OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

BMW i4 je Autem roku 2021/22 v České republice.

BMW i4 je Autem roku 2021/22 v České republice.

1 064 BMW invelt 22.4.2022 #BMWinvelt #Autoroku2022 #BMWi4 #THEi4
BMW i4 je Autem roku 2021/22 v České republice. BMW i4 je Autem roku 2021/22 v České republice.

Autem roku 2021/22 v České republice se stalo čistě elektrické BMW i4. Jde o druhý triumf automobilu BMW v posledních dvou ročnících této ankety. V roce 2020 zvítězilo v hodnocení motoristických novinářů BMW řady 3. BMW i4 je současně historicky prvním Autem roku v České republice, které je poháněno čistě elektrickým hnacím ústrojím.

Porota ankety složená z profesionálů v oboru na BMW i4 ocenila kromě jiného v segmentu čistě elektrických vozů vynikající jízdní vlastnosti a typickou radost z jízdy, kterou obě nabízené verze přinášejí. Kladně byla hodnocena také nízká spotřeba elektrického pohonu a v rámci elektrické konkurence i cena.

BMW i4 propojuje praktickou pětidveřovou karoserii nejen s elektrickým pohonem, ale také s pokrokovými digitálními službami a nejnovější generací BMW Operačního systému 8, který je součástí standardní výbavy všech variant.


BMW i4 je Autem roku 2021/22 v České republice. BMW i4 je Autem roku 2021/22 v České republice.

Více informací o BMW i4 najdete zde: BMW i4

Nebo se přijďte k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu či zjistit více informací.


Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: PressClub Global


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů