Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW X7 | Vyjádření luxusu

1065 BMW invelt 28. 2. 2022 #BMWX7 #BMW #BMWinvelt

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW X7 S FINANCOVÁNÍM 50 NA 50

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

  • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
  • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
  • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
  • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
  • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

První BMW X7 je elegantním propojením sebevědomí a osobitosti. I přes majestátní vzhled působí zásluhou puristického a sportovního designu lehce a agilně. Velmi prostorný interiér současně toto pojetí doplňuje průkopnickou kombinací exkluzivity, praktičnosti a prostoru. A také zcela výjimečným komfortem ve všech třech řadách sedadel. Šarm je jeho podstatou. Elegance tvoří jeho charakter.

Největší model BMW řady X měří na délku 5151 mm, 2000 mm na šířku a je vysoké 1805 mm. Jasný a precizní designový styl charakterizuje úchvatnou, extrémně nápadnou přední část a velká boční okna, vůz disponuje vysokou světlou výškou, dlouhou linií střechy a dvoudílným víkem zavazadlového prostoru. Mezi exkluzivní detaily patří velké množství chromovaných prvků. LED světlomety jsou součástí standardní výbavy, laserové světlomety BMW Laserlight jsou k dispozici jako volitelná výbava.

U nás v BMW invelt Praha | Plzeň máme k dispozici několik vozů BMW X7 skladem a další na cestě. Zastavte se za námi.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň


PAKETY BMW X7

BMW X7 xDrive40d - PODSTATA


Parking Assistant

BMW Head-Up Display

BMW Display Key

Motorizace BMW X7 xDrive40d

BMW X7 xDrive40i - VYVÁŽENOST


Balík M Sport

Balík xOffroad

BMW laserové světlomety

Motorizace BMW X7 xDrive40i

BMW X7 xDrive40i - OSOBITOST


Design Pure Excellence

BMW laserové světlomety

Bower & Wilkins Diamod Surround Sound System

Motorizace BMW X7 xDrive40i

BMW X7 | Vyjádření luxusu

Zaujalo Vás nové BMW X7? Chcete si domluvit testovací jízdu?Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


POZNEJTE BMW X7


DESIGN EXTERIÉRU

BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek.

BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek je hlavním vizuálním elementem. který z čelního pohledu podtrhuje výraz a sportovní styl vozu.

Laserové světlomety BMW Laserligth.

Laserové světlomety BMW Laserlight v režimu dálkových světel a v závislosti na rychlosti jízdy vyzařují světlo do vzdálenosti až 600 metrů, což je téměř dvojnásobná vzdálenost než u běžnch světlometů. Optimální viditelnost ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré ozdobné prvky ve tvaru písmene X a nápis BMW Laserlight podtrhují vysoké technologické standardy vozu.

22" kola z lehké slitiny.

22" kola z lehké slitiny Multi-spoke 757 v provedení Bicolour Ferric Grey, lesklá, s kombinovanými pneumatikami, přední 9,5 J x 22 s vysokovýkonnými pneumatikami 275/40 R22, zadní 10,5 J x 22 s vysokovýkonnými pneumatikami 315/35 R22. K dispozici jsou i další rozměry a designy.

Vzduchové průduchy Air Breather.

Vzduchové průduchy Air Breather jsou umístěné za předními koly a jako dekorativní element ve tvaru hokejky vizuálně podtrhují sportovní styl a délku vozidla.

Chromová lišta.

Horizontální chromová lišta mezi zadními světly zdůrazňuje sportovní charakter vozu. Stejně, jako je tomu u luxusní limuzíny BMW řady 7, vytváří chromová lišta atraktivní kontrast se zvolenou barvou karoserie a vytváří harmonické propojení mezi svalnatě tvarovanými boky zadní části.


DESIGN INTERIÉRU

Mimořádně kvalitně zpracovaná kůže.

K dispozici volitelně: BMW Individual celokožené čalounění Merino Ivory White/Midnight Blue (bílá/modrá), černá barva interiéru.

BMW X7 šesti - nebo sedmimístné.

Standardně dodávaná třetí řada sedadel se dvěma sedadly, které lze zcela složit do podlahy zavazadlového prostoru, nabízí místo k sezení pro další dva cestující, takže vůz pohodlně převeze až sedm osob.

Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge.

Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge vytváří díky světelné kompozici skládající se z více než 15 000 světelných elementů v interiéru zejména v noci útulné prostředí. Prostorové osvětlení nabízí šestici různých barev.

Nepřímé osvětlení

Standardní nepřímé osvětlení s prostorovým konturovým osvětlením interiéru vytváří přátelskou a útulnou světelnou atmosféru. Šest světelných designů doplňuje i dynamická funkce pro čtyři různé situace. Světelný koberec Welcome Light Carpet osvětluje při nastupování a vystupování oblast vedle vozu.

Skleněné prvky CraftedClarity.

Skleněné prvky CraftedClarity obsahují ručně vyráběné skleněné elementy, které vizuálně i hapticky pozdvihují interiér vozidla. Detaily na voliči převodovky, ovládání hlasitosti, ovladači BMW a tlačítku Start/Stop jsou vyrobeny z kvalitního křišťálu.


JÍZDNÍ KOMFORT BMW X7.

BMX X7 nabízí mimořádně vysokou úroveň komfortu v kombinaci s vynikající jízdní dynamikou. Součástí volitelně nabízeného podvozku Executive Drive Pro jsou elektromechanické adaptivní stabilizátory, které během jízdy neustále omezují pohyby karoserie a její náklony v zatáčkách na minimum. Standardně dodávané adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách usnadňuje nastupování a vystupování a současně ulehčuje nakládání zavazadel. Vzduchové odpružení s možností manuálního nastavení automaticky udržuje konstantní světlou výšku bez ohledu na zatížení.


JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X7.

Nové BMW X7 může být vybaveno paketem xOffroad. Čtyři volitelné terénní režimy ještě přesněji přizpůsobují pohon všech kol BMW xDrive aktuálnímu povrchu pod koly. Volitelný M sportovní výfukový systém poskytuje zvuk, který může v režimech SPORT a SPORT+ aktivovaných voličem jízdních režimů ještě intenzivněji reprodukovat zvuk motoru. Integrované aktivní řízení zlepšuje manévrovatelnost a agilitu v nízkých rychlostech tím, že zadní kola natáčí v opačném směru než přední.


INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE A DIGITÁLNÍ SLUŽBY BMW X7.

BMW X7 je vybaveno nejnovější generací systémů konektivity BMW. Inteligentní digitální služby a asistenční systémy vytvářejí těsné spojení s okolním světem a díky intuitivnímu ovládání nabízejí nejvyšší úroveň bezpečnosti.


DIGITÁLNÍ SLUŽBY

BMW Live Cockpit.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 12,3" doplnňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.

BMW ovládání gesty.

Možnost ovládání gesty BMW Gesture Control umožňuje obsluhovat vybrané funkce vozu zvolenými pohyby ruky. Systém například rozpozná mávnutí rukou nebo ukázáním prstem, kterými lze aktivovat funkce odmítnutí a přijmutí telefonního hovoru. Krouživými pohyby ukazováčku je možné například ovládat hlasitost.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant obsahuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnou opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.

Parkovací asistent Plus.

Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Obsahuje kromě jiného funkci Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, zvdáleného pohledu Remote 3D View a automatického parkovacího asistentu s vodícími linkami a couvacím asistentem.

Asistent hledání parkovacích míst.

Zkoušíte najít parkovací místo v blízkosti cíle vaší cesty? Pro Asistenta hledání parkovacích míst je to snadný úkol. Dokáže nalézt volná parkovací místa ve velkých parkovacích domech nebo na ulicích podle vašeho výběru, najde cestu k místům s největší pravděpodobností pro zaparkování.

Remote Software Upgrade.

Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho BMW.


LUXUSNÍ & KOMFORTNÍ VÝBAVA

Módy Experience.

Jste na silnici spíše klidní nebo aktivní? S režimy Executive nebo Expressive z nabídky módů Experience můžete vytvořit takové prostředí, které podnítí vaše smysly podle aktuální nálady. Jednotlivé funkce interiéru se sladěně přizpůsobí danému požadavku. Jednoduše řekněte: „Hey, BMW. Activate Executive Mode.’

Uvítací světelný koberec.

Uvítací světelný koberec projektuje na zem vedle předních dveří světelnou grafiku, kterou posádku zve k nastoupení. Vystupování z vozidla za tmy je díky tomu ještě bezpečnější a pohodlnější.

Audiostytém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem.

Prostorový audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s 3D prostorovým zvukem se dvěma diamantovými výškovými reproduktory poskytuje vynikající studiovou kvalitu zvuku pro každé sedadlo ve voze. 20 citlivě umístěných reproduktorů má celkový výkon 1500 W a zajišťuje fascinující zvukový přednes.

Zábavní systém Professional pro zadní sedadla.

Zábavní systém Professional na zadních sedadlech obsahuje dvě samostatné 10,2" barevné dotykové naklápěcí obrazovky s vysokým rozlišením a Blu-ray mechaniku. Díky tomu lze používat funkce navigace a internetu i za jízdy (pokud je uzavřena smlouva s operátorem).

Držáky nápojů s regulací teploty.

Držáky nápojů s regulací teploty ve středové konzole mohou nápoje vychladit, nebo je udržet teplé. Ovládání teploty je aktivované pomocí tlačítek vlevo a vpravo. Prostorové osvětlení taktéž zobrazuje funkci (modrá pro chlazení nebo červená pro vyhřívání).

Automatická 5zónová klimatizace.

Díky automatické klimatizace s 5 zónami je možné nezávisle na sobě nastavit příjemnou teplotu pro řidiče a předního spolujezdce, levou a pravou stranu v druhé řadě sedadel a třetí řadu sedadel. Každý ze spolucestujících si díky tomu užije teplotu, která je mu nejpříjemnější.


BMW X7 S VÝBAVOU BMW INDIVIDUAL.

Prvky výbavy BMW Individual dodávají BMW X7 speciální úroveň exkluzivity. Metalický lak BMW Individual Ametrin propůjčuje vozu podmanivý charakter a dodává mu charisma velkoleposti. V interiéru vytváří souhra vysoce kvalitní kůže s kontrastními dekorativními prvky zcela mimořádnou atmosféru.

BMW X7

BMW X7

BMW X7

BMW X7

BMW X7

BMW X7

BMW X7

BMW X7

BMW X7

BMW X7


PŘÍSLUŠENSTVÍ A DÍLY PRO BMW X7BMW KOLA & PNEUMATIKY.

Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.


Kola a pneumatiky pro BMW X7


TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X7.

Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

245 (333)/5500–6250
Maximální rychlost v km/h:
243
Zrychlení 0–100 km/h v s:

6,3
Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km (WLTP):

10,9–10,1
Kombinované emise CO2 v g/km (WLTP):
248–231

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


FOTOGALERIE

Spotřeba paliva a emise CO2 BMW X7.

BMW X7 xDrive40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,9–10,1
Emise CO2 v g/km (kombinované): 248–231

Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP.

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT) CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo.


Zdoj: BMW cz

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů