THE NEW 5 SEDAN | NOVÉ BMW řady 5

Hlavní menu

MINI tísňové volání

MINI tísňové volání

MINI TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ MINI TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ

STAČÍ STISKNOUT TLAČÍTKO.

Pomoc v nouzi přivoláte stisknutím tlačítka. Pokud jste měli nehodu, tísňové volání odešle informace do call centra BMW Group. Mezi odesílanými informacemi jsou údaje o přesné poloze, typu nehody a stavu airbagů a bezpečnostních pásů na předních sedadlech. To vše umožní zajistit pomoc, kterou potřebujete. A pokud by bylo nejhůř, tohle všechno se odehraje automaticky. Pokud si sami nemůžete zavolat o pomoc, je dobré vědět, že vaše MINI to zvládne za vás.

Pokud si v případě nehody nejste schopni přivolat pomoc, je dobré vědět, že vaše MINI to zvládne. Volitelný systém inteligentního tísňového volání se v případě nehody postará o automatické odeslání informací do call centra BMW Group. Pomoc tak přijde rychle a bez čekání.

Funkce tísňového volání je dostupná ve všech modelech MINI (F5x). Pokud ji ve svém MINI nemáte, podívejte se na originální příslušenství a nechte si tísňové volání nainstalovat.

MINI ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů