THE NEW 5 SEDAN | NOVÉ BMW řady 5

Hlavní menu

Nabídka pro členy vybraných komor.

Nabídka pro členy vybraných komor.

NABÍDKA PRO ČLENY VYBRANÝCH KOMOR. NABÍDKA PRO ČLENY VYBRANÝCH KOMOR.

SLEVY ČLENŮM PROFESNÍCH KOMOR NEBO SPORTOVNÍM ASOCIACÍ.

Tato nabídka platí pro nákup vozu BMW nebo MINI zákazníkem, který spadá do některé z definovaných profesních skupin:

  • Člen lékařské komory
  • Člen advokátní komory
  • Případně pro zákazníka, který si vůz pořizuje na firmu, ve které má většinový podíl nebo je členem představenstva takové společnosti


Nabídka zvýhodňuje nákup všech nových vozů BMW a MINI. Podmínky této nabídky se nevztahují na limitované edice.

Nový vůz je zákazníkem pořízen jakoukoli formou, tedy jak nákupem za hotové, tak prostřednictvím některého ze způsobu financování.

Při využití financování prostřednictvím BMW FinancialServices nebo MINI FinancialServices je možné slevu kombinovat s dalším 50.000,-Kč/30.000,-Kč bonusem..

FINANCOVÁNÍ BMW     FINANCOVÁNÍ MINI

TIPY NA SKLADOVÉ VOZY BMW

TIPY NA SKLADOVÉ VOZY MINI

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů