OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

Servis v BMW invelt Motorrad

Servis v BMW invelt Motorrad

DOKONALOST DO POSLEDNÍHO DETAILU

Servis BMW invelt Motorrad je zárukou kvality a přesnosti až do posledního detailu. Může se jednat o kontrolu motocyklu, údržbu nebo opravu – v rámci našich servisních nabídek můžeš důvěřovat zkušenostem našich mechaniků a prvotřídní kvalitě originálních dílů BMW Motorrad. 

Vždy se postaráme, aby s tvým motocyklem bylo vše v pořádku, takže hodnota a výkonnost tvého BMW zůstává po spoustu let nezměněna, s mnohaletou zárukou radosti z jízdy.

Náš nejdůležitější nástroj: zkušenosti našich zaměstnanců


Díky jejich intenzivnímu a pokročilému proškolení mají naši zaměstnanci odborné znalosti – v klasické mechanice i v oblasti elektronické diagnostiky. Jsou to vysoce proškolení profesionálové, kteří znají tvoje BMW jako své vlastní boty. Jejich odborné znalosti, zážitek z jízdy a vášeň jsou rozhodujícím faktorem pro originální servis BMW invelt Motorrad.

Servis brzd BMW invelt Motorrad


Nikdy nevíš, co je za dalším rohem. A tvoje brzdy tak musí být v bezvadném stavu. Máme k dispozici vyškolené mechaniky, kteří brzdy do posledního detailu zkontrolují. Na svůj stroj se tak můžeš spolehnout na sto procent. A vždy mít dostatečnou rezervu. Ať už se stane cokoli.

Servis baterie BMW invelt Motorrad


Po dlouhé zimě nebo přestávce v délce několika týdnů se problém objeví obvykle v ten nejméně vhodný okamžik. Z tohoto důvodu naši servisní pracovníci pečlivě zkontrolují baterii – a v případě potřeby ji vymění. Aby tak byl tvůj stroj vždy připraven vyrazit. Žádné jestli ani ale.

Servis vzduchového filtru BMW invelt Motorrad


Naši mechanici to vědí: plného výkonu dosáhne jen motor, který může dýchat. Z tohoto důvodu ihned vyměníme vzduchový filtr tvého stroje. Díky originálním dílům BMW Motorrad se zvyšuje životnost motoru, a radost z jízdy je tak zaručena. Natrvalo. Bez ohledu na to, zda míříš na závodní dráhu nebo na kraj světa.

Kontrola před koncem záruky BMW invelt Motorrad


Není nic otravnějšího než problém, na který se přijde příliš pozdě. Proto ti krátce před vypršením platnosti záruky zavoláme a důkladně tvůj stroj zkontrolujeme. Zdarma. Tvůj motocykl si tak udrží maximální hodnotu, přičemž je zaručena jeho bezpečnost, takže se díky nám můžeš soustředit pouze na jedinou věc: na další zatáčku.

Servis zapalovacích svíček BMW invelt Motorrad


Tvůj motor nepotřebuje žádné experimenty. Proto naši mechanici používají pouze originální zapalovací svíčky BMW Motorrad. Optimální provozní charakteristiky a nízká spotřeba za všech podmínek. Tvoje vyjížďka může začít.

Servis oleje BMW invelt Motorrad


Víme, co tvůj stroj potřebuje: ten nejlepší olej a správné filtry. Protože jen s touto kombinací získáš ze svého motoru maximum. Zkontrolujeme také vnitřek náhonu. Takže tvůj motocykl bude bezvadně fungovat dokonce i po tisícovkách kilometrů.

Prohlídka BMW invelt Motorrad


Naši mechanici vědí, co je důležité. Protože oni sami jsou zkušenými motorkáři a znají naše stroje jako své boty. Díky své vášni a těm správným originálním dílům BMW Motorrad uvedou tvůj motocykl do bezvadného stavu, než bys řekl švec. Takže tvé další vyjížďce nebude stát nic v cestě. Ať už se vydáš kamkoliv.

Sezónní prohlídka BMW invelt Motorrad


Před první vyjížďkou sezóny musí být vše v pořádku. A tím myslíme opravdu všechno. Z tohoto důvodu zkontrolujeme na jaře každičký detail. Podle přísných standardů BMW používáme ty nejmodernější technologie. Díky zkušenostem našich profesionálních pracovníků se můžeš vrhnout do nové sezóny, a nemusíš se přitom ničeho obávat. Být připraven na spoustu dalších kilometrů. Cokoliv sis naplánoval.

PRAHA | PLZEŇ

  • David Kocmánek
  • 257 117 050, 702 186 545
  • david.kocmanek@invelt.com


  • Tomáš Mészáros
  • 257 117 323, 606 711 277
  • tomas.meszaros@invelt.com
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů