OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

Záruka i na mechanická poškození pneumatik

Záruka i na mechanická poškození pneumatik

ZÁRUKA I NA MECHANICKÁ POŠKOZENÍ PNEUMATIK ZÁRUKA I NA MECHANICKÁ POŠKOZENÍ PNEUMATIK

POŠKOZENÍ O HŘEBÍK NEBO OBRUBNÍK? ZÁRUKA!

Abychom vás odměnili za vaši důvěru v kvalitu originálních BMW pneumatik a sad kol, nabízíme vám pojištění BMW pneumatik zdarma na všechny pneumatiky označené hvězdičkou, které jste od nás zakoupili.

Pojištění pneumatik je platné po dobu 24 měsíců od zakoupení. Při nákupu pneumatik označených hvězdičkou ve společnosti invelt, získáte záruční certifikát.

Rizika na něž se vztahuje záruka:

  • Poškození pneumatiky špičatými předměty: Poškození např. hřebíky a střepy.
  • Poškození pneumatik o obrubník chodníku: Škody v důsledku nárazu na okraj obrubníku.

Pneumatiky označené hvězdičkou jsou schválené a testované BMW AG.

Základem bezpečné jízdy je volba kvalitních penumatik. Originální BMW pneumatiky, které jsou označené hvězdičkou nebo BMW sady kol vám zaručí dokonalý pocit jistoty a bezpečí pro provoz na silnici.

Záruka je platná v České republice a v rámci Evropské unie. Pro uplatnění záruky je nutno předložit záruční certifikát.

S tímto certifikátem je dokonale zajištěna spokojenost s vašimi novými pneumatikami.

Pořízení nové sady originálních kol nebo pneumatik BMW je velmi jednoduché. Stačí navštívit jednu z našich provozoven v Praze nebo Plzni a vybrat si z nejširší nabídky příslušenství a doplňků BMW či MINI v ČR.

Rádi vám připravíme nabídku. Kontaktujte nás.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů