OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

Prodej vozidel protiúčtem

Prodej vozidel protiúčtem

JEZDĚTE DO POSLEDNÍ VTEŘINY. TĚŠTE SE NA NOVOU RADOST BEZ STAROSTÍ.


Jednoznačně nejjednodušší způsob obměny automobilu nebo motocyklu. Vyberte si v našich showroomech jakékoliv nové vozidlo (vyjma dětských odrážedel / kol) a prostě přesedněte. Váš starý vůz vykoupíme a hodnotu započteme proti Vaší nové radosti.

Celým procesem Vás provedou naši obchodní poradci a zodpoví Vaše dotazy. Vozidlo, ktré budeme vykupovat zkontrolujeme v našem autorizovaném servisu BMW / MINI, ověříme původ  a nabídneme Vám aktuálně nejlepší možnou cenu. Na přání zajistíme i veškeré administrativní procedury spojené s převodem či registrací vozidel.

Pokud si nevyberete z naší skladové zásoby a budete na nové vozidlo čekat, není nic snazšího - umožníme Vám staré vozidlo nadále používat, takže se nestane, že zůstanete bez vozidla.

Spojte se s námi prostřednictvím formuláře a my Vás budeme v krátké době kontaktovat, vysvětlíme podrobnosti a naplánujeme další postup tak, aby Vás stál co nejméně času a úsilí. 


PŘESEDNĚTE.

Nechte si zavolat - výkup a komisní prodej

Rádi Vám v rámci ČR zavoláme v jakýkoliv všední den mezi 9:00 - 17:00 a poradíme s výkupem vozidla, nebo zodpovíme dotazy.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů