ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY V PRAZE A PLZNI 25.11.2022 a 2.12.2022
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

MINI COUNTRYMAN (F60) 2022 | NEJVĚTŠÍ Z RODINY MINI

1697 BMW invelt 6. 9. 2021 #BMWinvelt #MINI #Contryman #Recenze
MINI COUNTRYMAN

VĚTŠÍ. DRSNĚJŠÍ. ODOLNĚJŠÍ NEŽ DŘÍV.


Je největším a nejprostornějším MINI, dokonale připraveným pro každé dobrodružství a všechno, co se vám připlete do cesty. Díky výkonnému motoru MINI TwinPower Turbo a pohonu všech kol ALL4 (4X4) zvládne bez námahy veškeré nástrahy. Na hladký průběh dostatečného výkonu a rychlou odezvu si snadno zvyknete a na celý pohon se ještě snadněji spolehnete. A navíc, každý povrch exteriéru vyzařuje svým vzhledem jasnou a odvážnou energii. 

Příslib komfortu a síly je patrný už při pohledu na dramatický přední nárazník, nasávací otvory nebo výrazné světlomety. Prostorný interiér pohodlně pojme pět lidí, zavazadla a kufr plný vzpomínek, které při svých cestách nasbíráte. Zjistěte, kam vás dnes vaše inspirace zavede.

Zažijte i vy nezapomenutelnou jízdu s MINI COUNTRYMAN s BMW invelt Praha | Plzeň.

Zajímají vás podobné vozy MINI? Podívejte se také na MINI COUNTRYMAN PLUG-IN HYBRID.


KATALOG VOZŮ MINI COUTRYMAN

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM

Věděli jste, že je možné financovat BMW, MINI a BMW Motorrad s nulovým úrokem? Peníze jsou drahé, financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozů BMW
 • Platí pro většinu nových vozů MINI
 • Platí pro nové motocykly řady BMW R18


Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI a BMW Motorrad.

PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

MINI Cooper 3Door Resolute

Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

Příklad financování s produktem úvěr s akontací 70% a délkou splácení 36 měsíců

MINI Cooper 3Door Resolute

Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 36 měsíců
Akontace 70%, tedy 565 638 Kč
Měsíční splátka pojištění vč. pojištění 8 496 Kč

Pořiď si nové MINI COUNTRYMAN. Napište nám.

Zaujalo Vás nové MINI COUNTRYMAN? Chcete si domluvit testovací jízdu?Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

ČASTO KLADENÉ DOTAZY. POROVNÁNÍ BMW ÚVĚRU A OPERATIVNÍHO LEASINGU.

OPERATIVNÍ LEASING: BMW BEZ STAROSTÍ

Je nabídka operativního leasingu určena i soukromým osobám?

Ano, tato forma financování vozidla je určena soukromým osobám, živnostníkům stejně jako právnickým subjektům. 

Na jak dlouhou dobu se uzavírá smlouva o operativním leasingu a jak se stanovuje nájezd kilometrů?

Délku trvání smlouvy i předpokládaný nájezd kilometrů si nastavíte podle vašich potřeb.

Sčítají se najeté kilometry za celou dobu smlouvy, nebo musím dodržet kilometrový nájezd za každý rok dle limitu?

Nájezd kilometrů se sčítá za celou dobu trvání smlouvy. Tedy pokud máte sjednán nájezd 20 tis km/rok a smlouvu na 2 roky, je celkový možný nájezd za celou dobu trvání smlouvy 40 tis. km.

Je operativní leasing dostupný i bez počáteční akontace?

Ano. Žádné náklady ani platby předem, vaše nové BMW vás bude stát jen pravidelné měsíční splátky.

Jak je to s pojištěním vozu u operativního leasing?

Součástí měsíční splátky u operativního leasingu je kompletní pojištění vozu, takže se můžete za volant svého BMW posadit zcela bez obav.

BMW Select: podnikatelský úvěr s poslední navýšenou splátkou.

Jak BMW Select funguje?

Tento produkt s poslední navýšenou splátkou umožňuje nastavit si výši měsíční splátky dle Vašich potřeb. 

Na jak dlouhou dobu se uzavírá smlouva Select?

Délku trvání smlouvy si nastavíte podle vašich potřeb od 24 do 60 měsíců.

Jak je to s pojištěním vozu u produktu Select?

Součástí měsíční splátky je i kompletní pojištění vozu, takže se můžete za volant svého BMW posadit zcela bez obav.

Jaké mám možnosti ukončení smlouvy Select?

Na konci smlouvy jsou tyto možnosti:

Využijete odkup vozu leasingovou společností nebo třetí osobou a pořídíte si nové BMW nebo si vůz ponecháte a zaplaťíte poslední navýšenou splátku nebo si poslední navýšenou splátku rozložíte do nové smlouvy a pokračujte ve splácení. 

PRECIZNOST.

Precizně a propracovaný design, nové atraktivní prvky výbavy a inovativní technologie v oblasti ovládání a propojení podtrhují výjimečné postavení nového MINI Countryman v segmentu prémiových kompaktních vozů. Robustní koncepce, prostorný a prakticky řešený interiér s pěti plnohodnotnými sedadly a volitelný systém pohonu všech kol ALL4 z něj dělají nezaměnitelný všestranný talent, který podněcuje typické MINI nadšení nejen v každodenním provozu, ale také na dlouhých cestách, a dokonce i při výletech mimo zpevněné komunikace. Progresivní charakter nového MINI Countryman se odráží v provedení s plug-in hybridním pohonem a také v nových digitálních službách MINI Connected. Touhu po individualizaci lze navíc uspokojit ještě zásadněji než předtím, a to množstvím prvků volitelné výbavy a MINI Originálním příslušenstvím.

Kromě plug-in hybridního pohonu je nové MINI Countryman nabízeno se třemi zážehovými a třemi vznětovými motory s nejnovější technologií MINI TwinPower Turbo. Motory prošly dalším rozsáhlým vývojem a pokrývají výkonové spektrum od 75 kW/102 k do 140 kW/190 k (kombinovaná spotřeba paliva: 6,3–4,1 l/100 km; kombinované emise CO2: 144–107 g/km) a již nyní splňují emisní normu Euro 6d, která začne platit až od roku 2021. Čtyři z nich lze volitelně kombinovat s pohonem všech kol ALL4.

NABÍDKA VOZŮ MINI COUNTRYMAN NA BMW INVELT

UDĚLEJTE MÍSTO PRO DOBRODRUŽSTVÍ.

Hnací silou stojící za estetikou interiéru je typické zaměření MINI na detaily. Na prvním místě je komfort posádky, takže nechybí skvělý výběr materiálů, jako třeba sedadla čalouněná jemnou kůží top grain, ale ani celkový pocit pohody. Zásluhou prémiového designu interiéru bude váš jízdní zážitek stejně univerzální jako vzrušující. Centrální částí interiéru je středový panel s úžasným 8,8" displejem. Je mozkem celého infotainment systému a zároveň dokonalým prostředím pro vaši navigaci MINI Connected. S celou řadou inovativních technologických řešení převádí sílu celého vašeho MINI do intuitivního ovládacího centra, kde jsou ovladače snadno po ruce. Všechno je na míru připravené pro vaše potěšení a dokonce i nejdrsnější terén je pouze cvičením komfortu, zábavy a stylu.

KREATIVNÍ VYUŽITÍ PROSTORU.

MINI COUNTRYMAN - F60

MINI COUNTRYMAN - 2sedadla

MINI COUNTRYMAN - F60

MINI COUNTRYMAN - 3sedadla

MINI COUNTRYMAN - F60

MINI COUNTRYMAN - 5sedadel

POHLED NA INTERIÉR.

NOVÉ MINI COUNTRYMAN F60

NOVÉ MINI COUNTRYMAN F60 interiér

PRIMÁRNÍ VLASTNOSTI

Standardní vývava nyní zahrnuje sportovní kožený volant pro všechny modelové varianty. Elektricky nastavitelná sedadla jsou také součástí standardní výbavy, přičemž u řidiče jsou doplněna paměťovou funkcí a spolujezdec vpředu má výškově nastavitelné sedadlo. Modely MINI Cooper S Countryman, MINI Cooper SD Countryman a MINI Cooper SE Countryman ALL4 jsou nyní standardně vybaveny leskle černým obložením interiéru a dveří Piano Black. To je kombinováno s ozdobnými proužky ve tmavém provedení British Oak. Volitelně je pro všechny modelové varianty k dispozici nová verze vysoce exkluzivního obložení interiéru MINI Yours. Volitelný interiérový styl MINI Yours Interior Style Shaded Silver vyzařuje sportovní styl. Ten dokreslují také osvětlená ozdobná obložení v provedeních Shaded Silver s dveřními ozdobnými prvky Dark Silver a zvýrazňujícími lištami Hazy Grey.

Nové MINI Countryman je vybaveno SIM kartou, která je trvalou součástí vozu. Umožňuje používání inteligentního tísňového volání E-Call s automatickou detekcí polohy vozidla a závažnosti nehody, jakož i služeb MINI TeleServices. Výbava Connected Media zahrnuje širokou škálu digitálních služeb MINI Connected. Nové MINI Countryman je vždy online a umožňuje bezproblémové používání hlasového asistenta Amazon Alexa. Zajišťuje také přístup k dopravním informacím v reálném čase RTTI a též internetové platformě MINI Online a přípravě pro Apple CarPlay. MINI Connected lze použít k odesílání navigačních cílů z chytrého telefonu do vozu. Připojení mobilního telefonu také znamená, že se automaticky aktualizují navigační mapy vozidla. 

ELEKTRICKY NASTAVITELNÁ SEDADLA

Každé sedadlo lze elektricky nastavit tak, že nabídne pohodlnou oporu beder, a tím zajistí výjimečný komfort sezení, takže do cíle přijedete vždy relaxovaní a svěží. Navíc, s volitelnou paměťovou funkcí si můžete uložit dvě různá individuální nastavení. Užijete si zdravý, ortopedický posed a snižte napětí v zádových svalech. To přijde vhod zejména při dlouhých cestách.

MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Náš nový multifunkční přístrojový panel nahrazuje konvenční rychloměr. Tvoří ho 5palcový barevný displej v elegantním provedení Black Panel a poskytuje informace, jako je rychlost, množství paliva, počet najetých kilometrů, teplota a navigační pokyny.

PŘEPRACOVANÁ MASKA CHLADIČE

Pro svalnatý vzhled je MINI Countryman ozdobeno vylepšenou maskou chladiče a novým designem předního nárazníku. Maska chladiče je doplněna výrazným a nápadným rámečkem, který je k dispozici v chromovaném provedení či nově volitelně v černém provedení Piano Black.

UPRAVENÝ DESIGN ZADNÍHO NÁRAZNÍKU

Působivý vzhled nového MINI Countryman dále vylepšuje nový a zdokonalený zadní nárazník. Vyznačuje se výraznými a nápadnými konturami a lakováním v barvě karoserie. Tvarům vozu dodává více vyváženosti a současně zlepšuje aerodynamiku. Vše doplňuje dokonale zakomponovaný zadní difuzor, podtrhující sportovní styl vozu.

PODMANIVÉ DESIGNEM

Spojením výrazného, drsného vzhledu a svalnatých proporcí s dobrodružným duchem jsme vytvořili všestranného společníka, jehož přirozeným prostředím jsou městské ulice současnosti, ale i okresky na venkově. Je k dispozici v 9 různých barvách a jeho styl dokresluje řada atraktivních kontrastních tónů střechy. Se širokou nabídkou prémiových materiálů vytváří dokonalou příležitost, jak vyjádřit svou osobnost. A to jak uvnitř, tak i zvenku.


NAKONFIGURUJTE SI SVÉ MINI COUNTRYMAN

*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.


MODELY.

MINI Countryman nabízí mnoho vlastností, které odpovídají vašemu stylu jízdy. Vyberte model z níže uvedeného výběru a seznamte se s jeho výkonem, technikou a dalšími klíčovými vlastnostmi. Poté vám umožníme porovnat modely bok po boku a najít MINI, které vám nejlépe vyhovuje.

MINI COOPER COUNTRYMAN

MINI COOPER COUNTRYMAN

TECHNICKÉ ÚDAJE

CENA: 

Základní cena 701 570

VAT 21% 147 330

Celková cena 848 900


Spotřeba (NEDC)

 • Spotřeba paliva: 5,3 l/100 km
 • City: 6,4 l/100 km
 • Land: 4,6 l/100 km

Emise (NEDC)

 • Emise CO2: 120 g/km
 • City: 147 g/km
 • Land: 105 g/km

Jízdní výkony

 • Zrychlení 0–100 km/h: 9,7 s
 • Maximální rychlost: 205 km/h

Motor

 • Počet válců/ventilů: 3 / 4
 • Zdvihový objem: 1499 cm3
 • Vrtání/zdvih: 94,6 mm / 82 mm
 • Výkon: 136 PS (100 kW) at 4500 - 6500 1/min
 • Točivý moment: 220 Nm at 1500 - 4100 1/min
 • Kompresní poměr? 11 :1

Rozměry & Hmotnosti

 • Délka/šířka/výška (mm): 4297 / 1822 / 1557
  Rozvor/poloměr otáčení: 2670 mm / 11,4 m
  Provozní hmotnost: 1505 kg
 • Celková hmotnost: 1990 kg
 • Užitečná hmotnost: 560 kg
 • Povolené zatížení nápravy vpředu/vzadu: 1050 kg / 985 kg
 • Objem zavazadlového prostoru: 450 l
 • Objem palivové nádrže (cca): 51 litrů
MINI COOPER S ALL4 COUNTRYMAN

MINI COOPER S ALL4 COUNTRYMAN

TECHNICKÉ ÚDAJE

CENA: 

Základní cena 836 942

VAT 21% 175 758

Celková cena 1 012 700


Spotřeba (NEDC)

 • Spotřeba paliva: 6,2 l/100 km
 • City: 7,8 l/100 km
 • Land: 5,3 l/100 km

Emise (NEDC)

 • Emise CO2: 142 g/km
 • City: 180 g/km
 • Land: 121 g/km

Jízdní výkony

 • Zrychlení 0–100 km/h: 7,3 s
 • Maximální rychlost: 222 km/h

Motor

 • Počet válců/ventilů: 4 / 4
 • Zdvihový objem: 1998 cm3
 • Vrtání/zdvih: 94,6 mm / 82 mm
 • Výkon: 178 PS (131 kW) at 4750 - 5500 1/min
 • Točivý moment: 280 Nm at 1350 - 4200 1/min
 • Kompresní poměr: 11 :1

Rozměry & Hmotnosti

 • Délka/šířka/výška (mm): 4297 / 1822 / 1557
 • Rozvor/poloměr otáčení: 2670 mm / 11,4 m
 • Provozní hmotnost: 1645 kg
 • Celková hmotnost: 2130 kg
 • Užitečná hmotnost: 560 kg
 • Povolené zatížení nápravy vpředu/vzadu: 1110 kg / 1050 kg
 • Objem zavazadlového prostoru: 450 l
 • Objem palivové nádrže (cca): 51 litrů
MINI JOHN COOPER WORKS ALL4 COUNTRYMAN

MINI JOHN COOPER WORKS ALL4 COUNTRYMAN

TECHNICKÉ ÚDAJE

CENA:

Základní cena 983 058

VAT 21% 206 442

Celková cena 1 189 500


Spotřeba (NEDC)

 • Spotřeba paliva: 7 - 6,6 l/100 km
 • City: 8,3 - 7,8 l/100 km
 • Land: 6,3 - 5,9 l/100 km

Emise (NEDC)

 • Emise CO2: 161 - 152 g/km
 • City: 191 - 180 g/km
 • Land: 144 - 136 g/km

Jízdní Výkony

 • Zrychlení 0–100 km/h: 5,1 s
 • Maximální rychlost: 250 km/h

Motor

 • Počet válců/ventilů: 4 / 4
 • Zdvihový objem: 1998 cm3
 • Vrtání/zdvih: 94,6 mm / 82 mm
 • Výkon: 306 PS (225 kW) at 5000 - 6250 1/min
 • Točivý moment: 450 Nm at 1800 - 4500 1/min
 • Kompresní poměr: 9,5 :1

Rozměry & Hmotnosti

 • Délka/šířka/výška (mm): 4297 / 1822 / 1557
 • Rozvor/poloměr otáčení: 2670 mm / 11,4 m
 • Provozní hmotnost: 1680 kg
 • Celková hmotnost: 2175 kg
 • Užitečná hmotnost: 570 kg
 • Povolené zatížení nápravy vpředu/vzadu: 1135 kg / 1065 kg
 • Objem zavazadlového prostoru: 450 l
 • Objem palivové nádrže (cca): 51 liter

ROZMĚRY

*Rozměry (mm) se mohou lišit podle modelu a volitelné výbavy.


HIGHLIGHTY MINI Countryman


PĚT VÝBAV.

VYBERTE SI SVŮJ STYL

Nejen že nabízíme víc prvků jako součást standardní výbavy než dříve, ale také jsme vylepšili a vypilovali naše úrovně výbavy. Ty MINI Countryman doslova skrz naskrz velmi osobitými způsoby oživují.

MINI COUNTRYMAN - Classic

Paket Classic

Výbava paketu

 • Kombinace látka/umělá kůže Black Pearl "Carbon Black / Carbon Black"
 • 17" kola z lehké slitiny Channel Spoke,černá
 • Interiérové povrchy (konzola/dveře) v provedení Piano Black
 • Černá střecha a kryty vnějších zpětných zrcátek
 • Metalický lak "Moonwalk Grey"
 • Velurové koberečky
MINI COUNTRYMAN - MINI Untamed EditionMINI COUNTRYMAN - MINI Untamed Edition

MINI Untamed Edition

Výbava paketu

 • MINI ALL4 exteriérový styling
 • Podélné černé střešní nosníky Slimline
 • Kožený volant (Nappa)
 • "Piano Black Exterior" - černé vysoce lesklé orámování světlometů a chladiče
 • Čalounění stropu v barvě antracitu
 • Metalický lak Momentum Grey
 • MINI Yours kožené čalounění Highland Green
 • Černá střecha a kryty vnějších zpětných zrcátek
 • 18" kola z lehké slitiny Untamed dvoutónová
 • Interiérové povrchy Untamed s osvětlením
 • Velurové koberečky
MINI COUNTRYMAN - Paket ALL4

Paket ALL4

Výbava paketu

 • 19" kola z lehké slitiny Turnstile Spoke dvoutónová
 • Kůže Chester Malt Brown/Black
 • MINI ALL4 exteriérový styling
 • Podélné střešní nosníky
 • Interiérové povrchy (konzola/dveře) v provedení Piano Black
 • Černá střecha a kryty vnějších zpětných zrcátek
 • Metalický lak "Moonwalk Grey"
 • Velurové koberečky
MINI COUNTRYMAN - Paket MINI Yours

Paket MINI Yours

Výbava paketu

 • 19" MINI Yours kola z lehké slitiny British Spoke dvoutónová
 • Kůže MINI Yours Lounge "Carbon Black / Carbon Black"
 • MINI Yours styl interiéru Shaded Silver s podsvícením
 • Kožený volant (Nappa)
 • Čalounění stropu v barvě antracitu
 • Stříbrná střecha a kryty vnějších zpětných zrcátek
 • Metalický lak "Moonwalk Grey"
 • Velurové koberečky
MINI COUNTRYMAN - Rozšířený John Cooper Works paket

Rozšířený John Cooper Works paket

Výbava paketu

 • Kožený volant (Nappa)
 • "Piano Black Exterior" - černé vysoce lesklé orámování světlometů a chladiče
 • Sportovní podvozek
 • Čalounění stropu v barvě antracitu
 • Interiérové povrchy (konzola/dveře) v provedení Piano Black
 • Kombinace látka/Dinamica "Carbon Black / Carbon Black"
 • 18" kola z lehké slitiny "John Cooper Works Grip spoke"
 • Metalický lak "Moonwalk Grey"
 • Černá střecha a kryty vnějších zpětných zrcátek

DVA PAKETY.

VÍCE STYLU, FUNKCÍ A ZÁBAVY PRO VAŠE MINI.

Přizpůsobení vašeho MINI vašemu jízdnímu stylu nebylo nikdy jednodušší. Vyberte si speciálně navrženou kombinaci výbavy, která bude nejlépe vyhovovat vašim osobním preferencím.


PREMIUM & PREMIUM PLUS.

Chytrá výbava usnadňující život a přinášející více stylu v cenově výhodných paketech.

*Dostupnost výbavy závisí na zvoleném modelu. Další informace najdete v konfigurátoru nebo ceníku příslušného modelu.

PREMIUM.

Dodává vašemu MINI funkce, které usnadní a zpříjemní vaše každodenní cesty.

VÝBAVA

 • Automatická klimatizace
 • Světelný paket
 • MINI jízdní režimy
 • PDC - kontrola vzdálenosti při parkování
 • Zadní kamera
 • Vnitřní zpětné zrcátko s automatickým tlumením odrazivosti

PREMIUM PLUS.

Obsahuje všechny prvky paketu Premium a další výbavu zvyšující komfort, usnadňující řízení a současně poskytující informace a zábavu na cestách.

VÝBAVA

 • Komfortní přístupový systém
 • Příprava pro mobilní telefon s rozhraním Bluetooth včetně bezdrátového dobíjení
 • Vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce
 • Driving Assistant
 • Parking Assistant
 • HiFi reproduktorový systém harman/kardon
 • MINI navigační systém
 • Panoramatická skleněná střecha
MINI CONNECTED.MINI CONNECTED.

VÍCE O KONEKTIVITĚ
PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ HLEDÁTE.

NABÍDKA PŘÍSLUŠENSTVÍ

MINI SPECIÁLNÍ EDICE.MINI SPECIÁLNÍ EDICE.

POZNEJTE MINI VOZY VE SPECIÁLNÍCH EDICÍCH A NABÍDKÁCH.

ZJISTIT VÍCE O AKCÍCHFINANCOVÁNÍ VOZŮ MINI.

PROZKOUMEJTE NABÍDKY FINANCOVÁNÍ NA VŠECHNY MODELY MINI.


ZJISTIT VÍCE INFORMACÍ

SADY KOL PRO VOZY MINI.SADY KOL PRO VOZY MINI.

POROVNEJTE SADY KOL K VOZŮM MINI.

Prozkoumejte sady kol k vozům MINI.SLUŽBY K VOZŮM MINI.

PRVOTŘÍDNÍ SLUŽBY PRO NÁROČNÉ ZÁKAZNÍKY.

Objevte naše služby zde.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Emise a CO2

Nové MINI Countryman je k dispozici v jedenácti provedeních:
MINI One Countryman
: 75 kW/102 k, 0–100 km/h za 12,0 s (12,3 s), maximální rychlost: 180 km/h (180 km/h), spotřeba paliva: 5,9–5,6 litru na 100 km (5,7–5,5 litru/100 km), emise CO2: 134–127 g/km (129–124 g/km) (předběžné údaje).

MINI Cooper Countryman: 100 kW/136 k, 0–100 km/h za 9,7 s (9,7 s), maximální rychlost: 205 km/h (205 km/h), spotřeba paliva:
5,9–5,6 l/100 km (5,6–5,3 litru/100 km), emise CO2: 135–129 g/km
(129–120 g/km).

MINI Cooper Countryman ALL4: 100 kW/136 k, 0–100 km/h za 10,1 s, maximální rychlost: 202 km/h, spotřeba paliva: 6,1–5,9 litru/100 km, emise CO2: 140–134 g/km.

MINI Cooper S Countryman: 131 kW/178 k, 0–100 km/h za 7,5 s (7,4 s), maximální rychlost: 225 km/h (225 km/h), spotřeba paliva:
6,5–6,3 litru/100 km (6,0–5,7 litru/100 km), emise CO2: 148–144 g/km (136–130 g/km).

MINI Cooper S Countryman ALL4: 131 kW/178 k, 0–100 km/h za 7,3 s, maximální rychlost: 222 km/h, spotřeba paliva: 6,5–6,2 litru/100 km, emise CO2: 149–142 g/km. 

MINI Cooper SE Countryman ALL4: 162 kW/220 k, 0–100 km/h za 6,8 s, maximální rychlost: 196 km/h, spotřeba paliva: 2,0–1,7 litru/100 km, spotřeba elektřiny: 14,0–13,1 kWh/100 km; emise CO2: 45–40 g/km.

MINI One D Countryman: 85 kW/116 k, 0–100 km/h za 11,2 s (11,2 s), maximální rychlost: 192 km/h (192 km/h), spotřeba paliva: 4,4–4,1 litru/100 km (4,3–4,0 litru/100 km), emise CO2: 116–107 g/km
(112–106 g/km).

MINI Cooper D Countryman: 110 kW 150 k, 0–100 km/h za 9,1 s (9,1 s), maximální rychlost: 214 km/h (213 km/h), spotřeba paliva:
4,4–4,2 litru/100 km (4,4–4,2 litru/100 km), emise CO2: 116–110 g/km (117–111 g/km).

MINI Cooper D Countryman ALL4: 110 kW/150 k, 0–100 km/h za 9,0 s, maximální rychlost: 211 km/h, spotřeba paliva: 4,8–4,6 litru/100 km, emise CO2: 127–121 g/km.

MINI Cooper SD Countryman: 140 kW/190 k, 0–100 km/h za 7,9 s, maximální rychlost: 226 km/h, spotřeba paliva: 4,5–4,2 litru/100 km, emise CO2: 117–111 g/km.

MINI Cooper SD Countryman ALL4: 140 kW/190 k, 0–100 km/h za 7,6 s, maximální rychlost: 224 km/h, spotřeba paliva: 4,8–4,6 litru/100 km, emise CO2: 127–121 g/km.

Zdroj: mini.cz

Oficiální tisková zpráva: TZ_Nove_MINI_Countryman.pdf


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů