OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

Asistenční služba Mobile Care

Asistenční služba Mobile Care

ASISTENČNÍ SLUŽBA MOBILE CARE ASISTENČNÍ SLUŽBA MOBILE CARE

VŽDY NABLÍZKU – I NA DALEKÝCH CESTÁCH

BMW MOTORRAD MOBILE CARE JE K DISPOZICI PO CELÉ EVROPĚ

BMW Motorrad stanovuje nová měřítka –  co se týká motocyklů i v servisních službách. Aby jsi se v případě poruchy nebo nehody mohl na tento vysoký standard spolehnout, vyvinuli jsme pro tebe a tvůj motocykl BMW službu BMW Motorrad Mobile Care:  výjimečný balíček asistenčních služeb, který zajišťuje tvoji mobilitu po celé Evropě.

BMW Motorrad Mobile Care je k dispozici 365 dní v roce na telefonních číslech:

+420 844 666 333 v rámci ČR, nebo +420 222 803 447 ze zahraničí.

Pokud je tvůj motocykl nepojízdný, nejdříve volej prosím vždy BMW Motorrad Mobile Care!

Všichni první a další majitelé motocyklu BMW, zakoupeného od BMW invelt Motorrad v České republice, mají ode dne prvního uvedení do provozu 5 let nárok využívat širokou nabídku služeb BMW Motorrad Mobile Care.

ASISTENČNÍ SLUŽBA MOBILE CARE ASISTENČNÍ SLUŽBA MOBILE CARE

SLUŽBY POSKYTOVANÉ V RÁMCI BMW MOTORRAD MOBILE CARE

V případě poruchy motocyklu jsou ti k dispozici všechny služby BMW Motorrad Mobile Care. V případě nehody jsou služby omezeny na dopravu tvého motocyklu zdarma k BMW invelt servisnímu partnerovi.

BMW Motorrad Mobile Care se svými partnery vynaloží veškeré úsilí, aby jsi co nejdříve mohl pokračovat v cestě se svým motocyklem BMW.

OPRAVA PŘÍMO NA MÍSTĚ

 • Ve většině případů ti naši vysoce kvalifikovaní pracovníci mohou pomoci již po telefonu. V případě potřeby prostřednictvím vybraných autorizovaných servisů zajistíme pomoc na místě a přebíráme náklady za asistenci (až do maximální výše 100 euro)1.


POMOC PŘI DEFEKTU PNEUMATIKY

 • V případě defektu pneumatiky – pokud je to nutné – poskytneme pomoc na místě. Pokud oprava motocyklu není možná na místě, uhradíme náklady za odtah k nejbližšímu servisnímu partnerovi pro motocykly BMW.2


POMOC V PŘÍPADĚ DROBNÝCH UDÁLOSTÍ

 • V případě drobných událostí, jako je např. ztráta klíče k motocyklu, naplnění nádrže nesprávným palivem, nebo když ti dojdou pohonné hmoty rádi organizačně pomůžeme prostřednictvím naší sítě.

V takovém případě neponese společnost BMW Motorrad a služba Mobile Care náklady na služby na místě ani na jiné služby spojené s mobilitou.

Poznámka: Z právních důvodů musí být asistenční služby při poruchách omezeny na zprovoznění vozidla. Servisní práce, výměna opotřebovaných dílů, větší opravy nebo nákup náhradních dílů jsou možné z právních důvodů pouze u servisních partnerů BMW Motorrad.

2 Služba nezahrnuje náklady na výměnu pneumatik.

 

ODTAH K NEJBLIŽŠÍMU SERVISNÍMU PARTNEROVI BMW MOTORRAD

 • V případě poruchy, pokud problém nelze odstranit na místě ti zařídíme odtah k BMW invelt Motorrad, a to bezplatně.
 • V případě nehody zařídíme bezplatně odtah k BMW invelt Motorrad v České republice, a v zahraničí k nejbližšímu BMW servisnímu partnerovi.


ZAJISTÍME VÁM CESTU TAXÍKEM

 • Pokud si přeješ v případě poruchy svého motocyklu cestovat taxíkem, uhradíme náklady do maximální výše 80 euro.


ZABEZPEČENÍ UBYTOVÁNÍ

 • Pokud k poruše došlo ve vzdálenosti větší než 50 km od tvého bydliště a potřebuješ ubytování, služba BMW Motorrad Mobile Care uhradí náklady na ubytování pro řidiče a spolujezdce po dobu opravy, nejvýše na 4 noci (hotel kategorie do 4 hvězdiček).


NÁHRADNÍ MOTOCYKL

 • V případě poruchy tvého motocyklu a jeho nutné přepravě k servisnímu partnerovi BMW invelt Motorrad, a po zjištění, že oprava nemůže být dokončena v den poruchy, BMW Motorrad Mobile Care poskytuje po dobu opravy náhradní motocykl maximálně na 3 pracovní dny (plus víkend) v tuzemsku, a maximálně na 5 dní (plus víkend) v zahraničí.1,2

Servisní podmínky se mohou měnit v závislosti na regionu a na dostupnosti a typu motocyklu.

2 Obchodní podmínky půjčoven mohou zahrnovat omezení jízdní vzdálenosti.

 

ZAJIŠTĚNÍ NEOMEZENÉ MOBILITY

 • Pro zajištění tvé plné mobility poskytujeme v případě poruchy kromě výše uvedených služeb následující služby - jednotlivé nebo kombinované - až do výše celkových nákladů maximálně 650 euro.


POKRAČOVÁNÍ V CESTĚ NEBO NÁVRAT DOMŮ VLAKEM ČI LETADLEM

 • Je-li to nutné, uhradíme ti také náklady spojené s pokračováním v cestě nebo s návratem domů vlakem či letadlem - až do výše uvedené maximální částky.


PŘIVEZENÍ TVÉHO MOTOCYKLU BMW DOMŮ NEBO DOPRAVA ZPĚT K MOTOCYKLU

 • V případě, že jsi mezitím opustil místo opravy, BMW Motorrad Mobile Care zajistí tvůj návrat do servisu a uhradíme související náklady až do výše uvedené maximální částky.
 • Pokud dojde k poruše v zahraničí, v případě potřeby zajistíme přepravu tvého motocyklu domů.
 • Podmínky pro tyto služby: oprava vyžaduje pravděpodobně více než 3 pracovní dny nebo k poruše došlo více než 100 km od tvého bydliště.
ROZSAH PLATNOSTI SLUŽBY BMW MOTORRAD MOBILE CARE

ROZSAH PLATNOSTI SLUŽBY BMW MOTORRAD MOBILE CARE

Služby BMW Motorrad Mobile Care platí v následujících zemích:

 Albánie, Andorra, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko (vč. Kanárských ostrovů), Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Velká Británie.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů