OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

BMW glass repair pro vaše vozidlo

BMW glass repair pro vaše vozidlo

BMW GLASS REPAIR BMW GLASS REPAIR

ČEKAT DO POSLEDNÍ CHVÍLE SE NEVYPLATÍ.


Poškozené čelní okno vám:

  • Zhoršuje výhled a ohrožuje vaši bezpečnost
  • Drobné poškození skla má zhoršující se tendence.
  • Ohrožuje integritu čelního okna, zhoršuje výhled a snižuje radost z jízdy.
  • Prasklé čelní sklo může být problémem při silniční kontrole.

Spolehněte se na naši okamžitou pomoc v našich autorizovaných servisech BMW. Ze zkušeností vyplývá, že až 40 % poškození čelních oken je možné opravit.
Poškození, způsobená kamínky opravujeme díky technologii BMW Glass Repair dle přísných standardů kvality BMW – obvykle za méně než hodinu.

Používáme výhradně vysoce kvalitní materiály a nástroje. Naše autorizovaná servisní centra BMW jsou nejen rychlá, ale především kvalitní. Pokud vzniklé poškození není možné opravit, čelní okno vyměníme a vyřídíme i případnou pojistnou událost.

Zeptejte se své pojišťovny na možnosti hrazení nákladů za opravu.

Pro více informací nebo objednávku na servis BMW kontaktujte naše servisní centra BMW v Praze nebo Plzni.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů