Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

MINI EDICE | RESOLUT | UNTOLD | UNTAMED

260 BMW invelt 18. 1. 2023 #MINI #MINIinvelt #inveltPraha #MINIResolute #MINIUntold #MINIUntamed
MINI SPECIÁLNÍ EDICE

Související články

Související články

Převládá ve vás silné nutkání? Vstali jste dnes ráno a pomysleli si: "Já chci MINI"? Už na nic čekat nemusíte a své MINI si můžete zaparkovat u domu ještě večer.

Připravili jsme pro vás tři speciální MINI edice a jeden bonus

  1. Resolute Edition, kde si můžete vybrat ze 4 modelů: MINI 3dveřové, MINI 3dveřové elektrické, MINI 5dveřové a MINI Cabrio
  2. Untold Edition je pro model MINI Clubman
  3. Untamed Edition je pro model MINI Countryman a MINI Countryman Plug-in-Hybrid
  4. Nelíbí se Vám žádná z nových edic? Vyberte si vůz MINI a zkuste financování 50 na 50, půlku zaplaťte nyní a druhou za rok. Podívat se na MINI vozy.


Všechny edice jsou specifické svými barvami, stupni výbavy a motorizací. Exkluzivní design a prvky výbavy přinášejí nezaměnitelné charisma. 

NAVÍC: Využijte nabídku financování s produktem 50 NA 50 s 0% NAVÝŠENÍM.

Přijďte k nám do BMW/MINI invelt Praha a Plzeň a zjistěte více informací o těchto limitovaných edicích.

PODÍVEJTE SE A SEZNAMTE SE S EDICEMI NÍŽE.

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM

Věděli jste, že je možné financovat MINI s nulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

  • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
  • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
  • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
  • Platí pro většinu nových vozů MINI


Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely MINI.

PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

MINI Cooper 3Door Resolute

Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

Zaujala Vás nabídka financování na MINI? Napište nám

Zaujali Vás speciální edice MINI? Napište nám a my se Vám ozveme s nabídkou financování. Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


MINI RESOLUTESYTĚ ZELENÁ BARVA REBEL GREEN.

MINI Resolute Edition je lakované nádhernou zelenou barvou Rebel Green. Tato sytá barva vzdává hold původní zelené barvě MINI Cannaught Green, používané u modelu Austin 1100. Doplňují ji podmanivé, pro tuto edici specifické pruhy na kapotě, které dokonale ladí s bronzovou barvou Resolute Bronze, jež nechává auto ještě více vyniknout.

ČALOUNĚNÍ KOMBINACÍ LÁTKA/KOŽENKA BLACK PEARL.

Nic nevystihuje řemeslné zpracování, které dodává interiéru MINI Resolute Edition jeho módní vzhled, lépe než exkluzivní kombinace látkového a koženého čalounění v provedení Black Pearl Light Chequered ve spojení s černým provedením interiéru. Pečlivě zpracované opěrky pro kolena a loketní opěrky dotvářejí sebevědomou a hodnotnou atmosféru v interiéru.

PROPRACOVANÉ DESIGNOVÉ PRVKY.

MINI Resolute Edition se vyznačuje nejen odvážným a moderním designem nárazníku. Rámečky předních a zadních světel, kliky dveří, boční ozdoby a mnoho dalších prvků jsou vyvedeny v bronzové barvě Resolute Bronze a jemnými detaily posilují individualistický a dynamický charakter.

JASNĚ ROZDĚLENÁ LINIE BOKŮ.

Důmyslnější a rozhodnější vzhled zajistí leskle černé provedení lišty oddělující prosklení a tělo karoserie, které je vyhrazeno exkluzivně edici MINI Resolute. Působí sportovně a elegantně a zároveň dokonale doplňuje ostatní prvky exteriéru. 

(Není k dispozici pro MINI Cabrio Resolute Edition.)

VOLANT ČALOUNĚNÝ KŮŽÍ NAPPA.

Tento ergonomicky tvarovaný volant čalouněný kůží Nappa je estetický a příjemný na dotek, současně se vám bude obzvlášť dobře držet a dodá vašemu interiéru sebevědomý a sportovní charakter. Je vybaven tlačítky pro obsluhu telefonu, hlasového ovládání a audiosystému, doplňuje jej také pro tuto edici specifické označení umístěné na svislém ramenu.

ČTYŘI MODELY. ČTYŘI OSOBNOSTI.

Když se rozhodnete pro edici MINI Resolute, můžete si vybrat. 

Tato edice je totiž dostupná pro 3 nebo 5dveřové MINI, pokaždé vám přinese maximální potěšení z jízdy. Dále je nabízena pro MINI Cabrio Resolute Edition - svobodomyslný vůz pro ty, kteří si užívají neomezené vzrušení z řízení pod širým nebem. Nebo si můžete dopřát zábavu z bezemisní jízdy s jedinečným čistě elektrickým MINI Resolute Edition.

Modely MINI Resolute Edition, inspirované naší bohatou tradicí v otázkách designu a závodními úspěchy, okamžitě zapůsobí svým čistým, autentickým stylem a optimistickým přístupem. Jsou poháněny odvahou, vznikly na základě městských vibrací a vyzývají nás k jinému myšlení.

Součástí naší DNA jsou mimořádné jízdní schopnosti a nespoutaný pocit zábavy za volantem jako v motokáře.

MINI 3DVEŘOVÉ RESOLUTE EDITION.

MINI 3DVEŘOVÉ RESOLUTE EDITION.

OD 736 788 Kč 

Expresivní a sebevědomé 3dveřové MINI Resolute Edition poskytuje plnými doušky pocit z jízdy jako v motokáře, mimořádně vzrušující svezení a hravého městského ducha.

MINI 5DVEŘOVÉ RESOLUTE EDITION.

MINI 5DVEŘOVÉ RESOLUTE EDITION.

OD 758 888 Kč

5dveřové MINI Resolute Edition je výrazným vozem, který důsledně čerpá ze svých kořenů. Čeká na vás maximálně vzrušující jízda v 5dveřovém voze a optimistický přístup MINI k životu ve stylu Big Love.

MINI CABRIO RESOLUTE EDITION.

MINI CABRIO RESOLUTE EDITION.

OD 835 354 Kč

Zažijte vzrušující zážitek při jízdě v otevřeném voze, který nabízí mimořádnou úroveň ovladatelnosti a moderní techniky. Ohromí svým rafinovaně svobodným duchem navrženým pro nefalšované potěšení z jízdy.

ELEKTRICKÉ MINI RESOLUTE EDITION.

ELEKTRICKÉ MINI RESOLUTE EDITION.

OD 1 022 944 Kč

Užijte si maximální potěšení a hospodárnost elektrické jízdy ve stylu MINI. Díky okamžité dostupnosti točivého momentu získáte stejný charakteristický pocit z jízdy jako v motokáře, jakým je proslulé 3dveřové MINI, v tomto případě ale s nulovými emisemi z jízdy. Díky jeho ostřejšímu, vybroušenějšímu legendárnímu vzhledu navíc vypadá lépe než kdykoliv předtím.


MINI UNTOLDPRUHY NA KAPOTĚ EDICE UNTOLD.

Jemný zelený lak Sage Green doplňují pruhy na střeše a kapotě, které byly navrženy speciálně pro tuto edici. Pruhy se skládají z jemných designových linek, které vytvářejí vzrušující hru světla a stínu a podtrhují exkluzivitu edice MINI Clubman Untold Edition. Tyto kontrasty nevtíravě zdůrazňují přitažlivé tvary karoserie a stylově ladí s barevným provedením střechy a krytů zrcátek.

PROPRACOVANÉ POVRCHY INTERIÉRU EDICE UNTOLD.

Poutavé interiérové ozdobné prvky v mosazné barvě Refined Brass vytvářejí úžasný kontrast s plochami v zelené barvě Sage Green, která je specifická pro danou edici. Odrazem designového stylu exteriéru a souhrou světla a stínu vzniká vzrušující dojem pohybu. Horizontální linie interiéru vede přes celou šířku palubní desky až do prostoru řidiče. Rámečky ventilačních otvorů v barvě Refined Brass na palubní desce vytvářejí elegantní přechod do obložení dveří.

PROJEKCE LOGA UNTOLD.

Inovativní dveřní projektor MINI se automaticky aktivuje při otevření dveří a promítá na zem motiv písmene „U“, který je charakteristický pro danou edici. Definuje ducha MINI Clubman Untold Edition, odráží designové linie, které vůz definují, a zajistí okamžitou pozornost. I při slabém osvětlení posiluje při každém nastupování a vystupování individualitu.

LUXUSNÍ SEDADLA V ŠALVĚJOVĚ ZELENÉ BARVĚ SAGE GREEN.

Nic není lepším ztělesněním umu řemeslného zpracování přitažlivého interiéru MINI Clubman Untold Edition než exkluzivní kožené čalounění MINI Yours Lounge. Stylovou šalvějově zelenou barvu Sage Green vkusně zdobí složitě tvarované dvoubarevné kontrastní prošívání. Barevně sladěná látka v oblasti ramen, dvoubarevná opěradla, stejně jako specifická loga a lemy dodávají této edici sebevědomí.

LOGO NA SVISLÉM RAMENI VOLANTU.

Na svislém rameni volantu edice MINI Clubman Untold Edition je umístěn jedinečný symbol písmene „U“, jehož charismatické linky jsou vyvedeny v mosazné barvě Refined Brass. Tento symbol je zasazen do atraktivního a ergonomicky tvarovaného volantu čalouněného kůží Nappa, který do interiéru přináší další dávku sebevědomého sportovního charakteru.

SEBEVĚDOMÍ A STYL PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST.

Edice MINI Clubman Untold má rozhled a svým nenápadným stylem udělá dojem všude, kam přijede. Vyniká prvotřídním zpracováním, elegantními tvary, propracovanými detaily interiéru a kvalitními materiály všude, kam se podíváte. S prostorově velkoryse dimenzovaným interiérem k typické osobitosti přidává navíc ještě praktičnost. Nasedněte, udělejte si pohodlí a nechte edici MINI Clubman Untold otevřít dveře k dalším novým zážitkům.

Nikdy nekončící snaha MINI o zdrženlivý styl a důmyslné zpracování se projevuje v kultivovanosti vyvedené do extrému. V edici MINI JCW Clubman Untold Edition tato filozofie znovu ožívá. Tento uhlazený gentleman má také svoji tajemnou stránku. Miluje kontrasty a chce objevovat nezávislý životní styl. 

Dosahuje jedinečné rovnováhy mezi tradičními hodnotami a extrémní propracovaností, která je někdy až nepřiměřená. Vyzařuje z něj sebejistota, která potěší i náročného pozorovatele.

MINI CLUBMAN UNTOLD EDITION.

MINI CLUBMAN UNTOLD EDITION.

OD 844 610 Kč

Díky šesti dveřím, včetně charakteristických dělených zadních dveří, a pěti místům k sezení je vhodné pro dlouhé i krátké cesty. Nastupte, udělejte si pohodlí a nechte si otevřít další dveře k novým zážitkům. 

prohlídka vozu


MINI UNTAMEDNOVÁ 18'' KOLA Z LEHKÉ SLITINY MINI UNTAMED S DVOUBAREVNÝMI PAPRSKY.

Tato výrazná 18" kola z lehké slitiny dodají vašemu MINI robustní a terénní vzhled. Ten zdůrazňuje jejich úžasná dvoubarevná povrchová úprava.

DESIGN PRAHOVÝCH LIŠT.

Pro tuto edici specifické prahové lišty nechrání pouze lak karoserie MINI před ušpiněním a škrábanci způsobenými blátem, špínou nebo obuví. Vyznačují se jedinečným, přírodou inspirovaným vzorem, který se opakuje na bočních ozdobách, čalounění palubní desce, umocňují celkovou propracovanost vzhled.

DESIGN INSPIROVANÝ PŘÍRODOU.

Exkluzivní palubní deska čerpá inspiraci z přírody a je opatřena osvětlenou dekorační fólií a líbivým označením "Untamed". Ať už vás venku čeká jakákoli cesta, interiér ve vás navodí pocit klidu a pohody.

PŘEPYCHOVÁ ZELENÁ SEDADLA HIGHLAND GREEN.

Nic nevystihuje promyšlenost, s jakou byl vytvořen svůdný interiér MINI Countryman Untamed Edition, lépe než exkluzivní sedadla MINI Yours Leather Lounge v zelené barvě Highland Green. Celkový obraz dotváří s jadrnou určitostí barevně sladěná látka v oblasti ramen a tuto edici specifické lemování.

NEZKROTNOST MÁ V NÁZVU.

Ručně psaná grafika s názvem edice po obou stranách stylově zdobí zadní okno. Tento osobitý nápis "Untamed" se v osvětlené podobě nachází také na palubní masce a zvýrazňuje svislé rameno volantu. Nic není tak sebevědomé jako individualita. Buď ji máte, nebo ne.

UŽÍVEJTE ŽIVOT NAPLNO.

Edice MINI Countryman Untamed Edition čerpá inspiraci z přírody a je stejně dobrodružná a odvážná jako vy. 

Promyšlená koncepce a robustní design se snoubí v dokonalé rovnováze s výkonem a udržitelností. Tato edice je oslavou autentičnosti a syrovosti, vrátí vás zpět ke kořenům a nabídne svobodu a flexibilitu, abyste se mohli vydat, kamkoliv vás vaše toulavá mysl zavede.

Je největším a nejprostornějším MINI, dokonale připraveným pro každé dobrodružství a  všechno, co se vám připlete do cesty. Díky výkonnému motoru MINI TwinPower Turbo a pohonu všech kol ALL4 zvládne bez námahy veškeré nástrahy. Na hladký průběh dostatečného výkonu a rychlou odezvu si  snadno zvyknete a na celý pohon se ještě snadněji spolehnete. A navíc, každý povrch exteriéru vyzařuje svým vzhledem jasnou a odvážnou energii. 

Příslib komfortu a síly je patrný už při pohledu na dramatický přední nárazník, nasávací otvory nebo výrazné světlomety. Prostorný interiér pohodlně pojme pět lidí, zavazadla a kufr plný vzpomínek, které při svých cestách nasbíráte. Zjistěte, kam vás dnes vaše inspirace zavede. 

MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION.

MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION.

OD 889 148 Kč

Jedinečný styl edice MINI Countryman Untamed Edition vychází z přírody. Díky nenápadné autenticitě v kombinaci s vkusnou drsností vám poskytne veškerou dynamiku, všestrannost a komfort, který potřebujete k objevování nových věcí.

PLUG-IN HYBRIDNÍ MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION.

OD 1 140 516 Kč

Plug-in hybridní MINI Countryman Untamed Edition miluje přírodu a užívá si každý okamžik. Krátké vzdálenosti můžete překonávat na čistě elektrický pohon. Vydejte se spontánně mimo město a zjistíte, že jeho terénní schopnosti zůstávají nekompromisní, a vy si přesto užíváte veškerou jízdní dynamiku, všestrannost a komfort, které potřebujete k vašim cestám a nečekaným zážitkům.

ATRAKTIVNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A NABÍDKY FINANCOVÁNÍ.


NAJDĚTE PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ HLEDÁTE.


Objevte nabídku příslušenství


FINANČNÍ SLUŽBY MINI FINANCIAL SERVICES.

Posadíme Vás za volant.

Objevte možnosti

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


*Příkladová kalkulace podnikatelského úvěru "PADESÁT NA PADESÁT" s poslední navýšenou splátkou je kalkulována pro model MINI 3 Door Cooper v edici Resolute na délku úvěru 12 měsíců, základní pořizovací cena vozidla 808 054 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 404 027 Kč, poslední navýšená splátka včetně pojištění činí 405 480 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění. Nabídka je určena pro podnikatele. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner MINI/BMW invelt Praha | Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023.


MINI 3dveřové Resolute Edition: Spotřeba paliva (kombinovaná, podle WLTP): 6,7-6,2 l/100 km; Emise CO2 (kombinované, podle WLTP): 151-140 g/km MINI

5dveřové Cooper Resolute Edition: Spotřeba paliva (kombinovaná, podle WLTP): 6,1-5,5 l/100 km; Emise CO2 (kombinované, podle WLTP): 139-126 g/km MINI 

Cabrio Cooper S Resolute Edition: Spotřeba paliva (kombinovaná, podle WLTP): 6,9-6,5 l/100 km; Emise CO2 (kombinované, podle WLTP): 157-148 g/km 

Elektrické MINI 5dveřové Resolute Edition: Spotřeba elektrické energie (kombinovaná, podle WLTP): 17,6-15,2 KWH/100 km; Emise CO2 (kombinované, podle WLTP): 0 g/km; Dojezd na elektřinu (kombinovaný, WLTP): 203-234 km; Dojezd na elektřinu ve městě (podle WLTP): 296-313 km

MINI JCW ALL4 CLUBMAN: Spotřeba paliva (kombinovaná, NEDC): 7 l/100 km; Emise CO2 (kombinované, NEDC): 151 g/km


MINI Countryman Cooper S Untamed Edition:
spotřeba paliva (kombinovaná, podle WLTP): 7,5-5,1 l/100 km; emise CO2 (kombinované, podle WLTP): 171-134 g/km

 Plug-in hybridní MINI Countryman Untamed Edition: spotřeba paliva (kombinovaná, podle WLTP): 2,1-1,7 l/100 km; spotřeba elektřiny (kombinovaná, podle WLTP: 15,9-14,8 kWh/100 km; emise CO2 (kombinované, podle WLTP): 47-39 g/kmVeškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: MINI CZ

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů