OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

MOTOCYKL ROKU 2024

MOTOCYKL ROKU 2024

213 BMW invelt 21.5.2024
Motocykl roku 2024
MOTOCYKL ROKU 2024

Objevte vítěze tradiční ankety Motocykl roku 2024!

BMW Motorrad slaví úspěch s modelem BMW M 1000 XR, který zvítězil v kategorii silničních sportovních motocyklů. Tento výjimečný stroj, třetí člen rodiny M, je vybaven řadovým čtyřválcovým motorem s výkonem 201 koní a dosahuje maximální rychlosti 275 km/h, čímž si vysloužil titul nejrychlejšího sériově vyráběného crossoveru na světě.

Absolutním vítězem ankety se stalo BMW R 1300 GS, které nabízí vyšší výkon, nižší hmotnost, vylepšenou ergonomii a bohatší výbavu, jakou jste dosud neviděli.

Přijďte si vyzkoušet špičku v motocyklovém světě do inveltu v Praze nebo Plzni a zažijte dokonalou jízdu. Vaše cesta začíná zde.


BMW Motorrad - odkaz do katalogu motocyklů

MOTOCYKLY ROKU 2024

1 / 2

NABÍDKA BMW R 1300 GS A M 1000 XR V INVELTU

* Pokud se nezobrazují žádné motocykly, nemáme je aktuálně na skladě.

1 / 1

1 / 1

1 / 1

BMW Motorrad - odkaz do katalogu motocyklů

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


Zdroj: BMW R 1300 GS je Motocyklem roku 2024 v České republice a BMW M 1000 XR vyhrálo v kategorii silničních sportovních motocyklů. (bmwgroup.com)Veškeré  technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami  jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje  právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním  provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně   prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů