Motorkáři | Ušetři na pojistce až 75%.
Porovnat  
Porovnat  

THE i4 | PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ

1864 BMW invelt 10. 3. 2022 #BMW #BMWinvelt #BMWi4 #THEi4
obrázek

BMW i4 JIŽ OD 21 499 Kč BEZ DPH* MĚSÍČNĚ.


Jako první elektrické Gran Coupé BMW i4 přináší mimořádnou dynamiku s vysokou úrovní komfortu a ideálními předpoklady k tomu, aby se stalo vaším společníkem pro každý den. 

Pětidveřový vůz je vybaven pátou generací technologie BMW eDrive s vysloveně sportovním parametry – dosahuje výkonu až 400 kW/544 k (BMW i4 M50). S dlouhým dojezdem až 590 kilometrů* (BMW i4 eDrive40) a pěti prostornými plnohodnotnými sedadly je dokonalým automobilem pro každou cestu.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo se podívejte na vizualizaci vozu.


DESIGN EXTERIÉRU BMW ŘADY i4 GRAN COUPÉ

BMW i4 - přední část

Design přední části.

Vertikálně uspořádané ledvinky masky BMW i4 dominují přednímu nárazníku, typickému pro modely BMW i. Ledvinky s nápadně vzorovanou strukturou ukrývají místo otvorů pro chladicí vzduch nejmodernější technologii senzorů, která vozu dodává informace v reálném čase.

BMW i4 - boční část

Pohled z boku.

Podle zákonů aerodynamiky navržená silueta BMW i4 ctí klasické proporce modelů Coupé od BMW: Dlouhý rozvor s krátkými převisy a plynulá linie střechy definují jeho sportovně elegantní linie.

BMW i4 - zadní část

Design zadní části.

Ostře řezané vertikální aerodynamické hrany BMW i4 po stranách jednoznačně ohraničují, ve spodní části vystupují z podlahy expresivně navržené prvky difuzoru, který je zvýrazněný rámečkem s charakteristicky modrou barvou BMW i.


PAKETY BMW i4

obrázek

S modrými akcenty BMW i

obrázek

S matně šedými akcenty

obrázek

M Sport s modrými akcenty BMW i

obrázek

M Sport s matně šedými akcenty

obrázek

BMW i4 M50

THE i4 | PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ

Zaujalo Vás nové plně elektrické BMW i4 Gran Coupé? Chcete si domluvit testovací jízdu?Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


DESIGN INTERIÉRU BMW ŘADY i4 GRAN COUPÉ

obrázek
BMW i4 - palubovka

Palubní deska orientovaná na řidiče.

Velmi elegantní a nízká palubní deska je hlavním prvkem moderně pojatého interiéru BMW i4. Vysoká středová konzola působí sportovním dojmem a jasně vymezuje prostor určený pro řidiče a spolujezdce.

BMW i4 - displej

BMW Prohnutý displej.

Nový BMW Prohnutý displej v BMW i4 kombinuje 12,3" přístrojový panel s velkým 14,9" kontrolním displejem a vytváří tak moderní zobrazovací jednotku, která se ergonomicky zakřivuje směrem k řidiči.

BMW i4 - 5 sedadel

Prostor pro 5 sedadel.

BMW i4 je plnohodnotně pětimístný vůz, na zadních sedadlech nabízí prostor až pro tři osoby. Velkorysý prostor pro hlavu a nohy zajišťuje prvotřídní komfort pro všechny.


ČASY NABÍJENÍ PRO DOJEZD 100 KM.

obrázekDomácí nabíjení dojezdu 100 km.


01:23 h - Nabíječka Wallbox (11kW)

01:23 h - Univerzální kabel Flexible Fast Charger (11kW) z průmyslové zásuvky

07:01 h - Standardní nabíjecí kabel nebo univerzální kabel Flexible Fast Charger (2,3kW) z domácí elektrické zásuvky

obrázekNabíjení dojezdu 100 km na cestách.


00:04 h - Vysokorychlostní nabíjecí stanice (maximální možný nabíjecí výkon vozidla)

00:18 h - Rychlonabíjecí stanice (50kW)

01:23 h - AC nabíječka (maximální možný nabíjecí výkon vozidla)

obrázek


Nabíjení BMW i4: Jednodušší než kdy dříve.


Nabíjení BMW i4 nemůže být jednodušší. Služba Connected Charging vám pomůže najít nejbližší nabíjecí stanici na vaší trase, takže můžete své BMW i4 nabít, kdykoliv je potřeba. Výkonem až 205 kW nabijete vůz z kapacity 10 na 80 % během pouhých 31 minut. Nebo nabijete energii na dalších 164 km jízdy během pouhých 10 minut (až 140 km za 10 minut pro i4 M50). Doma můžete pohodlně využívat svoji nabíječku BMW Wallbox. Nabíjecím výkonem až 11 kW dodáte energii pro 100% nabití baterie BMW i4 za pouhých 8,25 hodiny. Součástí standardní výbavy je univerzální rychlonabíječka BMW Flexible Fast Charger, nabíjecí kabel (Mode 3) pro veřejné nabíjení a nabíjecí karta BMW Charging Card pro přístup do sítě veřejných nabíjecích stanic.

obrázek


BMW i4 EDRIVE40 nabízí dojezd až 590 km.*


Díky souhře velmi účinného pohonu, lehké konstrukce, aerodynamického designu a výkonné vysokonapěťové baterie dosahuje BMW i4 dojezdu až 590 kilometrů* (BMW i4 eDrive40). Inovativní technologie, jako je rekuperace kinetické energie, pomáhají prodloužit dojezd a snížit spotřebu elektřiny na 20 až 16 kWh/100 km.

obrázek


Při výrobě BMW i4 se používá výhradně obnovitelná energie.


Výroba BMW i4 je vždy udržitelná a využívá výhradně obnovitelnou energii. Kromě toho byla vysokovýkonná baterie BMW i4 navržena tak, aby nebylo nutné používání vzácných kovů. Nejlepší na tom ale je, že při jízdě s BMW i4 jezdíte s nulovými lokálními emisemi, takže si vždy můžete bezstarostně užívat dynamické jízdy.


TECHNICKÉ ÚDAJE BMW i4 GRAN COUPÉ.

obrázekVýkon motoru v kW (k):
250 (340)
Max. točivý moment v Nm:
430
Zrychlení 0-100 km/h v s:
5,7
Elektrický dojezde v km (WLTP)
až 590*
Maximální nabíjecí výkon:
po 10 minutách nabíjení lze ujet až 164 km (vysokorychlostní nabíjecí stanice)


FINANCOVÁNÍ

obrázek


BMW Financial Services pro BMW i4.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW i4 Gran Coupé.

Financování BMW

BMW i4 již od 21 499 Kč bez DPH* měsíčně.

*Tato nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz BMW i4  s pořizovací cenou 1 477 371 Kč  vč. DPH  za podmínek 0% akontace, 60 měsíců, 20 000 km/rok obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro podnikatele - plátce DPH. Nabídka platí do 30.6. 2022, nebo do odvolání. Splátka s DPH je 26 014 Kč.

Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se opříslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne BMW invelt Praha | Plzeň.

obrázek


BMW KOLA A PNEUMATIKY.

Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50
různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více,
než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik
standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny
informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.

Skladové kola a pneumatiky


SKLADOVÉ VOZY BMW ŘADY 4

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


FOTOGALERIE


SPECIFIKACE KE STAŽENÍSpotřeba paliva a emise CO2 BMW i4.

* Předběžné hodnoty; měřeno podle metodiky WLTP
** Specifická nabídka pro daný trh platí pro nové vozy zakoupené v dealerstvích nebo zastoupeních BMW v Evropě pro nabíjecí síť BMW Charging Network.

BMW i4 eDrive40(1):
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km: 19,1–16,1
Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 0

BMW i4 M50(1):
Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 22,5–18
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0

Hodnoty označené (1) jsou předběžné.

Uvedené oficiální údaje o spotřebě elektřiny a dojezdu byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: BMW CZ, PressClub Global

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů