NOVÉ BMW X2. OBJEVTE VÍCE INFORMACÍ.

Hlavní menu

Prodej vozidel protiúčtem

Prodej vozidel protiúčtem

JEZDĚTE DO POSLEDNÍ VTEŘINY. TĚŠTE SE NA NOVOU RADOST BEZ STAROSTÍ.


Jednoznačně nejjednodušší způsob obměny automobilu nebo motocyklu. Vyberte si v našich showroomech jakékoliv nové vozidlo (vyjma dětských odrážedel / kol) a prostě přesedněte. Váš starý vůz vykoupíme a hodnotu započteme proti Vaší nové radosti.

Celým procesem Vás provedou naši obchodní poradci a zodpoví Vaše dotazy. Vozidlo, ktré budeme vykupovat zkontrolujeme v našem autorizovaném servisu BMW / MINI, ověříme původ  a nabídneme Vám aktuálně nejlepší možnou cenu. Na přání zajistíme i veškeré administrativní procedury spojené s převodem či registrací vozidel.

Pokud si nevyberete z naší skladové zásoby a budete na nové vozidlo čekat, není nic snazšího - umožníme Vám staré vozidlo nadále používat, takže se nestane, že zůstanete bez vozidla.

Spojte se s námi prostřednictvím formuláře a my Vás budeme v krátké době kontaktovat, vysvětlíme podrobnosti a naplánujeme další postup tak, aby Vás stál co nejméně času a úsilí. 


PŘESEDNĚTE.

Nechte si zavolat - výkup a komisní prodej

Rádi Vám v rámci ČR zavoláme v jakýkoliv všední den mezi 9:00 - 17:00 a poradíme s výkupem vozidla, nebo zodpovíme dotazy.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů