ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY V PRAZE A PLZNI 25.11.2022 a 2.12.2022
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

Nové BMW R 1250 GS - Neomezená touha po dobrodružství

731 BMW invelt 7. 9. 2021 #BMW #invelt #R 1250 GS
BMW R 1250 GS - Neomezená touha po dobrodružství

Bezuzdná zvědavost, odvaha objevovat stále něco nového: To je R 1250 GS. Je ikonou již čtyři desetiletí – a přesto vždy uchvátí novými funkcemi. Nový design LED světla jí dává zářivý zjev a tobě zajistí nejlepší možný výhled a maximální viditelnost: To je zajištěno otočným LED světlometem s adaptivním osvětlením v zatáčkách a světlem Cruising Light. Dodatečné vybavení, jako je vyhřívání sedadla, ti poskytuje větší pohodlí a díky sedmi jízdním režimům snadno zvládneš jakoukoli jízdní situaci. S touto GS nezná tvoje touha objevovat žádné hranice.


PROHLÉDNOUT VŠECHNY MOTOCYKLY BMW R 1250


Zastavte se u nás v inveltu Praha nebo v plzeňském Motorrad Centrum invelt a prohlédněte si showroomy se všemi motocykly z řad BMW Motorrad.

NABÍDKA BMW R 1250 GS V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné motorky, tak je nemáme v nabídce.

HLAVNÍ VLASTNOSTI BMW R 1250 GS

 • Originální motor boxer s technologií BMW ShiftCam pro proměnný zdvih a časování sacích ventilů.
 • Razantní zrychlení v celém rozsahu otáček, příkladné hodnoty spotřeby a emisí, stejně jako hladký a tichý chod motoru.
 • Výkon a točivý moment: 100 kW (136 k) při 7750 1/min a 143 Nm při 6250 1/min.
 • Senzor klepání pro optimalizované spalování.
 • Nový systém BMW Motorrad Integral ABS Pro jako součást standardní výbavy.
 • Tři jízdní režimy jako součást standardní výbavy.
 • Nový standardně dodávaný jízdní režim „Eco“ pro obzvláště  hospodárnou jízdu.
 • Jízdní režimy Pro s předvolbou jízdního režimu a asistentem pro dynamické brzdění motorem jako prvky tovární volitelné výbavy.
 • Funkce Dynamic Traction Control (DTC) jako součást standardní výbavy.
 • Elektronický podvozek Dynamic ESA „Next Generation“ s plně automatickým vyrovnáváním zatížení.
 • Hill Start Control Pro (HSC Pro) s pokročilými funkcemi jako volitelná tovární výbava.
 • Nový adaptivní full-LED světlomet jako součást volitelné tovární výbavy.
 • Nové funkce osvětlení, cestovní světla a nová funkce směrových ukazatelů jako volitelná tovární výbava. 
 • Nabíjecí zásuvka a USB zdířka jako součást standardní výbavy. 
 • Vyhřívání sedla jezdce a spolujezdce pro příjemnější cestování jako volitelná tovární výbava.
 • 30mm nástavce řídítek jako volitelná tovární výbava.
 • Kromě standardně dodávaného výškově nastavitelného sedla je k dispozici široká škála továrních sedel.
 • Konektivita: multifunkční přístrojový panel s 6,5palcovým barevným TFT displejem a řadou funkcí u R 1250 GS jako součást standardní výbavy.
 • Inteligentní tísňové volání E-Call jako volitelná tovární výbava.
 • Atraktivní základní barevné provedení a dvě stylové varianty triple black a Rallye jako volitelná tovární výbava.
 • Výroční edice „40 Years GS“.
 • Rozšířená nabídka volitelné výbavy a BMW Motorrad Originálního příslušenství.

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW R 1250 GS (Q3/2022)


Základní model: 366 859 Kč

DPH 21%: 77 040 Kč

Doporučená prodejní cena: 443 900

Zajímá vás motocykl BMW R 1250 GS?

Zaujala Vás nová BMW R 1250 GS? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

DESIGN MOTOCYKLU BMW R 1250 GS

BMW R 1250 GS - GS Trophy

GS Trophy

BMW R 1250 GS - Rallye

Rallye

BMW R 1250 GS - Styl Lightwhite uni

Styl Lightwhite uni

BMW R 1250 GS - Triple Black

Triple Black

PŘIPRAVENA NA VŠECHNO

Rychlé změny při zatáčení, odletující štěrk, nekonečné túry: S R 1250 GS se rozhodneš, jak bude tvoje dobrodružství vypadat. Její průběžně optimalizovaná technologie a rozsáhlá výbava tě bezpečně, dynamicky a pohodlně provedou jakoukoli trasou.


NAKONFIGURUJTE SI SVOU BMW R 1250 GS

*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

Nový systém BMW Integral ABS Pro jako součást standardní výbavy.

BMW R 1250 GS je nejoblíbenější cestovní enduro na světě a ve svém nejnovějším vydání přijíždí standardně vybavený systémem BMW Integral ABS Pro. Jedná se o brzdový systém, který poskytuje ještě větší bezpečnost při brzdění, a to i v náklonech, a myslí takříkajíc dopředu. Další rozšíření konceptu jízdních režimů přináší další nové funkce. Například pokročilé přizpůsobení charakteristiky systému ABS příslušnému jízdnímu režimu.

Nové full-LED adaptivní světlomety, nová funkce osvětlení, cestovní světla a nová funkce směrových ukazatelů jako volitelná tovární výbava. 

 Už standardní full-LED světlomet silnici osvětluje nepřekonatelně jasným a zářivým světlem. Nově vyvinutý světlomet s natáčecí funkcí jde ještě o krok dále. Jeho potkávací světlo mění tvar standardních full-LED světlometů v závislosti na náklonu motocyklu. Světlomet tak dokonale osvětluje zatáčky a světelný kužel míří tam, kam motocykl jede. Díky novým funkcím osvětlení jsou zážitky z jízdy s modelem R 1250 GS ještě intenzivnější. V budoucnu budou v rámci volitelné výbavy dostupné funkce uvítání (Welcome), rozloučení (Goodbye) a svícení na cestu domů (Follow me home). S volitelnou výbavou cestovních světel jsou světelné zdroje směrových ukazatelů trvale rozsvícené, ovšem s menší intenzitou. U multifunkčního zadního světla jsou standardní zadní LED směrové ukazatele nahrazeny LED směrovými ukazateli (v závislosti na trhu), které mohou současně vydávat žluté blikající světlo a červené brzdové nebo koncové světlo.

Funkce Dynamic Traction Control (DTC) a nový jízdní režim Eco jako součást standardní výbavy. Jízdní režimy Pro s předvolbou jízdního režimu a dynamické brzdění motorem jako prvky volitelné výbavy.  

Standardně dodávaná funkce Dynamic Traction Control (DTC)   přináší nejlepší možnou trakcí vysokou úroveň bezpečnosti. Nový standardně dodávaný jízdní režim „Eco“ vybízí jezdce k co   nejhospodárnější jízdě. Nový R 1250 GS může být z výroby vybaven volitelnými jízdními režimy Pro. Díky nové předvolbě jízdního režimu může mít jezdec k dispozici individuální výběr jízdních režimů pomocí   tlačítka jízdního režimu. Součástí jízdních režimů Pro je nově také dynamické brzdění motorem. Lze jej použít k bezpečnému vyhnutí se nestabilnímu chování motocyklu při jízdě setrvačností nebo při   zablokování zadního kola v důsledku necitlivého podřazení. 

BMW R 1250 GS - Boční pohled

BMW R 1250 GS - Boční pohled

BMW R 1250 GS - Boční pohled

BMW R 1250 GS - Boční pohled

BMW R 1250 GS - Pohled z pozice jezdce

Pohled z pozice jezdce

BMW R 1250 GS - Adaptivní osvětlení do zatáček s natáčecími světlomety LED

Adaptivní osvětlení do zatáček s natáčecími světlomety LED

Umožňuje nejlepší možné osvětlení vnitřní strany zatáčky.

BMW R 1250 GS - DTC a ABS Pro ve standardní výbavě

DTC a ABS Pro ve standardní výbavě

Umožňují přesnou ovladatelnost v každé jízdní situaci: ABS Pro  stabilizuje motorku při brzdění v nakloněné poloze. DTC zabraňuje protáčení zadního kola na povrchu s malou přilnavostí.

BMW R 1250 GS - Enduro paket pro cesty mimo asfalt

Enduro paket pro cesty mimo asfalt

Méně silnice, více zábavy: Ochranné rámy motoru, sportovní odpružení,  nástavec řídítek a pneumatiky pro jízdu v terénu zvou k prozkoumání  cest, které ve skutečnosti cestami nejsou.  

BMW R 1250 GS - Jízdní režimy Pro a ECO Modus

Jízdní režimy Pro a ECO Modus

Zábava při jízdě pouhým stisknutím tlačítka: Jízdní režimy Pro jsou přizpůsobeny různým stylům jízdy a poskytují ještě větší kontrolu nad motocyklem díky funkcím, jako je nová regulace točivého momentu motoru  (MSR). Nový režim ECO Modus v sérii vytěží maximum z každé plné nádrže.

BMW R 1250 GS - Komfortní vyhřívání sedadla

Komfortní vyhřívání sedadla

Snadno nastavitelné v několika fázích poskytuje tobě a  tvému spolujezdci příjemné teplo při nízkých teplotách a dlouhých  cestách.

                    

                                                 

BMW R 1250 GS - Konektivita s displejem TFT a nabíjecí zdířkou USB

Konektivita s displejem TFT a nabíjecí zdířkou USB

Displej TFT propojí smartphone a motorku a společně s aplikací BMW Connected ti na cestách umožní bezpečnou navigaci, poslech hudby a  volání. Díky nové zdířce USB bude mít tvůj smartphone na cestách vždy dost energie.

BMW R 1250 GS - Nástavec řídítek o 30 mm

Nástavec řídítek o 30 mm

Zajišťuje uvolněné držení těla a poskytne ti výrazně větší kontrolu nad strojem při jízdě ve stoje.

BMW R 1250 GS - Ukazatele směru LED v sérii s možností Cruising Light

Ukazatele směru LED v sérii s možností Cruising Light

Díky své silné svítivosti zvyšují viditelnost. Cruising Light umožňuje  konstantní tlumené svícení předních ukazatelů směru a zajišťuje nápadný  vzhled, zejména v noci a za špatné viditelnosti.

ÚDAJE & VÝBAVA

Ať už na delších cestách nebo v terénu: BMW R 1250 GS s motorem boxer kombinuje jízdní dynamiku a pohodlí v jedinečný zážitek. Takto se z dokonalé technologie stane dokonalá zábava. Zde se dozvíš více o technických údajích a výbavě.

Motor

Konstrukce

Kapalinou chlazený čtyřtaktní dvouválec typu boxer s variabilním časováním ventilů BMW ShiftCam

Vrtání x zdvih

102,5 mm x 76 mm

Zdvihový objem

1.254 ccm

Jmenovitý výkon

100 kW (136 k) při 7 750 ot/min

Max. točivý moment

143 Nm at 6,250 rpm

Kompresní poměr

12,5 : 1

Příprava palivové směsi

Elektronické vstřikování do sacího potrubí

Regulace emisí

regulovaný třícestný katalyzátor, emisní norma EU-5


Výkonnostní parametry / spotřeba

Max. rychlost

přes 200 km/h

Spotřeba na 100 km podle WMTC

 4,75 l

Emise CO2 podle WMTC

110 g/km

Druh paliva

Premium bezolovnatý benzín, oktanové číslo 95 (RON), ovládání motoru (91 až 98 RON)


Elektroinstalace

Alternátor

Alternátor se jmenovitým výkonem 510 wattů

Baterie

12 V / 11,8 Ah, bezúdržbová


Přenos síly

Spojka

Spojka v olejové lázni s protiskluzovou funkcí, hydraulická

Převodovka

Constant mesh 6stupňová převodovka se špičatým ozubením

Pohon

Kardan


Podvozek / brzdy

Rám

Dvoudílná koncepce rámu složeného z hlavního rámu a k němu přišroubovaného zadního rámu s motorem

Zavěšení předního kola / odpružení

BMW Motorrad Telelever, centrální pružicí jednotka, průměr sloupku 37 mm

Zavěšení zadního kola / odpružení

Jednoramenná kyvná páka z hliníkové slitiny s motorem BMW Motorrad Paralever;  zavěšení pružiny WAD, předpínání pružiny hydraulicky plynule nastavitelné pomocí ručního kolečka, tlumení při roztahování tlumiče lze nastavit ručním kolečkem

Zdvih odpružení vpředu / vzadu

190 mm / 200 mm

Rozvor

1,514 mm

Závlek

100,6 mm

Úhel řízení

64,3°

Kola

Hliníková litá kola

Rozměr ráfku, přední

3,00 x 19“

Rozměr ráfku, zadní

4,50 x 17“

Pneumatika, přední

120/70 R 19

Pneumatika, zadní

170/60 R 17

Přední brzda

Dvojitá kotoučová brzda brzda, plovoucí brzdové kotouče, průměr 320 mm, 4pístové radiální brzdové třmeny

Zadní brzda

Jednokotoučová brzda, průměr 276 mm, dvoupístový plovoucí třmen

ABS

BMW Motorrad Integral ABS Pro (částečně integrované, s optimalizací pro náklon)


Rozměry / hmotnosti

Výška sedadla

850 mm / 870 mm

Oblouk rozkročení

1 950 mm / 1 990 mm

Využitelný objem nádrže

20 l

Z toho rezerva

cca 4 l

Délka

2 207 mm

Výška (vč. větrného štítu)

1 430 mm

Šířka

952,5 mm

Hmotnost nenaloženého motocyklu, plně natankovaného včetně provozních kapalin

249 kg

Maximální přípustná hmotnost

465 kg

Užitná hmotnost (se standardní výbavou)

216 kg


INDIVIDUALIZACE

Všechno je možné: R 1250 GS je tvou partnerkou pro delší  výlety. Díky rozsáhlé nabídce zvláštní výbavy a příslušenství ji můžeš  přizpůsobit přesně podle svých potřeb - jsi připraven na všechno. Bez  ohledu na to, zda se jedná o štěrkové cesty nebo o delší túry po strmých  horských průsmycích: Objev vychytávky pro svou GS a udělej z ní svou  jedinečnou motorku.

Nové R 1250 GS a R 1250 GS Adventure: Cestování, off-road a dobrodružství, vždy v atraktivní základní barvě a ve dvou variantách triple black a Rallye. Výroční edice „40 Years GS. 

Nové BMW R 1250 GS a R 1250 GS Adventure v základních barevných verzích bílá a světle šedá zdůrazňují svoji vytříbenější náturu a univerzální talent. Kromě toho varianty triple black a Rallye, které   jsou k dispozici na přání, nabízejí dva obzvláště výrazné barevné koncepty. U příležitosti 40. výročí modelů BMW GS jsou k dispozici dva nové žluto-černé modely GS s označením „40 Years GS“, které svým   barevným schématem připomínají milník v historii řady GS: legendární model R 100 GS.

Hill Start Control Pro (HSC Pro) s pokročilými funkcemi jako volitelná tovární výbava.

Asistent rozjezdu do kopce Hill Start Control je u obou modelů standardem a umožňuje pohodlné zastavení a rozjezd ve svahu. Hill Start Control Pro (HSC Pro) jde nad rámec asistenčního systému Hill Start Control a výrazně zlepšuje rozjezdy do kopce za všech podmínek.

PRVNÍ INSPIRACE

Mílař


Cesta je pro tebe cílem, každé otočení plynem znamená čistou radost z příštích kilometrů. R 1250 GS s cestovním a komfortním paketem je motorkou přesně pro tebe. Její rozsáhlá technologie LED světel přináší světlo do každé tmy a vyhřívání sedel ti poskytne příjemné teplo na  dlouhých cestách. Vrchní a boční kufry Vario nabízejí dostatek úložného prostoru - tam najdou tvoje zavazadla dost místa. A díky spolehlivé navigaci budou tvoje výlety po neznámých cestách ještě jednodušší, bezpečnější a uvolněnější.

BMW R 1250 GS - Mílař

Mílař

Komfortní paket

Komfortní paket obsahuje Keyless Ride, pohodlné vyhřívané rukojeti a chromovaný výfukový systém.

Cestovní paket

Cestovní paket Touring zahrnuje tempomat, přípravu pro navigaci, chránič rukou a držák kufru.

LED světelná technologie

Adaptivní světlo do zatáček

Adaptivní světlomety zajišťují výrazně lepší osvětlení jízdní dráhy při jízdě v zatáčkách.

          

Multifunkční blinkry

LED diody multifunkčních blinkrů mohou současně svítit žlutě jako blinkry a červeně  jako brzdové nebo zadní světlo.


Přídavný LED světlomet

Výkonné přídavné světlomety LED za špatné viditelnosti zajišťují ještě lepší viditelnost.

Vyhřívaná sedla

Vyhřívání sedel, které lze samostatně regulovat pro řidiče a spolujezdce, nabízí větší pohodlí a neomezenou zábavu z jízdy i v chladnějších měsících roku.

Opt. 719 Paket frézovaných dílů Storm II

Paket frézovaných dílů Storm II exkluzivní varianty Option 719 dodává  motorce svými kvalitními komponenty ve strohém stříbrošedém designu  drsnější vzhled.

Úložný prostor

Vario-Topcase s držákem horního kufru a zádovou opěrou

Vodotěsný Vario-Topcase s patentovaným nastavitelným mechanismem  poskytuje variabilní objem 25 až 35 litrů. Držák horního kufru přitom  slouží k bezpečnému upevnění kufru Vario-Topcase a se zádovou opěrkou ke  kufru Vario-Topcase si spolujezdec užije více pohodlí při krátkém  výletu i na dlouhých cestách.

        

                              

Úložný prostor

Vario kufr

Kufr Vario s patentovaným nastavovacím mechanismem nabízí variabilní objem 30 až 39 litrů vlevo a 20 až 29 litrů vpravo.

Navigace VI

S navigací VI si přijdou na své nejen příznivci dlouhých cest. Vedle skvělého navádění nabízí systém mnoho přídavných funkcí.

DRUHÁ INSPIRACE

Terénní cestovatel


Sjeď ze silnice a hurá do terénu: R 1250 GS s paketem Enduro a paketem Dynamics je tvou partnerkou pro náročné použití v terénu. Ve sportovním stylu rallye má tato motorka vše, co potřebuješ pro své dobrodružství. Větrný štít rallye zdůrazňuje její výrazný design a sportovní tlumič výfuku jí dodává silný zvuk. Díky hliníkovému ochrannému krytu motoru Enduro a krytům vík ventilů neexistují žádná omezení tvé touhy po dobrodružství.

BMW R 1250 GS - Terénní cestovatel

Terénní cestovatel

Paket Enduro

Paket Enduro s pneumatikami pro jízdu v terénu, sportovním podvozkem,  zvýšením řidítek a ochrannými rámy motoru zdůrazňuje vhodnost motorky do  terénu

Paket Dynamik

Dynamický paket zahrnuje Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment), jízdní režimy Pro a Pro Shift Assistant.

Styl Rallye

Styl Rallye podtrhuje sportovní potenciál cestovního endura.

Sportovní tlumič výfuku

Sportovní tlumič výfuku  vyrobený z titanu s karbonovou koncovkou vydává jadrný zvuk a každá  jízda se díky němu stává pastvou pro oči i uši.

Kryt motoru

Robustní hliníkový kryt motoru Enduro, speciálně navržený pro použití v  terénu, účinně chrání před poškozením v dolní části motoru.

Úložný prostor

Hliníkový horní kufr

Robustní hliníkový horní kufr skýtá s objemem 32 litrů místo na přilbu a přesvědčí i za extrémních podmínek.

Větrný štít Rally, tónovaný

Tónovaný větrný štít Rallye opticky vylepšuje vzhled stroje.

TŘETÍ INSPIRACE

Elegán


Pro jedinečný vzhled: Model R 1250 GS ve stylu Triple Black přichází s lesklými a matnými detaily - a umožňuje černé barvě zářit ve všech  aspektech. Její LED světelná technologie nejen rozzáří její siluetu, ale poskytne ti také plný výhled za všech světelných podmínek. Černé ráfky s  křížovými paprsky, tónovaný větrný štít a vysoce kvalitní hliníkové  frézované díly Option 719 v černé a stříbrné barvě zajišťují osobitý vzhled a elegantní povrchovou úpravu.

          

  

BMW R 1250 GS - Elegán

Elegán

Styl Triple Black

Ve stylu Triple Black má cestovní enduro tlumený, elegantní vzhled.

Paket světel

Paket světel zahrnuje světlomety Headlight Pro s denními světly a  adaptivními světlomety, dále Cruising Light vpředu a multifunkční  blinkry vzadu.

Kola s křížovými paprsky, černá

Pevná kola s křížovým paprskem jsou vhodná pro použití v terénu a Offroad-Look je tak perfektní.

Opt. 719 Paket frézovaných dílů Shadow a Shadow II

Pakety frézovaných dílů  Option 719 Shadow zdůrazňují svými kvalitními hliníkovými komponenty  v černé/stříbrné barvě sportovní charakter motorky.

        

                              

Hliníkový chránič motoru Enduro, černý

Robustní a lehký kryt motoru  Enduro vyrobený z černě potaženého hliníku chrání před odletujícími  kamínky a poškozením, zejména při použití v terénu.

        

                              

Větrný štít, tónovaný

Tónovaný větrný štít podtrhuje sportovní vzhled motorky. Speciální povlak také trvale zabraňuje poškrábání.

Style kryty chladiče, černé

Kryty chladiče Style z nerezové oceli jsou potaženy černou barvou a podtrhují dynamický charakter stroje

        

                              

TOVÁRNÍ ZÁRUKA 3 ROKY

NA VŠECHNY NOVÉ MOTOCYKLY, S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ AŽ NA 5 LET

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA BMW MOTORRAD


NEJDŘÍV BEZPEČNOST, PAK ZÁBAVA BEZ OMEZENÍ NÁJEZDU KILOMETRŮ.


Ten  klid, který zažíváš na svojí mašině nemusí skončit jakmile vyprší  tříletá záruka. S volitelným prodloužením záruky BMW Motorrad můžeš ujet  všem nákladům za opravy závad – a to až po celkovou dobu 5 let a bez  omezení nájezdu kilometrů.

STRUČNÝ PŘEHLED VÝHOD

STRUČNÝ PŘEHLED VÝHOD


 • Pro nové i ojeté motocykly, do 3 měsíců od počátku platnosti záruky.
 • Plné pokrytí oprav závad, podle podmínek záruky BMW, a to až po dobu 5 let (bez omezení nájezdu kilometrů).
 • Pro opravy jsou exkluzivně používány originální díly BMW Motorrad.
 • Přenosné na nového majitele – zvýšení hodnoty motocyklu při prodeji.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW MOTORRAD


Chtěl bys, aby tvoje motorka měla ještě osobitější charakter? V našem katalogu s příslušenstvím najdeš spoustu inspirace a nápadů.

Originální katalog s příslušenstvím BMW Motorrad 2021

FINANCUJ SVOU NOVOU MOTORKU S NABÍDKOU OD BMW INVELT

FINANCUJ SVOU NOVOU MOTORKU S NABÍDKOU OD BMW INVELT

Zjisti, jestli aktuálně máme zvýhodněnou nabídku úvěru, leasingu nebo jiného financování/produktu na BMW MOTORRAD.

UKÁZAT NABÍDKY

BMW MOTORRAD AKTUÁLNÍ ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

Během  roku přinášíme množství speciálních nabídek na různé modely BMW   Motorrad. Může to být výhodnější financování nebo pojištění, limitovaná   edice. Event, kde se můžeme potkat. Podívej se, co je zrovna aktuální.

PROHLÉDNOUT NABÍDKY

VYBAVENÍ MOTORKÁŘE OD JARA DO PODZIMU

VYBAVENÍ MOTORKÁŘE OD JARA DO PODZIMU

Navštiv náš eshop a doplňte své zásoby doplňků a lifestyle kousků na sezónu.

PŘEJÍT NA NABÍDKU VYBAVENÍ BMW MOTORRAD

BMW MOTORRAD ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dopřej svému jednostopému příteli doplňky, který si zaslouží a tobě pomohou na cestách.

NABÍDKA ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Zdroj: https://www.bmw-motorrad.cz/ & https://www.press.bmwgroup.com/

Oficiální tisková zpráva

CZ: Nové_BMW_R_1250_GS_a_R_1250_GS_Adventure..PDF

EN: The_new_BMW_R_1250_GS_and_the_new_BMW_R_1250_RT.-1.PDF


Veškeré  technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami  jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně   prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se  nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů