OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

Komisní prodej

Komisní prodej

VÁŠ VŮZ V PRÉMIOVÉM SHOWROOMU A V RUKOU PROFESIONÁLŮ ZÍSKÁ NA HODNOTĚ.


Jsou v životě situace - ne úplně běžné , kdy chcete radost z jízdy vyměnit za něco jiného. I v takových případech jsme připraveni Vám maximálně pomoci. 

Vaše stávající vozidlo převezmeme do komisního prodeje a zařídíme veškeré administrativní úkony za Vás i nového majitele. V našich rukou nejen že Váš vůz ožije, ale získá na prestiži a hodnotě.

Pokud se rozhodnete nám Vaše vozidlo svěřit k prodeji, učiníme maximum pro to, aby jsme jej prodali za Vámi stanovených podmínek a získali Vámi definovanou cenu.

 

V rámci prodejního procesu provádíme:

  • Kontrolu technického stavu vozidla a doporučíme případné opravy
  • Konzultujeme a v případě přání doporučíme / navrhneme cenotvorbu
  • Vozidlo kompletně vyčistíme, umyjeme a v případě potřeby přeleštíme
  • Vozidlo nafotíme dle standardů BMW / MINI
  • Vozidlo vystavíme v našem prémiovém showroomu ojetých vozidel
  • Prodejní tým se s vozidlem podrobně seznámí seznámí a aktivně je nabídne dalšímu zájemci
  • Vozidlo aktivně nabízíme na webových stránkách www.invelt.com v katalogu vozů.
  • Vozidlo aktivně nabízíme na největších a námi hrazených inzertních portálech
  • Se zájemci aktivně komunikujeme a průběžně Vás informujeme o vývoji
  • V případě úspěšného prodeje procesujeme veškeré administrativní úkony s převodem a registrací


Společnost invelt se prodejem a službami v automobilovém průmyslu zabývá 30 let. Naše vědomosti, zkušenosti, obchodní talent, seriózní jednání a poskytované jistoty  jsou jednoznačnou devizou, která Vám přinese bezstarostný prodej při maximalizaci zisku s jistotou seriózního jednání.

Pokud jste opravdu rozhodnuti svou radost vyměnit prostřednictvím největšího specializovaného centra ojetých vozů BMW, MINI a BMW Motorrad v ČR, pak vyplňte své telefonní číslo. V krátké době Vám zavoláme, zodpovíme Vaše dotazy a dohodneme veškeré podrobnosti.


VĚŘTE PROFESIONÁLŮM.

Nechte si zavolat - výkup a komisní prodej

Rádi Vám v rámci ČR zavoláme v jakýkoliv všední den mezi 9:00 - 17:00 a poradíme s výkupem vozidla, nebo zodpovíme dotazy.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů