NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

Diplomatic sales.

Diplomatic sales.

Diplomatic sales. Diplomatic sales.

DIPLOMATIC, CORPORATE AND AUTHORITY SALES.

Invelt působí v České republice jako hlavní partner BMW Group při poskytování služeb v prodeji vozů BMW diplomatickému sboru, státním institucím a mezinárodním společnostem.

Jsme začleněni do programů International Corporate Sales (ICS) a International Direct Sales (IDS), v rámci kterých nabízíme mezinárodním společnostem globální řešení pro jejich poptávku po služebních automobilech, organizujeme prodej speciálních a bezpečnostních vozů a koordinujeme prodej automobilů pro diplomaty a členy mezinárodních organizací.

Jsme držitelem oprávnění SSCC (Special Sale Competence Center).


Naším zástupcem pro diplomatický a vládní prodej je pan Pavel Kulík.

Pavel Kulík
  • +420 602 248 124
  • pavel.kulik@invelt.com

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů