OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

Výkup vozidel

Výkup vozidel

POPTEJTE NEZÁVAZNOU NABÍDKU VÝKUPU VÁŠEHO VOZU NEBO MOTOCYKLU.


Přemýšlíte o výměně Vašeho stávajícího automobilu či motocyklu? Kde jinde se dá nejsnadněji prodat či vyměnit stávající vůz nebo motocykl než v největším specializovaném centru ojetých vozidel značek BMW, MINI, BMW Motorrad a ALPINA?

Nabízené vozidlo prověříme, zkontrolujeme v našem autorizovaném servisu a vzhledem ke znalosti situace na trhu ojetých vozidel, nabídneme i aktuálně nejlepší možnou výkupní cenu.

Pokud se rozhodnete s námi obchod uzavřít, přebereme záruky za Vaše vozidlo a zařídíme i veškerou administrativu spojenou s převodem vozidla. Garantujeme seriózní jednání, jistotu a férový přístup největšího partnera BMW AG v České republice. 

Spojte se s námi prostřednictvím formuláře. Náš specialista výkupu ojetých vozidel Vás bude v krátké době kontaktovat, celým procesem Vás provede a vše do detailu vysvětlí.
 

Nabídka je pro Vás nezávazná a rozhodnutí je vždy a jen pouze na Vás.

V našich showroomech naleznete pouze vozidla, která prošla odbornou kontrolou technického stavu našimi servisními techniky a byl ověřen nebo je znám původ vozidla.

V rámci zachování maximální možné kvality a poskytované jistoty našim zákazníkům u nás nenaleznete vozidla u kterých:

  • Pochybujeme o technickém stavu
  • Pochybujeme o původu vozidla
  • Pochybujeme o stavu najetých kilometrů

Velice se omlouváme, ale jakákoliv pochybnost o kvalitě či původu vozidla může být důvodem odmítnutí výkupu vozidla. Naším cílem je nabízet jistotu a spolehlivost, která umocňuje radost z jízdy.

Nechte si zavolat - výkup a komisní prodej

Rádi Vám v rámci ČR zavoláme v jakýkoliv všední den mezi 9:00 - 17:00 a poradíme s výkupem vozidla, nebo zodpovíme dotazy.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů