OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

MINI záruka

MINI záruka

MINI záruka MINI záruka

ZÁŽITKY Z JÍZDY BEZ OBAV.

MINI DRŽÍ SLOVO.

Každé MINI je vyrobeno podle nejpřísnějších standardů v nejvyšší možné kvalitě tak, abyste si ho mohli užívat po celou dobu jeho vlastnictví.

Pokud jste své MINI registrovali po 1. lednu 2004, vztahuje se na něj záruka proti prorezavění 12 let a 3leté záruky na lak.

MINI záruka

Standardní dvouletá záruka platí na celý vůz (s výjimkou dílů podléhajících běžnému opotřebení), na originální náhradní díly MINI a originální příslušenství MINI, a to bez omezení kilometrů.

Takže ještě jednou přehledně:

  • 12 let na prorezavění karoserie, na všechny MINI registrované po 1. lednu 2004
  • 3 roky na lak
  • 2 roky na celé MINI
  • 2 roky na originální náhradní díly MINI
  • 2 roky na originální příslušenství MINI

Kontakt prodej Praha

Kontaktujte náš prodejní tým v PrazeVeškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů