NOVÉ BMW X2. OBJEVTE VÍCE INFORMACÍ.

Hlavní menu

BMW glass repair pro vaše vozidlo

BMW glass repair pro vaše vozidlo

BMW GLASS REPAIR BMW GLASS REPAIR

ČEKAT DO POSLEDNÍ CHVÍLE SE NEVYPLATÍ.


Poškozené čelní okno vám:

  • Zhoršuje výhled a ohrožuje vaši bezpečnost
  • Drobné poškození skla má zhoršující se tendence.
  • Ohrožuje integritu čelního okna, zhoršuje výhled a snižuje radost z jízdy.
  • Prasklé čelní sklo může být problémem při silniční kontrole.

Spolehněte se na naši okamžitou pomoc v našich autorizovaných servisech BMW. Ze zkušeností vyplývá, že až 40 % poškození čelních oken je možné opravit.
Poškození, způsobená kamínky opravujeme díky technologii BMW Glass Repair dle přísných standardů kvality BMW – obvykle za méně než hodinu.

Používáme výhradně vysoce kvalitní materiály a nástroje. Naše autorizovaná servisní centra BMW jsou nejen rychlá, ale především kvalitní. Pokud vzniklé poškození není možné opravit, čelní okno vyměníme a vyřídíme i případnou pojistnou událost.

Zeptejte se své pojišťovny na možnosti hrazení nákladů za opravu.

Pro více informací nebo objednávku na servis BMW kontaktujte naše servisní centra BMW v Praze nebo Plzni.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů