Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

MINI JOHN COOPER WORKS | MINI VZRUŠENÍ NA MAXIMUM.

809 BMW invelt 6. 9. 2021 #BMWinvelt #MINI #Recenze #JohnCooperWorks
MINI John Cooper Works Clubman

BMW invelt Praha prezentuje modely, které jsou podle některých měřítek nejvýkonnějšími vozy určenými pro silniční provoz v šedesátileté  historii značky čtyřválcový přeplňovaný motor o výkonu 225 kW/306 k v  novém MINI John Cooper Works Clubman (kombinovaná spotřeba paliva: 7,4–7,1 l/100 km; kombinované emise CO2: 169–161 g/km) a v novém MINI John Cooper Works Countryman (kombinovaná spotřeba paliva: 7,3–6,9 l/100  km; kombinované emise CO2: 166–156 g/km) přináší do prémiového kompaktního segmentu úžasnou dynamiku. Obě nové verze jsou vrcholná sportovní provedení, jak individualistického vozu se šesti dveřmi a extrémní zábavností jízdy, tak robustního všestranného vozu, přinášejícího podnětný zážitek z výkonnosti. 

Zažijte i vy nezapomenutelnou jízdu s MINI John Cooper Works s BMW invelt Praha | Plzeň.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

Zaujalo vás MINI John Cooper Works? Napište nám.

Líbí se Vám MINI John Cooper Works s bohatou výbavou? Napište nám a my se s Vámi spojíme pro více informací.

O jaký model máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

MINI VZRUŠENÍ NA MAXIMUM.


Každý model John Cooper Works je vybavený celou  paletou vzrušujících prvků a ztělesňuje podstatu motoristického sportu. Přímý a intenzivní výkon proměňuje každý impulz v okamžitou reakci. Jak se blíží další zatáčka, ulice vibrují tepem života, a to až ke vchodovým dveřím vašeho domova.

MINI John Cooper Works štítek

2,0LITROVÝ, 4VÁLCOVÝ MOTOR TWINPOWER TURBO.

Výkon vyšponovaný až na 306 koní, ohromující točivý moment 450 Nm a maximální rychlost 250 km/h - motory JCW mají pod kapotou dost síly na to, abyste protauli každou cílovou čáru. Tyto divoké turbomotory těžící z poznatků motorsportu jsou vyladěny tak, aby nabídly vysoký výkon a hospodárnost, jaké hledáte.

MINI John Cooper Works - AERODYNAMICKÝ PŘEDNÍ NÁRAZNÍK.

AERODYNAMICKÝ PŘEDNÍ NÁRAZNÍK.

Dýchání je klíčem k vysokým výkonům. Proto jsme přední nárazníky MINI John Cooper Works vybavili novým spoilerem a velkými nasávacími otvory, plus dvěma dalšími chladiči. Váš motor a brzdy proto vydrží i extrémní zátěž a zůstanou v optimálních teplotách.MINI John Cooper Works - KOLO

BRZDY A KOLA.

John Cooper Works je o extrémní jízdě a nejvyšší možné preciznosti. Navrhli jsme 18° JCW brzdy se 4pístkovými pevnými třmeny, které se přesně vejdou do 18- a 19" JCW kol z lehké slitiny. Poskytují brzdnou sílu potřebnou při zpomalení do utáhlých zatáček nebo při náhlých změnách rychlosti. A díky zářivě červené barvě Chili Red a nápisu JCW samozřejmě také velmi dobře vypadají.MINI John Cooper Works výfuk

NOVÉ, ZVĚTŠENÉ SPORTOVNÍ KONCOVKY VÝFUKU.

Vychutnejte si intenzívní potěšení. Nízkofrekvenční vrčení, které produkují 95mm koncovky sportovního výfukového systému MINI JCW Clubman a MINI JCW Countryman, je extrémně uspokojujícím zážitkem. O 10 mm větší koncovky skvěle vypadají a znějí ještě drsněji než dřív! Jakmile to pořádně „oroštujete", zvýší se vám tep, adrenalin zaplaví vaše tělo a vy oněmíte.MINI John Cooper Works - PEDÁLY Z NEREZOVÉ OCELI.

PEDÁLY Z NEREZOVÉ OCELI.

Naši sportovní DNA John Cooper Works lze najít v každém detailu, jako třeba na nerezových krytech pedálů. Jsou obzvláště odolné, mimořádně elegantní a skvěle se dají zašlápnout až do podlahy.


MINI John Cooper Works ALL4 DETAIL

POHON VŠECH KOL ALL4.

Sledujte, jak se vaše zorničky rozšíří, protože vidíte, že můžete mít všechno. A vezměte si to. Schopnosti za každého počasí. Schopnost projet jakýkoliv terén. Bez ohledu na to, jakým podmínkám budete muset čelit, vám pohon všech kol JCW ALL4 poskytne dostatek trakce a ovladatelnosti. A to za všech okolností. Díky přednímu samosvornému diferenciálu dostanete více přilnavosti, stability i jistoty. Zásluhou toho všeho se můžete v klidu soustředit na jízdu. Každá cesta bude stejně skvělá jako její cíl.


MINI John Cooper Works - SPORTOVNÍ PODVOZEK.

SPORTOVNÍ PODVOZEK.

Základem výkonnosti je obratnost. A ovladatelnost vašeho vozu je přímo ovlivněna jeho podvozkem. Náš podvozek John Cooper Works byl vyvíjen a testován na závodních okruzích, jako je například Severní smyčka okruhu Nůrburgring. I proto je o 10 mm nižší než standardní podvozek a nabízí ještě autentičtější závodní zážitky. Mimořádná dynamika a působivá stabilita - to jsou předpoklady pro neopakovatelnou kvalitu sportovní jízdy.MINI John Cooper Works - ZADNÍ SPOILER.

ZADNÍ SPOILER.

Sportovní zadní spoiler John Cooper Works zlepšuje aerodynamiku, snižuje odpor vzduchu a vytváří přítlak, díky němuž auto drží na silnici jako přilepené.


ĎÁBELSKÉ DETAILY.


Stačí jediný pohled a jste v tom. Ještě před tím, než otevřete  dveře, vycítíte, že John Cooper Works hraje svoji vlastní ligu. Aerodynamický přední nárazník a sportovní zadní spoiler naznačují vzrušení, které na vás čeká. Nastupte dovnitř a objevíte prostor plný prémiových materiálů a závodnických detailů, vzbuzujících očekávání jako při startu závodu.

MINI John Cooper Works - BOČNÍ OZDOBY.

BOČNÍ OZDOBY.

Pokud na to máte, pochlubte se. Tyto exkluzívní boční ozdoby nejsou pouhým znakem John Cooper Works v leskle černém provedení Piano Black, ale jsou v nich zabudovány také bílé kryty směrových světel. Přesně ten správný detail, který zlepší klasický pocit jízdy jako v motokáře pokaždé, když odbočíte.MINI John Cooper Works PŘÍSTROJOVÝ PANEL

DOKONALÁ KONEKTIVITA.

Vypusťte sílu prémiové technologie a vychutnejte si svět informací a nejvyšší úroveň zábavy. Náš nový infotainment se skládá z úchvatného, snadno ovladatelného 8,8" dotykového displeje a zahrnuje širokou škálu inteligentních služeb a aplikací, stejně jako špičkovou výbavu pro navigaci, komunikaci a zvuk.


MINI John Cooper Works - KOŽENÝ VOLANT JOHN COOPER WORKS.

KOŽENÝ VOLANT JOHN COOPER WORKS.

Sportovní volant John Cooper Works je čalouněný jemnou perforovanou kůží s červeným ozdobným prošíváním a sdružuje ovládání nejpoužívanějších funkcí. Speciálně tvarovaný věnec s ploškami pro palce poskytuje dokonalý úchop, takže zatáčkami můžete projíždět jako profesionálové, s volantem pevně v rukách. To je přesně to, co potřebujete, abyste měli výkon dokonale pod kontrolou, jakmile na otevřené silnici seznámíte pedál plynu s podlahou.


MINI John Cooper Works - MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL.

MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL.

Náš nový multifunkčnIpřístrojový panel nahrazuje konvenční rychloměr. Tvoří ho 5palcový barevný displej v elegantním provedení Black Panel a poskytuje informace, jako je rychlost, množství paliva, počet najetých kilometrů, teplota a navigační pokyny.


MINI John Cooper Works - PRAHOVÉ LIŠTY JCW.

PRAHOVÉ LIŠTY JCW.

Snaha John Cooper Works o dokonalost je patrná v každičkém detailu. Dokonce i na prahových lištách, které se vyznačují rafinovaným provedením, dopiněným o integrované logo John Cooper Works. Designový prvek v podobě šachovnicové vlajky je více než náznakem toho, co vás čeká. Upozornění: bude to hodně ostré.


MINI John Cooper Works - SPORTOVNÍ SEDADLA.

SPORTOVNÍ SEDADLA.

Naše modely John Cooper Works v osobitých interiérech kombinují prémiový komfort, funkčnost a estetiku. Všechna sportovní sedadla John Cooper Works mají integrované opěrky hlavy, výrazné boční vedení těla a čalounění v kombinaci kůže Dinamica a látky. Pouhé sezení nikdy nebylo tak vzrušující. Nebo tak pohodlné. Ve správné pozici nabízí veškerou kontrolu nad výkonem, který máte pod pravou nohou.

John Cooper Works - ŘADÍCÍ PÁKA

VYLEPŠENÁ PŘEVODOVKA.

Naše modely John Cooper Works, které jsou vybaveny 8stupňovou automatickou převodovkou Steptronic s řadicími páčkami pod volantem, stanovují nové standardy v oblasti dynamiky a hospodárnosti. Umožňují intenzívní akceleraci s jemným odstupňováním rychlostních stupňů, vyhlazujícím při přeřazování rozdíly mezi otáčkami. Funkce start/stop šetří palivo, snižuje hluk motoru a také emise.MINI John Cooper Works interiér

MINI John Cooper Works interiér

ODKAZ JOHNA COOPERA

ODKAZ JOHNA COOPERA 

Modely MINI John Cooper Works pocházejí z linie závodních šampionů, které postavil John Cooper, průkopnický konstruktér monopostů  formule 1. Poznal závodní potenciál ihned, jakmile ho viděl. Jeho bystré  oči ho spatřily v nově představeném klasickém Mini.

ČTYŘI MODELY.

MINI John Cooper Works nabízí mnoho vlastností, které odpovídají  vašemu stylu jízdy. Vyberte model z níže uvedeného výběru a seznamte se s  jeho výkonem, technikou a dalšími klíčovými vlastnostmi. Poté vám  umožníme porovnat modely bok po boku a najít MINI JCW, které vám nejlépe  vyhovuje. 

MINI JOHN COOPER WORKS 3DV.

MINI John Cooper Works Třídveřové

TECHNICKÉ ÚDAJE

CENA: 

Základní cena 802 562

VAT 21% 168 538

Celková cena 971 100


Jízdní výkony

 • Zrychlení 0–100 km/h: 6,1 s
 • Maximální rychlost: 246 km/h

Motor

 • Počet válců/ventilů: 4 / 4
 • Zdvihový objem: 1998 cm3
 • Vrtání/zdvih: 94,6 mm / 82 mm
 • Výkon: 231 PS (170 kW) at 5200 - 6200 1/min
 • Točivý moment: 320 Nm at 1450 - 4800 1/min
 • Kompresní poměr: 10,2 :1

Rozměry & Hmotnosti

 • Délka/šířka/výška (mm): 3872 / 1727 / 1414
  Rozvor/poloměr otáčení: 2495 mm / 10,8 m
  Provozní hmotnost: 1350 kg
 • Celková hmotnost: 1710 kg
 • Užitečná hmotnost: 435 kg
 • Povolené zatížení nápravy vpředu/vzadu: 975 kg / 800 kg
 • Objem palivové nádrže (cca): 44 litrů
MINI JOHN COOPER WORKS ALL4 CLUBMAN

MINI John Cooper Works ALL4 Clubman

TECHNICKÉ ÚDAJE

CENA:

Základní cena 1 036 777 Kč

VAT 21% 217 723 Kč

Celková cena 1 254 500 Kč


Spotřeba (NEDC)

 • Spotřeba paliva: 7 - 6,6 l/100 km
 • City: 8,3 - 7,8 l/100 km
 • Land: 6,3 - 5,9 l/100 km

Emise (NEDC)

 • Emise CO2: 161 - 152 g/km
 • City: 191 - 180 g/km
 • Land: 144 - 136 g/km

Jízdní Výkony

 • Zrychlení 0–100 km/h: 5,1 s
 • Maximální rychlost: 250 km/h

Motor

 • Počet válců/ventilů: 4 / 4
 • Zdvihový objem: 1998 cm3
 • Vrtání/zdvih: 94,6 mm / 82 mm
 • Výkon: 306 PS (225 kW) at 5000 - 6250 1/min
 • Točivý moment: 450 Nm at 1800 - 4500 1/min
 • Kompresní poměr: 9,5 :1

Rozměry & Hmotnosti

 • Délka/šířka/výška (mm): 4266 / 1800 / 1441
 • Rozvor/poloměr otáčení: 2670 mm / 11,3 m
 • Provozní hmotnost: 1630 kg
 • Celková hmotnost: 2040 kg
 • Užitečná hmotnost: 485 kg
 • Povolené zatížení nápravy vpředu/vzadu: 1090 kg / 1025 kg
 • Objem zavazadlového prostoru: 360 l
 • Objem palivové nádrže (cca): 48 liter
MINI JOHN COOPER WORKS ALL4 COUNTRYMAN

MINI JOHN COOPER WORKS ALL4 COUNTRYMAN

TECHNICKÉ ÚDAJE

CENA:

Základní cena 983 058

VAT 21% 206 442

Celková cena 1 189 500


Spotřeba (NEDC)

 • Spotřeba paliva: 7 - 6,6 l/100 km
 • City: 8,3 - 7,8 l/100 km
 • Land: 6,3 - 5,9 l/100 km

Emise (NEDC)

 • Emise CO2: 161 - 152 g/km
 • City: 191 - 180 g/km
 • Land: 144 - 136 g/km

Jízdní Výkony

 • Zrychlení 0–100 km/h: 5,1 s
 • Maximální rychlost: 250 km/h

Motor

 • Počet válců/ventilů: 4 / 4
 • Zdvihový objem: 1998 cm3
 • Vrtání/zdvih: 94,6 mm / 82 mm
 • Výkon: 306 PS (225 kW) at 5000 - 6250 1/min
 • Točivý moment: 450 Nm at 1800 - 4500 1/min
 • Kompresní poměr: 9,5 :1

Rozměry & Hmotnosti

 • Délka/šířka/výška (mm): 4297 / 1822 / 1557
 • Rozvor/poloměr otáčení: 2670 mm / 11,4 m
 • Provozní hmotnost: 1680 kg
 • Celková hmotnost: 2175 kg
 • Užitečná hmotnost: 570 kg
 • Povolené zatížení nápravy vpředu/vzadu: 1135 kg / 1065 kg
 • Objem zavazadlového prostoru: 450 l
 • Objem palivové nádrže (cca): 51 liter
MINI JOHN COOPER WORS CABRIO

MINI John Cooper Works Cabrio

TECHNICKÉ ÚDAJE

CENA: 

Základní cena 898 182

VAT 21% 188 618

Celková cena 1 086 800


Jízdní výkony

 • Zrychlení 0–100 km/h: 6,5 s
 • Maximální rychlost: 241 km/h

Motor

 • Počet válců/ventilů: 4 / 4
 • Zdvihový objem: 1998 cm3
 • Vrtání/zdvih: 94,6 mm / 82 mm
 • Výkon: 231 PS (170 kW) at 5200 - 6200 1/min
 • Točivý moment: 320 Nm at 1450 - 4800 1/min
 • Kompresní poměr? 10,2 :1

Rozměry & Hmotnosti

 • Délka/šířka/výška (mm): 3872 / 1727 / 1415
  Rozvor/poloměr otáčení: 2495 mm / 10,8 m
  Provozní hmotnost: 1450 kg
 • Celková hmotnost: 1795 kg
 • Užitečná hmotnost: 420 kg
 • Povolené zatížení nápravy vpředu/vzadu: 995 kg / 825 kg
 • Objem palivové nádrže (cca): 44 litrů

NEJVÝKONNĚJŠÍ PŘÍRŮSTKY DO RODINY MINI JOHN COOPER WORKS.

Nejnovější generace 4válcového zážehového motoru s technologií MINI TwinPower Turbo, vyvinutá speciálně pro modely John Cooper Works, překonává nejvyšší výkon svého předchůdce o 55 kW/75 k. Maximální točivý moment byl navýšen o 100 Nm na 450 Nm, přičemž došlo i ke zlepšení hodnot zrychlení. Nové MINI John Cooper Works Clubman zvládne akceleraci z 0 na 100 km/h za 4,9 s, zatímco MINI John Cooper Works Countryman dosáhne stejné rychlosti za 5,1 s, což je o 1,4, resp. o 1,5 sekundy  rychleji než srovnatelní předchůdci. Pružnost obou modelů nikdy nebyla  tak působivá jako nyní. V rámci modelové řady MINI si tito vrcholoví atleti nikdy nezasloužili nejvyšší pozice tak jako dnes. V porovnání s modely MINI Cooper S Clubman a MINI Cooper S Countryman byl výkon navýšen o 29 kW/39 k až o 84 kW/114 k. Výsledná mimořádná výkonnost je doplněna o specifický design a výbavové prvky.

MINI John Cooper Works Clubman

Závodní pocit byl u nového MINI John Cooper Works Countryman posunut do nových dimenzí, které si lze užívat na pěti plnohodnotných sedadlech.  Mezi další pro tyto modely specifické prvky exteriéru patří volitelné kontrastní lakování s červenou střechou a kryty zpětných zrcátek, individuální design bočních ozdob se směrovými světly a logo John Cooper Works na mřížce masky chladiče a víku zavazadlového prostoru. Hlavní nasávací otvor obou modelů zaujme voštinovým vzorem. Maska chladiče modelu MINI John Cooper Works Countryman je zvýrazněna červeným rámečkem  a červená barva je použita také pro horizontální rozdělení masky chladiče u modelu MINI John Cooper Works Clubman. Přední i zadní světlomety taktéž představují nový design odvozený od modernizovaného provedení modelu MINI Clubman. Přední i zadní světlomety taktéž  představují nový design odvozený od modernizovaného provedení modelu MINI Clubman.

Specifický sportovní plynový pedál, 8stupňová převodovka Steptronic Sport, mechanický závěr diferenciálu, volitelné prvky nejvyšší třídy.

Spontánní odezva dokonce i na malý pohyb plynového plynu se stálým  přívalem výkonu až do vysokých otáček jsou tím, co charakterizuje neskutečné podání výkonu nové pohonné jednotky, tolik typické pro sportovní vozy. Nově vyvinutý systém chlazení byl vymyšlen tak, aby dokázal dostát všem nárokům kladeným na sportovní vůz. Optimální  provozní teplota motoru je udržována dokonce i za extrémních podmínek na závodní trati díky dvěma externím chladičům, pro daný model specifické expanzní nádobě se zvýšeným objemem, nezávislému uložení chladicího modulu, elektrickému ventilátoru se zvýšeným výkonem a třetí úrovni chlazení prováděné prostřednictvím kondenzátoru. Nárůst otáček je doprovázen nápadným zvukem nově vyvinutého sportovního výfukového systému, specifického pro daný model. Extrémní výkon motoru je ještě intenzivnější než kdy předtím, navíc je podkreslený emociálně silným akustickým doprovodem, který odpovídá aktuální zátěži, a přitom podtrhuje sportovní charakter modelu.

Vpředu napříč uložený motor v obou extrémních sportovních modelech přenáší svůj fenomenální výkon nejnovějším provedením 8stupňové převodovky Steptronic Sport. Dosud poslední generace převodovky se vyznačuje vylepšenou vnitřní účinností a zvětšeným rozsahem převodových poměrů. To znamená nižší otáčky při jízdě na vyšší rychlostní stupně, což snižuje spotřebu paliva. Nové ovládání převodovky zvyšuje dynamiku řazení i jízdní komfort. Řadicí páčky pro manuální změny převodů jsou standardně montovány na volantu. Osmistupňová převodovka Steptronic Sport nabízí i funkci závodního startu z místa Launch Control. Součástí nové samočinné převodovky je také integrovaný závěr diferenciálu, který zmenšuje rozdíl otáček předních kol. Při akceleraci dokáže vytvořit  svorný účinek až 39 procent. Mechanický závěr diferenciálu je sladěný se stabilizačním systémem DSC (Dynamic Stability Control), takže pomáhá  dále zlepšovat trakci nového MINI John Cooper Works Clubman a nového MINI John Cooper Works Countryman na nezpevněném povrchu nebo při  špatném počasí, stejně jako zvyšuje jízdní dynamiku při sportovní jízdě v zatáčkách.

Pohon všech kol ALL4 se specifickými komponenty.


Pohon všech kol ALL4 hraje hlavní roli v optimalizaci trakce, agility a jízdní stability. Je součástí standardní výbavy nového MINI John Cooper Works Clubman a nového MINI John Cooper Works Countryman a pro nové  edice obou modelů byl komplexně přepracován. Kompaktní a hmotnostně optimalizovaný pohon všech kol se skládá z rozvodovky na přední nápravě,  dvoudílného spojovacího hřídele a diferenciálu s elektrohydraulicky ovládanou spojkou na zadní nápravě. Systém inteligentní regulace pohonu ALL4 je propojen se stabilizačním systémem DSC (Dynamic Stability  Control) a neustále přepočítává ideální rozdělení točivého momentu mezi předními a zadními koly. To znamená, že výjimečný výkon motoru je vždy přenášen tam, kde se nejefektivněji a nejhospodárněji přemění v  intenzivní potěšení z jízdy. 

Při normální jízdě s aktivovaným systémem DSC se přenáší točivý moment pro MINI typickým způsobem na přední kola. Díky tomu je možné přeměnit výkon motoru v pohyb vpřed maximálně efektivně. Pokud ale ovládání DSC zaznamená riziko prokluzu předních kol, během zlomku sekundy se elektronicky řízená spojka zásobovaná tlakem elektrohydraulického čerpadla postará o přesun točivého momentu na zadní kola. Díky specifické kinematice zadní nápravy bylo možné zvýšit potenciál přenosu příčných sil v dynamicky projížděných zatáčkách. Přenastavené odpružení a tlumení, stabilizační systém DSC (Dynamic Stability Control) a elektromechanické řízení jsou precizně naladěny směrem k extrémně agilnímu projevu nových vrcholných sportovních modelů.

Nejnovější vývoj systému ALL4 byl precizně sladěn s extrémním výkonem motoru a zvýšeným dynamickým potenciálem nového MINI John Cooper Works Clubman a MINI John Cooper Works Countryman. Je tvořen zesílenými ozubenými koly, robustnějšími spojkami spojovacího hřídele vedoucího k zadním kolům a specifickými zadními poloosami se zvětšenou torzní tuhostí. Stejně jako prošel vývojem motor, došlo u nového MINI John  Cooper Works Clubman a MINI John Cooper Works Countryman ke zdokonalení  také v oblasti podvozku, který nabízí novou úroveň jízdní dynamiky. Pro tyto modely specifická zavěšení přední nápravy se spodními rameny a svislými pružicími a tlumicími vzpěrami a zadní víceprvkové nápravy byla optimalizována z hlediska pevnosti komponentů, kinematiky a hmotnosti. Cílem bylo vytvořit vzrušující závodní pocit z přenosu vysokého výkonu motoru. Nově navržené náboje kol umožnily zvětšit odklon předních kol. 

NAKONFIGURUJTE SI SVÉ VLASTNÍ MINI JOHN COOPER WORKS

*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

MINI John Cooper Works ALL4 Countryman (AT) Katalog

MINI John Cooper Works ALL4 Clubman (AT) Katalog

HIGHLIGHTY MINI JOHN COOPER WORKS


DVA PAKETY.

VÍCE STYLU, FUNKCÍ A ZÁBAVY PRO VAŠE MINI.

Přizpůsobení vašeho MINI vašemu jízdnímu stylu nebylo nikdy  jednodušší. Vyberte si speciálně navrženou kombinaci výbavy, která bude  nejlépe vyhovovat vašim osobním preferencím.

PREMIUM & PREMIUM PLUS.

Chytrá výbava usnadňující život a přinášející více stylu v cenově výhodných paketech. 

*Dostupnost výbavy závisí na zvoleném modelu. Další informace najdete v konfigurátoru nebo ceníku příslušného modelu.

PREMIUM.

Dodává vašemu MINI funkce, které usnadní a zpříjemní vaše každodenní cesty.

VÝBAVA

 • Automatická klimatizace
 • Světelný paket
 • MINI jízdní režimy
 • PDC - kontrola vzdálenosti při parkování
 • Zadní kamera
 • Vnitřní zpětné zrcátko s automatickým tlumením odrazivosti

PREMIUM PLUS.

Obsahuje všechny prvky paketu  Premium a další výbavu zvyšující komfort, usnadňující řízení a současně  poskytující informace a zábavu na cestách.

VÝBAVA

 • Komfortní přístupový systém
 • Příprava pro mobilní telefon s rozhraním Bluetooth včetně bezdrátového dobíjení
 • Vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce
 • Driving Assistant
 • Parking Assistant
 • HiFi reproduktorový systém harman/kardon
 • MINI navigační systém
 • Panoramatická skleněná střecha

MINI CONNECTED.MINI CONNECTED.

VÍCE O KONEKTIVITĚ
PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ HLEDÁTE.

NABÍDKA PŘÍSLUŠENSTVÍ

MINI SPECIÁLNÍ EDICE.MINI SPECIÁLNÍ EDICE.

POZNEJTE MINI VOZY VE SPECIÁLNÍCH EDICÍCH A NABÍDKÁCH.

ZJISTIT VÍCE O AKCÍCHFINANCOVÁNÍ VOZŮ MINI.

PROZKOUMEJTE NABÍDKY FINANCOVÁNÍ NA VŠECHNY MODELY MINI.


ZJISTIT VÍCE INFORMACÍ

SADY KOL PRO VOZY MINI.SADY KOL PRO VOZY MINI.

POROVNEJTE SADY KOL K VOZŮM MINI.

Prozkoumejte sady kol k vozům MINI.SLUŽBY K VOZŮM MINI.

PRVOTŘÍDNÍ SLUŽBY PRO NÁROČNÉ ZÁKAZNÍKY.

Objevte naše služby zde.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Zdroj: mini.cz

Oficiální tisková zpráva: 

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů