OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

End of Summer Sale Motorrad 2023

End of Summer Sale Motorrad 2023

644 BMW invelt 12.9.2023 #BMWMotorrad #EndofSummerSaleMotorrad #BMWMotorradinvelt

Ať už dáváte přednost zdolávání městské džungle, nebo jízdě do západu slunce na dlouhé cestě: Každý má na cestách svůj vlastní styl - i co se týče oblečení. Nezáleží na tom, který svět odpovídá vašemu stylu - naše segmenty BMW Motorrad Adventure, Sport, Roadster, Heritage, Tour a Urban Mobility vám nabízejí tu správnou výbavu a oblečení pro vaši dokonalou jízdu. 

Od bund po kalhoty, helmy nebo rukavice: bez ohledu na to, jaký styl hledáte - zde se setkávají forma a funkce s inovativními technologiemi a prémiovými materiály v prověřené kvalitě BMW Motorrad. Jste připraveni se dobře vybavit na svou příští jízdu? 

Prohlédni si aktuální nabídku nebo se za námi zastav na pobočce v BMW invelt Praha.

KOLEKCE SPIRIT OF GS

Celá kolekce: Spirit of GS

1 / 2

KOLEKCE RIDE AND SHARE

Celá kolekce: Ride and Share

1 / 2

KOLEKCE SOULFUEL

Celá kolekce: Soulfuel

1 / 2

KOLEKCE PLUGGED TO LIFE

Celá kolekce: Plugged To Life

1 / 2

KOLEKCE NEVER STOP CHALLENGING

Celá kolekce: Never Stop Challenging

1 / 2

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů