Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

VÝMĚNA ČELNÍHO SKLA.

612 BMW invelt 3. 1. 2023 #BMWinvelt #BMW #invelt #VYMENACELNIHOSKLA #DALNICNIZNAMKA
VÝMĚNA ČELNÍHO SKLA.

Opět jsme pro Vás připravili zajímavou akci jako v roce 2022. Jelikož víme, že zejména v zimě jsou kamínky velkou obtíží. Poškození čelního skla vašeho BMW nebo MINI vyřešíme s maximální péčí a odborností. Jako bonus vám přidáme užitečný dárek. 

K výměně originálního čelního skla BMW nebo MINI od nás získáte elektronickou dálniční známku pro rok 2023 zcela zdarma.

ELEKTRONICKÁ DÁLNIČNÍ ZNÁMKA PRO ROK 2023.

ELEKTRONICKÁ DÁLNIČNÍ ZNÁMKA PRO ROK 2023.

Cestujte na českých dálnicích zdarma po celý rok.


NYNÍ ZDARMA při výměně čelního skla.

K jakékoli výměně BMW Originálního čelního skla.

Kontaktujte nás, poraďte se s našimi odborníky a rezervujte si termín, který vám bude nejlépe vyhovovat. 

Nabídka je platná do 1.1.2023 do 28.2.2023 v našich showroomech v Praze a Plzni.


Rezervujte si svůj termín včas.

Pro jízdu bez starostí.

Zaujala Vás speciální nabídka VÝMĚNY ČELNÍHO SKLA s elektronickou dálničnou známkou na rok 2023 zdarma? Neváhejte nás kontaktovat a objednat se na servis.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

TIPY NA SKLADOVÉ VOZY BMW A MINI

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Platnost této akce je od 1.1. 2023 – 28. 2. 2023.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů