Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW i3 | Plně elektrické BMW i3

1245 BMW invelt 7. 9. 2021 #BMWinvelt #BMW #BMWi3 #THEi3

Nastupte a konečky prstů se dotkněte budoucnosti. BMW i3 je plné inovativních technologií, s nimiž lze sebejistě zvládnout nástrahy každodenního života. Propojí Vás s vnějším světem, aktualizuje všechny informace, zorganizuje čas a doveze Vás tak daleko, jak si budete přát.

Je vždy připraveno k jízdě a na průzkum nových cest. Se stylem a designem určujícím trendy pro elektrizující radost z jízdy.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistěte více informací.


DESIGN BMW i3

Moderně interpretovaný duch doby.

BMW i3 nenásleduje žádné trendy; je projevem sebevědomého životního stylu. Je navrženo v progresivním designovém stylu, pro nějž je charakteristická čistota a útulně navržený interiér. Je doslova plné bezstarostnosti, která Vás díky udržitelným materiálům a funkčním detailům bude bavit. Vozidlo, které svou individualitou nastavuje měřítka.

BMW i3

BMW i3

BMW i3

BMW i3

BMW i3

BMW i3

BMW i3 | Plně elektrické BMW i3

Zaujalo Vás plně elektrické BMW i3? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Máte zájem o operativní leasing? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


BMW i3s

Rychlé jako blesk. Nabité emocemi.

BMW i3s spojuje výjimečnou jízdní dynamiku s nejmodernějšími technologiemi. Protiprokluzový systém Automatic Stability Control (ASC) zajišťuje pro zrychlování i brzdění maximální trakci a stabilitu. Jízdní režim SPORT poskytuje sportovnější jízdní dynamiku. Agilitu vozu dále zvyšuje i sportovní řízení s odpovídajícím způsobem naladěnou odezvou a sportovní podvozek, snížený o deset milimetrů.


DOJEZD, NABÍJENÍ & HOSPODÁRNOST BMW i3

Jeďte dál a rychleji. S radostí a nulovými emisemi.

BMW i3 má všechno, co potřebujete k vítězství v boji s výzvami moderní mobility – a překonává je v tichosti a klidu. Až 80 procent svého vysokonapěťového akumulátoru dokáže na rychlé dobíjecí stanici nabít asi za 45 minut. Díky inteligentnímu řízení energií je flexibilní a vysoce efektivní, a to jak ve městě, tak při jízdě na delší vzdálenosti.*


* BMW i3 nelze nabíjet s kabely delšími než 30 metrů.

Digital Charging Service.

Díky inteligentním službám pro nabíjení Digital Charging Services máte vždy snadno k dispozici důležité informace o stavu nabíjení, možnostech nabíjení na cestách a stavu vozidla.

Nabíjení doma.

Své BMW i3 můžete snadno a pohodlně nabíjet doma díky široké nabídce produktů od BMW Charging.

Veřejné nabíjení.

Existuje mnoho důvodů, proč se svým BMW i3 vyrazit na cesty, a stejně tak i mnoho příležitostí, proč ho při tom nabíjet pomocí celoevropské sítě nabíjecích stanic BMW Charging.


BMW WALLBOX.

S nabíječkami BMW Wallbox Essential, BMW Wallbox Plus a BMW Wallbox Connect můžete své BMW i3 nabíjet rychle, spolehlivě a pohodlně. 

BMW Wallbox Connect navíc nabízí možnost využít pro nabíjení zelenou energii z Vašeho vlastního systému solárních panelů. Naše BMW instalační služba Vám v případě zájmu ochotně tento systém nainstaluje přímo u Vás doma.


BMW i3 ČASY NABÍJENÍ PRO DOJEZD 100 KM

S Vaším BMW i3 a BMW Charging budete moci využívat celou řadu na míru připravených možností pro nabíjení doma, na cestách i v zaměstnání. Využít můžete například i enormní výkon vysokorychlostních nabíjecích stanic IONITY, které umožní nabít Vaše BMW i3 na dalších 100 kilometrů* jízdy za pouhých 18 minut.*Hodnoty vycházejí z počátečního stavu nabití 10 %

Domácí nabíjení pro 100 km jízdy.


1:18 h - Wallbox (11kW)

01:18 h - Nabíječka Flexible Fast Charger (11kW) v průmyslové zásuvky

06:18 h - Standardní nabíjecí kabel nebo nabíječka Flexible Fast Charger (2,3kW) z domácí zásuvky

Nabíjení dojezdu 100 km na cestách.


00:18 h - Vysokorychlostní nabíjecí stanice (max. možný nabíjecí výkon vozidla)

00:18 h - Rychlonabíjecí stanice (50kW)

01:18 h - Nabíjecí stanice se střídavým prodem (max. možný nabíjecí výkon vozidla)

Domácí nabíjení pro 100 km jízdy.


1:27 h - Wallbox (11kW)

01:27 h - Nabíječka Flexible Fast Charger (11kW) v průmyslové zásuvky

08:18 h - Standardní nabíjecí kabel nebo nabíječka Flexible Fast Charger (2,3kW) z domácí zásuvky

Nabíjení dojezdu 100 km na cestách.


00:20 h - Vysokorychlostní nabíjecí stanice (max. možný nabíjecí výkon vozidla)

00:20 h - Rychlonabíjecí stanice (50kW)

01:27 h - Nabíjecí stanice se střídavým prodem (max. možný nabíjecí výkon vozidla)


NABÍJECÍ KARTA BMW CHARGING


Veřejné nabíjení s BMW Charging: 12 měsíců bez paušálního poplatku**.

Nabíjecí karta BMW Charging* je součástí standardní výbavy a je Vaším klíčem k neustále se rozšiřující síti veřejných nabíjecích stanic. 

S tarifem Active můžete za výjimečně výhodných podmínek nabíjet po celé Evropě a prvních 12 měsíců nemusíte platit paušální poplatek.

 

 

*Nabíjecí kartu BMW Charging získáte u BMW invelt Praha | Plzeň.


UDRŽITELNOST BMW i3


BMW i3 je vozidlo, kdy míra jeho recyklovatelnosti je 95%. Proto je 30% interiéru tvořeno materiálem kenaf, který je brán z rychle rostoucí rostliny ibišku.

Textilní materiály jsou vyrobeny ze speciální a inovatiní příze, vyráběné z granutálu z recyklovaných PET lahví. Například bakteriím se dává "druhý život", když jsou z nich vytvářeny staticky úložné systémy pro dodávku čisté energie do výrobních závodů.


TECHNICKÉ ÚDAJE BMW i3


Výkon motoru v kW (k) při 1/min:
125 (170)
Zrychlení 0–100 km/h v s:
7,3
Elektrický dojezd v km (WLTP):
308 - 285
Spotřeba elektřiny v kWh/100 km:
15,3 - 16,3


CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW i3


BMW Financial Services pro BMW  i3.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW i3.

Financování BMW

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


SKLADOVÉ VOZY BMW ŘADY iSpotřeba paliva a emise CO2.

BMW i3 (120 Ah):
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km: 16,3–15,3
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Elektrický dojezd v km (kombinovaný): 285–307
Elektrický dojezd při každodenním použití v km: až 260


BMW i3s (120 Ah):

Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km: 16,6–16,3
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Elektrický dojezd v km (kombinovaný): 278–283
Elektrický dojezd při každodenním použití v km: až 260


Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: BMW CZ, PressClub Global

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů