OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

MINI recyklace

MINI recyklace

MINI recyklace MINI recyklace

RECYKLACE.


Vaše MINI je nyní v lepším světě. Pokud něco takového uslyšíte, tak si můžete být jisti tím, že přesně to vaše MINI chtělo. MINI se zaměřuje na udržitelnou konstrukci od samotného začátku. Znovu použitelné materiály a snadno rozebíratelná karoserie předurčují vaše MINI k recyklaci. Nejdřív se z vozů odstraní všechny znečišťující látky, pak se všechno zrecykluje a vytřídí.

MINI recyklace

KAROSERIE.


Po demontáži se všechny díly roztřídí a zpracují tak, aby mohly posloužit k různým účelům, od výroby energie až po opětovné roztavení. A proto existuje velká šance, že z vašeho starého MINI se někdy v budoucnu stane MINI nové.

SKLO.


Program recyklace skla z vašeho MINI je zcela průzračný. Přední a zadní okna, stejně tak jako boční okénka jsou odeslány do specializované firmy, která recykluje různé druhy skla. Recyklované sklo je pak základní součástí skel nových. Proto ani v tomto případě nelze vyloučit, že ze starých skel vašeho MINI budou někdy skla nového MINI.

MINI recyklace
MINI recyklace

KOLA Z LEHKÝCH SLITIN.


Kola se točí dál. Pokud je likvidované MINI osazeno koly z lehkých slitin, jdou samozřejmě do tavicí pece a z roztaveného hliníku jsou odlita kola nová.

BATERIE.


Baterie, která vydrží na věky? No, téměř. U nás v MINI recyklujeme i baterie, takže znovu nemůžeme vyloučit, že se ze staré baterie vašeho MINI jednou nestane baterie nová.

MINI recyklace
MINI recyklace

MOTOROVÝ OLEJ.

Tekutý zázrak, který nikdy nezmizí. Po odčerpání vyjetého oleje ho posíláme na rafinaci, po níž se olej může použít jako náplň motoru nového MINI.

Kontakt prodej Plzeň

Kontaktujte náš prodejní tým v PlzniVeškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů