Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

MINI Cooper SE | NABITÉ VÁŠNÍ.

1356 BMW invelt 6. 9. 2021 #BMWinvelt #MINI #Recenze #Electric #Cooper SE
MINI Electric

NABITÉ VÁŠNÍ.


Elektrické MINI je originální ikonou, nyní připravenou pro silnice budoucnosti. Spojuje  v sobě legendární pocit z řízení jako v motokáře, efektní design a  prémiovou kvalitu s jízdou bez lokálních emisí. Je poháněno  vysokonapěťovou baterií s 96 články a celkovou kapacitou 32,6 kWh, která  je umístěna pod podlahou. Na tomto místě situovaná baterie dává  elektrickému MINI mimořádně nízké těžiště, což nejen zlepšuje jeho  stabilitu a ovladatelnost, ale přináší ještě více zábavy v zatáčkách. Je  to nejintenzivnější a současně nejpokrokovější MINI.

Zažijte i vy nezapomenutelnou jízdu s MINI Cooper SE s BMW invelt Praha | Plzeň.

Zajímají vás podobné vozy MINI? Podívejte se také na MINI COUNTRYMAN PLUG-IN HYBRID.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň
MINI FINANCOVÁNÍ

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM

Věděli jste, že je možné financovat BMW, MINI a BMW Motorrad s nulovým úrokem? Peníze jsou drahé, financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozů BMW
 • Platí pro většinu nových vozů MINI
 • Platí pro nové motocykly řady BMW R18


Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI a BMW Motorrad.

PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

MINI Cooper 3Door Resolute

Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

Příklad financování s produktem úvěr s akontací 70% a délkou splácení 36 měsíců

MINI Cooper 3Door Resolute

Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 36 měsíců
Akontace 70%, tedy 565 638 Kč
Měsíční splátka pojištění vč. pojištění 8 496 Kč

Zajímá Vás elektrické MINI? Napište nám.

Líbí se Vám elektrické MINI s bohatou výbavou a výhodami elektro vozu? Napište nám a my se s Vámi spojíme pro více informací.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

ČASTO KLADENÉ DOTAZY. POROVNÁNÍ BMW ÚVĚRU A OPERATIVNÍHO LEASINGU.

OPERATIVNÍ LEASING: BMW BEZ STAROSTÍ

Je nabídka operativního leasingu určena i soukromým osobám?

Ano, tato forma financování vozidla je určena soukromým osobám, živnostníkům stejně jako právnickým subjektům. 

Na jak dlouhou dobu se uzavírá smlouva o operativním leasingu a jak se stanovuje nájezd kilometrů?

Délku trvání smlouvy i předpokládaný nájezd kilometrů si nastavíte podle vašich potřeb.

Sčítají se najeté kilometry za celou dobu smlouvy, nebo musím dodržet kilometrový nájezd za každý rok dle limitu?

Nájezd kilometrů se sčítá za celou dobu trvání smlouvy. Tedy pokud máte sjednán nájezd 20 tis km/rok a smlouvu na 2 roky, je celkový možný nájezd za celou dobu trvání smlouvy 40 tis. km.

Je operativní leasing dostupný i bez počáteční akontace?

Ano. Žádné náklady ani platby předem, vaše nové BMW vás bude stát jen pravidelné měsíční splátky.

Jak je to s pojištěním vozu u operativního leasing?

Součástí měsíční splátky u operativního leasingu je kompletní pojištění vozu, takže se můžete za volant svého BMW posadit zcela bez obav.

BMW Select: podnikatelský úvěr s poslední navýšenou splátkou.

Jak BMW Select funguje?

Tento produkt s poslední navýšenou splátkou umožňuje nastavit si výši měsíční splátky dle Vašich potřeb. 

Na jak dlouhou dobu se uzavírá smlouva Select?

Délku trvání smlouvy si nastavíte podle vašich potřeb od 24 do 60 měsíců.

Jak je to s pojištěním vozu u produktu Select?

Součástí měsíční splátky je i kompletní pojištění vozu, takže se můžete za volant svého BMW posadit zcela bez obav.

Jaké mám možnosti ukončení smlouvy Select?

Na konci smlouvy jsou tyto možnosti:

Využijete odkup vozu leasingovou společností nebo třetí osobou a pořídíte si nové BMW nebo si vůz ponecháte a zaplaťíte poslední navýšenou splátku nebo si poslední navýšenou splátku rozložíte do nové smlouvy a pokračujte ve splácení. 

VZRUŠENÍ. NABITÉ VÁŠNÍ.  OKAMŽITÝ PŘÍVAL TOČIVÉHO MOMENTU. PULZUJÍCÍ VÝKON.

Na semaforech se počítá, jaký máte k dispozici točivý moment (Nm). Elektrické MINI vám  maximální točivý moment nabídne okamžitě. Takže jakmile padne zelená a  vy sešlápnete plyn, točivý moment nastoupí okamžitě a přinese vzrušující agilitu a strhující zrychlení. Všechno tkví v jednoduchosti a přenosu  točivého momentu, zrychlení 0–100 km/h zabere pouze 7,5 s, přichází  přitom bez zaváhání a bez rušení při řazení. Elektrické MINI, dynamické, ale zároveň uhlazené, nabízí zcela nové zážitky z jízdy. 

NABÍDKA VOZŮ MINI COOPER SE NA BMW INVELT

KREATIVNÍ VYUŽITÍ PROSTORU.

MINI ELECTRIC - 2 SEDADLA

MINI Electric - 2 sedadla

MINI ELECTRIC - 3 SEDADLA

MINI Electric - 3 sedadla

MINI ELECTRIC - 4 SEDADLA

MINI Electric - 4 sedadla

POHLED NA INTERIÉR.

MINI Cooper SE interiér

MINI Electric interiér

PRIMÁRNÍ VLASTNOSTI

LED SVĚTLOMETY S ROZŠÍŘENÝMI FUNKCEMI

Kromě LED denního svícení a účinného a zároveň ekonomického LED osvětlení pro potkávací a dálková světla poskytují zdokonalené LED světlomety také adaptivní distribuce světelného kužele. Zadní LED světla osvětlují zadní část tvaru evokujícího britskou vlajku. Samozřejmě také používají LED techniku.

Adaptivní distribuce světla zajišťuje lepší osvětlení do stran ve městě, na venkovských silnicích i při jízdě po dálnici. Světlomety obsahují i funkci automatického nastavení sklonu, která vyrovnává změny dosvitu způsobené změnou zatížení. Součástí standardní výbavy jsou LED přední světlomety a zadní světla bez rozšířených funkcí.

MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Nový multifunkční přístrojový panel nahrazuje konvenční rychloměr. Byl speciálně navržen pro elektrické MINI a tvoří ho 5,0" barevný displej v elegantním provedení Black Panel. Poskytuje informace, jako jsou otáčky za minutu, rychlost, množství paliva, počet najetých kilometrů, teplota a navigační pokyny. Díky prémiovému interiéru je řízení stejně pohodlné jako elektrizující.

MINI ELECTRIC - NOVÝ DESIGN BOČNÍCH OZDOB

NOVÝ DESIGN BOČNÍCH OZDOB

Na jedné straně stylové. Na druhé straně praktické. Neodolatelné, oku lahodící boční ozdoby s moderním designem propůjčují vašemu MINI další dávku individuality a zároveň komunikují za pomoci LED směrových světel. Kromě toho obsahují lesklý černý nápis Cooper SE se žlutým logem S a decentní chromovou lištou.

NOVÝ PŘEDNÍ NÁRAZNÍK

Elektrické MINI se vyznačuje odvážnějším a modernějším designem předního nárazníku. Vlevo a vpravo jsou integrované vzduchové klony, které výrazně zlepšují aerodynamiku a hrají roli ve snižování spotřeby vašeho MINI. Moderní charakter dokresluje výrazná žlutá ozdobná lišta a logo MINI Electric. Vše úžasně umocňují ikonické minimalistické obroučky kolem předních světlometů.

NOVÝ ZADNÍ NÁRAZNÍK

Nový vzhled zadního nárazníku vyžaduje větší šířku a při jízdě dodává vozu dynamičtější a rozkročenější postoj. Je ozdoben výrazným logem E ve žluté barvě Energetic Yellow, která dodává ke svému svěžejšímu a futuristickému charakteru. Vyčnívá, ale pouze nenápadně, a je hrdou připomínkou vámi zvoleného druhu pohonu.

PODMANIVÉ DESIGNEM

Dynamické linie a ostrý, čistý styl spojený s širokým rozchodech kol a  krátkými převisy dodávají elektrickému MINI jeho "napružený" sportovní  vzhled. Výrazné světlomety jsou působivě doplněny novými bočními  ozdobami, které obsahují LED směrová světla a žluté logo S. Výrazné  detaily ve žluté barvě Energetic Yellow dodávají vašemu MINI na silnici  ještě individuálnější vzhled. Pokud se chcete odlišit ještě víc, jsou  připravené volitelné kliky dveří a další designové prvky v leskle černém  provedení Piano Black. Celkový styl uzavírá inovativní nabídka  jedinečných kol z lehké slitiny s průměrem 16 nebo 17 palců.

NAKONFIGURUJTE SI SVÉ MINI Cooper SE

*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.


JEDEN MODEL.

MINImizujeme, abychom maximalizovali. Udržujeme věci jednoduché, čistě  elektrické MINI je standardně více vybaveno elektrizujícími funkcemi a  prémiovými prvky než kterékoli jiné MINI. Seznamte se s jeho technologiemi a klíčovými vlastnostmi v tabulkách níže. A zapněte nový  městský elektrický životní styl. Je to jeden důležitý evoluční krok.

MINI Cooper SE
TECHNICKÉ ÚDAJE

CENA: 
Základní cena 809 008
VAT 21% 169 892
Celková cena 978 900


Spotřeba (NEDC)
 • Spotřeba energie: (NEDC kombinovaná) 14,9 kWh/100km  
 • Dojezd na elektřinu (kombinovaný, WLTP): 226 - 233 km (kombinovaný, WLTP)
 • Dojezd na elektřinu (WLTP): 297 - 312 km
Emise (NEDC)
 • Emise CO2: 0g/km

Jízdní výkony
 • 135 KW
 • Zrychlení 0-100 km/h: 7,3 s
 • Maximální rychlost: 150 km/h


Rozměry & Hmotnosti
 • Provozní hmotnost EU: 1440 kg

ROZMĚRY

*Rozměry (mm) se mohou lišit podle modelu a volitelné výbavy.

HIGHLIGHTY MINI Cooper SEPĚT VÝBAV.

VYBERTE SI SVŮJ STYL

Nejen že nabízíme víc prvků jako součást standardní výbavy než dříve, ale také jsme vylepšili a vypilovali naše úrovně výbavy. Ty MINI Countryman doslova skrz naskrz velmi osobitými způsoby oživují.

MINI Electric - Paket Classic

Výbava paketu

 • Velurové koberečky
 • 17" kola z lehké slitiny MINI Electric Power,dvoubarevná
 • Metalický lak "Moonwalk Grey"
 • Černá střecha a kryty vnějších zpětných zrcátek
 • Kůže Cross Punch "Carbon Black / Carbon Black"
MINI ELECTRIC - PAKET ELECTRIC

MINI Electric - Paket Electric

Výbava paketu

 • Kůže Cross Punch "Carbon Black / Carbon Black"
 • Čalounění stropu v barvě antracitu
 • Metalický lak "Moonwalk Grey"
 • Velurové koberečky
 • Černá střecha a kryty vnějších zpětných zrcátek
 • Kožený volant (Nappa)
 • 17" kola z lehké slitiny MINI Electric Power,dvoubarevná
 • Mirror caps yellow 
 • Interior surfaces MINI Electric
MINI Electric - Paket Mini Yours

MINI Electric - Paket Mini Yours

Výbava paketu

 • Interiérové povrchy v provedení Aluminium
 • Kožený volant (Nappa)
 • 17" kola z lehké slitiny MINI Electric Power,dvoubarevná
 • Černá střecha a kryty vnějších zpětných zrcátek
 • Metalický lak "Moonwalk Grey"
 • Velurové koberečky
 • Kůže Cross Punch "Carbon Black / Carbon Black"
 • Čalounění stropu v barvě antracitu
MINI Electric - Paket Resolute

MINI Electric - Paket Resolute

Výbava paketu

 • Interiérové povrchy v provedení "Resolute" (černé)
 • "Piano Black Exterior" - černé vysoce lesklé orámování světlometů a chladiče
 • Čalounění stropu v barvě antracitu
 • Kombinace látka/umělá kůže Black Pearl/Light Chequered
 • Nemetalický lak "Rebel Green"
 • Černá střecha a kryty vnějších zpětných zrcátek
 • Velurové koberečky
 • Kožený volant (Nappa)
 • "Resolute exterior"-černé vysoce lesklé prvky exteriéru
 • 17" kola z lehké slitiny MINI Electric Collection Spoke

DVA PAKETY.

VÍCE STYLU, FUNKCÍ A ZÁBAVY PRO VAŠE MINI.

Přizpůsobení vašeho MINI vašemu jízdnímu stylu nebylo nikdy jednodušší. Vyberte si speciálně navrženou kombinaci výbavy, která bude nejlépe vyhovovat vašim osobním preferencím.


PREMIUM & PREMIUM PLUS.

Chytrá výbava usnadňující život a přinášející více stylu v cenově výhodných paketech.

*Dostupnost výbavy závisí na zvoleném modelu. Další informace najdete v konfigurátoru nebo ceníku příslušného modelu.

PREMIUM.

Dodává vašemu MINI funkce, které usnadní a zpříjemní vaše každodenní cesty.

VÝBAVA

 • Automatická klimatizace
 • Světelný paket
 • MINI jízdní režimy
 • PDC - kontrola vzdálenosti při parkování
 • Zadní kamera
 • Vnitřní zpětné zrcátko s automatickým tlumením odrazivosti

PREMIUM PLUS.

Obsahuje všechny prvky paketu Premium a další výbavu zvyšující komfort, usnadňující řízení a současně poskytující informace a zábavu na cestách.

VÝBAVA

 • Komfortní přístupový systém
 • Příprava pro mobilní telefon s rozhraním Bluetooth včetně bezdrátového dobíjení
 • Vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce
 • Driving Assistant
 • Parking Assistant
 • HiFi reproduktorový systém harman/kardon
 • MINI navigační systém
 • Panoramatická skleněná střecha
MINI CONNECTED


MINI CONNECTED.

VÍCE O KONEKTIVITĚ


PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ HLEDÁTE.

NABÍDKA PŘÍSLUŠENSTVÍ

MINI SPECIÁLNÍ EDICE


MINI SPECIÁLNÍ EDICE.

POZNEJTE MINI VOZY VE SPECIÁLNÍCH EDICÍCH A NABÍDKÁCH.

ZJISTIT VÍCE O AKCÍCH


FINANCOVÁNÍ VOZŮ MINI.

PROZKOUMEJTE NABÍDKY FINANCOVÁNÍ NA VŠECHNY MODELY MINI.


ZJISTIT VÍCE INFORMACÍ

MINI SADY KOL


SADY KOL PRO VOZY MINI.

POROVNEJTE SADY KOL K VOZŮM MINI.

sady kol k vozům MINI.


SLUŽBY K VOZŮM MINI.SLUŽBY PRO NÁROČNÉ ZÁKAZNÍKY.

Objevte naše služby zde.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Zdroj: mini.cz

Oficiální tisková zpráva: MINI_Cooper_SE..PDF


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů