ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY V PRAZE A PLZNI 25.11.2022 a 2.12.2022
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

Nová BMW F 850 GS Adventure - Svět se stává dobrodružstvím

212 BMW invelt 7. 9. 2021 #BMW #invelt #F 850 GS Adventure
BMW F 850 GS Adventure z boku

Jako stvořený pro dlouhé cesty a náročný terén: F 850 GS Adventure je všude jako doma – a je to na něm vidět. S rozšířenou standardní výbavou, ke které patří TFT displej a BMW Motorrad Connected, USB nabíjecí zdířka, ABS Pro a DTC je cestovní terénní  motocykl ještě lépe připraven na dlouhé trasy kolem světa. Zažij duši GS s průvodcem, který nechá volný průvod Tvé zvědavosti – ať už cesta vede kamkoli.


PROHLÉDNOUT VŠECHNY MOTOCYKLY BMW MOTORRAD


Zastavte se u nás v inveltu Praha nebo v plzeňském Motorrad Centrum invelt a prohlédněte si showroomy se všemi motocykly z řad BMW Motorrad.

NABÍDKA BMW F 850 GS Adventure V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné motorky, tak je nemáme v nabídce.

HLAVNÍ VLASTNOSTI BMW F 850 GS ADVENTURE

 • Výkonný dvouválcový řadový motor o objemu 853 cm3, výkonu 70 kW (95 k) při 8250 1/min a 92 Nm při 6250 1/min.
 • Mimořádně sytý a emočně plný zvuk, který vznikl použitím klikového hřídele s ojničním čepem přesazeným o 90 stupňů a 270/450° intervalem zapalování.
 • Nový robustní ocelový prostorový rám samonosné konstrukce pro preciznější vedení motocyklu.
 • Nová teleskopická vidlice upside-down plus oboustranné hliníkové kyvné rameno s centrální pružinovou vzpěrou pro citlivější reakce.
 • ABS, ASC plus režimy „Rain“ a „Road“ jako součást standardní výbavy.
 • Jízdní režimy Pro se systémem ABS Pro a dynamickým brzdovým světlem, DTC a nové jízdní režimy „Dynamic“, „Enduro“ a „Enduro Pro“ jsou součástí volitelné výbavy.
 • Elektronické zavěšení Dynamic ESA součástí volitelné výbavy.
 • Nový palubní elektrický systém se silnějším alternátorem a startérem.
 • LED přední světlomet jako standard.
 • LED světlo pro denní svícení a další LED světlo jako součást volitelné výbavy.
 • Výbava Connectivity s multifunkčním přístrojovým štítem a 6,5palcovým barevným displejem včetně dalších prvků jako součást volitelné výbavy.
 • Inteligentní tísňové volání eCall jako volitelná výbava.
 • Optimalizované terénní a cestovní schopnosti a vylepšená ochrana před větrem a špatným počasím.
 • Optimalizovaná ergonomie, obzvláště pro nadšence do jízdy v terénu.
 • 23litrová nádrž s dojezdem až přes 550 km.
 • Vylepšený GS Adventure styl zásluhou nového designu.
 • Nová barevná provedení se dvěma stylovými variantami Rallye a Exclusive. 
 • Množství volitelných prvků výbavy a doplňků, které jsou v kategorii středně velkých motocyklů jedinečné.

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW F 850 GS Adventure (Q3/2022)


Základní model: 288 347 Kč

DPH 21%: 60 553

Doporučená prodejní cena: 348 900

Zajímá vás motocykl BMW F 850 GS Adventure?

Zaujala Vás nová BMW F 850 GS Adventure? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

DESIGN MOTOCYKLU BMW F 850 GS ADVENTURE

BMW F 850 GS Adventure - Lightwhite uni

Lightwhite uni

BMW F 850 GS Adventure - Rallye

Rallye

BMW F 850 GS Adventure - Triple Black

Triple Black

PŘEDNOSTI PRO SKUTEČNÉ SVĚTOBĚŽNÍKY

Připraven na cesty do neznáma: motocykl F 850 GS Adventure zdolá každý podklad, ať už na asfaltu či v terénu. Nové standardní příslušenství a rozsáhlá volitelná výbava Ti umožňují sestavit si GS zcela podle svých potřeb.


NAKONFIGURUJTE SI SVOU BMW F 850 GS ADVENTURE

*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

Režimy jízdy „Road“a „Rain“plus standardně dodávané systémy ABS a ASC zaručují spousty jízdních zážitků a vyšší úroveň bezpečnosti. Jako volitelná výbava jsou k dispozici jízdní režimy Pro. 

Jízdními režimy „Rain“ a „Road“ naplňují nové modely GS individuální požadavky jezdců, zatímco kombinace BMW Motorrad ABS a automatické kontroly stability ASC zajišťuje vysokou úroveň   bezpečnosti. Standardní výbavou je dynamické brzdové světlo. Model   F 850 GS Adventure může být vybaven volitelnými prvky, jako například   dodatečnými jízdními režimy Pro – „Dynamic“, „Enduro“ a „Enduro Pro“, stejně jako dynamickou kontrolou trakce DTC a systémem ABS Pro.

Nový ocelový prostorový rám samonosné konstrukce, optimalizované zavěšení a nové umístění 23litrové palivové nádrže. 

Nový ocelový prostorový rám samonosné konstrukce nového F 850 GS Adventure je vyroben z hlubokotažených svařovaných komponent. V rámu je integrován dvouválcový řadový motor, který funguje také jako podpůrný element a nabízí výhody z hlediska torzní tuhosti a robustnosti. Palivová nádrž byla pro optimální vyvážení a vylepšené těžiště umístěna v klasické poloze mezi sedlem a hlavicí řízení. V případě F 850 GS Adventure pojme 23 litrů a v kombinaci s nízkou spotřebou dovoluje dojezd 550 km a víc.

Nový výkonný a kultivovaný řadový dvouválec s čepy klikového hřídele přesazenými o 90°a intervalem zapalování 270/450°. 

Vývojáři dosáhli silného a emočně plného zvuku použitím klikového hřídele s čepy přesazenými o 90° a intervalem zapalování 270/450°. Vibrace pohlcují dva vyvažovací hřídele nového motoru.   Antihoppingová spojka s nastavitelným chodem páčky nejenže vyžaduje zřetelně nižší fyzickou námahu k ovládání, ale také zvyšuje bezpečnost na silnici snížením točivého momentu motoru v případě prudkého brzdění. Hnací síla je na zadní kolo přenášena prostřednictvím šestistupňové převodovky se sekundárním pohonem, který je nyní umístěn na levé straně.

DESIGN BMW F 850 GS ADVENTURE

BMW F 850 GS Adventure - Boční pohled

Boční pohled

BMW F 850 GS Adventure - Boční pohled

Boční pohled

BMW F 850 GS Adventure - Pohled z pozice jedzce

Pohled z pozice jedzce

BMW F 850 GS Adventure - ABS Pro a DTC nyní v základní výbavě

ABS Pro a DTC nyní v základní výbavě

Bezpečně všemi zatáčkami tohoto světa: ABS Pro motocykl stabilizuje při  brzdných manévrech v nakloněné poloze, DTC zabraňuje protáčení zadního  kola při proměnlivých přilnavostech.

BMW F 850 GS Adventure - Dokonalý přehled prostřednictvím BMW Motorrad Connectivity a 6,5“ TFT barevného displeje

Dokonalý přehled prostřednictvím BMW Motorrad Connectivity a 6,5“ TFT barevného displeje

BMW Motorrad Connectivity a  velký TFT barevný displej v sériové výbavě Tě bezpečně dopraví do cíle a  Ty můžeš mimochodem telefonovat nebo poslouchat hudbu. 

BMW F 850 GS Adventure - Dynamic ESA

Dynamic ESA

Elektronický podvozek automaticky reaguje na Tvé jízdní manévry. Stisknutím tlačítka jej můžeš změnit dokonce i během jízdy.

                    

                                                 

BMW F 850 GS Adventure - ECALL, společník, který uklidní

ECALL, společník, který uklidní

Malé tlačítko pro větší bezpečnost: V případě nouze se samočinně uvede  do chodu nouzové volání a automaticky i celý záchranný proces.

BMW F 850 GS Adventure - Nastavitelné cestovní čelní sklo a USB nabíjecí zdířka

Nastavitelné cestovní čelní sklo a USB nabíjecí zdířka

S GS překonáš vítr i špatné počasí, prach a špínu – a při tom budeš  chráněn nastavitelným cestovním sklem. Kromě toho USB nabíjecí zdířka v  kokpitu dodává Tvým přístrojům dostatek energie, což je praktické na  dlouhých trasách.

BMW F 850 GS Adventure - Pohodlně na cestách s pohodlným sedlem

Pohodlně na cestách s pohodlným sedlem

Je koncipováno na dlouhé hodiny v sedle: komfortní sedlo v sériové  výbavě zajišťuje jízdu bez únavy a je součástí promyšlené ergonomie.

BMW F 850 GS Adventure - Rozšířené jízdní režimy Pro

Rozšířené jízdní režimy Pro

Nové jízdní režimy Pro s regulací vlečného momentu motoru a Dynamic  Brake Control zajišťují větší komfort a jednodušší ovládání motocyklu. V  režimu Dynamic s novou charakteristikou plynu si užiješ ještě větší  radost z jízdy. 

BMW F 850 GS Adventure - Velká nádrž pro velké plány

Velká nádrž pro velké plány

Díky 23litrové nádrži budeš skvěle vybaven na dlouhé trasy, které Tě přenesou na nejodlehlejší místa světa. 

ÚDAJE & VÝBAVA

F 850 GS Adventure je jako stvořená pro Tvé další dobrodružství, ať už na silnici nebo v terénu.  Její skutečně velká nádrž a možnosti různého nastavení výšky sedadla podtrhují její vhodnost na dlouhé cesty. Zde se můžeš dozvědět více o charakteristice výbavy a technických údajích.

Motor

Konstrukce

Kapalinou chlazený čtyřdobý dvouválec se čtyřmi ventily na jeden válec  ovládanými vlečnou pákou, dvěma ventilovými rozvody OHC a suchým mazáním  z olejové vany        

Vrtání x zdvih

84 mm x 77 mm

Zdvihový objem

853 ccm

Jmenovitý výkon

70 kW (95 k) při 8 250 ot/min                

Snížení výkonu SA: 35 kW (48 k) při 6 500 ot/min

SA ROZ91 standardní benzín bezolovnatý: 66 kW (90 k) při 8 000 ot/min

Max. točivý moment

92 Nm při 6 250 U/min                                                                                                           

Snížení výkonu SA: 63 Nm při 4 500 U/min

SA ROZ91 standardní benzín bezolovnatý: 86 Nm při 6 250 U/min

Kompresní poměr

12,7 : 1

Příprava palivové směsi

elektronické vstřikování    

Regulace emisí

regulovaný třícestný katalyzátor, emisní norma EU-5


Výkonnostní parametry / spotřeba

Max. rychlost

přes 200 km/h

Snížení výkonu u zvláštní výbavy 35 kW (48 koní) 171 km/h

Spotřeba na 100 km podle WMTC

4,2 l

Emise CO2 podle WMTC

99 g/km

Druh paliva

bezolovnatý benzín super, minimální oktanové číslo 95 (RON)

zvláštní výbava bezolovnatý benzin, minimální oktanové číslo 91 (RON)Elektroinstalace

Alternátor

Alternátor s permanentními magnety 416 W (jmenovitý výkon)

Baterie

12 V / 10 Ah, bezúdržbová


Přenos síly

Spojka

vícelamelová spojka v olejové lázni (antihoppingová), mechanicky ovládaná

Převodovka

Constant mesh 6stupňová převodovka, integrovaná ve skříni motoru

Pohon

Nekonečný řetěz s O-kroužky se zpětným tlumením v náboji zadního kola

Podvozek / brzdy

Rám

Ocelový rám mostového typu, skořepinová konstrukce

Zavěšení předního kola / odpružení

Vidlice vzhůru nohama, průměr stoupací trubky 43 mm

Zavěšení zadního kola / odpružení

Hliníková dvouramenná kyvná vidlice, přímo kloubově připojená středová  pružinová vzpěra WAD, hydraulicky nastavitelné předpětí pružiny, nastavitelný zpětný útlum tlumiče

Zdvih odpružení vpředu / vzadu

230 mm / 215 mm

(Snížení podvozku SA 210 mm/195 mm)

Rozvor

1,593 mm

Závlek

124,6 mm

Úhel řízení

62°

Kola

Ráfky s výpletem

Rozměr ráfku, přední

2,15 x 21"

Rozměr ráfku, zadní

4,25 x 17"

Pneumatika, přední

90/90 R21

Pneumatika, zadní

150/70 R17

Přední brzda

Dvoukotoučová brzda, plovoucí brzdové kotouče, průměr 305 mm, dvoupístkový plovoucí třmen

Zadní brzda

Jednokotoučová brzda, průměr 265 mm, jednopístkový plovoucí třmen

ABS

BMW Motorrad ABS


Rozměry / hmotnosti

Výška sedadla

875 mm

Oblouk rozkročení

1 950 mm

Využitelný objem nádrže

23 l

Z toho rezerva

cca 3,5 l

Délka

2,300 mm

Výška (vč. větrného štítu)

1,437 mm

Šířka

939 mm

Hmotnost nenaloženého motocyklu, plně natankovaného včetně provozních kapalin

248 kg

Maximální přípustná hmotnost

455 kg

Užitná hmotnost (se standardní výbavou)

207 kg

INDIVIDUALIZACE

F 850 GS Adventure je z výroby vybaven pro dobrodružství: robustní, nekompromisní motocykl F 850 GS Adventure, připraven na nejtvrdší výzvy. Díky všestranné zvláštní výbavě z výroby a dalšímu příslušenství BMW Motorrad si jej můžeš přizpůsobit individuálním požadavkům. Nechej se inspirovat našimi třemi návrhy nebo si nakonfiguruj svou vlastní F 850 GS Adventure.

Unikátní nabídka volitelné výbavy a Originální příslušenství BMW Motorrad.

Nové F 850 GS Adventure do prodeje vstupuje s množstvím volitelné výbavy, která je pro kategorii středně velkých motocyklů unikátní. Zmiňme například různé výšky sedel, jako například sedlo pro dva (odpovídá standardnímu sedadlu F 850 GS), držák pro hliníkové kufry a boční panely, nový full LED světlomet a také dodatečný LED světlomet, výbavu Connectivity s 6,5palcovým, plně barevným TFT displejem či tísňové volání eCall.

Ostřejší, ještě svalnatější Advanture design, optimalizovaná ergonomie a lepší vhodnost pro cesty kolem světa. 

Nový, svalnatější design motocyklu zdůrazňuje vhodnost F 850 GS Adventure pro cesty kolem světa. Větší větrný štítek, který lze nastavit ve dvou stupních, stejně jako chrániče rukou nabízejí větší   ochranu před větrem a špatným počasím. Široké enduro stupačky, nastavitelné páčky řazení a nožní brzdy a kryt motoru a nosič z nerezové oceli uzavírají standardní výbavu modelu F 850 GS Adventure.   Kromě základní verze je F 850 GS Adventure k dispozici také ve stylových variantách Exclusive a Rallye.

PRVNÍ INSPIRACE

Terénní


Rád jedeš oklikou, míří Tvoje cesta pravidelně na drsnou závodní dráhu? F 850 GS Adventure Rallye se cítí dobře nejen na asfaltu, ale i v terénu. Terénní pneumatiky a jízdní režimy Pro s Dynamic ESA podporují agilitu  motocyklu, asistent řazení Pro ti poskytne ještě více kontroly  v neočekávaných situacích. Nastavitelná páka nožní brzdy a rychlostní  páka zajišťují řádnou stabilitu. Chránič světlometu a motoru nabízejí  stroji optimální ochranu, i když se jde důkladně na věc.

BMW F 850 GS Adventure - Terénní

Terénní

Terénní pneumatiky

Díky bezplatné možnosti terénních pneumatik lze plně využít terénní potenciál motocyklu.

Dynamic ESA

Dynamické ESA (Electronic Suspension Adjustment) automaticky reguluje tlumení pružiny v závislosti na stavu jízdy.

Jízdní režimy Pro

S jízdním režimem Pro lze reakci na plyn a regulační systémy stroje zcela jednoduše přizpůsobit různým jízdním situacím.

Asistent řazení Pro

Asistent řazení Pro umožňuje komfortní řazení nahoru i dolů bez použití spojky.

Hliníkový enduro chránič motoru

Odolný hliníkový enduro chránič motoru, navržený speciálně pro použití v  terénu, účinně chrání před poškozením spodní části motoru.

Chránič světlometu

Chránič světlometu schválený  jen pro offroadové použití se jednoduše nasadí a efektivně chrání  světlomet v terénu před poškozením.

Ergonomické přizpůsobení

Nastavitelná páka nožní brzdy

Výškově nastavitelná páka nožní brzdy má širší nášlapnou plochu a patentovaný sklopný mechanismus.

Nastavitelná rychlostní páka

Rychlostní páka s nastavitelnou nášlapnou plochou slouží k ještě lepší ovladatelnosti zejména při jízdě vestoje v terénu.

DRUHÁ INSPIRACE

Stylový


Dobrodružný duch na každém kroku: LED světlomety, černý sportovní tlumič a kvalitní frézovaná páčka spojky a páčka ruční brzdy zdůrazňují  výrazný design. Tónované cestovní čelní sklo chrání nejen před deštěm a špatným počasím, ale také neomylně prezentuje to, co tento motocykl skrývá: ryzí chuť na dobrodružství. Díky Keyless Ride zůstane klíč v kapse – jednoduše nasedni a vyjeď.

BMW F 850 GS Adventure - Stylový

Stylový

Keyless Ride

Díky funkci Keyless Ride zůstane nyní klíč od motocyklu v kapse. Takže motto zní: stačí nasednout a vyjet.

Světlomet LED s funkcí denního svícení

Ikonické optické vlákno zajišťuje nezaměnitelný vzhled, integrované denní svícení pak vyšší bezpečnost.

Přídavné LED světlomety

Výkonné přídavné LED světlomety poskytují za špatné viditelnosti ještě lepší viditelnost.

Frézovaná ruční páčka

Ruční páčka spojky

Ergonomicky optimalizovaná páčka spojky z černého eloxovaného hliníku je nastavitelná a podtrhuje individualitu stroje.

Páka ruční brzdy

Ergonomicky optimalizovaná páka ruční brzdy z černého eloxovaného hliníku je nastavitelná a podtrhuje individualitu stroje.

Černý sportovní výfuk

Sportovní tlumič výfuku vyrobený z titanu s karbonovou koncovkou vydává  jadrný zvuk a každá jízda se díky němu stává pastvou pro oči i uši.

Tónované čelní sklo

Tónované čelní sklo je odolné proti poškrábání a nabízí výrazně lepší ochranu před větrem a povětrnostními vlivy pro řidiče i spolujezdce.

TOVÁRNÍ ZÁRUKA 3 ROKY

NA VŠECHNY NOVÉ MOTOCYKLY, S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ AŽ NA 5 LET

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA BMW MOTORRAD


NEJDŘÍV BEZPEČNOST, PAK ZÁBAVA BEZ OMEZENÍ NÁJEZDU KILOMETRŮ.


Ten  klid, který zažíváš na svojí mašině nemusí skončit jakmile vyprší  tříletá záruka. S volitelným prodloužením záruky BMW Motorrad můžeš ujet  všem nákladům za opravy závad – a to až po celkovou dobu 5 let a bez  omezení nájezdu kilometrů.

STRUČNÝ PŘEHLED VÝHOD

STRUČNÝ PŘEHLED VÝHOD


 • Pro nové i ojeté motocykly, do 3 měsíců od počátku platnosti záruky.
 • Plné pokrytí oprav závad, podle podmínek záruky BMW, a to až po dobu 5 let (bez omezení nájezdu kilometrů).
 • Pro opravy jsou exkluzivně používány originální díly BMW Motorrad.
 • Přenosné na nového majitele – zvýšení hodnoty motocyklu při prodeji.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW MOTORRAD


Chtěl bys, aby tvoje motorka měla ještě osobitější charakter? V našem katalogu s příslušenstvím najdeš spoustu inspirace a nápadů.

Originální katalog s příslušenstvím BMW Motorrad 2021

FINANCUJ SVOU NOVOU MOTORKU S NABÍDKOU OD BMW INVELT

FINANCUJ SVOU NOVOU MOTORKU S NABÍDKOU OD BMW INVELT

Zjisti, jestli aktuálně máme zvýhodněnou nabídku úvěru, leasingu nebo jiného financování/produktu na BMW MOTORRAD.

UKÁZAT NABÍDKY

BMW MOTORRAD AKTUÁLNÍ ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

Během roku přinášíme množství speciálních nabídek na různé modely BMW Motorrad. Může to být výhodnější financování nebo pojištění, limitovaná   edice. Event, kde se můžeme potkat. Podívej se, co je zrovna aktuální.

PROHLÉDNOUT NABÍDKY

VYBAVENÍ MOTORKÁŘE OD JARA DO PODZIMU

VYBAVENÍ MOTORKÁŘE OD JARA DO PODZIMU

Navštiv náš eshop a doplňte své zásoby doplňků a lifestyle kousků na sezónu.

PŘEJÍT NA NABÍDKU VYBAVENÍ BMW MOTORRAD

BMW MOTORRAD ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dopřej svému jednostopému příteli doplňky, který si zaslouží a tobě pomohou na cestách.

NABÍDKA ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Zdroj: https://www.bmw-motorrad.cz/ & https://www.press.bmwgroup.com/

Oficiální tisková zpráva

CZ: Nové_BMW_F_850_GS_Adventure..PDF

EN: The_new_BMW_F_850_GS_Adventure..PDF


Veškeré  technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami  jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně   prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se  nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů