx18 LM 
Kola vzadu 7Jx18 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 6,1 - 7 
Objem palivové nádrže (l) 68 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 161 - 183 

Technické údaje BMW X4 xDrive30i

Výkon systému

Druh pohonu Zážehový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 180 (245) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 350 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 4 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 1 998 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 180 (245) / 5000 - 6500 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 350 / 1560 - 4800 

Výkon

Maximální rychlost 235 
Zrychlení 6,6 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 751 / 1 918 / 1 621 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2138 (1080 / 1058) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 864 / 12,1 
Světlá výška v mm 204 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 890 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 450 
Povolené zatížení (kg) 635 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 160 / 1 400 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 000 / 2 000 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 525 - 1430 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/60 R18 104 W XL 
Pneumatiky vzadu 225/60 R18 104 W XL 
Kola vpředu 7Jx18 LM 
Kola vzadu 7Jx18 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 7,5 - 8,5 
Objem palivové nádrže (l) 65 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 171 - 193 

FOTOGALERIE

KATALOGY

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X4

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X4

Vylepšete si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na  všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X4

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW X4

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW X4.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X4

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X4

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X4.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X4? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

DOKUMENTY:

CZ:Nové_BMW_X3_a_nové_BMW_X4..PDF

EN:The_new_BMW_X3_and_the_new_BMW_X4_-_Long_Version..PDF


Spotřeba paliva a emise CO2 BMW X4. 

BMW X4 xDrive30i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5-7,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 192–171

BMW X4 M40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5-8,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 216–198

Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2, spotřebě  energie a dojezdu na elektřinu byly stanoveny podle Nařízení Evropského  parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou  při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově  schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle  WLTP. Další informace o měřících metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici  na adrese www.bmw.de/wltp.


Veškeré  technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami  jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje  právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním  provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se  nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek,  vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: www.bmw.cz , www.press.bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů