OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

Nabídka pro členy vybraných komor.

Nabídka pro členy vybraných komor.

Nabídka pro členy vybraných komor. Nabídka pro členy vybraných komor.

SLEVY ČLENŮM PROFESNÍCH KOMOR NEBO SPORT. ASOCIACÍ.

Tato nabídka platí pro nákup vozu BMW nebo MINI zákazníkem, který spadá do některé z definovaných profesních skupin, např. člen lékařské komory, člen advokátní komory atp. případně pro zákazníka, který si vůz pořizuje na firmu,ve které ma většinový podíl nebo je členem představenstva takové společnosti.

Nabídka zvýhodňuje nákup všech nových vozů BMW a MINI. Podmínky této nabídky se nevztahují na limitované edice. Výše slevy je individuální v závislosti na výběru a specifikaci vozu.

Nový vůz je zákazníkem pořízen jakoukoli formou, tedy jak nákupem za hotové, tak prostřednictvím některého ze způsobu financování.

Prohlédněte si nabídku nových vozů BMW MINI, které jsou ihned k odběru.

Pokud máte zájem o více informací o této nabídce, kontaktujte náš prodejní tým: Kontakty

TIPY NA SKLADOVÉ VOZY BMW

1 / 35

1 / 52

1 / 103

TIPY NA SKLADOVÉ VOZY MINI

1 / 8

1 / 11

1 / 22Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů