ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY V PRAZE A PLZNI 25.11.2022 a 2.12.2022
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW GS EXPERIENCE DNY 2022

658 BMW invelt 28. 6. 2022 #BMWinvelt #BMWMotorrad #BMWGSEXPERIENCEDNY2022

Ahoj motorkáři a motorkářky,

chtěli bychom vám tímto poděkovat za společnou akci BMW GS EXPERIENCE DNY 2022 u Lomu Kosov. Počasí nám přálo, mohli jste si vyzkoušet rúzné druhy terénu a motocyklů a o hladu jsme Vás také nenechali.

Za nás se akce povedla a už teď se těšíme na další společné vyjížďky a zážitky. Další společné vyjížďky náš čekají na podzim. Sleduj náš web, ať Ti žádná vyjížďka a novinka neuteče.

Fotogalerii naleznete na našich FB stránkách níže:

BMW Motorrad invelt: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.554506006117794&type=3

invel Praha | Plzeň: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.5536354153055038&type=3

Děkujeme.

Tým BMW Motorrad invelt, Tým BMW invelt a tým Motorrad centrum invelt

I letošní rok se neobejde bez BMW GS EXPERIENCE DNŮ, které se ale letos budou konat v lomu Kosov kousek od Prahy. Tentokrát si naše motorky osaháš nejen v terénu, ale i na silnici a budeš na to mít celý den, aby byl tvůj dojem ze strojů kompletní. Nevadí, že jsi zatím jezdil jen po asfaltu, otestovat motorku v terénu může s pomocí našich instruktorů každý! 

Nemáš vlastní GS nebo máš leštěnku, která terén ještě neviděla? Myslíme i na to! Celý event absolvuješ na našich nových motorkách. Máme pro tebe připravené například BMW R 1250 GS Adventure, R 1250 GS, F 850 GS, F 750 GS a G 310 GS, které si všechny otestuješ. Na akci se ti budou věnovat profesionální instruktoři z Motoškoly Přijďte se projet, kteří tě s našimi motorkami a jejich ovládáním v terénu i na silnici seznámí. Jejich přístup se dá shrnout slovy, čím víc se bavíš, tím víc se naučíš. 

Potřebuješ více informací? Zavolej nám do BMW invelt Praha | Motorrad centrum invelt Plzeň a kolegové s tebou projdou podrobnosti.

REGISTRUJ SE NA 18. 7. 2022


Na co se můžeš těšit?

 • Zapůjčení našich nových motorek BMW GS
 • Profesionální instruktory
 • Teoretickou i praktickou část výuky jízdy v terénu a na silnici
 • Volné jízdy
 • Představení modelů 
 • Občerstvení


Registrační poplatek ve výši 3 990 Kč včetně DPH zahrnuje následující:

 • Účast na eventu od 9:00 do 18:00
 • Testovací jízdy na zapůjčených motocyklech BMW GS na silnici i v terénu včetně pohonných hmot
 • Občerstvení 
 • Profesionální instruktory
 • Představení modelů BMW GS
 • Praktická a teoretická výuka základních technik jízdy v terénu 


BMW GS EXPERIENCE DNY se konají na každé lokalitě od 9:00 do 18:00 (celodenní akce). V rámci off road části si pod vedením zkušených instruktorů vyzkoušíš ovládání motorky na nezpěvněném povrchu (zatáčení, brzdění, otáčení na malém prostoru a výjezdy a sjezdy) a na závěr tě čeká oblíbená volná jízda po off roadové trati.  

Na silničním programu si zase vyzkoušíš různé jízdní režimy. Máme připravenou celou modelovou řadu BMW GS včetně R nineT Urban G/S a tak si budeš moc na vlastní kůži vyzkoušet rozdíl mezi jednotlivými motorkami a zjistit jejich přednosti. 

Těšíme se na tebe.

BMW Motorrad tým invelt Praha | Motorrad centrum invelt Plzeň

#BMWGSExperienceDny

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: BMWMOTORRADAKCE CZ

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů