NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

CITNOW. Zůstaňte v obraze

CITNOW. Zůstaňte v obraze

CITNOW. ZŮSTAŇTE V OBRAZE CITNOW. ZŮSTAŇTE V OBRAZE

SERVISNÍ ZÁSAH JASNĚ A PŘEHLEDNĚ.


Představujeme naši novou službu servisu BMW, která Vám umožní zůstat v obraze a zcela informováni po celou dobu opravy Vašeho vozidla BMW či MINI.

Služba CitNOW Vám prostřednictvím krátkého videa zdarma a komfortně zprostředkuje veškeré podstatné informace o právě probíhajícím servisním zásahu na Vašem vozidle BMW či MINI.

Služba CitNOW je poskytována zcela zdarma a je určena všem, kteří nechtějí ztrácet čas zbytečnými telefonáty či složitou e-mailovou komunikací. Vše co potřebujete je pouze chytrý telefon popř. e-mail.

Nechcete ztácet čas osobní návštěvou na našich showroomech nebo telefonáty plné odborných výrazů? Nechte si natočit krátké video s informacemi o ukončení prací na Vašem vozidle nebo přímo v aplikaci CitNOW potvrďte / zamítněte naši nabídku na případné servisní vícepráce.

Službu CitNOW můžete využít i pro případy výkupu, prodeje či představení nového vozidla z našeho portfolia značek BMW, MINI, ALPINA a BMW Motorrad.

Více informací o službě CitNOW Vám sdělí naši servisní poradci v BMW invelt Praze i Plzni.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů