OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

Pohotovostní servis

Pohotovostní servis

Pohotovostní servis Pohotovostní servis

JSME S VÁMI I V TERÉNU +420 602 202 090

V běžném životě nastávají i neočekávané situce a i přes to, že jsou vozy BMW jedny z nejspolehlivějších, může se stát, že uvíznete na vašich cestách s poruchou nebo díky nehodě.

V takovém případě si můžete být jisti, že my jsme s vámi neustále. Během vašich cest jsme vždy připraveni vám z nenadálých nesnází pomoci. V případě nutnosti vyšleme naše speciálně upravené a vybavené pohotovostní vozidlo BMW X3 s vyškoleným servisním technikem, který vám pomůže nepříjemnou situaci vyřešit a postará se i o následující kroky.


Pro operativní NON-STOP zásah kontaktujte:

844 666 333
z tuzemska
+420 222 803 447
ze zahraničí


Služba zajišťuje bezplatné odtažení vašeho vozu do našeho autorizovaného servisu BMW invelt a poskytnutí náhradního vozu po dobu maximálně 3 dnů zdarma. Pokud vlastníte vůz zakoupený v ČR do stáří tří let je tato služba bezplatná.

Pokud tuto podmínku nesplňujete nezoufejte a kontaktujte nás na:

Odtahová služba invelt:+420 607 007 733 (NON-STOP provoz)
Pohotovostní servis invelt:+420 602 202 090 (NON-STOP provoz)

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů