OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

HOT LINE

HOT LINE

HOT LINE HOT LINE

NON-STOP PROVOZ: +420 607 007 773


Tato asistenční služba je určena všem zákazníkům, kteří vlastní automobil BMW, MINI nebo BMW Alpina.

Pro zvýšení komfortu a ve snaze šetřit Váš čas jsme zavedli službu, která spočívá v odtahu vašeho nepojízdného nebo havarovaného vozidla naší vlastní odtahovou službou.

Odtahu vozidla je také možno využít v případě, že nemáte čas nebo si přejete zajistit servis v našich autorizovaných servisech.

Tato služba je Vám k dispozici v pražské provozovně nepřetržitě, včetně víkendů a státních svátků na níže uvedeném kontaktu.

Pokud vlastníte vůz zakoupený v ČR do stáří tří let, můžete také využít služby nabízené BMW Group Česká republika v rámci programu BMW MobileCare - telefon v tuzemsku: 844 666 333, v zahraničí: +420 222 803 447

Služba zajišťuje bezplatné odtažení vašeho vozu do vámi vybraného autorizovaného servisu BMW invelt Praha nebo Plzeň a poskytnutí náhradního vozu po dobu maximálně 3 dnů zdarma.

Pro zajištění odtahu kontaktujte:

+420 607 007 773 (NON-STOP provoz)

Pro pohotovostní zásah našeho Service mobilu:

+420 602 202 090 (NON-STOP provoz)

V případě zvýšené náročnosti manipulace s nepojízdným vozidlem může být po schválení vedoucího servisu základní sazba zvýšena dle časové náročnosti.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů